Skocz do zawartości

Przelała się czara goryczy dzisiejszego dnia


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jonash napisał:

@Montella26 jaka szanse co ty pierdzielisz. Idziesz na wesele sam, dobrze się bawisz, spędzasz czas z kim Ci się spodoba i tyle. O lasce zapominasz i nie dajesz szansy iść jej z tobą na wesele, nawet jeśli będzie cię przepraszać. 

Nigdzie nie idę. Pisałem z nią jeszcze kilka dni przed tymi cichymi dniami. I puściłem jakiś żart. A ona wzięła to ja serio i do mnie tekst, ze się naśmiewam. I tekst do mnie "spoko, będziesz coś chciał. A wtedy mi będzie do śmiechu" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to zrobiłem dochodzenie. Tydzień temu była na grilu. I rano nawiązała znajomość z takim typem i przestała pisać do mnie. Teraz patrzę nawiązała znajomość z kolejnym typem. A jest to przyjaciel tego własnie gościa :) koniec. Wniosek? Poznała lepszego. A teraz spędzili czas razem i tamtej jej wysłał zaproszenie 

Edytowane przez Montella26
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Montella26 said:

A teraz spędzili czas razem

I zrobił z nia to czego ty nie zrobiłeś a mogłeś. Nie wypadłeś dobrze w jej oczach. Olej temat. Następnym razem z inną laską dokończ temat.

 

1 hour ago, Montella26 said:

nawiązała znajomość z kolejnym typem

Myślisz że z jedynym? Kobiety które randkują mają po kilku facetów na raz. 

Proszę admina aby odłączył naszego młodszego brata od matrixa. Już czas. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że spędzili czas razem. Nie teraz w tym momencie. Ale pewnie może wczoraj na jakiejś imprezie albo na tej imprezie tydzień temu. Dlatego ten rudy kumpel ją zaprosił do znajomych. Chuj z tym już 

A zrobiłem śledztwo. To Ci dwaj goście to kumple. 

Po prostu jako tako pisala. Do czasu nowej gałęzi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Montella26 napisał:

A tak serio to zrobiłem dochodzenie. Tydzień temu była na grilu. I rano nawiązała znajomość z takim typem i przestała pisać do mnie. Teraz patrzę nawiązała znajomość z kolejnym typem. A jest to przyjaciel tego własnie gościa :) koniec. Wniosek? Poznała lepszego. A teraz spędzili czas razem i tamtej jej wysłał zaproszenie 

Przystojniejszy czy konkretniejszy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym pierdolił opinię innych i poszedł z dobrym ziomkiem. Z kolegą. Nowocześnie, postępowo. ;)

 

Kurde, ale by była furora! Każda laska by dawała się obciskiwać na luzaku, a po upiciu wzielibyście jakąś za wszarz i pojechali na dwa baty gdzieś w kiblu. Profit. 😜

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bernevek napisał:

Przystojniejszy czy konkretniejszy? 

Błąd. Włączyłem wersję na komputer odpaliłem fejsa. Niedawno dodani znajomi. I wyskoczyła taka laska. Nie typ. Mój błąd. 

 

Ja jestem najprzystojniejszy w jej oczach. Siedzisz jak nieśmiały Krzysiek. A ta sama atakuje. 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Montella26 napisał:

 

A zrobiłem śledztwo

Teraz wyslij prawdziwego detektywa niech ci pare fotek nacyka jak temtemu berlo obrabia .Bedzie do czego sie brandzlowac .No to teraz juz wiesz ze muszisz cierpliwie poczekac na swoja kolej .Naszczescie muszelki to nie mydlo i sie nie wymydla .Czytaj forum chlopie ze zrozumieniem bo w koncu dopadnie cie jakas lepsza cwaniara i polecisz konkretnie po bandzie .

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LiderMen napisał:

To pewnie na twoją twarz poleciała.

Bo gdyby nie ona i sylwetka atlety by zawiele nie pomogła.

 

A ona ile ma lat że taka odważna w te gierki?

Tak. Na twarz lachowskiego. Jasna karnacje i blond włosy. 

27.

 

Dlatego zawsze będę zdania twarz >wzrost. 

Niższa jest to najważniejsze 

 

Z resztą wspomniałem, że kolega z pracy ma 190. Bo tyle ma. A ona ze nie będzie miał tyle. Bo nawet nie wie ile to dokładnie jest. Tylko na tinderze laski są z metrem w oczach

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Montella26 napisał:

Ja jestem najprzystojniejszy w jej oczach.

 

38 minut temu, Montella26 napisał:

176, 76 ale postura atlety. 

 

17 minut temu, Montella26 napisał:

Tak. Na twarz lachowskiego. Jasna karnacje i blond włosy. 

To skoro jesteś taki zajebisty i było tak zajebiście to czemu wyszło tak chujowo?

 

Dajta już spokój :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci Montella idź na balety z jakimś dobrym ziomkiem. Żadna się nie przyyebie, bo to jak to to tak. Przecież to takie nowoczesne, bą tą. ;)

 

Jeszcze kiedyś to by Wam ostro narłukli, ale teraz.. no nikt się nie odwarzy być 'rasistą'.

 

Może poznacie jakieś dwie les to akurat lux pompowanko będzie w 4-kącie. Ja bym w to szedł. Laski to przeżytek. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.