Skocz do zawartości

Polacy wyszli na ulice czyli kolejny marsz wolności tym razem w Katowicach


Iceman84PL

Rekomendowane odpowiedzi

Marsz w Kaliszu, po którym Wojtek i Marcin zostali aresztowani.

Władza przestraszyła się bo spalono dokument nadający przywileje społeczności wybranych.

Polacy we własnym kraju mają zakaz mówienia i przedstawiania w złym świetle wybranych pod groźbą kary SKANDAL!

Gdzie my do cholery żyjemy? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Strajk kierowców MZK w Bydgoszczy.

 

 

Słuchałem pewnego radia w dzień tego protestu 24.06. Przy piątku zostały przeprowadzane wywiady z uczniakami. Co się okazało? 

Uczniaki by woleli, aby taki protest odbył się w jakiś inny dzień a nie na koniec roku szkolnego :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 To był z tego co się orientuje protest spontaniczny i rano kierowcy podjęli decyzję,

90 % taboru nie wyjechało na ulice tylko przewoźnik prywatny.

Fakt zrobili to w dzień zakończenia szkoły co jeszcze bardziej utrudniło przemieszczanie się mieszkańcom.

Co najważniejsze jak mówi ten prezesina do kierowców dług na poziomie 10 mln i przez pierwsze 5 miesięcy poszło już z tego 7,5 mln

do tego kasa na paliwo i pensje do października a co dalej nie wiadomo bo kasy w spółce brak, pensje kierowców, którzy wala nadgodziny

bo nie ma ludzi do pracy na poziomie 4000 zł brutto czyli śmiech na sali a odpowiedzialność za sprzęt i ludzi w razie czego.

 

 

Tutaj przemówienie Marcina😉

 

 

Stop Banksterom czyli protest kredytobiorców w Warszawie.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protesty, śpiewanie czy pokazywanie kolorowych banerów NIC NIE DAJE.

 

Rządzący popatrzą przez okno na tłum protestujących, pośmieją i napiją się whisky mówiąc sobie, że pokrzyczą i pójdą sobie.

 

Trzeba konkretów - wziąć widły, taczki i autentycznie ich wywieźć za Warszawę!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Martius777 napisał:

Protesty, śpiewanie czy pokazywanie kolorowych banerów NIC NIE DAJE.

 

Rządzący popatrzą przez okno na tłum protestujących, pośmieją i napiją się whisky mówiąc sobie, że pokrzyczą i pójdą sobie.

 

Trzeba konkretów - wziąć widły, taczki i autentycznie ich wywieźć za Warszawę!

To niewykonalne. Polscy goje nawet na lokalnymi Orlenie się nie potrafili zmobilizować, a co dopiero jechać na Warszawę ze sprzętem, więc ja się pozbywam zobowiązań i szukam szczęścia w świecie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Martius777 napisał:

Protesty, śpiewanie czy pokazywanie kolorowych banerów NIC NIE DAJE.

 

W Bydgoszczy po protestach kierowców jest sparaliżowane miasto a mieszkańcy wkurzeni do granic możliwości.

Strajki na Orlenach rzekomo niby nic nie dały a Obajtek zapowiedział obniżki paliwa co prawda śmieszne, ale zawsze.

Tak samo było z protestami przeciwko covid i obostrzeniami gdzie władza zaczęła wpierw popuszczać pasa a teraz covida już nie ma.

Popatrz na ostatni strajk kredytobiorców, rolników, wkurzonych ludzi podwyżkami czy marsz Dmowski na zamek tak się władza nami

nie przejmuje a policji było od groma😁

Także działanie ma jakiś wpływ choćby najmniejszy tak jak przekazywanie informacji, wiedzy na forach, grupach, społecznościach.

Wiem, że to nie wystarczy i trzeba przysłowiowo wziąć sprawy w swoje ręce tylko pytam się z kim?

Oprócz mnie i brata @DOHC ilu z was było kiedykolwiek na strajku, marszach, protestach? 

Ilu jest zdeterminowanych do tego stopnia by w razie czego ponieść konsekwencje swoich działań bo występuje się przeciwko systemowi?

Tak samo jest z Polakami, których jest od kilku do kilkunastu tysięcy reszta to niewolnicy systemowi i poplecznicy okupanta.

Żeby coś się zadziało i było głośno komentowane w mediach głównego ścieku to potrzeba kilka milionów ludzi zwartych i gotowych na wszystko,

którzy nie cofna się przed niczym i nikim.

Niestety w obecnych realiach to niemożliwe bo pokolenie dzisiejszych Polaków jest najsłabsze w historii tego państwa i jest skazane na powtórne

przeżycie historii bo niczego się nie nauczyli i nie wyciągnęli wniosków.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

Oprócz mnie i brata @DOHC ilu z was było kiedykolwiek na strajku, marszach, protestach? 

Ilu jest zdeterminowanych do tego stopnia by w razie czego ponieść konsekwencje swoich działań bo występuje się przeciwko systemowi?

Dziękuję. Pewnie mała część. Każdy mówi "ludzie powinni wyjść", i teraz przejdźmy do kwestii kim są "ludzie". 

 

Zamiast myśleć "ludzie powinni wyjść" trzeba zmienić, na "co ja mogę zrobić"? I zrobić. Cokolwiek. Nie każdy przyjedzie z Zakopanego do Warszawy, okej. Ale może u siebie lokalnie działać. Albo są działania, albo są wymówki.

 

Po agresji niemieckiej na Polskę w 1939r, o bierności Anglików i Francuzów wypowiedział się w ten sposób Adolf Hitler: nasi przeciwnicy to robaki niezdolne do działania. 

 

Nie wiem jakim cudem te słowa są dalej aktualne, ale dziś robakami jesteśmy my, Polacy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest MZK w Bydgoszczy dalej trwa to już 11 dzień.

Jeździ komunikacja zastępcza prywatnego przewoźnika.

Wparcie dla kierowców MZK od kamratów oraz pracowników Wodociągów.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.01.2023 o 17:02, Iceman84PL napisał:

Chodzi o podwyżki cen za ciepło

Ilu Polaków protestowało, gdy kopalnie były zamykane? Albo kto protestował przeciwko elektrowni w Żarnowcu? 

 

Teraz jest jak jest. Trzeba było myśleć nad atomem i równolegle elektrociepłownie, ale jak widać naród dalej śpi a budzi się dosłownie z ręką z nocniku, jak nie ma elektrowni ani kopalń. Kiedyś poznałem na protestach panią, która mówiła iż my Polacy tak mamy, walczymy dopiero jak już wszystko stracone.

 

A co do tej sytuacji nikogo nie straszę, nikogo nie namawiam ale pracuję i odkładam na jakieś lokum w cieplejszych krajach bo to co się dzieje w Polsce, sprawia iż jest bezsens żyć i dorabiać się tam dla osób mojego pokroju. Cokolwiek odłożysz zeżre inflacja, a zachodnie ceny dobiją jeszcze bardziej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Niestety smutne jest to, że Polacy Budzą się za pięć dwunasta.

Władza robi wszystko by gotować żabę powoli. Dopóki Polaków stać na jedzenie, podstawowe potrzeby, nie ma wojny, jest względna "wolność", bezpieczeństwo to są wstanie wszystko zaakceptować. 

Gdyby rządzący poszli radykalnie po bandzie to już dawno zostaliby na taczkach wywiezieni. 

Do zmiany potrzeba realnej siły i gdyby te kilka milionów wyszło na ulicę jest realna szansa. 

Kolejna sprawa jak dobrze wiesz z historii przez przynajmniej 300 lat Polacy mieli zafundowaną ostrą jazdę bez trzymanki, gdzie traumatyzowano nas, eksterminowano, zabierano wszystko, narzucano siłą ideologię więc nie dziw, że kręgosłup moralny Polacy mają przetrącony. 

Przypominają mi się słowa 100 latka, który mówił, że obecne pokolenie Polaków to cień narodu. 

To obrazuje dobitnie w jakim miejscu jesteśmy. 

Cóż na większą skalę nic się w Polsce nie zmieni na lepsze dlatego też sam się zabezpieczam. 

Kiedyś wiedziałeś kto przyjaciel a kto wróg teraz najbliższa osoba może podłożyć Ci świnie. 

Jak to mawiał agent austriacki i japoński cytat. "Naród wspaniały tylko ludzie kurwy". 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wyleczyłem się już ze zrywów patriotycznych, za którymi nie idzie żadna zmiana prawna. Nawet strajki osób identyfikujących się jako kobiety, wspieranych przez Antifę rozpierdalającą kijami witryny reklamowe na przystankach, nic nie zmieniły. Historyczny marsz niepodległości z 2018 też niczego nie zmienił... pardon! Zmienił. Dał paliwo kolorowym gangom pedofilskim.

 

Każdemu to powtarzam, do niektórych nawet dociera. Miej w swojej ręce narzędzia legislacyjne, a nie megafon - wtedy może coś zmienisz. To tak apropo poprzedniego postu :D

Edytowane przez adann96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.