Skocz do zawartości

Forum MGTOW.com zamknięte i forum mgtow na reddicie zbanowane za mowę nienawiści


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czasy zaiste.

 

Forum mgtow.com, które polecałem kilka razy, bo stanowiło dobre uzupełnienie, potwierdzenie wielu wątków tutaj nie działa już i prawdopodobnie nie wróci.

 

Forum mgtow, jedno z najliczniejszych, bo jeżeli dobrze kojarzę 200-300 000 aktywnych zbanowane za "mowę nienawiści".

 

https://www.newsweek.com/reddit-bans-men-going-their-own-way-forums-violating-hate-speech-rules-1616379

 

Jak się przedstawia mgtow? The toxic male separatist movement. Jaka jest prawda? Na swoim przykładzie wyjaśnię. Jestem człowiekiem pracy, honoru, godności osobistej. Wykonuję terminowo obowiązki, mam hobby, nikomu nie przeszkadzam, żyję sam i nie wchodzę w relacje z kobietami. Zajmuję się całkowicie sobą. Według pismaków i trendów jestem toksycznym mężczyzną.

 

Co z tego wynika? Mgtow z przestrzeni makro zostało praktycznie całkowicie usunięte. Prawie łatka terroryzmu, bo nie chcesz kobiet w swoim życiu.

 

Na youtube lecą bany za wspomnienie o mgtow, widać podejście za bardzo urosło w siłę. Wszystkie kanały, które oglądam weszły w tryb autocenzury, co i tak nie pomaga.

 

Podsumowanie.

 

Największe dyskusje prawdopodobnie na świecie skupiające wiele wiedzy o relacjach i budowaniu prawdziwej męskiej pozycji usunięte z widoku publicznego.

 

Ciężka gra o męską uległość i świadomość się toczy. Ktoś tego pilnuje, żeby nie urosło. Ale i tak urośnie, bo z kobietami moim zdaniem nie można już funkcjonować i każdy, kto ma chociaż minimum rozumu wyjdzie z tego cyrku. To naturalna konsekwencja feminizmu i współczesnej kultury. Nie ma innego rozwiązania, po prostu.

 

Jeszcze, co ciekawsze na reddicie znajduje się forum kobiet, które masakruje mężczyzn, hejtuje, ubliża, non stop atakuje, typowy szał macicy, a dobrze się ma i jest wręcz chronione. Jeden z najlepszych przykładów kształtowania trendów i promocji patologii babskiej ciąg dalszy. Proszę bardzo. To dla tych, którzy myślą, że nie ma problemu.

 

Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez mac
  • Like 24
  • Haha 1
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Zajmuję się całkowicie sobą. Według pismaków i trendów jestem toksycznym mężczyzną.

 

Myślący mężczyzna to zagrożenie dla systemu. "Prole" mają pracować, płacić, podatki ,rozmnażać się, oglądać telewizję i nawalić się w weekend . Samodzielne myślenie jest nie wskazane. Bo naglę "prole" mogą zacząć łączyć kropki i wtedy. Ajwaj katastrofa gotowa.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawdziwy", "nietoksyczny mężczyzna" to taki, który nie zadaje pytań, nie zastanawia się, nie wyciąga wniosków i nie analizuje, tylko taki który jest posłuszny i usłużny wobec pań. Taki, który nie szuka wiedzy na temat prawdziwej natury kobiet oraz relacji damsko-męskich.

 

Wielka szkoda. Sam od czasu do czasu tam zaglądałem. Treści często wartościowe, bardzo zmuszające do myślenia, często wbijające w fotel.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zła wiadomość, kilkaset tysięcy ludzi to dużo. Artykuł napisany w straszny sposób, przedstawiający MGTOW w bardzo złym świetle, użyte oskarżenia o gwałt, terroryzm. Starają się uśmiercić ten temat. U nas też nie tak dawno miała miejsce akcja wyciszenia blogu 2 adwokatów ze Szczecina.

 

Im dłużej mamy internet tym bardziej kwestia wolności słowa w nim zanika. To jest przerażające i dające mocno do myślenia co się jeszcze może wydarzyć :/ 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy być baranami systemu. Ci co są w tym nurcie pozostaną, ale chodzi o to, żeby wielu nieuświadomionych nie dowiedziało się, jak wygląda prawda. Ruch MGTOW jest odpowiedzią nie tylko na hipergamie kobiet, ale również spierdolenie prawne, w krajach zachodnich. Sama przyczyna biologiczną nie wchodzi wyłącznie w grę, bo kiedyś ludzie tworzyli bardziej stabilne związki, małżeństwa, pomimo ciągle zakorzenionej, pradawnej i wciąż obecnej hipergami. Chodzi o niuanse prawne, skłócenie międzypłciowe oraz ogólny rozpierdol oraz propagandę w mediach (fałszywą, rzecz jasna).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EmpireState też mnie to uderzyło właśnie. Pismaki to zwykłe, sprzedajne dziwki, które za grosze, dosłownie za psie pieniądze niszczą kulturę, ale to nie ten wątek. Materiały na YouTube, które poruszały ten wątek banów, podwójnych standardów, na podwórku amerykańskim zbanowane, podwójnie ocenzurowane, autocenzurowane, że trudno momentami się odnieść, albo wracam i już nie ma. Świat klaunów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Jeden z najlepszych przykładów kształtowania trendów i promocji patologii babskiej ciąg dalszy. Proszę bardzo. To dla tych, którzy myślą, że nie ma problemu.

 

Trzeba tego typu portale zakładać na chińskich serwerach, albo tam, gdzie ban nie dojdzie. PROSTE,  może powstanie coś nowego, na innym serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac dlatego trzeba cenić BS, bo istnieje wbrew trendom głównego nurtu.

 

I mimo wszystko nasze "zaściankowe" prawo jest lepsze w pewnych aspektach od prawa anglosaskiego, gdzie niby zakres wolności jest szerszy.

 

Nasze jednak broni ludzi takich jak MK przed zakusami korporacji, do których należą największe serwisy i usuwają sobie uznaniowo co im się nie podoba, albo odmawiają wstrzymania usługi według własnego widzimisię, bo jest politycznie niepoprawna, ideologicznie niezgodna z aktualną linią światopoglądową. 

 

Jak widać działanie na zasadzie, to jest własność korpo, nie będziemy ci świadczyć usługi idź precz w trybie natychmiastowym, bo korpo ma wolność robienia co zechce ze swoimi usługami, nie jest raczej typem wolności, o który ojcom założycielom USA chodziło ;) 

 

Trump obiecywał ustawę o wolności słowa w social media i uznaniu dostępu do social media oraz publikacji w nich za jedną z podstawowych wolności i guzik z tego wyszło. 

 

Dużym błędem była rezygnacja z samiecweb, ale serwis najprawdopodobniej zostanie wznowiony na nowym silniku, z lepszą funkcjonalnością. 

 

Taka męska wersja reddit czy wykop jest potrzebna, bez sfeminizowanej i mocno lewicowej moderacji.  

 

 

Jest również inna kwestia, wykształca się silny nurt w psychologii oparty o założenia red pill i mgtow, który za kolejne 10 lat będzie miał duży udział w rynku i tego moim zdaniem się już nie zatrzyma.  

 

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre.

Marek, Szarpanki, adwokaci ze Szczecina. Teraz strona przez Ciebie podana.

 

Ja myśle, że w niedługim czasie tak zaczną przeginać pałkę z prawami, przywilejami, ogólnym spierdoleniem, że faceci w końcu się przebudzą. Na masową skalę.

Wiem, często pisze sceptycznie ale ostatnio zauważyłem, że coraz więcej znajomych mówi o intercyzach, niesprawiedliwości, upadku kobiet. Pierwszy przykład z brzegu: kiedy rozmawiałem o tym z pewną grupą około dwóch lat temu to widziałem tylko głupie uśmieszki pod nosem (znacie to pewnie), dzisiaj tylko patrzą i gdzieś tam nieśmiało się zgadzają (nie powiedzą, że mam racje, no gdzie się przyznać do błędu). Coś powoli zaczną ruszać.

Zobaczcie komentarze na głupiutkim wp.pl w artykułach nt. męczarni i cierpienia kobiet w Polsce. Daje do myślenia.

Nie twierdzę, że nagle każdy się połapał o co tutaj chodzi ale gdzieś zaczyna dzwonić.

 

@Mosze Red możesz coś więcej napisać o tym nurcie w psychologii?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red i tak myślę, że wszystkie materiały, filmy, cokolwiek trzeba przechowywać oddzielnie, gdzieś zapisywać do ewentualnego szybkiego odtworzenia. Rośnie ryzyko. Podałem dość spektakularny, bardzo świeży przykład, bo to się wydarzyło kilka dni temu. A forum mgtow.com przypominało BS pod kątem publikowanych treści. Wydaje mi się, że miało znacznie więcej użytkowników i powiązania z większością kanałów YouTube w męskiej tematyce. Jak ktoś czytał to potwierdzi. Od czasu do czasu wchodziłem, ale głównie skupiam się na amerykańskim YouTube. W ostatnich 2 latach ponad 60% kanałów, które śledziłem z dnia na dzień wyparowała. Masa wartościowych, rozwojowych rzeczy. A niektóre kanały nawet przesadnie w kobiety nie celowała, tylko bardziej w zwykłe męskie sprawy, prawne ryzyko, psychologię. Przez takie motywy, tylko bardziej się utwierdzam w światopoglądzie. To nie jest żadna bajeczka, tylko rzeczywistość. Można tylko powiedzieć, a nie mówiłem kurwa? Marek wyprzedził czasy i wszystko przewidział lata temu, jeszcze w materiałach na EcoEgo o tym była mowa. Ja sam wtedy nie do końca wierzyłem, miałem cień złudzenia. Teraz już nie mam. Po prostu się na nas poluje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały Rollo Tomassi dużo na ten temat mówi (w końcu sam jest psychoterapeutą) wraz z grupą psychologów i terapeutów dążą do tego, żeby stworzyć nowy nurt. Biorą udział w badaniach, których celem jest potwierdzenie tez stawianych przez red pill i na gruncie tego stawiają podwaliny owej red pillowej psychologii i nowych terapii.  

 

 

@mac swoją drogą kolejny błąd, który widzę to zaprzestanie publikacji na samczeruno.pl, które aktualnie jest głównie magazynem starych treści pisanych, a było bardzo dobrze pozycjonowane w sieci, niektóre felietony miały po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i to bez żadnej zewnętrznej reklamy. 

 

Choćby: https://samczeruno.pl/rownouprawnienie-w-praktyce-ironia-zamierzona/ 

 

No ale nikt się nie garnie do tworzenia nowych treści, a MK wszystkiego sam nie ogarnie.   

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red moim zdaniem niczego nie trzeba dodatkowo publikować, tylko odtworzyć materiały z EcoEgo, nawet w krótszych seriach. Tam z jednego artykułu można było zrobić spokojnie 5 w krótkich cyklach. Tak się teraz publikuje, albo zmienia dotychczasowe treści, lekko rozwija i znowu wrzuca. Dobry felieton to jest 100 zł za 3000 znaków i to przy dobrych układach. Publikuję tutaj w imię ideologii, zapierdalam szybko na klawie, jestem wyspecjalizowany, a i tak nad postem trzeba trochę czasu spędzić. Publikowanie to już praca na etat. Dlatego upada społecznościowe publikowanie, bo za frajer nikt robić nie będzie, a takie agregatory treści przejmują opłacane formy trolli, czego wykop jest najlepszym przykładem. Wykop to agregator mass mediów i dlatego jeszcze funkcjonuje. Niewielkie grupki tam publikują większość materiałów. Założę się, że związane z lewackimi mediami i tak dalej. Model biznesowy, w którym zakładasz publikowanie przez społeczność niezweryfikowanych materiałów, bo nie masz czasu, nie zatrudniasz, nie zarządzasz zespołem to strzał w kolano. Dlatego lepiej, żeby nie bawić się w agregatory, tylko bardziej w budowanie społeczności, dlatego forum działa i forum to spoko projekt, a reszta nie do końca. Osobiście kupiłbym wszystkie treści, nawet bez formatowania z EcoEgo w jakimś miękkim, online wydaniu, żadnego druku, tylko czysta wrzuta "kontentu". Poza tym chcesz, żeby ludzie publikowali na twoim portalu dajmy na to? Mało kto potrafi pisać. Większość agencji interaktywnych ma problem, żeby dobrego, wiarygodnego copy znaleźć, a już nie mówię o zaangażowanym specjaliście. Wszystko ładować w forum, to jest perła. Moje zdanie, ale częściowo wynikające z doświadczeń zawodowych.

 

Krótko mówiąc, wspólnota tak, agregator nie.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGTOW to środowisko złożone z całej gamy ludzi. Pasjonatów, ludzi rozwijających się, ale też ludzi ziejących jadem i tworzących mizoginistyczne, pełne hejtu treści. MGTOW to taki @Messer ale też taki Analconda wmawiający że każda marzy o murzyńskiej pale. Czy inni przy dowolnej okazji wciskający że baby są złe i do niczego i że się kurwią. 

Problem pojawia się gdy Messerów nie widać a widać karuzele kutangów i kurwienie się w co drugim temacie. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się toczy i pomimo, że cenzura narasta, to widzę coraz więcej symptomów, że świadomość jest coraz większa...

 

Przykład sprzed około 2 tygodni, gdy poszedłem do fryzjera. Ów fryzjer (30+) siedział po ostrzyżeniu jakiegoś kolesia około 40. I zdążyłem usłyszeć takie dialog:

 

Klient: Ty, a potem spojrzałem na jej fejsa a tam zdjęcia znad morza. Z mężem i dziećmi. O kurwa....

Fryzjer: Baby są teraz gorsze niż my. 

K: Nie ma sensu się żenić. 

F: No....potem wychodzą takie kwiatki. Po latach. 

 

Pożegnali się i wyszedł. W międzyczasie siadłem na fotel i przyszła fryzjerka (pracownik fryzjera). Po jakimś czasie, już podczas strzyżenia, dźwięk wiadomości na messenderze u F. 

F (żartem): Te dupy piszą od samego rana (była 9 rano)

Fryzjerka: Jak się płaci....(z przekąsem)

Fryzjer: Haha

Fryzjerka: Trzeba brać pracowite, a nie takie które od rana siedzą na fejsie. 

Fryzjer: Ale ja nie szukam żony! Gdybym szukał to bym wziął pracowitą. 

 

Wtedy odezwałem się i powiedziałem, że zawsze się płaci, a w małżeństwie to tym bardziej. Na co Fryzjer: "Dobre! Bo kto by chciał wytrzymać z taką szantrapą?"

 

To byli kolesie zarabiający dobrze i bardzo dobrze jak na to miasto. 

 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapierdalać na system, masz być trybikiem w tej wielkiej machinie produkującej wiarę i nadzieję dla klasy pracującej, masz być sam, bez wspólnoty, masz tanio pracować i drogo kupować, masz być wymiętą ciotą bez własnego zdania.

Kobiety są preferowane przez system bo łatwiej jest nimi zarządzać, a dzięki nim można pośrednio zarządzać "mężczyznami".

Być może trzeba będzie w niedługiej przyszłości zejść do undergroundu.

Walka klas (płci) zaostrza się w miarę rozwoju komunizmu.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.