Skocz do zawartości

Kobieta vs Mężczyzna w walce przeciw sobie


Rekomendowane odpowiedzi

Część Bracia,

 

Natrafiłem na bardzo interesujący fragment z programu SAS Who Dares Wins. Jest tam scena w której kobitka musi sobie wybrac gościa z którym bedzie walczyć w ochraniaczach, i z rękawicami. Wybiera najmniejszego, a ten i tak "kopie jej dupę" choć widac że potem dumny z tego nie jest. Po twarzy kobiety widac że coś zaskoczyło. Coś zrozumiała. 

 

Tak sobie to obejrzałem i doszedłem do pewnego wniosku. Naszym obowiązkiem jako mężczyzn w obecnej sytuacji społecznej jest nie dawanie paniom na żadnym polu fory. Czy to biznes, czy relacje towarzyskie. Po prostu to jedyny sposób na to żeby one nauczyły się że to co im wpajano przez te lata to bzdury i przegrają praktycznie z każdym przeciętnym facetem. Ustawiłem na ten fragment ale polecam obejrzeć jak wygląda walka między dwiema kobietami a dwoma facetami. Kolosalna różnica. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas walki dwóch kobiet zauważyliście to co Marek mówił w audycjach kobiety chronią głowę i biły się po brzuchu, nerach. Natomiast gdy mężczyźni się naparzają to po twarzach ostro, zdecydowanie. Brawo za odwagę dla tej rekrutki co wybrała mężczyznę do bitki lecz jasno pokazało to kolosalne różnice. 

Już przy pierwszym ciosie jej głowa poszła do tyłu i gdyby nie ochraniacz nie wiem czy nie było by KO. Następne ciosy to tylko była formalność.

Po walce kobieta zrozumiała słowa swojego dowódcy o przeciwniku, że nie ważne jaka jesteś płcią on będzie starał się cie wyeliminować i przekonała się o tym na własnej skórze. Miny pozostałych kobiet również bezcenne zobaczyły, że nie będzie w służbach specjalnych SAS taryfy ulgowej ze względu na płeć. 

Zgadzam się z @Trevori wcześniej wspominali o tym bracia w innych tematach kobietom nie ustępujcie na krok, wymagajcie, nie ułatwiajcie, żadnego rozczulania, pomagania, za darmochę. Chciały równouprawnienie to muszą się same przekonać jak to jest walczyć o swoje w brutalnym świecie gdzie z nikąd nie ma pomocy i musisz liczyć tylko sam na siebie.

Nagranie bardzo edukacyjne polecam zapoznać się paniom z rezerwatu, które jak dotąd nie rozumieją co to jest równość płci😉

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze kobiety nie są świadome jak mocna jest dysproporcja płci. Faceci na treningach sztuk walki nie używają siły, bo mają tego świadomość, że mogłoby się to skończyć mocnym nokautem. Nawet jak walczą z mniejszym mężczyzna to trenują sobie technikę i zadają ciosy na 50-60%. 

Facet z wiele mniejszym prawdopodobieństwem powie do drugiego coś obrażającego, bo wie że jest duża szansa na bójkę i stracenie zębów. Kobiecie zaś zawsze się odpuszcza co buduje w niej złudne wrażenie "niezależnej silnej feministki". 

Na tym filmie widać, że przez specjalne traktowanie ta kobieta rzeczywiście myślała, że ma szanse z tym mężczyzną.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej się nauczyła, że w konfrontacji z silniejszym albo ma strzelać albo użyć pałki/ noża/ kastetu - czegokolwiek co da jej przewagę. 

 

Te wszystkie filmy gdzie się lansuje treści, gdzie kobiety spuszczają łomot mężczyznom, nakręcają spiralę głupoty u ludzi nieświadomych, że w realu to inaczej wygląda.

 

Czy kobieta może pokonać mężczyznę, albo się skutecznie obronić, może jak ma znacznie wyższe umiejętności techniczne i odpowiednio ustawioną psychikę, albo użyje odpowiednich narzędzi.

 

No i były przypadki gdzie kobieta, która trenuje SW spuszczała łomot gościowi większemu, ale to była duża różnica w umiejętnościach technicznych. 

 

Czy kobieta może pokonać mężczyznę, który ma również umiejętności techniczne, coś takiego może się zdarzyć w zasadzie tylko przypadkiem.

 

Najbardziej wkurwiające jest, że jak ktoś podaje racjonalne argumenty odnośnie bezpieczeństwa to jest zaraz kwik ze strony feministek.

 

Powiesz, nie idź do miejsc o złej opinii, nie wracaj sama w nocy do domu, trzymaj się "dobrych' dzielnic, nie zadawaj się z podejrzanym towarzystwem, nie zachowuj się wyzywająco lub prowokująco, to zaraz podnosi się lament o męskim szowinizmie, seksizmie itd.

 

Raz usłyszałem od pewnej pani, że ona się bezpiecznie czuje i nic jej się nie stanie bo skończyła 20 godzinny kurs samoobrony i ma gaz 😆 

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One się wytłumaczą, że to nie była prawdziwa walka, tylko ochraniacze zasłoniły jej widok. Jakby to było na serio to by go rozjebała xD Nic nigdy do tych łbów nie dotrze. Jeszcze tego nie rozumiecie? xD Będzie kurwa w każdym przypadku odwrócenie kota ogonem. Miałam gorszy dzień, ochraniacze nie pasowały, on wcale nie był taki silny, potrenowałabym pół roku i bym go zniszczyła i inne pierdolety. Tak jest całe życie i tak będzie dalej. Fizycznie może i baby przegrają, ale psychicznie wygrywają. Manipulują i prowadzą kolesi tak, żeby kafary stały się uległymi pizdami. To jest ważniejsza umiejętność od napierdalanki. Z tego kolesia też kuka zrobiła. Wystarczy po oczach spojrzeć, że spróbuje jej wynagrodzić przegraną walkę sam z siebie, pewnie jej ułatwi życie w przyszłości, albo się dla niej poświęci. Po oczach można to zobaczyć xD

 

Chyba jeszcze nie rozumiecie, jak to działa xD

Edytowane przez mac
  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Orybazy napisał:

Mam nadzieję że na olimpiadach zniosą segregację płciową. Nie widzę sensu oglądać tego samego tylko robionego gorzej.

Pływanie synchroniczne i gimnastyka artystyczna może zostać. 

 

Już sobie wyobrażam mecz siatkówki faceci vs kobiety. Tu widać kolosalną różnicę w sile, jeśli chodzi o zagrywce piłki. Nawet był ostatnio mecz w piłkę nożną, gdzie mistrzyni świata, Amerykanki przegrały z chłopcami w wieku 15 lat bodajże.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac one nawet skaczą do gardła innym kobietom, które po pierwsze mają doświadczenie w temacie i kwalifikacje, a po drugie starają im się pewne kwestie wytłumaczyć dla ich własnego dobra. 

 

Sytuacja z seminarium dotyczącego bezpieczeństwa, koleżanka starz treningowy ponad 20 lat i tłumaczy korposiom (nie tylko ale głównie), że najważniejsze w samoobronie jest unikanie niebezpiecznych miejsc i sytuacji, czyli zapobieganie.  

 

Że trzeba trenować żeby podnieść swoje szanse w niebezpiecznej sytuacji, ale najważniejsze jest unikanie takich sytuacji.

 

Jak do sytuacji jednak dojdzie to wtedy, celem powinno być wypracowanie sytuacji, która umożliwia ucieczkę, a nie podejmowanie walki z napastnikiem czy napastnikami, bo to ryzyko utraty zdrowia i życia, a nawet wygrana walka często kończy się poważnymi obrażeniami po stronie tego, kto się skutecznie obronił. 

 

A jakaś młoda korposia w okolicach 24/ 25 lat wyskakuje z mordą (dosłownie), że ona nie po to płaci za treningi żeby spierdalać i że uj z taką nauką sztuk walki i takimi seminariami. Dodam, że chuchro max 50 kilo wagi. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mosze Red napisał:

Czy kobieta może pokonać mężczyznę

 

Tylko jak bardzo długo się leje i ma przeciwnika który jest zajechany/stary albo jest wychowany tak, że kobiet się nie bije.

 

Kobieta waży normalnie do 45/60-5kg. powyżej już zaczynają sie grube a i więc mniej sprawne. Nawet jeśli facet ważący te 90kg zwyczajnie wbiegnie w kobietę (albo na przykład jak na walce pudzianowski-chic) nawet taką, która dobrze się bije to i tak nie ma ona większych szans.

 

Nie bez powodu w sztukach walki są podziały nie tylko na płcie ale i na kategorie wagowe przypominam.

 

Za gnoja kojarzę z osiedla 2 klientki które były jak faceci i napierdalały się naprawdę dobrze jak faceci sam widziałem. One leciały na solo z każdym i wszędzie. Ale też ciężko ocenić ile ich nokautów na mężczyznach było wynikiem faktycznych umiejętności chociaż napierdalały się naprawdę dobrze i nie wymiękały podkreślam jeszcze raz a ile nokautów było wynikiem tego, że gość zwyczajnie nie chciał uderzyć kobiety albo bał się zemsty kolegów jak się postawi albo odda bo wiadomo jakich ziomków miały takie agentki :P

 

Kojarzę jeszcze jakieś pojedyncze przypadki klientek które się naprawdę potrafiły lać co nie zmienia faktu, że przykłady te nie odnoszą się do 99,999% kobiet mimo, że i tak nawet za najbardziej wojowniczą (nie tylko w ryju) samicą i tak zawsze stoi jakiś samiec.

 

I tym sposobem w ogóle dochodzimy do kolejnego przykładu gdzie kobiety bez mężczyzn nic nie znaczą bo nawet jak się jakieś ortodoksyjne patusiary umieją porządnie lać to jakiś tam samiec stoi zawsze z tyłu jakby trzeba skrzyknąć większe siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I znam przypadki jak drobna babka spuszczała na ulicy łomot dużemu dresikowi. 

 

Ale tu mówimy o przypadkach, a nie regule.  I różnicy typu zawodniczka na poziomie podium mistrzostw Europy w KB vs osiedlowy dres, który macha sztangą w garażu i się nauczył 3 kombinacji na worku. 

 

Były takie przypadki, później biedaczkę prokurator ścigał, że dresika połamała, z pięć lat ciągania po sądach xD 

 

Dlatego pisałem o dużych różnicach w umiejętnościach technicznych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, gman98 said:

Już sobie wyobrażam mecz siatkówki faceci vs kobiety. Tu widać kolosalną różnicę w sile, jeśli chodzi o zagrywce piłki. Nawet był ostatnio mecz w piłkę nożną, gdzie mistrzyni świata, Amerykanki przegrały z chłopcami w wieku 15 lat bodajże.

Niech grają po prostu najlepsi, będzie 99% mężczyzn. W tenisie gość 203 w rankingu ITP wygrał z siostrami Williams :).

Jak np. lubisz tenis to chyba lepiej oglądać najwyższy światowy poziom a nie ligę trampkarzy. 

 

https://www.theguardian.com/observer/osm/story/0,,543962,00.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red podział na silnych i słabych to podział podrzędny w stosunku do mądrych i głupich. Siła fizyczna nic nie znaczy, a wiem to, bo sam przecież latami trenuję już. To nic nie daje na co dzień praktycznie poza zwykłymi endorfinami, dobrym samopoczuciem po treningu. W sytuacjach kryzysowych tylko wygodne buty sportowe się liczą. A większość konfliktów w życiu rozwiązałem, jak na prawdziwego RPG maniaka przystało dyplomacją. Wszystko dodane do mądrości i charyzmy xD Mnie baby w przeszłości wręcz naraziły na mordobicie, żebym stanął w ich obronie. Był już kiedyś temat o tym. Klasyka gatunku. Baba twarda, dopóki stoi za nią samiec. Śmieszne to wszystko. Jak nisko upadliśmy ogólnie pod kątem wychowawczym i światopoglądowym.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Orybazy napisał:

Niech grają po prostu najlepsi, będzie 99% mężczyzn. W tenisie gość 203 w rankingu ITP wygrał z siostrami Williams :).

Jak np. lubisz tenis to chyba lepiej oglądać najwyższy światowy poziom a nie ligę trampkarzy. 

 

https://www.theguardian.com/observer/osm/story/0,,543962,00.html

Tenis to akurat słaby przykład, na Olimpiadzie nasz Hurkacz który wygrał niedawno z Federerem przegrał typem który miał miejsce bodajże 140 w rankingach. W tenisie jest dużo przypadku.

A wracając do pytania czy kobieta może pokonać faceta? Tak po warunkiem, że jest Joanną Jędrzejczyk i dostanie sebe swojej postury. 

Chociaż jeżeli chodzi o siłę fizyczną to trzeba oddać pokłon naszej olimpijce Anicie Włodarczyk, której rekord świata w rzucie młotem jest większy niż u mężczyzn w tamtym roku i mogła by ona spokojnie rywalizować z czołówka światową bez podziału na kategorie.

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Generał Szrama said:

Tenis to akurat słaby przykład, na Olimpiadzie nasz Hurkacz który wygrał niedawno z Federerem przegrał typem który miał miejsce bodajże 140 w rankingach. W tenisie jest dużo przypadku.

Ten gość który wygrał z nimi niedługo potem spadł na 300 któreś. Właśnie o to chodzi niech grają najlepsi a turnieje, olimpiada niech weryfikuje kto jest najlepszy. 

Tak, grają kobiety, które prezentują niski poziom . Jak się znajdzie taka, która będzie w tej czołówce 64 zawodników to super. Będzie też taka sama ilość setów, a nie jak w pucharze Davis'a. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tego świata już nie ma. Muszę zająć dobre miejsce żeby obejrzeć powolny upadek tego wszystkiego, kobieta w jednostkach specjalnych 😆 kobieta co najwyżej nadaje się do wywiadu jak zna języki i potrafi dać dupy za informacje ale to też najwyżej przez 10 lat bo później trzeba wymienić na nowszy model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Mam nadzieję że ten facet nie miał wyrzutów sumienia że wpierdolił kobiecie - wstyd jest najniższą najgorszą emocją. Walka to walka, logika usuwa się w cień...

Po drugie - ta ładna dziewczyna nie powinna wstępować do SAS. Mam nadzieję że dostała nauczkę. I nie mówię to z dumą i wyższością bo mi po ludzku jej szkoda jak dostała wpierdol - no ale:

WIEDZIAŁA NA CO SIĘ PISZE XD

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

Te wszystkie filmy gdzie się lansuje treści, gdzie kobiety spuszczają łomot mężczyznom, nakręcają spiralę głupoty u ludzi nieświadomych, że w realu to inaczej wygląda.

Ja swojego czasu jak więcej siedziałem w necie niż w realu to po jakimś czasie myślałem że w Stolicy są same LGBT świry które rzucają się na normalnych ludzi.... Taka jest moc mediów.

Jak pożyłem trochę wśród ludzi w Stolicy - okazało się że te wszystkie z tęczowymi torbami, z kolorowymi włosami to normalni ludzie. Że ogólnie ludzie są dla siebie normalni i każdy zajmuje się swoimi sprawami...

KOMPLETNIE inna wizja niż ta którą sprzedaje internet i telewizja...

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

Raz usłyszałem od pewnej pani, że ona się bezpiecznie czuje i nic jej się nie stanie bo skończyła 20 godzinny kurs samoobrony i ma gaz 😆 

To się bardzo zdziwi. Szkoda że życie ją BRUTALNIE zweryfikuje...

Ja biłem się 2 razy w życiu, typowe szkolne solówy, oczywiście na szczęście z zachowaniem zasad fair play(prawdziwa walka uliczna nie ma zasad, opowiadał mi kiedyś o tym jeden doświadczony typek). To kompletnie inaczej wygląda niż na filmach XD (chryste! ja to powiedziałem? XD)

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Że trzeba trenować żeby podnieść swoje szanse w niebezpiecznej sytuacji, ale najważniejsze jest unikanie takich sytuacji.

Może troszeczkę odbiega od tematu ale coś mi się przypomniało :

Na poczatku kiepsko strzelalem. Karali mnie za brak celnosci. Nie umialem przymknac lewego oka. 
Podejrzewali, ze symuluje. Wyslali do lekarza. Kazal strzelac z drugiej strony. Zostalem strzelcem lewoocznym. 
Odwrotna pozycja przydawala sie w walkach ulicznych.
Kiedys w walce wrecz Polak wyszarpnal nowemu koledze karabin. Przybiegl Fels z esesmanami, kazal chlopakowi go odzyskac.
Ten drzal jak osika. Ale Fels chwycil pistolet i pognal chlopaka za Polakami.
Chlopak zaraz wrocil bardzo poraniony nozem; krwawil i krzyczal.

Źródło: https://www.sadistic.pl/moj-warszawski-szal-druga-strona-powstania-vt251269.htm

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Za gnoja kojarzę z osiedla 2 klientki które były jak faceci i napierdalały się naprawdę dobrze jak faceci sam widziałem. One leciały na solo z każdym i wszędzie. Ale też ciężko ocenić ile ich nokautów na mężczyznach było wynikiem faktycznych umiejętności chociaż napierdalały się naprawdę dobrze i nie wymiękały podkreślam jeszcze raz a ile nokautów było wynikiem tego, że gość zwyczajnie nie chciał uderzyć kobiety albo bał się zemsty kolegów jak się postawi albo odda bo wiadomo jakich ziomków miały takie agentki :P

W mojej szkole też byli typy co trzeba było ich unikać bo jak nawet wyszedłbyś z nimi na solo to nie wiesz czy nie padł byś ofiarą ZEMSTY. Bo patusy się trzymały w grupach a wiesz, honor to oni mieli "uliczny" i nie było problemu wpierdolić jednemu typowi w np. 4 dla nich.

Sądzę że po prostu one wiedziały że mogą co chcą i tyle. 

Człowiek świadomie wtedy się hamuje. To jest bardzo frustrujące...

 

ps. programowanie społeczne jest we mnie silne XD jak oglądałem jak daje jej po twarzy to poczułem dyskomfort i mi ciśnienie to podniosło...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Chociaż jeżeli chodzi o siłę fizyczną to trzeba oddać pokłon naszej olimpijce Anicie Włodarczyk, której rekord świata w rzucie młotem jest większy niż u mężczyzn w tamtym roku i mogła by ona spokojnie rywalizować z czołówka światową bez podziału na kategorie.

Jak najbardziej szacunek dla Anity. Jednak uważałbym z tym rywalizowainiem z czołówką. Kobiety rzucają młotem ważącym 4kg, a mężczyźni 7,26kg. To oznacza, że musiałaby rzucać czymś co waży o około 80% więcej niż to czym bije swoje rekordy. Sądzę, że męskim młotem nie uzyskałaby wyniku kwalifikujacego na Olimpiadę, nie mówiąc już o zajmowaniu czołowych miejsc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, miała okres i tyle.

W dni płodne by mu wpierdoliła.

 

PS taki doffcip mi się przypomniał:

Idzie najebany Zajączek przez las, w pewnym momencie zalicza glebę i zasypia, w miedzy czasie dwa Wilki zaczynają walczyć ze sobą o nieprzytomnego Zajączka,

zagryzają się na śmierć, Zajączek budzi się po kilku godzinach, rozgląda się, dostrzega nieopodal siebie dwa rozszarpane, zakrwawione ciała Wilków, zastanawia się i mówi do siebie

"O kurwa! Jakbym bardziej się najebał to bym cały las rozpierdolił!"

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Orybazy napisał:

Mam nadzieję że na olimpiadach zniosą segregację płciową.

Jedynym sportem na olimpiadzie gdzie to zrobiono jest jeździectwo i kobiety radzą sobie na tym polu na tyle dobrze, że są w stanie konkurować z mężczyznami. To taka ciekawostka. 

 

 

@Generał Szramaa czy czasem kobiety nie rzucają mniejszym młotem o wadze 4kg a mężczyźni o wadze 7,26kg?

Edytowane przez Mosze Black
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wrzucę moi przyjaciele:

 

https://vm.tiktok.com/ZMRdVU5SF/

 

Jak zwykle okazało się że nie macie racji mizogini, frajerzy, incele i przegrywy. Jak widzicie każda laska jest w stanie pokonać, wielkiego ważącego sto kilo faceta w dodatku murzyna (jak wiadomo BLM, a murzyni są sto razy silniejsi i bardziej wartościowi od białych) jeżeli tylko chce, co zostało pokazane na filmiku. 1,1mln like'ów o czymś świadczy. Myślę, że ten filmik raz na zawsze rozwiązał kwestie tego która płeć jest silniejsza... Wasze śmieszne przegrywcze wywody nic tu nie zmienią. GOD IS A WOMEN!!!!!!! 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gman98 napisał:

 

Już sobie wyobrażam mecz siatkówki faceci vs kobiety. Tu widać kolosalną różnicę w sile, jeśli chodzi o zagrywce piłki. Nawet był ostatnio mecz w piłkę nożną, gdzie mistrzyni świata, Amerykanki przegrały z chłopcami w wieku 15 lat bodajże.

W siatkówce  kobiet nie chodzi tylko o to na jakim poziomie grają, ale też o "estetykę" gry. Ja osobiście bardzo lubię ogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.