Skocz do zawartości

Miejsca, gdzie można poznawać panny z najwyższej półki.


Niedziel

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia!

 Sytuacja wygląda tak, że w ostatnich latach swojego życia, mój status samca mocno wzrósł. Zawsze dużo wymagałem od siebie i teraz zbieram tego owoce. Skończyłem solidne studia, mam ogarniętą robotę, zarabiam fajne pieniążki, dbam o siebie i nieźle wyglądam. Rozwój duchowy itp. również nie został tu pominięty. Podobam się większości kobiet i chciałbym to teraz naprawdę wykorzystać. Panie z klubów itp. już mnie nie satysfakcjonują, przerobiłem tego sporo w ostatnim czasie i powoli przestają mnie jarać takie przeciętne dziewczyny, których jest pełno w każdym większym mieście, chciałbym podwyższyć poprzeczkę i wziąć się za ten najlepszy sort. Interesują mnie Panie z dobrych rodzin, piękne, wykształcone z określonymi celami życiowymi. Tutaj kieruję zapytanie do Panów z większym doświadczeniem, gdzie poznawać takie panienki, pomijając uczelnie wyższe. Mam dopiero 23 lata i ambicje stale rosną, chciałbym teraz większych wyzwań, bo zwyczajnie czuję, że na coraz więcej mogę sobie pozwalać, także proporcjonalnie czuję większy "głód" zdobywania kobiet. Macie może jakieś swoje sprawdzone miejsca gdzie takowe samiczki można poznać? :D 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niedziel napisał:

Interesują mnie Panie z dobrych rodzin, piękne, wykształcone z określonymi celami życiowymi.

 

Próbujesz szukać partnerki do związku?

 

Nie rozumiem o co ci chodzi, masz powodzenie, jest fajnie, to nie spierdol tego.

 

Jesteś młody, nie powinieneś wchodzić w żadne związki w tym wieku.

 

 

Co do pięknych kobiet typu modelki, hostessy, to spróbuj się wbić w branże wbijając się w ich środowisko, są konkretne miejsca np. w Wawie, kluby do których one chodzą.

 

Większość z tych piękności ma nasrane we łbie i pochodzi z typowych polskich rodzin, słaby poziom.

 

Próbujesz szukać w miejscu, gdzie znalezienie kobiety z klasą, jest arcytrudne w dzisiejszych czasach.

 

Może zmiana miejsca zamieszkania, np. Azja południowo- wschodnia?

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chcę poznawać i się z nimi bawić, jeśli chodzi o stały związek to zależy ile samiczka była by mi w stanie zaoferować, co bym zyskał a co bym stracił, w skrócie musiałbym przeprowadzić szczegółową kalkulację, dlatego póki co nastawiony jestem na czystą eksplorację, najlepiej byłoby się wkręcić w jakieś fajne kręgi. Dodam, że obecnie mieszkam w Warszawie, więc zapytanie kieruję głównie do Panów ze stolicy. 

 

7 minut temu, RENGERS napisał:

 

Może zmiana miejsca zamieszkania, np. Azja południowo- wschodnia?

Chętnie, ale na razie jestem uziemiony przez pracę i prędko nie będę miał niestety takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Niedziel napisał:

. Macie może jakieś swoje sprawdzone miejsca gdzie takowe samiczki można poznać? :D 

Kaczynska niedawno wyszla za maz , tak wiec musisz sie uzbroic w cierpliwosc i moze byc twoja .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zarabiać przyzwoite pieniążki i wyglądać też przyzwoicie ale jak nie masz min 10 tys subow na insta, albo nie jesteś jakimś influenserem albo innym youtuberem czy kimś w tym stylu to raczej małe szanse że poznasz i dogadasz się z tego typu panną. Niestety mają bardzo nasrane pod kopułą. 

 

Najlepiej szukaj normalnych dziewczyn, czym mniej subow na Instagramie tym lepiej, a najlepiej jak w ogóle tego dziadostwa nie ma to wtedy bierz w ciemno 😆

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niedziel napisał:

Skończyłem solidne studia, mam ogarniętą robotę, zarabiam fajne pieniążki, dbam o siebie i nieźle wyglądam.

A jaka masz pasje? Czym się interesujesz?

 

Sporo klubów żeglarskich organizuje regaty turystyczne, najlepiej rozejrzyj się za zagranicznymi w Chorwacji. Tam często zamożni panowie zabierają swoje rodziny. Młode dziewczyny często się nudzą i na koniec dnia z przyjemnością pójdą na spacer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbij do naszego forumowego Rezerwatu. Tam najlepsze dupy pod słońcem. Każda przynajmniej 11/10 z wyglądu. Wykształcone, oczytane, ponad średnią inteligentnie. Żadna nie manipuluje, nie odwraca kota ogonem, nie racjonalizuje, nie wbija poczucia winy. Już kilka szczęśliwych par tu się zapoznało. Chodzą pogłoski, że żaden z panów nie podpisywał intercyzy, bo i po co.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 3
  • Haha 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil9612 napisał:

Laski z wyższych sfer spotykają Ciebie, a nie Ty ich. To one selekcjonują partnera do rozpłodu etc.

 

 

A niektórzy mówią, że większość dziewczyn sama wybiera - i chyba często zwą się oni blackpillowcami :)

 

Kolega prosi o świętego graala. Niestety nie ma tak łatwo - trzeba chodzić i obczajać różne miejsca, stale filtrować. Sam się w to bawię i nie jest łatwo ale z drugiej strony nudno też nie, to na plus. 

Edytowane przez Sugar Johnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Zdefiniuj "najwyższa półka" .

Dziewczyna z wysokiej półki do związku:

- Wygląd minimum 8/10 -> Szczupła, zadbana, zdrowa cera, mocne włosy itp.

- Inteligentna -> Wykształcona, rozwijająca się w jakiejś branży, minimum jedno zainteresowanie (kosmetyki, makijaż, paznokcie się nie liczą) 

- Wywodząca się z porządnego środowiska -> Rodzina w której ludzie są ukierunkowani na odniesienie sukcesu i rzeczywiście zajmują się czymś konkretnym (za wszelkie patologie, nierobów oraz biedę podziękuję, bo tacy będą generować tylko problemy) 

 

Dziewczyna z wysokiej półki do seksu:

- Wygląd minimum 8/10 -> Szczupła, zadbana, zdrowa cera, mocne włosy itp. w tym wariancie reszta nie jest dla mnie już tak istotna :P 

 

2 godziny temu, Terve napisał:

A jaka masz pasje? Czym się interesujesz?

 

Sporo klubów żeglarskich organizuje regaty turystyczne, najlepiej rozejrzyj się za zagranicznymi w Chorwacji. Tam często zamożni panowie zabierają swoje rodziny. Młode dziewczyny często się nudzą i na koniec dnia z przyjemnością pójdą na spacer.

Moje pasje to: siłka + boks, książki oraz rozwój duchowy i ostatnio wkręciłem się w podróżowanie.

Ogólnie o takie odpowiedzi mi chodziło, pomysł świetny i na pewno zainteresuję się tematem :D 

 

3 godziny temu, Wolverine1993 napisał:

Możesz zarabiać przyzwoite pieniążki i wyglądać też przyzwoicie ale jak nie masz min 10 tys subow na insta, albo nie jesteś jakimś influenserem albo innym youtuberem czy kimś w tym stylu to raczej małe szanse że poznasz i dogadasz się z tego typu panną. Niestety mają bardzo nasrane pod kopułą. 

 

Najlepiej szukaj normalnych dziewczyn, czym mniej subow na Instagramie tym lepiej, a najlepiej jak w ogóle tego dziadostwa nie ma to wtedy bierz w ciemno 😆

 

Myślałem o insta, bo wiem, że to pomaga robić robotę, ale tak w głębi duszy to tym gardzę i nie mam motywacji, żeby się realnie za to zabrać.

1 godzinę temu, maroon napisał:

Jakbyś skończył DOBRE studia, na renomowanej zagranicznej uczelni, to byś nie zadawał głupich pytań. 

Uwierz mi kolego po polskiej uczelni też można fajnie się ustawić ;) Aczkolwiek rozważam magisterkę za granicą, zobaczymy co z tego wyjdzie.

2 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

 

Widać że świeżak i troll; za cienki jesteś na najwyższą półkę...

Fakt jest ze mnie świeżak w temacie, który założyłem, ale na pewno nie troll, dlatego pytanie kieruję do bardziej doświadczonych Braci, a to czy za cienki jestem na najwyższą półkę to czas pokażę :P 

 

54 minuty temu, Sugar Johnson napisał:

 

A niektórzy mówią, że większość dziewczyn sama wybiera - i chyba często zwą się oni blackpillowcami :)

 

Kolega prosi o świętego graala. Niestety nie ma tak łatwo - trzeba chodzić i obczajać różne miejsca, stale filtrować. Sam się w to bawię i nie jest łatwo ale z drugiej strony nudno też nie, to na plus. 

Masz jakieś konkretne miejsca, które mógłbyś polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niedziel napisał:

Dziewczyna z wysokiej półki do związku:

- Wygląd minimum 8/10 -> Szczupła, zadbana, zdrowa cera, mocne włosy itp.

- Inteligentna -> Wykształcona, rozwijająca się w jakiejś branży, minimum jedno zainteresowanie (kosmetyki, makijaż, paznokcie się nie liczą) 

- Wywodząca się z porządnego środowiska -> Rodzina w której ludzie są ukierunkowani na odniesienie sukcesu i rzeczywiście zajmują się czymś konkretnym (za wszelkie patologie, nierobów oraz biedę podziękuję, bo tacy będą generować tylko problemy) 

 

Dziewczyna z wysokiej półki do seksu:

- Wygląd minimum 8/10 -> Szczupła, zadbana, zdrowa cera, mocne włosy itp. w tym wariancie reszta nie jest dla mnie już tak istotna :P 

 

Sam sobie odpowiedziałeś gdzie szukać, w środowisku gdzie obracają się ludzie dobrze wykształceni w miarę majętni, na dodatek gdzie istnieją tradycyjne wartości, środowisko jest konserwatywne i wywiera presję na przestrzeganie tych wartości.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Mosze Red said:

Sam sobie odpowiedziałeś gdzie szukać, w środowisku gdzie obracają się ludzie dobrze wykształceni w miarę majętni, na dodatek gdzie istnieją tradycyjne wartości, środowisko jest konserwatywne i wywiera presję na przestrzeganie tych wartości.

A czy takie miejsca istnieją? Nic mi do głowy nie przychodzi. No chyba, że jakiś Business Club przy jakiejś organizacji religijnej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie roku akademickiego: uczelnie z Ivy League, ewentualnie Cambridge albo Oxford. Jak uważasz, że jesteś wybitnie inteligentny i ambitny, to oczywiście MIT.

W wakacje: St Tropez, Antibes, Monaco, Cannes, St Barths, Aspen albo Hamptons.

 

Nie dziękuj.

 

Edit:

A, oczywiście jeszcze Martha's Vineyard, jak mogłem zapomnieć.

Jak chcesz poderwać naprawdę młodziutką, to polecam szwajcarskie prywatne szkoły dla dziewcząt. Np. St Gallen.

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trudny temat, takie panie niczym się niestety nie różnią od tych "zwykłych", są lepiej ubrane i zrobione. Innymi słowy są doinwestowane.

 

Jak chcesz takiego towarzystwa to rusz sobie w piątek lub sobotę do warszawskiego Sketcha. Bywalcy tego lokalu to młodzi biznesmeni, studenci Kozmińskiego, celebryci. Na tzw. "Topflorr" masz zatrzęsienie takich kobiet. Są i polujące shony, (swego czasu nawet słyszałem gadkę 2 dziewczyn co mówiły, że polują na "rich bitch") ale głównie są to ogarnięci ludzie, szczególnie w kwestii finansów. Jeżeli chodzi o atrakcyjność to absolutna topka. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.