Skocz do zawartości

Miejsca, gdzie można poznawać panny z najwyższej półki.


Niedziel

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Niedziel napisał:

Fakt jest ze mnie świeżak w temacie, który założyłem, ale na pewno nie troll, dlatego pytanie kieruję do bardziej doświadczonych Braci, a to czy za cienki jestem na najwyższą półkę to czas pokażę :P

Do wyższych sfer nie dostaniesz się jeśli twoja motywacja są panienki. Rozwijaj zainteresowania i przy okazji może któregoś dnia się tam znajdziesz. Wymagania masz, ale oferta słaba. Pieniądze, wygląd i siłownia to tyle co u kobiety wygląd, seks i kosmetyki. One tam mają samych takich i może zaimponować jej ambicja, ale o czym chcesz z nią rozmawiać? 

17 minut temu, EmpireState napisał:

To jest trudny temat, takie panie niczym się niestety nie różnią od tych "zwykłych", są lepiej ubrane i zrobione. Innymi słowy są doinwestowane.

Dokładnie, dodatkowo często wychowywane są na dobre i szczęśliwe żony, a nie wojujące korpo samice albo inne ambitnie otwierajace nowe biznesy. Ich ambicje często powinien realizować mąż. One będą zajmować się domem, rodzina, pomagać Tobie/ojcu w prowadzeniu biznesu. Mogą być bardzo wartościowe i będą dbać, żeby było Ci dobrze, ale jak jej powiesz, że ma płacić za siebie w restauracji i jesteś za równouprawnieniem to drugiej randki może nie być ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Massamba_ napisał:

Sorry no ale....

 

Dobrze wyglądasz, dobrze zarabiasz, dobrze ogarnięty...

 

to Ty nie powinieneś szukać panien, one Ciebie wyczują z kilometra i będą się starać nawiązać kontakt.

 

Trol?

 

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego szukam jakiś nowych miejsc, gdzie taki panie będą mogły mnie wyczuć....

Póki co obleciałem już tego trochę i przejrzałem grę do obecnego momentu w którym jestem, ale chcę rozwijać się w tych tematach dalej i sięgać po panienki z wyższej ligi, bo wiem, że moje możliwości rosną coraz bardziej proporcjonalnie do mojego rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Niedziel napisał:

Zdaję sobie z tego sprawę dlatego szukam jakiś nowych miejsc, gdzie taki panie będą mogły mnie wyczuć....

Póki co obleciałem już tego trochę i przejrzałem grę do obecnego momentu w którym jestem, ale chcę rozwijać się w tych tematach dalej i sięgać po panienki z wyższej ligi, bo wiem, że moje możliwości rosną coraz bardziej proporcjonalnie do mojego rozwoju.

Ja bym tutaj również podkreślił,że jeśli motywacją są panny to słabo do tego jeśli uważasz,że jesteś dobry w te klocki to możesz się zdziwić. Pycha kroczy przed upadkiem.

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

istnieją, tylko trzeba sobą zbliżony poziom reprezentować, żeby zostać przyjętym w takim gronie. 

Ok, to tylko ostatnie już pytanie. Jak już będę na takim poziomie, to w jaki sposób te osoby dowiedzą się o mnie i sami mnie zaproszą? Jak się pozycjonować, by się o mnie dowiedzieli i zaprosili do jakichś wspólnych inicjatyw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, manygguh napisał:

Ok, to tylko ostatnie już pytanie. Jak już będę na takim poziomie, to w jaki sposób te osoby dowiedzą się o mnie i sami mnie zaproszą? Jak się pozycjonować, by się o mnie dowiedzieli i zaprosili do jakichś wspólnych inicjatyw? 

 

Stary, ty nie znajdziesz się na tym poziomie pstryk i teleportacja, ty tam będziesz mozolnie wchodził. 

Będziesz się wspinał po szczeblach drabiny społecznej latami, miał coraz lepszych znajomych, w coraz lepszym środowisku się obracał, aż pewnego dnia znajdziesz się w odpowiednim miejscu. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niedziel napisał:

Masz jakieś konkretne miejsca, które mógłbyś polecić? 

 

Ja na razie w wolnych chwilach latam po alternatywnych (ta, wiem że sens tego słowa z biegiem czasu się straszliwie rozmywa) klubach, barach, czasami jakichś eventach związanych z szeroko pojętą kulturą - takich gdzie w miarę można spotkać ludzi z różnych środowisk. Jestem w podobnym wieku co Ty i też idę do przodu, staram się rozkręcać. Na razie działam w Trójmieście ale planuję wybrać się do Wawy za jakiś czas. 

 

Tak jeszcze odnosząc się do Twoich wymagań - zdrowe, ale ciężko będzie znaleźć panne do LTR-a. Wielu pewnie powie, że najciężej będzie z podpunktem dot. zainteresowań i konkretnych planów zawodowych, ja natomiast postawię na środowisko i rodzinę - tutaj matrix dzieli i rządzi. Co druga panna ma coś z głową, u czego podstaw zazwyczaj leżą braki czy traumy z dzieciństwa - mówię tu np. o borderline, czy tzw. daddy issues. Miałem do czynienia i też chciałbym tego już uniknąć.

 

Tak czy owak - powodzonka, gramy w to obydwaj :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Niedziel said:

Panie z dobrych rodzin, piękne, wykształcone z określonymi celami życiowymi.

One też siedzą w klubach. No chyba że miałeś inne wyobrażenie o eleganckich dziewczynach. 

 

6 hours ago, Niedziel said:

pieniążki

Pieniądze. Nie pieniążki

 

1 hour ago, EmpireState said:

takie panie niczym się niestety nie różnią od tych "zwykłych", są lepiej ubrane i zrobione. Innymi słowy są doinwestowane

Dokładnie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niedziel

Ja mam pytania:

1. Co to za dobrą praca o której mówisz? 

2. Co to za solidne studia? 

3. Jakie to dobre pieniążki zarabiasz? 

4. Jaki masz samochód? 

5. Ile kosztuje twoje zegarek (a jak nie masz to telefon) ? 

Spokojnie nie skarbówka. Poprostu zastanawiam się na tym wysokim poziomem na którym jesteś . Co się za tym kryje w wartościach nominalnych. 

Edytowane przez Gixer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lepsze sztuki nie znajdziesz na typowych dyskotekach, bibliotekach, szkole czy w przeciętnej robocie, na ulicach również spotkanie takich graniczy z cudem.

Dobre zawodniczki same ogarniają sobie samców i kręcą się koło polityków, celebrytów, aktorów, milionerów czy miliarderów.

Skoro masz powodzenie to może zacznij chodzić na jakieś iwenty, wernisaże, pokazy mody, opera, teatr, drogie restauracje czy modne kluby dla vipów.

Tam gdzie spotkasz ludzi z wyższych sfer, przy których te samiczki są.

Tylko pamiętaj, ze takim musisz wiele zaoferować i zadaj sobie pytanie czy ciebie w ogóle na nie stać😉?

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, Gixer napisał:

@Niedziel

Ja mam pytania:

1. Co to za dobrą praca o której mówisz? 

2. Co to za solidne studia? 

3. Jakie to dobre pieniążki zarabiasz? 

4. Jaki masz samochód? 

5. Ile kosztuje twoje zegarek (a jak nie masz to telefon) ? 

Spokojnie nie skarbówka. Poprostu zastanawiam się na tym wysokim poziomem na którym jesteś . Co się za tym kryje w wartościach nominalnych. 

 

1. Audyt finansowy (wewnętrzny)

2. Finanse i rachunkowość - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

3. 8k netto ale perspektywy są nadal spore, myślę że to 15k na miesiąc spokojnie dobije, przy czym obecnie bawię się w handel krypto i całkiem nieźle mi idzie.

4. BMW 3 z 2014

5. Zegarek za 6k a telefon za 3k

 

Jak na mój wiek to myślę, że jest całkiem całkiem.

Edytowane przez Niedziel
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Niedziel napisał:

to myślę, że jest całkiem całkiem.

 

Szanowny Kolego, 

 

Wszystko jest relatywne.

Twoja praca, wykształcenie, zarobki, fura i zygaryk :) 

Wiele sukcesów, najlepszego!

 

 

 

 

 

ps. Obyś w poszukiwaniu szyneczki sromowej nie doznał zarośnięcia oczu swych piczką.

 

(...)

 

"Bo My, Bracia, nie robimy z piczki kapliczki, prawda?"

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Niedziel napisał:

 

 

1. Audyt finansowy (wewnętrzny)

2. Finanse i rachunkowość - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

3. 8k netto ale perspektywy są nadal spore, myślę że to 15k na miesiąc spokojnie dobije, przy czym obecnie bawię się w handel krypto i całkiem nieźle mi idzie.

4. BMW 3 z 2014

5. Zegarek za 6k a telefon za 3k

 

Jak na mój wiek to myślę, że jest całkiem całkiem.

8 k na Warszawiance nie robi wrażenia.

Uzna Cię za jakiegoś Janusza alfa z januszexu.

Musisz dobić do 30-100 k/m żeby wejść do gry.

Na razie to jesteś klasa średnia-niższa.

Życzę sukcesów oczywiście :D

Odpowiedz sobie na pytanie czy kobieta jest potrzebna w Twoim życiu.

Peace!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gixer napisał:

1. Co to za dobrą praca o której mówisz? 

2. Co to za solidne studia? 

3. Jakie to dobre pieniążki zarabiasz? 

4. Jaki masz samochód? 

5. Ile kosztuje twoje zegarek (a jak nie masz to telefon) ? 

Zabrakło kluczowego punktu:

6. Ile masz kawalerek na wynajem?

 

🤣

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamil9612 napisał:

8 k na Warszawiance nie robi wrażenia.

Uzna Cię za jakiegoś Janusza alfa z januszexu.

Musisz dobić do 30-100 k/m żeby wejść do gry.

Na razie to jesteś klasa średnia-niższa.

Życzę sukcesów oczywiście :D

Odpowiedz sobie na pytanie czy kobieta jest potrzebna w Twoim życiu.

Peace!

Dzięki, cały czas się rozkręcam, jeszcze jakiś czas temu miałem nie całą połowę tego, dlatego mój apetyt na życie stale rośnie :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Niedziel said:

 

 

1. Audyt finansowy (wewnętrzny)

2. Finanse i rachunkowość - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

3. 8k netto ale perspektywy są nadal spore, myślę że to 15k na miesiąc spokojnie dobije, przy czym obecnie bawię się w handel krypto i całkiem nieźle mi idzie.

4. BMW 3 z 2014

5. Zegarek za 6k a telefon za 3k

 

Jak na mój wiek to myślę, że jest całkiem całkiem.


Oczywiście że jest dobrze. 8k to nie są małe pieniądze ale nie do końca chyba rozumiesz z kim chcesz pogrywać. Obecna wypłata w kopro wydaje Ci się być wysoka bo porównujesz siebie do ludzi z Twojego kręgu znajomych. 
Masz niska bazę porównawczą i patrzysz na etatowców bo do grona przedsiębiorców nikt Cię nie dopuści. 
 

Nie celujesz w żaden top tylko w koleżanki na podobnych stanowiskach z pobliskiego korpo. 
 

Do top to Ci jednego zera na pasku brakuje 
 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niedziel napisał:

Dzięki, cały czas się rozkręcam, jeszcze jakiś czas temu miałem nie całą połowę tego, dlatego mój apetyt na życie stale rośnie :D 

No i się cieszę.

Tylko goniąc za królikiem pomyśl czy nie gonisz na próżno.

Bo może okazać się, że dobiegniesz do mety a tam nie ma nic, tylko zgliszcza, flustracja i poczucie straconych na gonitwę mamonową czas.

Nie zawsze skóra jest warta wyprawki :)

Będziesz gonił całe życie za nieosiągalnym, tracąc wszystko po kolei.

 A i tak jebniesz na zawał tylko że w willi lub z wysokimi alimentami od ex żony bogaczki :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Niedziel napisał:

3. 8k netto ale perspektywy są nadal spore, myślę że to 15k na miesiąc spokojnie dobije, przy czym obecnie bawię się w handel krypto i całkiem nieźle mi idzie.

 

Jak przeczytałem ten wątek to miałem przed oczami postać osoby, która zarabia co najmniej 15-20k i szuka kogoś naprawdę wysoko na swoim poziomie. Pamiętaj, że w Niemczech robol zarabia tyle do u nas "osoba bogata".

 

Sorry, ale to co opisałeś to swego rodzaju norma, przeciętność. A polujesz na najwyższą ligę.

 

Moje doświadczenie z kobietami z najwyższej półki mówi tyle, że one znają swoją wartość i wiedzą ilu kolesi się na nich łasi. 8k? 8k to dzisiaj normalne życie i przeciętne, szczególnie w Warszawie. To jest taka bardzo średnia klasa średnia.. Kobiety nie interesuje, że roztaczasz nad nią wizję zarabiania ogromnych pieniędzy. Liczy się tylko co masz teraz. Wiesz ile razy przeciętna urocza dziewczyna słyszała o planach otwierania biznesów, zarabiania kroci itd.? Na nich to nie robi wrażenia. Uwierz mi. Jak opowiadałem laskom co zamierzam, to żadna jakoś szczególnie się nie podniecała.

 

To jest poziom, który dla kobiet co opisujesz jest zdecydowanie za niski. Musiałbyś mega nadrabiać czymś innym, ale sorry - szału nie robi i dupy nie urywa, a chcesz kobietę, która jednak dupę urywa. 

 

Powodzenia, ale mam wrażenie, że nie masz tak dużego doświadczenia z kobietami, a szczególnie z najwyższej półki, żeby zrozumieć ich mindset. Jak jesteś już tym "chadem" legendarnym, albo "chadem" w określonej dziedzinie to wtedy tak, szanse wzrosną. Z tym co się domyślam, no cóż.

 

Ale po tych tekstach, dużych wymaganiach i raczej oferowania przeciętności finansowej wraz z nieszczególnie silnym wpływem na emocje kobiety, to nie za kolorowo to widzę.

 

W każdym bądź razie, powodzenia. 

Edytowane przez Messer
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myśląc logicznie w dzisiejszych czasach, erze instagrama, wszystkie TOP, TOPY kobiece, jeśli chodzi o urodę, nie da rady spotkać na chodniku w Wawie, chyba, że w butiku Gucci, raz na jaki czas, a tak to one mają oferty od np.

 

bogatych milionerów na dm, na instagramie,  którzy  fundują im przelot bussiness class + hotel + kolacja w "najpiękniejszych" miejscach na ziemi typu : Dubaj, Malediwy itd. w zamian za seks i drogie prezenty.

 

Całe swoje życie wiodą więc w podróży w "interesach" robiąc fajne fotki i prowadząc luxusowy tryb życia.

 

NAPRAWDĘ PIĘKNĄ kobietę widziałem 2 miesiące temu we Wrocławiu na rynku, a nie jestem piwniczakiem, wręcz przeciwnie, sporo się ruszam po różnych miastach w PL.

 

Tamta była po 30 i urodę miała naprawdę nie z tej ziemi, co zabawne podbiłem do niej nie zauważywszy jej męża/ brata/ ochroniarza, który natychmiast zaczął mnie FILMOWAĆ telefonem  z tekstem typu " Cały świat zobaczy co wyprawiasz"

 

 

Uciekłem z uśmiechem w popłochu otrzymawszy piękny uśmiech od tej piękności.

 

Myśląc o tym, w sumie mogła być to jakaś żona znanego Wrocławskiego mafioza, która autentycznie szła z ochroniarzem, albo jakaś córa prezesa.

 

Nevermid.

 

Podsumowując mów przydługi wywód, ZOBACZENIE PIĘKNOŚCI W POLSCE TO NIEZWYKŁA RZADKOŚĆ!

 

A ja znam się na urodzie kobiecej wierzcie mi!

 

Rzadkość się zmniejsza, jak mieszkasz w Dubaju, Malediwach itd.

 

 

Mowa o urodzie na poziomie 9,10 na 10.

 

7 to najpiękniejsze kobiety w dużych metropoliach, czasem w  Warszawskim klubie VIP może spotkasz 8 na 10.

 

Problem mężczyzn jest taki, że widzą w realu 6 na 10 a nazywają ją 10 na 10 :D

 

W rezultacie gadasz później z ziomkiem, który rucha same 10 na 10 a ty tylko kiwasz z politowaniem głową, bo znasz byznes od podszewki ;D

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.