Jump to content

UWAGA,UWAGA Stówa dla Marka!

Recommended Posts

Witajcie forumowicze. Mam pewne przemyslenia w odniesieniu do audycji Marka sprzed dwóch dni dotyczacej zostania mecenasem ksiazki. Pierwsze to takie ze nie jestesmy grupa j*****ych obszczymurow, tylko spolecznoscia szanujacych sie facetow, wiec nie wypada zeby nasz Marek zostal na lodzie w obliczu kryzysu zwiazanego ze sprzedaza ksiazek etc. Ja osobiscie jestem na forum od 2019, kupilem 3 ksiazki Marka, audycje przesluchane w wiekszosci jesli nie wszystkie i przyznaje sam przed soba ze zyciowa wiedza ktora tu otrzymalem uchronila mnie od gowna i klopotow (tych w przyszlosci rowniez) i w odruchu poczucia moralnej odpowiedzialnosci oraz solidarnosci z autorem w sobote 07/08/2021 zlozylem donejta w wysokosci 100PLN. Moj blad bo w tytule nie wpisalem swojego nicka tylko ''stowa dla Marka'' rowniez od strony technicznej tradycyjny przelew jest troche problematyczny,ale o tym na koncu.

Wplacilem stowe bo tyle moglem ale Ty i Ty drugi ktorzy to czytacie okazcie prosze Marasowi wsparcie na tyle ile mozecie 50,20,10,5 zeta.A moze wiecej niz stowe? Nadszedl czas kryzysu i moja prosba do Was zebyscie sie wykazali. Nalezy sie Markowi za to co dla nas robi i za to ze stworzyl nam taka przestrzen w tym chorym dzisiejszym swiecie. 

Druga sprawa to pokazmy Markowi zeby w koncu uruchomil reklamy na forum. I tak otaczaja nas one wszedzie i jestesmy nimi bombardowani non-stop,wiec czy robi nam to wielka roznice? Poza tym  dzieki wiedzy z audycji wiemy jak sie bronic przed ich podswiadomym przekazem. Marek jesli to czytasz to wiedz ze nadszedl czas na odpalenie reklam, nie bedziemy mieli Ci tego za zle.

Kolejna rzecz. Moze moj post rozbuja w naszej spolecznosci akcje wplacania hajsu Markowi? Byloby fajnie jesli wyszlaby od nas taka zorganizowana inicjatywa, wiec jesli ktos zrobi donejta to moja prosba niech wpisuje w komentarzu nie wiem slowo ''kasa poszla'' i ''Marek odpal reklamy'' Niech chlop widzi nasz wsparcie!

OK przechodze do tematu technicznego zlozenia donejta. Kase wplacilem przelewem tradycyjnym i mam teraz status: DONATION WILL NOW BE REVIEWED. tu prosba i tag admina zeby jesli moze to niech usprawni troche system wplacania pieniedzy. Mam rowniez problem zeby zalaczyc screena jako uwiarygodnienie siebie samego przed Wami. Moze da sie poprawic pare rzeczy w tej kwestii. Trzymam kciuki i pozdrawiam. WolfSkin.

Kasa poszla Marek odpal reklamy

Edited by WolfSkin
  • Like 6

Nie musisz płacić, kupuj książki. 

Co do reklam - temat poruszany x razy, a nikt nie lubi gdy mu się głowę suszy. Szanujmy czyjeś zdanie.

• Like 2

Ode mnie stówka poszła😉

Wspierajmy Maruchnę jak tylko możemy.

Książki, nagrania, dotacje na forum, bycie na live i na rozprawach z hejterami jako wsparcie.

Tyle ten człowiek zrobił dla nas i jeszcze wiedzę macie za darmo.

• Like 6
  • 1 month later...

Bracia, siostry taki apel do was zwłaszcza do tych co zarabiają spore pieniądze wspierajmy Marka finansowo jak tylko możemy, teraz jest słabszy okres.

Dzięki temu człowiekowi mamy miejsce, na którym możemy się spotkać, wymienić wiedzą, poglądami, radami oraz uzyskać wsparcie.

A nie wiem czy wiecie utrzymanie forum i innych platform gdzie korzystacie z informacji i wiedzy Marka kosztuje.

Odwdzięczmy się i pokażmy, że nikogo nie zostawiamy w potrzebie bo i może my w przyszłości będziemy tego potrzebować.

• Like 3
  • Similar Content

• By realista
      Przyznam, że po przeczytaniu tej książki o kobietach zyskałem nową perspektywę na relacje damsko męskie. Postanowiłem zamieścić swoją, krótką recenzję Kobietopedii i zapytać, jakie są Wasze opinie po jej przeczytaniu?

Autor Marek Kotoński przelał na papier bardzo dużo niewygodnej, ale prawdziwej wiedzy, której czytelnik nie znajdziecie w większości publikacji poprawnych politycznie. Zaskoczyła mnie tak duża otwartość w pisaniu, podzielenie się z czytelnikami emocjami, które w nim tkwiły bez upiększania i chęci aby się komuś przypodobać. Mamy obrazy uczuć i emocji, które targały autorem na różnych etapach jego życia oraz relacji, jakie miały miejsce. Jednocześnie w książce Kobietopedia tłumaczy zachowania kobiet, podpierając się merytoryczną wiedzą z książek o ewolucji i psychologii. Nie boi się poruszać tematów niewygodnych dla kobiet, środowisk feministycznych i lewicowych.
      Sam czytając Kobietopedię mogłem chwilami utożsamiać się z autorem. Wiele sytuacji opisanych w książce miało miejsce w moim życiu, choć wtedy nie zdawałem sobie jeszcze sprawy z ich prawdziwego znaczenia.

Nie zgadzam się z treścią publikacji w 100%, jednak większość opisywanych kobiecych zachowań jest bardzo trafna i przełomowa w publikacjach tego typu. Dlatego postanowiłem napisać tę krótką recenzję i zapytać o Wasze opinie o Kobietopedii.

Dla tych, którzy jeszcze nie przeczytali, polecam serdecznie w sklepie z wersją PDF: 
      https://samczeruno.pl/sklep/downloads/kobietopedia-cz-1/
    • By TyrBralgu
      Dzień dobry,
      Nie wiem, czy mogę liczyć na pomoc jako niemalże anonimowy użytkownik, ale od dłuższego czasu śledzę działalność Marka Kotońskiego i przymierzam się do napisania artykułu na ten temat. Być może powinienem zrobić to po pewnej jutubowej aferze, gdy sprawa była jeszcze gorąca, ale trudno. Mechanizmy hejtu, psychologia tłumu itd. nie ulegają zmianie. Może ktoś coś z tego wyniesie, choć nie nastawiam się na wiele. Mam nadzieję, że moja pisanina nieco poprawi nadszarpniętą przez "młodych youtuberów" i Jarka Kefira  reputację Marka Kotońskiego. Nie zamierzam jednak robić laurki na cześć, pojawi się parę krytycznych wzmianek, staram się reprezentować jak najbardziej zrównoważone i zdystansowane stanowisko. 
      A więc... 
      1. Zamierzam się odnieść do częstego zarzutu krytyków/hejterów, iż Marek Kotoński nie zdał matury. Czy istnieje audycja, w której Admin nieco zgłębił temat? Tzn. nie przystąpił do matury, czy jej nie zdał? Jakie okoliczności życiowe temu towarzyszyły? 
      2. Jak było w końcu z pozwami względem "Trzech Muszkieterów"? Zostały złożone? Była sprawa sądowa? Czy skończyło się na grożeniu pozwami, co poskutkowało przeprosinami? 
      Na razie nurtują mnie te dwie kwestie, w razie czego zadam kolejne pytania. Zadaję je tutaj, bo nie chcę nic przypadkiem przekręcić i poddać zbyt swobodnej interpretacji
      Mam nadzieję, że nie zostanę potraktowany jako potencjalny konfident i otrzymam odpowiedzi ze strony Braci Samców.  I może nawet od samego Admina, jeśli znajdzie czas.
      Pozdrawiam! 

• By Mosze Red
      Witam szacowne grono, w tym temacie będą podawane linki do najnowszych audycji zamieszczanych na vimeo.  Nie będzie opcji dodawania komentarzy, wątek ma cel jedynie informacyjny, abyście wiedzieli co w trawie piszczy. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.