Skocz do zawartości

Przelała się czara goryczy dzisiejszego dnia


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, thyr napisał:

Napisz jej poemat " oda do kacikow ust " . Po tym zabiegu bedzie juz cala twoja .Stary  zejdz na ziemie , idealizujac drugiego czlowieka stawiasz sie w roli podnozka.Jak zobaczysz jej zlota muszelke to chyba zejdziesz z tego swiata.

 

 , 

Facet nie idealizuje. Po prostu chce się spotkać. Co w tym dziwnego. Mam ochotę to proponuję. I tak wystarczająco dużo zrobiła jak na kobietę w tej całej znajomości. 

Przecież kurwa ślepy nie jestem. Widzisz jak ktoś się uśmiecha do ciebie. Popatrzyła, opuściła wzrok i ten zawstydzony uśmiech. No nie przewidziało mi się bo ludzie też to widzieli. 

 

Co innego gdyby przeszła i udała, że nie widzi. Albo nawet cześć nie odpowiedziała. We wtorek jak ją widziałem to było to samo tylko, że cała się uśmiechnęła. 

 

A ona się w jakiej roli stawiła? Skoro ja w roli podnozka. Przez cały bity tydzień w robocie wodziła za mną wzrokiem i wysyłała sygnały. Sama zaprosiła na fejsie. Napisałem do niej. Na drugi dzień ona sama napisała. I pisala codziennie. Nawet pierwsza się odezwała po randce  pierwsza pocałowała. Nie mogę postąpić inaczej. Zgodzi się to zgodzi, nie to nie. Przeżyje. Już minęło kilka dni od braku kontaktu

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramzes napisał:

@Montella26 wszystko masz ogarnięte? Posprzątane, ułożone itp? Nic nie ma do naprawy lub nauki? Potrzebujesz czegoś czym się zajmiesz. 

 

Zajmij się sobą przez 2 tyg. Masz zbyt gorącą głowę. Dostaniesz kolejny kawałek byś dostał pierdolca.

Jaki zaś kawałek?

Cały czas się zajmuje sobą. Easy. Siłka biegi itp. Dzisiaj widzę się z inną panna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał:

 

Przecież kurwa ślepy nie jestem. Widzisz jak ktoś się uśmiecha do ciebie. Popatrzyła, opuściła wzrok i ten zawstydzony uśmiech. No nie przewidziało mi się bo ludzie też to widzieli. 

 

Co innego gdyby przeszła i udała, że nie widzi. Albo nawet cześć nie odpowiedziała. We wtorek jak ją widziałem to było to samo tylko, że cała się uśmiechnęła. 

 

A ona się w jakiej roli stawiła? Skoro ja w roli podnozka. Przez cały bity tydzień w robocie wodziła za mną wzrokiem i wysyłała sygnały. Sama zaprosiła na fejsie. Napisałem do niej. Na drugi dzień ona sama napisała. I pisala codziennie. Nawet pierwsza się odezwała po randce  pierwsza pocałowała. Nie mogę postąpić inaczej. Zgodzi się to zgodzi, nie to nie. Przeżyje. Już minęło kilka dni od braku kontaktu

 

O matko... Nic do Ciebie nie dociera, co Ci Bracia piszą. Rozumiem, że piszesz tu w formie pamiętnika i rad nie oczekujesz? Bawi się z Tobą od początku ta stuknięta panienka, a Ty dalej się dajesz podpuszczać jak 15-latek. No ale cóż, każdy był kiedyś młody. Pewnie trochę takich wpadek musisz zaliczyć, żebyś się lepiej kontrolował. 

 

Podniosła kąciki ust, no i ten zawstydzony uśmiech... Toż to jednorożec, a to ssanie języka i olewanie po spotkaniu? No cóż to pewnie z zawstydzenia. Ta dziewica do teraz przeżywa, że Ci ssała i nie wie jak z tego wybrnąć, że wyszła na ladacznicę, a chciała zostać Twoją żoną. Montella26 leć po pierścionek. :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 14:59, newonce napisał:

 

sranie w banie panie - nie wiadomo, bo byłem nie raz w identycznej sytuacji jak kolega, z tym, że ja jestem bardziej bezpośredni i szybciej przechodzę do rzeczy, a i tak nie wychodziło, bo panna mówiła, że za wcześnie albo że dziś nie bo ma okres, czy coś tam. Także ja bym nie był taki pewny w tych osądach.

Takie sytuacje się zdarzają. Nie jest to błąd samca. Czasem faktycznie jest okres lub laska potrzebuje się oswoić. Zwykle na następnym czy drugim kolejnym spotkaniu seksy wynikają, o ile po drodze coś się nie popsuje.

 

Bywa też, że kobieta shittestuje faceta w takiej sytuacji stawiając barierę ostatniego bastionu, aby sprawdzić czy ma do czynienia ze zdecydowanym samcem. Wtedy trzeba to dobrze rozegrać i przełamać wykazując się zdecydowaniem, a nie okazując desperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Anonim84 napisał:

 

O matko... Nic do Ciebie nie dociera, co Ci Bracia piszą. Rozumiem, że piszesz tu w formie pamiętnika i rad nie oczekujesz? Bawi się z Tobą od początku ta stuknięta panienka, a Ty dalej się dajesz podpuszczać jak 15-latek. No ale cóż, każdy był kiedyś młody. Pewnie trochę takich wpadek musisz zaliczyć, żebyś się lepiej kontrolował. 

 

Podniosła kąciki ust, no i ten zawstydzony uśmiech... Toż to jednorożec, a to ssanie języka i olewanie po spotkaniu? No cóż to pewnie z zawstydzenia. Ta dziewica do teraz przeżywa, że Ci ssała i nie wie jak z tego wybrnąć, że wyszła na ladacznicę, a chciała zostać Twoją żoną. Montella26 leć po pierścionek. :)

Facet jaki kurwa pierścionek xd już lecę. Po prostu też mam swoje potrzeby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Montella26 napisał:

Facet jaki kurwa pierścionek xd już lecę. Po prostu też mam swoje potrzeby 

 

To poderwij inną, jak masz takie branie, co za problem? Uparłeś się na tę, bo Ci nie dała i teraz się z Tobą bawi. Możliwe, że ma problemy z głową, albo rzeczywiście wyczuła, że już Ciebie ma w garści. A Ty się dałeś wciągnąć w jej gierkę.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Anonim84 napisał:

 

To poderwij inną, jak masz takie branie, co za problem? Uparłeś się na tę, bo Ci nie dała i teraz się z Tobą bawi. Możliwe, że ma problemy z głową, albo rzeczywiście wyczuła, że już Ciebie ma w garści. A Ty się dałeś wciągnąć w jej gierkę.

Żaden :) mówisz kurwa tak jak byś nie wiedział. Dobrze wie co należało zrobić by tak właśnie było. Dobrze wie co robi i co zrobiła. Każdy by się dał urobic. Bez dwóch zdań. Chyba że jakiś gej nie. 

 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Montella26 napisał:

Po prostu też mam swoje potrzeby 

I brawo Ty i tego się trzymaj a nie że z jednej strony siłka, Twoje sprawy a drugie "a w jakiej pozycji ona się stawia". Wywal ją z bani. Zjebałeś. Wnioski wyciągnięte. Ludzie Ci napisali co i jak . Next. Bądź konsekwentny -dla siebie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, alphachad napisał:

Ale wy, chłopaki młode zwracacie uwagę na szczegóły. "Podniosła kąciki ust" kurde ziomuś powodów mogło być zyliard dlaczego ona te kąciki podniosła. Żyjesz dalej. Robisz swoje. Ogarniasz nową laskę. Jak ta wróci to wtedy zrobisz co należy. Bo niezależnie czy ona toczy jakąś gierkę, czy ma jakieś swoje sprawy na głowie, czy ma nowego bolczysława to i tak jedynym słusznym wyjściem jest robić dalej swoją robotę. Mnie te filmiki od trenerów podrywania, nauczyły w sumie dwóch rzeczy 1. być cwaniaczkiem, ale buduje to na bazie swoich naturalnych zachowań po prostu hiperbolizuje te cwaniackie, bo jechać według skryptu na dłuższą mete się nie da. Musisz być jednak w tym wszystkim sobą 2. podbijać do lasek i super że udało mi się to drugie tak przemęczyć że weszło mi w nawyk tzn. jeśli laska choć rzuci na mnie okiem to z miejsca atakuje, nie czekam na moment itd. a jak odpuli to żyje dalej i laska nie zajmuje w moich myślach nawet jednego bicika pamięci. Ja już ogarniam cztery nowe. Polecam :) P.S. kupiłem od jednego z tych kouczów yt płatny kurs, bo był w mega promocji żeby sprawdzić ile to warte i powiem wam w sekrecie że w tych free materiałach oni przekazują więcej wiedzy niż w tych za kasę. Ale ćśśś.

Przecież to jest czyjaś interpretacja. Może uśmiechnęła się szelmowsko i pomyślała: "o to ten (ziomek/ ziutek/ desperat/ przystojniak/)/

Pamiętam jak stałem obok kolegi ponad 2m (ja 170 xd). Obok nas stała dziewczyna i się uśmiechnęła pod nosem. A, że miałem wtedy, 5 lat temu, kompleks wzrostu to odebrałem to jako kpinę ze mnie.

I I jak laska rzuci okiem, to jaką potem masz skuteczność? 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie kpina. Ta szydziła. Ukradkiem oka popatrzyła speszczyła się i delikatnie pod nosem się uśmiechnęła patrząc w ziemię xd szydera po chuju xd

Niezależnie od tego czy bym ją ruchał czy nie. Ona i tak nie planowała kontynuować ze mną znajomości. Zapytałem czy pójdzie że mną na wesele. A ta tekst "no wiesz to 3 tygodnie jeszcze nie wiadomo czy dotrwamy" 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26

Daj sobie luz, tego kwiatu to pół światu, zobacz ile już straciłeś energii na rozmyślanie o niej od kiedy ją pierwszy raz zobaczyłeś. Zapomnij o niej. Kolejna laska, nic wspaniałego. Ma taki sam otwór jak inne, myśli tak samo, robi to samo, czuje to samo, ma tylko inną powłokę zewnętrzna która za 20 maksymalnie lat i tak będzie kompletnie nic nie warta. Bądź ponad tym. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jonash napisał:

@Montella26

Daj sobie luz, tego kwiatu to pół światu, zobacz ile już straciłeś energii na rozmyślanie o niej od kiedy ją pierwszy raz zobaczyłeś. Zapomnij o niej. Kolejna laska, nic wspaniałego. Ma taki sam otwór jak inne, myśli tak samo, robi to samo, czuje to samo, ma tylko inną powłokę zewnętrzna która za 20 maksymalnie lat i tak będzie kompletnie nic nie warta. Bądź ponad tym. 

Wiesz to nie działa na zasadzie. Klikam jest i nie ma. To się samo dzieje. Jak już mówiłem. Gdyby mnie nie l calowala to nic by nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Montella26 napisał:

Wiesz to nie działa na zasadzie. Klikam jest i nie ma. To się samo dzieje. Jak już mówiłem. Gdyby mnie nie l calowala to nic by nie było. 

Laski nawet między sobą potrafią się całować. A czy chcą iść ze sobą do łóżka? Pewnie sam wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że cię pocałowała? W ogóle o czym my tu gadamy, zachowujemy się jak laski w ogóle dyskutując w tym temacie. Idź zdobądź jakąś wiedzę, nowe umiejętności, wykończ się fizycznie. Poczuj się jak mężczyzna zdobywca. Pragnij nowych rzeczy, kobiet, przedmiotów, władzy, uznania, umiejętności, wiedzy. Bądź zdobywcą a nie mazgają. To tylko kobieta. Nic szczególnego. Zwal sobie konia jak cię ciśnie albo pobzykaj coś innego na szybko. Miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną jest tylko w bajkach. A ta burza hormonów która uderza ci do głowy to robi to tylko dlatego, że nie robisz w życiu nic sensownego czemu mógłbyś się poświęcić. Problem leży w tobie i twoim wyobrażeniu na temat kobiet i związków z nimi. Dobra wiadomość. Można to zmienić ale trzeba wyhodować jaja pomiędzy nogami. 

Edytowane przez Jonash
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jonash napisał:

No i co z tego że cię pocałowała? W ogóle o czym my tu gadamy, zachowujemy się jak laski w ogóle dyskutując w tym temacie. Idź zdobądź jakąś wiedzę, nowe umiejętności, wykończ się fizycznie. Poczuj się jak mężczyzna zdobywca. Pragnij nowych rzeczy, kobiet, przedmiotów, władzy, uznania, umiejętności, wiedzy. Bądź zdobywcą a nie mazgają. To tylko kobieta. Nic szczególnego. Zwal sobie konia jak cię ciśnie albo pobzykaj coś innego na szybko. Miłość pomiędzy kobietą i mężczyzną jest tylko w bajkach. A ta burza hormonów która uderza ci do głowy to robi to tylko dlatego, że nie robisz w życiu nic sensownego czemu mógłbyś się poświęcić. Problem leży w tobie i twoim wyobrażeniu na temat kobiet i związków z nimi. Dobra wiadomość. Można to zmienić ale trzeba wyhodować jaja pomiędzy nogami. 

No to, że pocałowała. Więc jak by nie patrzeć dała do zrozumienia. Ze jest zainteresowana mną w sposób romantyczny. Spacery, obiady, wycieczki, wyjazdy i wspólne spędzanie czasu. Poznawanie się, cieszenie chwilą. Chyba, że robi tak z każdym napotkanym kolega to nie ma tematu. Jestem wykończony fizycznie. Codziennie daje sobie w kość wysiłkiem fizycznym. A przynajmniej co drugi dzień. Zaraz jadę się spotkać z następna laska. Ale tylko po to żeby nie zamulać i nie ćwiczyć dzisiaj. Tak o po prostu pogadać. Na luzie. 2 godzinki i wracam z powrotem. 

Po prostu myślałem, że to wyjdzie naturalnie. Natrualana kolej rzeczy. Wczoraj ona mnie zaprosiła, dzisiaj ja ją. A tu się okazuje, że pewnie chodziło by tylko wybolcować ją. Albo ja już nie wiem. Gdyby jej zależało. To by spiela dupe. 

6 godzin temu, Ramzes napisał:

@Montella26 wszystko masz ogarnięte? Posprzątane, ułożone itp? Nic nie ma do naprawy lub nauki? Potrzebujesz czegoś czym się zajmiesz. 

 

Zajmij się sobą przez 2 tyg. Masz zbyt gorącą głowę. Dostaniesz kolejny kawałek byś dostał pierdolca.

Tak. Ten tydzień to będzie trauma. Bo za tydzień wesele. A nie przeżyje tego jak pójdę bez osoby towarzyszącej. Dlatego chciałem żeby że mną poszła. Niby się zgodziła. A teraz co odpierdala tydzień przed weselem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne męskie wątpliwości wynikające z braku regularnego seksu z wieloma kobietami. 

Jakbyś ruchał regularnie to nie miałbyś takich rozkminek. 

16 minutes ago, Montella26 said:

Tak o po prostu pogadać.

Twoim celem nie jest pogadać tylko poruchać. Oczywiście musisz zacząć od gadania. Ale nie myśl o spotkaniach z kobietami jako pogaduszki. One tak na to nie patrzą. Męska postawa to dążenie do seksu w jak najszybszy sposób. Inaczej wychodzisz przed kobietami na cipe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Generał Szrama napisał:

Idź sam a jak nie to spytaj się czy ta kuzynka czy kto tam nie ma jakiejś wolnej koleżanki? Może jakaś dziewczyna też nie ma pary ;)

 

Z resztą czego ty się wstydzisz? To laska chujowo się zachowała wystawiając Cię tydzień przed.

Ta. Sam. Ze starymi przy stole. Jak mówię, że przyjdę sam. Zjem i pójdę. To mnie napierdalają ze jestem dzikus. Ze ktoś musi zapłacić za osobę towarzyszącą. Z miłą chęcią siedziałbym kurwa w domu i tyle. Tak to jest jak się kurwa sucha starych i na siłę się idzie na wesele gdzie się kurwa wesel nie lubi. 

No zachowała się chujowo i to bardzo. Chuj jej w dupe. Jeszcze ma szansę przez parę dni. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.