Skocz do zawartości

UWAGA,UWAGA Stówa dla Marka!


WolfSkin

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Składka na forum w postaci 25 zł jest od tego roku. 

Tak na prawdę ci, co zarejestrowali się przed wprowadzeniem obowiązkowej składki powinni uiścić tak czy owak tą opłatę, ale myślę, że Marek nieco bał się, że wielu odejdzie 😧

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Do biednych nic nie mam niech korzystają. 

Dokładnie, ktoś np. kto jeszcze się uczy, studiuje to też nie mam z tym problemu, by korzystał za free. Jak najbardziej tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tylko nas podglądają i czerpią za darmo wiedzę, która nie może być darmowa bo wszyscy poświęcamy czas i energię.

Oczywiście, że może być. Ta wiedza tutaj jest ogólnodostępna, wystarczy wpisać kilka słów w yt i wyskoczy ci masa materiałów za friko. Wiedza płatna jest z książek - za które trzeba zapłacić i to w sumie nie mało. 

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Poza 200 kontami regularnie się udzielającymi na forum większość ma wywalone po całości. 

 

Skąd ta statystka? Wątpię, żeby to było aż tyle. Ja kojarzę każdy mniej więcej nick, który się regularnie udziela, jest to kilkadziesiąt osób może. 

 

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Utrzymanie forum i innych platform kosztuje o czym ludzie zapominają. 

Tak, jak pisałem wyżej.

 

43 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Forum też na logikę musi się opłacać bo najzwyczajniej w świecie by go nie było. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Super! Pozdro brachu!

4 hours ago, mati248 said:

I ja przekazałem stówę. 

Niech się wiedzie naszemu Markowi !!

 

Proszę was bracia żeby też wpłacili choć 10 / 20 zł. 

To nie jest wiele, zamiast wydawać. Na piwo, flaszki, mcdonaldy lub na myszkę inną niż wszystkie lepiej podarować na rzecz forum.  

Super  brachu! Pozdro

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2021 o 16:38, mati248 napisał:

I ja przekazałem stówę. 

Niech się wiedzie naszemu Markowi !!

 

Szczytne i godne pochwały posunięcie 👍

W dniu 30.11.2021 o 16:38, mati248 napisał:

Proszę was bracia żeby też wpłacili choć 10 / 20 zł. 

To nie jest wiele, zamiast wydawać. Na piwo, flaszki, mcdonaldy lub na myszkę inną niż wszystkie lepiej podarować na rzecz forum.  

Też czasami wydaję kasę na głupoty niepotrzebnie, ale kasę tutaj wpłaciłem, poza tym kupno książek i donejty na lajwach bożych. Reszta jak nie dała złotówki, tak przypuszczam nie da w przyszłości, ale są na szczęście Bracia na forum jak ty, co wspierają założyciela forum, który udostępnił nam to miejsce, dla naszego, wspólnego dobra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.