Skocz do zawartości

UWAGA,UWAGA Stówa dla Marka!


WolfSkin

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze. Mam pewne przemyslenia w odniesieniu do audycji Marka sprzed dwóch dni dotyczacej zostania mecenasem ksiazki. Pierwsze to takie ze nie jestesmy grupa j*****ych obszczymurow, tylko spolecznoscia szanujacych sie facetow, wiec nie wypada zeby nasz Marek zostal na lodzie w obliczu kryzysu zwiazanego ze sprzedaza ksiazek etc. Ja osobiscie jestem na forum od 2019, kupilem 3 ksiazki Marka, audycje przesluchane w wiekszosci jesli nie wszystkie i przyznaje sam przed soba ze zyciowa wiedza ktora tu otrzymalem uchronila mnie od gowna i klopotow (tych w przyszlosci rowniez) i w odruchu poczucia moralnej odpowiedzialnosci oraz solidarnosci z autorem w sobote 07/08/2021 zlozylem donejta w wysokosci 100PLN. Moj blad bo w tytule nie wpisalem swojego nicka tylko ''stowa dla Marka'' rowniez od strony technicznej tradycyjny przelew jest troche problematyczny,ale o tym na koncu.

Wplacilem stowe bo tyle moglem ale Ty i Ty drugi ktorzy to czytacie okazcie prosze Marasowi wsparcie na tyle ile mozecie 50,20,10,5 zeta.A moze wiecej niz stowe? Nadszedl czas kryzysu i moja prosba do Was zebyscie sie wykazali. Nalezy sie Markowi za to co dla nas robi i za to ze stworzyl nam taka przestrzen w tym chorym dzisiejszym swiecie. 

Druga sprawa to pokazmy Markowi zeby w koncu uruchomil reklamy na forum. I tak otaczaja nas one wszedzie i jestesmy nimi bombardowani non-stop,wiec czy robi nam to wielka roznice? Poza tym  dzieki wiedzy z audycji wiemy jak sie bronic przed ich podswiadomym przekazem. Marek jesli to czytasz to wiedz ze nadszedl czas na odpalenie reklam, nie bedziemy mieli Ci tego za zle.

Kolejna rzecz. Moze moj post rozbuja w naszej spolecznosci akcje wplacania hajsu Markowi? Byloby fajnie jesli wyszlaby od nas taka zorganizowana inicjatywa, wiec jesli ktos zrobi donejta to moja prosba niech wpisuje w komentarzu nie wiem slowo ''kasa poszla'' i ''Marek odpal reklamy'' Niech chlop widzi nasz wsparcie!

OK przechodze do tematu technicznego zlozenia donejta. Kase wplacilem przelewem tradycyjnym i mam teraz status: DONATION WILL NOW BE REVIEWED. tu prosba i tag admina zeby jesli moze to niech usprawni troche system wplacania pieniedzy. Mam rowniez problem zeby zalaczyc screena jako uwiarygodnienie siebie samego przed Wami. Moze da sie poprawic pare rzeczy w tej kwestii. Trzymam kciuki i pozdrawiam. WolfSkin.

 

Kasa poszla Marek odpal reklamy

Edytowane przez WolfSkin
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie stówka poszła😉

Wspierajmy Maruchnę jak tylko możemy.

Książki, nagrania, dotacje na forum, bycie na live i na rozprawach z hejterami jako wsparcie.

Tyle ten człowiek zrobił dla nas i jeszcze wiedzę macie za darmo.

 

 

 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bracia, siostry taki apel do was zwłaszcza do tych co zarabiają spore pieniądze wspierajmy Marka finansowo jak tylko możemy, teraz jest słabszy okres.

Dzięki temu człowiekowi mamy miejsce, na którym możemy się spotkać, wymienić wiedzą, poglądami, radami oraz uzyskać wsparcie.

A nie wiem czy wiecie utrzymanie forum i innych platform gdzie korzystacie z informacji i wiedzy Marka kosztuje.

Odwdzięczmy się i pokażmy, że nikogo nie zostawiamy w potrzebie bo i może my w przyszłości będziemy tego potrzebować.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Na dniach dorzucę kolejną stówkę dla Marka trzeba wspomóc naszego darczyńcę dodatkowo niedługo ruszy nowy portal więc pieniądze się przydadzą.

Dobrze by było by forum było płatne za masę informacji i wiedzy jaką można tu uzyskać np. minimum 10 zł miesięcznie😉

Wielu tutaj przychodzi na krzywy ryj i trzeba coś z tym zrobić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WolfSkin Pomysł jest niezły, do tego zawsze spływał by grosz na update forum, utrzymanie, dodatki.

Ludzie myślą, że to wszystko jest darmowe?

Najsmutniejsze jest to, że wpłacają chłopaki, którzy nie mają za dużo kasy a bogaci ani jednego grosza nie dali.

Myślę, że Marek czyta i widzi te pomysły tylko jest obawa, że masowo ludzie by pouciekali bo każdy chcę za darmochę.

Tak czy inaczej w przyszłości trzeba by było pomyśleć nad nowymi rozwiązaniami bo wszyscy na tym skorzystają.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ludzie myślą, że to wszystko jest darmowe?

Najsmutniejsze jest to, że wpłacają chłopaki, którzy nie mają za dużo kasy a bogaci ani jednego grosza nie dali.

To jest dramat. Ci wielcy bogacze z forum chwalą się, że mają chaty, mieszkania, działki, motocykle i super fury, ale jakoś wejdziesz w ich profil to nawet jebanego 10zł nie dali na forum, bo szkoda. Burżuje... Widzę Brachu, że wpłaciłeś konkretną kwotę już na utrzymanie forum i za to chwała. Nie jesteś pasożytem i dajesz wiele od siebie. Ja też dałem skromne na razie pieniądze, ale zamierzam już niedługo też wpłacić sumę, jak wejdzie wypłata. Dodatkowo, jak dobrze wiesz wpłacałem donejty, kupiłem około połowę książek Marka ze sklepu i staram się udzielać na lajwach, na YT, czy tu na forum.

Tak to w życiu jest, że często( może nie zawsze) ale osoba biedna bądź średnio zamożna będzie się odwzajemniać, bo tu nie chodzi, żeby dawać byle komu. Marek zrobił dla nas, dla społeczności wiele, tysiące felietonów, artykułów, darmowe audycje a przyjdzie pasożyt, który skorzysta, beknie i nie odwzajemni takiej dobroci. @Marek Kotoński powinien wprowadzić abonament miesięczny czy to roczny obojętnie, powiedzmy chociażby 2zł miesiąc. Nawet jakby zostało 5000 użytkowników daję to 10000zł miesięcznie. Nie ukrywajmy Markowi, to się po prostu należy. No ale ludzie za 2zł powiedzą : ,,Panie za 2 zł kupie sobie browara z Biedry., Kustosza". Pamiętam mój niezbyt zamożny wuja dał mi na moje 18 urodziny 50zł, wstydziłem się zebrać, ale wcisnął mi. Mówiłem, żeby nie dawał, bo jest biedny. No i teraz ja to pamiętam i na tegoroczne święta Bożego Narodzenia dostanie ode mnie mały prezent o wartości rzecz jasna większej niż 50zł . Ludzie powinni pamiętać dobre uczynki i odwzajemniać to podobny,. Gdy spojrzysz na profile naszych zamożnych, bogobojnych rezerwatek to zobaczysz, że wpłaciły rzecz jasne okrągłe 0zł na forum, podobnie jak nasza męska część. To mnie akurat wcale nie dziwi. O dziwo taka @Lalka widzę wpłaciła 300zł, może ukradła mężowi🤭 . Nie no żart, przynajmniej ma dziewczyna gest i takich kobiet jest już niestety coraz mniej, za takie coś ma u mnie szacunek i reszta Braci, którzy dają wsparcie finansowe naszej społeczności. Bo to forum to przecież kolej, na której jedzie każdy z nas tu obecny. Komuś nie podobałaby się opłata to do widzenia, wtedy dopiero weryfikacja by nastąpiła, kto jest godny tego forum. Podobnie jak opłata 25 zł przy rejestracji, która niemalże jak Marek wspominał zlikwidowała hejterkę, bo ci bogacze rzecz jasna nie mają 25zł a afiszowali się swoimi zarobkami rzekomo. Mi też ludzie dawali dobro w życiu, czy to słowem, uczynkiem, byli pomocni. Nie zapomniałem o nich. Rzecz jasna nie odwdzięczyłem się każdemu, ale wielu mogło liczyć na jakieś drobne wsparcie typu kogoś gdzieś zawieść pod dom czy w jakieś inne miejsce. Dużo ludziom pomogłem też w pracy. Dzisiaj też zabrałem jednego ziomka z roboty, za darmo. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarkoBe napisał:

To jest dramat. Ci wielcy bogacze z forum chwalą się, że mają chaty, mieszkania, działki, motocykle i super fury, ale jakoś wejdziesz w ich profil to nawet jebanego 10zł nie dali na forum, bo szkoda.

 

Szczerze powiem, że wątpię w te ich bogactwa i czasami to gubią się w zeznaniach jak opisują pewne historię.

 

6 godzin temu, MarkoBe napisał:

Nie ukrywajmy Markowi, to się po prostu należy.

 

Zobacz człowiek zrobił tyle dobra dla ludzi a oni nawet 5 zł nie dali na funkcjonowanie forum.

Niedługo nowy portal wchodzi i ciekawe czy będą tam chociaż działać bo pamiętam samiecweb

gdzie z kilkoma braćmi prężnie uczestniczyliśmy i doprowadziło to do 4 miejsca w Polsce gdzie pisano o nas, że jest to jedyne miejsce gdzie ludzie są dobrze traktowani.  

Tak Markowi należy się i wiem, ze sporo ludzi go nie zostawi i się odwdzięczy chociażby kupowaniem książek, wsparciem na rozprawach, wpłatami, donejtami i uczestnictwem w życiu samczej społeczności.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe W rezerwacie są może ze trzy normalne kobity reszta to jakieś nieporozumienie.

Co do abonamentu bardzo dobry pomysł, zrobić minimalną kwotę nawet 5 zł i przy działających regularnie w granicach 200 osób Marek zgarniałby minimum 1000 zł miesięcznie. 

Oczywiście byli by tacy co więcej by wpłacali, ja jestem w stanie 100 zł co miesiąc zostawiać bez problemu. 

Cała reszta siedzi tu na krzywy ryj  i nas tylko podgląda czerpiąc wiedzę za darmo. 

Zobacz na różnych coach biorą gruby hajs za ogólnikowe informacje jak frywolny za kurs 3 dniowy 3K.

Tutaj jak i na radiu samiec, live, felietonach, nagraniach, książkach mamy masę wartościowej wiedzy a ludzie dalej nie potrafią się odwdzięczyć. 

Na szczęście jest grupa wartościowych ludzi, na których Marek może liczyć😉👊

 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

jak frywolny za kurs 3 dniowy 3K.

Hahaha, masakra. Nie wiem, co za ludzie to kupują, chyba skończeni desperaci. Tutaj na forum, masz masę skondensowanej wiedzy, od koloru do wyboru, a tam w 3 dni masz rzekomo stać się mistrzem podrywu..Taaa i co dalej? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarkoBe napisał:

Tutaj na forum, masz masę skondensowanej wiedzy, od koloru do wyboru

No i co Ci po tej teorii? w książkach też jest jej od groma, a jak przychodzi co do czego, to jak nie masz kogoś z branży to 99% rzeczy i tak nie ogarniesz sam. 

 

Nawet bym powiedział, że czytanie poradników to strata czasu i hajsu, lepiej od razu np. wydać 2 koła na kurs marketingu w google na żywo z typem i mieć wszystko wyłożone na tacy + jego doświadczenie niż się jebać z info z neta, gdzie jak  będzie trzech speców to każdy będzie i tak mówił inaczej :D 

 

Wręcz ośmielę się powiedzieć, że ogarniętych ludzi nie stać na czytanie internetu ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, radeq napisał:

No i co Ci po tej teorii? w książkach też jest jej od groma, a jak przychodzi co do czego, to jak nie masz kogoś z branży to 99% rzeczy i tak nie ogarniesz sam. 

 

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Chodziło mi głównie o wiedzę psychologiczną nt. Relacji międzyludzkich, a w szczególności związków damsko - męskich i szeroko pojętego rozwoju osobistego. Tu w Świeżakowni są osobiste przeżycia ludzi, którzy dają swoje świadectwo. W dziale o rozwoju masz w co warto inwestować w życiu, jak ucinać straty, masz dział o zdrowiu, gdzie rzecz jasna nie będzie wszystko super opisane od strony medycznej, bo większość ludzi na forum nie jest lekarzami. Żeby zdrowie żyć nie potrzebuje tajnego przepisu na zdrowie, w dawnych czasach, ludzie jedli mało przetworzone jedzenie, byli szczupli, żyli w zdrowiu 80-90 lat, bez żadnej większy.

Po pierwsze o jakiej branży mówisz. W rzeczywistości znam ludzi, którzy z reguły znają się na rzeczy, czy mechanice pojazdowej czy budowlance. Nie jest to forum ściśle specjalistyczne, więc jak coś nie wiem na tematy techniczne powiedzmy, to mogę dopytać tutaj, ale w rzeczywistości mam większą pewność wyboru, bo znam po prostu tych ludzi lepiej. Co mi po teorii? Ano na przykładzie, osoba bez jakiejkolwiek teorii kupuje samochód za 50k powiedzmy. Nie sprawdzi nic, ani na stacji diagnostycznej, ani historii pojazdu, ani nawet nie pojedzie z mechanikiem na oględziny i ewentualnie kupno pojazdu. To jest właśnie brak teorii. Dlatego ludzie czasem dobrze doradzą, na swoich własnych często i błędnych decyzjach.

Teoria o niebezpieczeństwa małżeństwa nie przyda mi się? 🙂 Nic z tym nie zrobię tak? Zrobię, na, po prostu nie będę się żenił 😁 

Ile osób jak mówisz z branży zarabiało konkretne kokosy, a żonka ich kopła w dupę i zabrała wszystko. Ano to właśnie były osoby z branży, którzy też mówili, że ,,po co mi ta teoria" no i lądowali pod mostem. Ludzie często niesłusznie sądzą, że jeśli w jednej dziedzinie zdobyli wiedzę i umiejętności, to inne mogą sobie odpuścić. Czasem brak właśnie, początkowo wydawałoby się bezużytecznej wiedzy, może przynieść kłopoty.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radeq Każda forma wspomagania Marka jest dobra czy to książki, donejty, darowizny, nagrania, udzielanie się na forum, uczestniczenie w live i jako wsparcie na rozprawach z hejterami.

Niech każdy wybierze to co mu pasuje. 

@MarkoBe Na ciebie brachu zawsze można liczyć😉👊

Też niedługo wpłacę kolejna 100 zł teraz tyle Marek ma spraw i wydatków więc trzeba go wspomoc. 

Jeszcze raz do was apel bracia i siostry tak jak wyżej napisałem wybierzcie dla siebie odpowiednią formę pomocy dla naszego darczyńcy, który was nie zostawił w potrzebie i nie jednemu już pomógł. 

Okażcie szacunek dla pracy i wyrzeczeń tego człowieka, który poświęca dla was swój czas by poprawić wasze życie na lepsze. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe @Iceman84PL A niech każdy wpłaca sobie ile chcę, po co komuś do portfela zaglądać czy bogaty i dlaczego nie wpłacił? Nie wpłacił to jego sprawa. Niech każdy rządzi się swoim hajsem. Żeby  tu mieć możliwość dodawania postów trzeba kilka dych wpłacić - to raz. Dwa -  niektórzy chcą być w pełni anonimowi. Trzy -

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Okażcie szacunek dla pracy i wyrzeczeń tego człowieka, który poświęca dla was swój czas by poprawić wasze życie na lepsze. 

To jego w pewien sposób praca. Forum też na logikę musi się opłacać bo najzwyczajniej w świecie by go nie było. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@$Szarak$ Składka na forum w postaci 25 zł jest od tego roku. 

Poza 200 kontami regularnie się udzielającymi na forum większość ma wywalone po całości. 

Tylko nas podglądają i czerpią za darmo wiedzę, która nie może być darmowa bo wszyscy poświęcamy czas i energię.

Utrzymanie forum i innych platform kosztuje o czym ludzie zapominają. 

Co do bogatych na forum zapłacenie raz na jakiś czas darowizny, kupienie książki to problem? 

Do biednych nic nie mam niech korzystają. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.