Skocz do zawartości

Polacy wyszli na ulice czyli kolejny marsz wolności tym razem w Katowicach


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Trevor napisał:

twierdząc że należy do jakiegoś związku jaszczurzego

 

Związek założony  w 1396 roku przez królową Jadwigę.

Zrzeszający wszystkie klasy społeczne.

Symbolem jest jaszczurka.

W czasie drugiej wojny światowej w 1942 roku jako Narodowe Siły Zbrojne.

 

Godzinę temu, Fury King napisał:

Trochę szacunku do starszego Pana i munduru Związku Jaszczurczego :)

 

Dokładnie tak👍

 

Przypominam, że temat nie jest związany z panem Wojtkiem i prosiłbym merytorycznie odnosić się.

Jak ktoś nie jest zainteresowany dyskusją prosiłbym nie robić offtopu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pisu decydujący nie jest głos pana w mundurze, tylko sondaże. I to takie sondaże, o ktoeych w mediach nie usłyszymy. Jeżeli z opinii wychodzi, że można śrubę przykręcać, to się przykręca. Strategia pisu jest bardzo prosta - rzuca się kontrowersyjny temat, bada reakcje i adekwatnie reaguje. 500+ z dupy się nie wzięło, tylko wyszło z sondaży. To w zasadzie 1 partia, która szczegółowo bada nastroje społeczne. 

 

Dlatego walka z zamordyzmem pisowskim jest ciężka, bo wymaga podciągania za sobą tłumów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton

 

Fantastycznie Wojtek podsumowuje dzisiejsze media głównego ścieku szczególnie od 10:30 minuty😉

 

 

Co do mediów i gazet większość jakieś 98% to kapitał zachodni a te całe protesty i utyskiwania opozycji, Tfuska, Juleczek i Oskarków

to kwik świń oderwanych od koryta bo koncerny i korporacje będą musiały w końcu płacić podatki, których dotychczas w ogóle nie płaciły.

I teraz pytanie do tych naiwnych ludzi, którzy wierzą, że tvp to telewizja Polska😆 Chyba już tylko z nazwy.

Chcecie Polacy płacić podatki na zachodnie korporacje czy żeby to oni nam płacili? 

Dlatego jak ktoś chodzi protestować z opozycją na tych śmiesznych marszach o wolność mediów to niech się wpierw puknie mocno w głowę na zatrybę.

Wolne i niezależne media są na you tube czy internecie dlatego warto je wspomagać darowiznami czy dotacjami bo dzięki nim mamy jakieś informacje, wiedzę.

Co do publicznej tv ludzie przestańcie płacić abonament rtv na ten propagandowy syf gdzie tylko strach pokazują i wieczne problemy i klęski.

 

Wracając do marszu wolności Hanka fajna babka, która kreci na you tube i ma ciekawe spostrzeżenia o geopolityce była również w Katowicach i według niej 

mogło być nawet 100 tyś ludzi😲 Jest to już pokaźna siła Narodu Polskiego i będzie jeszcze więcej na jesieni jak to Wojtek zapowiedział.

W końcu Naród Polski powstaje z kolan brawo lepiej późno niż wcale.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 18:41, Iceman84PL napisał:

Z resztą nasz brat @DOHC miał przyjemność go poznać może powie coś  więcej😉

To było w marcu, był na marszu razem z tym drugim spokojnym. W sumie nic się nie działo wtedy, później zniknął w tłumie. Było też trochę ludzi od nich tzw rodacy kamraci.

 

Z pewnością nie lubią się z Leszkiem Żebrowskim który tworzy świetne historyczne materiały, ale jak jest na prawdę? Nie wiem.

 

Jestem co do Wojtka ostrożny ale był, tego mu nie można odmówić.

 

 

Kolejny marsz będzie w Poznaniu, ja będę w tym czasie już w Polsce, wrócę ale nie wiem czy dam radę pojechać, to bardzo daleko. Ktoś się deklaruje jechać , @wrotycz?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PyrMen napisał:

Ja już dawno się zaszczepiłem. 

 

No i gitara, z pewnością przeżyjesz tego strasznego wirusa a my umrzemy, więc w czym problem?

 

2 minuty temu, PyrMen napisał:

Jak się nie podoba - spróbujecie się wynieść do średniowiecza. 

Właśnie ty w nim jesteś: co pan nakazuje plebs wykonuje i zapierdala jak niewolnik.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 12:06, Iceman84PL napisał:

Fantastycznie Wojtek podsumowuje dzisiejsze media głównego ścieku szczególnie od 10:30 minuty😉

Wojtek umie przygadać.  Kiedyś go częściej oglądałem, od czasów patostreamów rzadko.  Z przekazem się zgadzam  ale jestem ostrożny do jego osoby. Oprócz niego ciekawy kanał to Głos Obywatelski (szczególnie programy ze Zbigniewem Modrzejewskim ) oraz Tomasz Gryguć (Pan Nikt).  Marek mógł się wstrzymać z tą szczypawką. 

Edytowane przez użytkownikx
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PyrMen napisał:

Jak się nie podoba - spróbujecie się wynieść do średniowiecza. 

 

Decyduj sam za siebie a od nas się odwal.

Ja Ci niczego nie nakazuje i mam w głębokim poważaniu czy zaszczepiłeś się syfem czy nie to twoja sprawa.

 

2 godziny temu, PyrMen napisał:

Ps. Od TVN jeb.. faszyści z PiSdu trzymajcie się z daleka.

 

Jak ktoś nie jest za tvn to od razu jest za PiS😆

Jak dla mnie PiS i PO są siebie warci.

Ps. Niech korporacyjne stacje jak tvn i Polsat zaczną płacić podatki w Polsce.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PyrMen napisał:

 

Siedź w domu przed TVP INFO. 

 

21 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak ktoś nie jest za tvn to od razu jest za PiS😆

Jak dla mnie PiS i PO są siebie warci.

i tyle w temacie. Gdybym bym dyktatorem, jedni i drudzy mieliby "wypadki" i popełniali "samobójstwa". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

@DOHC @nowy00 Władza nigdy tego nie pokarze a jak już to w złym świetle, że np. antyszczepionkowcy wyszli na ulice i stwarzają zagrożenie i podburzają do buntu.

Społeczeństwo i tak łyknie tą papkę bo przecież 19:30 w TVP to są jedyne prawdziwe treści😆

U nas w kraju i tak są pokojowe protesty bo to co się dzieje we Francji, Niemczech, Austrii, Australii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i innych to już regularna bitwa z policją i zamordyzm.

Zobaczcie jakimś cudem dalej nie mamy lockdownu i poważnych obostrzeń ba nawet liczba przypadków zarażonych nie wzrasta w zastraszającym tempie.

Pamiętam jak znany jasnowidz z Człuchowa mówił, że w Europie będzie jedno państwo, które obnaży kłamstwo na temat plandemii i jeszcze się okaże, że to Polska.

I tak jak na tym filmie skoro stara Solidarność zaczyna wychodzić na ulice to już nie przelewki, ciekawe co dalej będzie i co zrobi władza?

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny Marsz Niepodległości za nami, obyło się bez większych incydentów.

Oczywiście jak zwykle lewaki, dewianci, antifa próbowali zrobić dym, na szczęście im się nie udało.

Polacy pokazali siłę i to, że potrafią się zjednoczyć jeżeli trzeba.

Dla zainteresowanych 11 godzin transmisji😉

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 Mnie zastanawia po co Ci lewacy idą i robią zadymy? Skoro im się nie podoba to niech w domach zostają. Przecież to święto Polaków niekoniecznie powinno być 11 listopada bo Polska na mocy traktatu Wersalskiego została uznana dzięki Dmowskiemu i Paderewskiemu, którzy 28 czerwca 1919 roku ostatecznie przekonali  Anglię i Francję by Polska powstała, że wszystkim się to opłaci. 

A tego lewusa co miał flagę Polski w kolorach tęczy i prowokował aresztował bym za profanację. 

Oczywiście jak zwykle w TVN była nagonka, że narodowcy idą, rozumiesz nie ludzie, nie Polacy, nie rodziny z dziećmi tylko naziole, faszysci. 

Dziwne, że jeszcze ta gadzinowa stacja nie została zamknięta. 

Jestem ciekaw kiedy zaczną płacić podatki do państwa bo to nie są polskie media? 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.