Skocz do zawartości

Polacy wyszli na ulice czyli kolejny marsz wolności tym razem w Katowicach


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny marsz o wolność pokazuje coraz większe niepokoje i wkurzenie społeczeństwa na temat sytuacji z covidem i restrykcjami oraz szczepieniami, do których władza przymusza.

Czy zapowiadane w wizjach znanego Polskiego jasnowidza wielkie strajki, manifestacje na ulicach jesienią staną się faktem? czy będzie kompromitacja rządzących na temat czwartej fali?

Już niedługo przekonamy się jak będzie.

Najważniejsze, że świadomych Polaków przybywa i już nie jest to setki osób tylko tysiące.

 

 

Marsz o Wolność Katowice Marsz Wolności Katowice Śląski Marsz Wolności Katowice Poland 07.08.2021 - YouTube

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Polacy wyszli na ulice czyli kolejny marsz wolności tym razem w Katowicach

Czekam na ten dzień.

 

Dzień  kiedy Polacy ruszą na sejm.

 

Nostradamus mówił, że Polacy ruszą na sejm kiedy podczas kolejnych wyborów zwycięska partia przegra wybory i szybko zawiąże sojusz aby znowu być większością. Polacy tak wkurwią się, że będzie wojna domowa. Bedzie wielki krach finansowy. 

 

Wtedy nadejdzie generał dyktator, który potem przejmie władzę wywalając WSZYSTKICH z sejmu. Przywróci wartość pieniądza  i będzie jak przebiegły wąż lawirować w światowej polityce z maksymą - Czy to Polsce się opłaci? Uratuje kraj poprzez szokujące sojusze, będzie oazą spokoju w środku wojennego cyklonu i na koniec zginie w zamachu przygotowanym przez rodaków bo będzie muzułmaninem. Durni Polacy nie docenią  go bo to nie katolik i nie patriota bo sojusze z innowiercami. Historia wiele lat będzie krzywdzić jego wizerunek nie widząc tego co zrobił aby uratować kraj... 

 

Jestem ciekaw czy to się sprawdzi.

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife ja mam wrażenie że on ma płacone za to żeby ośmieszać swoimi skrajnymi poglądami jakieś sensowne ruchy.

Rzuci kilka ostrych, dziwnych haseł i już przeciwna strona ma gotową twarz protestu i protestujących.

A sam protest uważam za słuszny, niech władzuchna wie że ich bezprawie po woli ( mam nadzieję) się kończy.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Czekam na ten dzień.

 

Dzień  kiedy Polacy ruszą na sejm.

 

Nostradamus mówił, że Polacy ruszą na sejm kiedy podczas kolejnych wyborów zwycięska partia przegra wybory i szybko zawiąże sojusz aby znowu być większością. Polacy tak wkurwią się, że będzie wojna domowa. Bedzie wielki krach finansowy. 

 

Wtedy nadejdzie generał dyktator, który potem przejmie władzę wywalając WSZYSTKICH z sejmu. Przywróci wartość pieniądza  i będzie jak przebiegły wąż lawirować w światowej polityce z maksymą - Czy to Polsce się opłaci? Uratuje kraj poprzez szokujące sojusze, będzie oazą spokoju w środku wojennego cyklonu i na koniec zginie w zamachu przygotowanym przez rodaków bo będzie muzułmaninem. Durni Polacy nie docenią  go bo to nie katolik i nie patriota bo sojusze z innowiercami. Historia wiele lat będzie krzywdzić jego wizerunek nie widząc tego co zrobił aby uratować kraj... 

 

Jestem ciekaw czy to się sprawdzi.

Czy tym generałem dyktatorem będzie Wojciech Olszański?😂

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Garrett said:

Czekam na pozytywne efekty tego "spacerku"...

Bo we FR tez były protesty! I co? Segregacja w najlepsze! :blink:

W najlepsze zgodnie z medialną narracją. A w praktyce mam sygnały, że wcale tak różowo nie jest i ludzie masowo bojkotują. Przydałoby się spojrzenie kogoś, kto tam mieszka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Martius777 said:

Nostradamus mówił, że Polacy ruszą na sejm kiedy podczas kolejnych wyborów zwycięska partia przegra wybory i szybko zawiąże sojusz aby znowu być większością. Polacy tak wkurwią się, że będzie wojna domowa. Bedzie wielki krach finansowy. 

 

Skąd czerpiesz takie rewelacje? Masz jakieś linki? 

 

No chyba, że to wyższy level trollingu, wtedy gratuluję slilla. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patton napisał:

w tym kraju nie ma co liczyć na drugi Bukareszt.

 

Dlaczego wszystko jest możliwe wystarczy, że odetną internet, prąd, gaz lub zamkną markety a ludzie w końcu się obudzą gdzie żyją.

 

3 godziny temu, RealLife napisał:

w stroju żołnierza co chodzi tak na co dzień to nadaje się w kaftan

 

Dlaczego?

Kto komu broni chodzić w stroju wojskowym?

To, że czasem jest ekspresyjny i ma przy tym odloty nawet jest całkiem zabawny.

 

3 godziny temu, RealLife napisał:

Wariat, anarchista, nacjonalista szkodliwy

 

Moim zadaniem pozytywnie zakręcony człowiek, wkurzony sytuacją jaka się dzieje od wielu lat w Polsce i na świecie 

dlatego się ujawnił i próbuje coś robić zamiast jak większość siedzieć na dupie i czekać na mesjasza.

Co masz do nacjonalistów? Przecież to ludzie, którzy kochają swoją nacje czyli Polaków, Słowian.

 

3 godziny temu, jaro670 napisał:

ja mam wrażenie że on ma płacone za to żeby ośmieszać swoimi skrajnymi poglądami jakieś sensowne ruchy.

 

Niby jakie mamy sensowne ruchy oddolne? Ruch Narodowy, młodzież wszechpolska, ONR😆

Chłopie te ruchy już pokazały, że za właściwe pieniądze od władzy potrafią rozwiązać marsz, strajki czy protesty, pójść na ugodę.

Ostatnio Bąkiewicz z wielkim transparentem namawiał do sczepień podczas obchodów Powstania Warszawskiego SKANDAL.

Natomiast Wojtek to facet z jajami, który robi konkretną robotę i gdyby był agentem to by się nie ujawnił.

A, że ma skrajne poglądy no cóż zgadzam się z nim, że Polska powinna być bez mniejszości narodowych bo z przeszłości wiemy jak się taka współpraca skończyła.

 

1 godzinę temu, manygguh napisał:

Skąd czerpiesz takie rewelacje? Masz jakieś linki?

 

Ty tylko dowody i dowody😁

Poszukaj sobie u wujka google informacji.

 

33 minuty temu, Baca1980 napisał:

To aktor i pewnie TW "służb". Parasol się pewnie kiedyś skończy. I podzieli los Stonogi.

 

Tak to zawodowy aktor, wątpię, że agent bo agent nigdy się nie ujawnia.

Raczej przejęty losem Polski i młodych Polaków dlatego taki radykalny czy kontrowersyjny.

Ja go tam lubię.

Z resztą nasz brat @DOHC miał przyjemność go poznać może powie coś  więcej😉

 

4 godziny temu, PyrMen napisał:

Te marsze "ochraniane" przez jakiś przebierańców, raczej przerażają głupotą protestujących.

 

Tak, tak najlepiej nic nie robić i narzekać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Iceman84PL said:

Moim zadaniem pozytywnie zakręcony człowiek, wkurzony sytuacją jaka się dzieje od wielu lat w Polsce i na świecie 

dlatego się ujawnił i próbuje coś robić zamiast jak większość siedzieć na dupie i czekać na mesjasza.

Co masz do nacjonalistów? Przecież to ludzie, którzy kochają swoją nacje czyli Polaków, Słowian.

 

Oj nie. Kilka lat temu byłem w Łodzi na spotkaniu z Olszańskim, i Leszkiem Żebrowskim (historyk). Dla mnie typ to wariat. Taki autentyczny. Na tle Żebrowskiego wypadł jak jakaś pospolita menda - takie miałem odczucie po tym spotkaniu. Słuchałem i widziałem na żywo jak się zachowywał. Dla mnie coś niepojętego. Na to co odwija w internetach to już nie mam słów, ale fakt bywa śmiesznie choć też trochę strasznie. Tacy ludzie bywają niebezpieczni bo są po prostu nieobliczalni. Nie wiesz co takiemu odwali w danej chwili. Wariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dlaczego wszystko jest możliwe wystarczy, że odetną internet, prąd, gaz lub zamkną markety a ludzie w końcu się obudzą gdzie żyją.

 

Tego nigdy nie zrobią. Póki "prole" mają żarcie, media i dostęp do pejsa. To się nie zbuntują. Dobrze znają historię. I wiedzą jak skończyła pewna panna. Po słowach. Nie mają na chleb? To niech żrą ciastka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Trevor napisał:

Na tle Żebrowskiego wypadł jak jakaś pospolita menda - takie miałem odczucie po tym spotkaniu.

 

Widziałem to nagranie bodajże z przed kilku lat.

Ja natomiast odniosłem odczucie, że to pan Leszek atakował Wojtka.

Wiadomo ten pierwszy to historyk, publicysta drugi aktor i pasjonata i zawsze ludzie będą za tym bardziej wykształconym, oczytanym czy ładnie i sensownie mówiącym.

Na moje Wojtek zrobił błąd występując z Leszkiem z reszta inni mu to tez odradzali, ale chłop się nie bał i zaryzykował.

24 minuty temu, Baca1980 napisał:

Tego nigdy nie zrobią. Póki "prole" mają żarcie, media i dostęp do pejsa

 

Już coś jaśnie panująca władza wspomina, że na jesień niezaszczepieni nie będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej, placówek użyteczności publicznej czy supermarketów.

A miłościwie nam panujący prezydent chciałby by niezaszczepieni nie mogli swobodnie się przemieszczać i najlepiej niech siedzą zamknięci w domach.

Myślę, że po tych nieobliczalnych ludziach przy władzy można się spodziewać takich rozwiązań i ciekawe co wtedy zrobi społeczeństwo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Iceman84PL said:

Ja natomiast odniosłem odczucie, że to pan Leszek atakował Wojtka.

Wiadomo ten pierwszy to historyk, publicysta drugi aktor i pasjonata i zawsze ludzie będą za tym bardziej wykształconym, oczytanym czy ładnie i sensownie mówiącym.

 

Gość występował pod pseudonimem, ubierał się w mundur twierdząc że należy do jakiegoś związku jaszczurzego, nosił buty kawaleryjskie i kreował cały swój image wykorzystując swoje doświadczenie aktorskie. Dodajmy tylko że nie zawsze to robił. Moim zdaniem gość jest podejrzany. Robi złą robotę, i miesza. Wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia waląc ogólnikami, na ogół mając na celu podsycenie, i wykorzystanie emocji swoich słuchaczy. Nie bez powodu jego ostatnie numery są głośne. Zwyczajnie jest już w takiej niszy w której nic innego nie moze robić jak pajacować. 

 

Nie mówię że jak ludzie troche popajacują to źle, ale nie podoba mi się sposób (agresywny) w jaki to robi. 

 

Jasne pośmieję się czasem z tych montaży jego wybuchów, ale generalnie nie chciałbym miec z nim do czynienia w realu. 

6 hours ago, PyrMen said:

Polska, rzeczywiście jest murem Europy.

 

Nie murem tylko betonem xD Beton trzeba tylko wylać a żeby mur stanął trzeba pracy, i trochę planowania :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.