Skocz do zawartości

Decyzja ws pracy oraz umowy


T_Shelby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Stoje przed decyzja zmiany pracy. Napisze krótko:

a) obecna praca - zarobki x_netto (kwota 4 cyfrowa), umowa o prace, full medicover+stomatologia, ubezpieczenie na zycie, fundusz emerytalny oplacany przez pracodawce, wygodna posadka

b) propozycja - zarobki x_netto+1500pln, umowa b2b, bez korpo pakietu jak wyzej

 

Branza IT.

Macie jakies rady?

Jesli wiecej info trzeba to dopisze

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, T_Shelby said:

Branza IT.

Znam programistę, który siedział na UOP ale lata temu w banku. Teraz tylko działalność.

 

1 hour ago, T_Shelby said:

wygodna posadka

Jeśli tego chcesz to UOP, ale nie płacz gdy ci się włączy II próg podatkowy przy 85k. Jako programista to już pewnie w sierpniu.

1 hour ago, T_Shelby said:

propozycja - zarobki x_netto+1500pln, umowa b2b, bez korpo pakietu jak wyzej

B2B da ci możliwości, ryczałt, ZOO itd. pooglądaj:

czy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy hajs, jestem na tak, albo negocjuj u tego, co masz umowę, że nie chcesz dodatków, tylko pieniądze. Na małym zusie jesteś ponad 2 lata, bo do tego to pewnie zmierza, więc w ponad 2 lata wymaksujesz taką pensję, że te wszystkie dodatki to śmiech na sali. Do tego, dzięki fakturce pokombinujesz sobie jeszcze z innymi projektami, możesz się rozejrzeć głębiej nad możliwościami.

 

Może robotę zrobisz szybciej i będziesz miał więcej czasu przy większej pensji? Akurat mój przypadek. Wypracowałem na fakturze taką wydajność, że byś się zdziwił, co może człowiek zrobić przez godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.