Skocz do zawartości

Prezent dla kuzynki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci. Jest to mój pierwszy temat który zakładam i proszę o wyrozumiałość, z góry dziękuje wszystkim za poświęcenie czasu na mój temat. 

Wracając do tematu, jakiś czas temu dostałem zaproszenia na urodziny kuzynki Kingi( 30 lat) i na imieniny jej siostry Klaudii( 31 lat) które odbędą się 22 sierpnia,  idziemy tam razem z bratem bez osób towarzyszących.  Panowie jakie prezenty kupić ? dodam że z kuzynką Kingą można pożartować więc przyszła mi myśl żeby kupić coś zabawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/cat-duza-maskotka-poduszka-kot-pluszak-kotek-kolor-8987997602

 

xD Dla mnie bekowe i pewnie bym kupił coś takiego, albo przerośniętego pluszaka, z którym byśmy pochlali na urodzinkach. Siema, przyprowadziłem jeszcze ziomeczka, ale tak się już najebał, że nie mówi i wprowadzasz misiaka. Kilka razy taki prezent robiłem i zawsze były jaja z rekwizytem, szczególnie po schlaniu mordy. Duże maskotki za mniej niż 200 zeta chodzą. Zawsze to coś trochę innego od kart podarunkowych, albo klasyka to podpisana koperta, karta z życzeniami, a w środku hajsik. Nie ma sensu bardziej kombinować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartekgrozny92 napisał:

dodam że z kuzynką Kingą można pożartować więc przyszła mi myśl żeby kupić coś zabawnego.

 

Może wynajmij chippendalesów lub zabierz je do klubu gdzie dają show😁

Kobitki będą zachwycone😉

 

KWhy Guys Shouldn't Try So Hard To Be 'Alpha' - Marco Black

 

 

Modne są również wśród pań wibratory sterowane aplikacją z telefonu.

Najlepsze wibratory erotyczne • N69.pl

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.