Skocz do zawartości

Samiec z "bagażem"


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

Część,

Mam takie pytanko, głównie do braci "dzieciatych" po rozwodach lub po prostu "dzieciatych". 

Czy kobiety z którymi wchodziliscie w związki miały problemy z faktem iż jesteście ojcami? 

Czy wchodząc w LTR informacja o tym że jesteście już ojcem była początkiem końca? 

Proszę o odpowiedź bo znamy i poruszamy tutaj jedną stronę medalu a jest rowniez i druga :)

Czy pociąg seksualny jest silniejszy od niechęci do związku z facetem będącym ojcem gdy ten ma wysokie smv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rapke napisał:

Czy kobiety z którymi wchodziliscie w związki miały problemy z faktem iż jesteście ojcami? 

Nie*.

 

Godzinę temu, Rapke napisał:

Czy pociąg seksualny jest silniejszy od niechęci do związku z facetem będącym ojcem gdy ten ma wysokie smv?

Nie**

 

Godzinę temu, Rapke napisał:

Czy wchodząc w LTR informacja o tym że jesteście już ojcem była początkiem końca? 

Nie***

 

Mam nadzieję, że pomogłem 🙂

 

* uwaga nr 1: ja nie wchodzę w relacje głębsze, niż parorazowe tournee z paniami, które nie mają swojego przychówku/paniami szukającymi "prawdziwego mężczyzny, który pokocha samotną madkę i z radością przyjmie dar w postaci miłości jej dziecka". Taki to staroświecki, uczciwy idiota ze mnie.

 

** oczywiście zależy, do jakiego celu onże pan ma być. Jak do upuszczenia ciśnienia, to luz. Jak ma robić za dwunożny bankomat, to już gorzej - ma zobowiązania, więc siłą rzeczy mniej hajsu na "przyjęcie daru w postaci miłości jej dziecka" 🙂

 

*** Ja tego absolutnie nie ukrywam. W moim wieku 🙂 niemanie dzieci byłoby czerwoną flagą ("jak to, żadna go do ust nie wzięła???").

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rapke napisał:

Część,

Mam takie pytanko, głównie do braci "dzieciatych" po rozwodach lub po prostu "dzieciatych". 

Czy kobiety z którymi wchodziliscie w związki miały problemy z faktem iż jesteście ojcami? 

Czy wchodząc w LTR informacja o tym że jesteście już ojcem była początkiem końca? 

Czy pociąg seksualny jest silniejszy od niechęci do związku z facetem będącym ojcem gdy ten ma wysokie smv?

3 x NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Rapke napisał:

Czy kobiety z którymi wchodziliscie w związki miały problemy z faktem iż jesteście ojcami? 

Tak. Jest to trochę zrozumiałem. Sam spotykałem się z samotną matką i niestety nie dałem rady z "obcymi genami" biegającymi po pokoju.

17 godzin temu, Rapke napisał:

Czy wchodząc w LTR informacja o tym że jesteście już ojcem była początkiem końca? 

Ja nie. Mówiłem o tym jak już znajomość jakoś się rozwijała po kilku, kilkunastu randkach.

17 godzin temu, Rapke napisał:

Czy pociąg seksualny jest silniejszy od niechęci do związku z facetem będącym ojcem gdy ten ma wysokie smv?

Tak. Moje partnerki chciały się widywać mimo dziecka choćby na seks. Problem pojawiał się gdy przedstawiałem syna. Szliśmy gdzieś razem. Widziałem na jej twarzy niechęć do mojego dziecka. Wtedy też u mnie niechęć do niej się pojawiała.

 

Finalnie obecnie spotykam się z partnerką już kilka lat i jestem zakochany. Przez to że wiem jak to jest spotykać się z samotną matką nie zmuszam jej do akceptacji mojego dziecka. Tym bardziej że mój kontakt z nim jest też prawie żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Widziałem na jej twarzy niechęć do mojego dziecka.

Kolejny moment w jakim widać iż kobiety nie są aniołkami. Dla Pani liczy się jedynie jej własne dziecko, te które urodziła. Cudze dzieciaczki kobiety bardzo często traktują jako zło konieczne w sytuacji kiedy mają z nimi do czynienia. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rapke napisał:

Część,

Mam takie pytanko, głównie do braci "dzieciatych" po rozwodach lub po prostu "dzieciatych". 

Czy kobiety z którymi wchodziliscie w związki miały problemy z faktem iż jesteście ojcami? 

Czy wchodząc w LTR informacja o tym że jesteście już ojcem była początkiem końca? 

Proszę o odpowiedź bo znamy i poruszamy tutaj jedną stronę medalu a jest rowniez i druga :)

Czy pociąg seksualny jest silniejszy od niechęci do związku z facetem będącym ojcem gdy ten ma wysokie smv?

3 x nie

 

Były takie, którym to nie pasowało i mówiły o tym już na samym początku, co akurat było uczciwe z ich strony. One same chciały mieć swoje dzieci i LTR.


One wszystkie chcą się rozmnożyć. Jeśli wcześniej z różnych powodów im to nie wyszło, przed 40-tką parcie na rozród jest ogromne. Jedna pani mi powiedziała, że ładne dzieci płodzę, wiec chciała abym spłodził też z nią. Nie zgodziłem się, co nie stanowiło przeszkody w fwb przez pewien czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

@nowy00

Tak jednak sam podobne odczucia miałem do dzieci kobiety z którą kiedyś byłem na kilku randkach. Jest taka wewnętrzna niechęć. To był ostatni raz gdy spotykałem się z samotną matką.

No i dobrze zrobiłeś. Ja też się opamiętałem i po dwóch spotkaniach z samotną matką dałem sobie spokój.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.