Skocz do zawartości

Opaska na rękę "nie jestem covidożydem" już we Francji


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

A nie obiecywałem że będą nas znakować opaskami na rękę? Obiecywałem i obietnicy dotrzymałem ;) 

Dość zabawna przewrotność polega na tym, że opaski mają nosić "stygmatyzowani pozytywnie", czyli zaszczepieni posiadacze QRcode. Z dumą, oczywiście. Coś mi jednak podpowiada, że to dopiero początek. 

 

Nie dziwota że we Francji, pod rządami gangu globalistów i banksterskiej marionetki, którego co złośliwsi Francuzi nazwą pewnie "necronem", wchodzą zwyczaje przejęte od ich najwyraźniej cichego i już nieskrywanego bożyszcze - romantycznego, austriackiego malarza z wąsikiem. Francuzi przecież mają całkiem nieźle ugruntowane tradycje romansowania i kolaboracji z faszystami. Można by sądzić, że to rechot historii, ale to obawiam się - jej rzężenie. Kto następny?

 

https://nczas.com/2021/08/12/znakuja-francuzow-jak-bydlo-tak-wygladaja-przepustki-do-nowej-normalnosci-video/

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Rnext to są specjalne opaski mocy chroniące przed śmiercią. 

 

 

A tak na poważnie to nie mogę patrzeć jak te bydło daje się znakować. Obrzydliwe. 

 

Srandemia ma pewne pozytywne skutki. Można się lepiej zorientować kto jest kim, na kogo można liczyć, a kto jest po drugiej stronie.

 

  • Like 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być podziały by rządzić łatwiej światem. Pis, Po zaszczepieni, nie zaszczepieni, ateizm, wierzący itp. 

Bez podziałów tak łatwo nie dało by się wciskać kitów przez rządzących. Jak można się zbuntować jak największym wrogiem jest sąsiad nie zaszczepiony :D a drugiego sąsiada ten zaszczepiony.

Jakbyśmy mieli wspólny cel bez względu na podziały można by coś dobrego zrobić, a tak ten kto ma opaskę czuję się lepszy od tego co nie ma, a ten co nie ma od tego co ma.

Banda szczurów! Nie ma różnicy kto ma opaskę kto nie jest jeden problem dla jednych i drugich rząd ogranicza wolność i znakuje ludzi na lepszych i gorszych powinno być ostre veto u jednych i drugich. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to niemożliwe. 

W Polsce jeszcze sto lat temu 4/5 społeczeństwa była niewolnikami swojego pana- Szlachty, KK, Mieszczaństwa.

Ludzie w Polsce nie mają zdania na żaden temat, bo nie czują się związani z tym Narodem- Krajem.

Chłopi przeklinali powstania, wojny, bo ich to nie obchodziło- mieli swoje życie- ziemia.

Tak i teraz, dasz ludziom 500 plus to nie będą się wychylać nigdzie indziej, niż za swoją strefę złudnego komfortu.

Ja nie czuję związania z Polinem :D 

Matrix i inne futurystyczne wizje świata z filmów staną się faktem za kilka lat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wiecie co robi ta opaska? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest opaska na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tą opaską? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo. 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was ale mi na myśl coś takiego normalnie gorąco się robi i zaczynam denerwować.

Ciekawe czy nie przez historię obozów II WŚ.

Ciekaw jestem czy taki wytatuowany osobnik który dobrowolnie się zaszczepił, dałby sobie wytatuować cuś na wzór ślicnego wzorka,  że jest zaszczepiony. Nie musi być to tatuaż tylko jakaś zdrapka. Nieee no QŹWA co tu jest grane.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatacza koło to już było.

Pamiętacie oznaczenia w obozach zagłady?

Tak się oznacza posłusznych niewolników i tylko praca, podporzadkowanie władzy uczyni cię wolnym.

Obudźcie się ludzie żyjemy w wielkim obozie gdzie nie mamy praw, wolności, swobody gdzie nie działa służba zdrowia, która powinna leczyć.

 

 

Napis "Arbeit macht frei" wrócił do Oświęcimia

 

Oznaczenia_wi%C4%99%C5%BAni%C3%B3w_hitlerowskich_oboz%C3%B3w_koncentracyjnych.png

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, MG-42 said:

Ciekaw jestem czy taki wytatuowany osobnik który dobrowolnie się zaszczepił, dałby sobie wytatuować cuś na wzór ślicnego wzorka,  że jest zaszczepiony.

Patrząc ilu ludzi się teraz tatuuje niektórzy mogą mieć problemy z miejscem. 

Może jakoś artystycznie to będą robić w stylu "Mariola love forever, szpryca together XX.YY.2021" + serduszko z wbitą strzykawką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Francja to zupełnie inna mentalność i inny wymiar. Oni to lubią i oni tego chcą. Rząd nie robi niczego wbrew woli ludu. Znam jednego Francuza i mi wystarczy xD Oni mają mental malowania chodników po zamachach terrorystycznych. Żadna broń, tylko pokój. Uległość ponad wszystko. Pokonamy ich miłością i dobrą wolą. Mi się z tym Francja właśnie kojarzy w mentalności. Pokój i kwiatki, aż do końca. Życie non stop z różowymi okularami. Pożyczę kasę murzynom, którzy handlują prochami, może im pomogę. To jest ten poziom.

 

U nas to nie przejdzie, bo jednak Polacy od Francuzów mentalem się różnią. My po prostu mamy wyjebane i opaska wylądowałaby w koszu po 2 sekundach. Karność tylko przez 2 dni, później róbta, co chceta. Tak jesteśmy wychowani i tak żyjemy.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MG-42 napisał:

Ciekaw jestem czy taki wytatuowany osobnik który dobrowolnie się zaszczepił, dałby sobie wytatuować cuś na wzór ślicnego wzorka,  że jest zaszczepiony.

 

https://www.shape.com/lifestyle/mind-and-body/covid-vaccine-tattoos

https://eu.usatoday.com/story/news/nation/2021/05/06/tattoo-artists-see-more-demand-covid-vaccine-among-reasons-why/4903212001/

 

Komentować chyba nie trzeba...

 

Edytowane przez iwamori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil9612 napisał:

Ludzie w Polsce nie mają zdania na żaden temat, bo nie czują się związani z tym Narodem- Krajem.

Ja myślę, że mają zdanie na każdy temat 😁.

 

Imo czują się na każdym kroku i od wieków robieni w chu…. przez władzuchnę co zazwyczaj konsoliduje ludzi, jednak ceną kapitalizmu jest budowanie popytu na osobistym szczęściu co pociągnęło swoiste reperkusje, każdy kij ma dwa końce. 
 

Edytowane przez icman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rnext napisał:

Dość zabawna przewrotność polega na tym, że opaski mają nosić "stygmatyzowani pozytywnie", czyli zaszczepieni posiadacze QRcode. Z dumą, oczywiście.

Nie bardzo tu widzę 'zabawną przewrotność'.

 

WiadomiX. Ant y  szcz e p nie będzie EPATOWAŁ SWOJą elokwencją, tylko kożystał z 'cameleonizmu'.

  

Zatem jak ich wyłuskać z tłumu?

Zrobić z opaski(numeru z obozu koncentracyjnego) ORdER 'chałwy i mortadeli' umysłowej.

 

Jednym słowem SORTOWANIE ODWRÓCONE.

 

W istocie, to pokazuje jak desperacko cisną na procenty szcz e p ów w masie polulacyjnej.

POCZEMU???

...czyżby guzik wyzwalacza katapulty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Auschwitz i w Birkenau kilka tygodni temu. 

 

Jeśli myślicie że jest to samo, przyjęcie jakieś opaski (w zamian za okazanie się normalnym, myślącym człowiekiem w 21 w. po zaszczepieniu. Kiedy każdy debil wie ile dobrego, ileż to chorób można było praktycznie wyeliminować dzięki różnym szczepionkom) a znakowaniu ludzi którzy w 75% mogli wyjść z obozu tylko kominem, tylko dlatego, że byli Żydami czy Romami, to gratuluję. 

 

Żal mi Was. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrMen

42 minuty temu, PyrMen napisał:

Kiedy każdy debil wie ile dobrego, ileż to chorób można było praktycznie wyeliminować dzięki różnym szczepionkom

Każdy debil też powinien umieć w statystyki, a te budzą wątpliwości podobnie jak metody rodem z pierwszej połowy ubiegłego wieku.

 

Nie jeden rom czy żyd wskoczył do pociągu nie mając pewności dokąd jedzie, nie jeden też nosił opaskę na ulicy bo w XXw każdy debil wiedział że to tylko opaska.

 

Chłopie, tutaj olimpijczycy padają "niewiadomonaco", przyczyny nieznane, dziewczyna 24 lat, chłopak 27 lat. Posłuchaj ludzi co chcieli zgłosić śmiertelnego NOPa swoich bliskich w Polsce. Na zachodzie 10x więcej NOPów niż u nas, a nie wiadomo czy ich wynik przedstawia 100%. 

 

Rozum nakazuje być podejrzliwym gdy ktoś chce zrobić Ci dobrze na siłę używając różnych metod, od zachęcania(hulajnogi), przez manipulacje (gaslighting już drugi rok się ciągnie w mediach) aż po zastraszanie(stracisz pracę etc). 

 

 

Szczerze jak obecna sytuacja nie klaruje komuś sytuacji, to naprawdę nie widzę już ratunku, nawet nie wiem czy obudzenie się z ręką w nocniku coś pomoże - zaraz tuba propagandowa podpowie że to przez terrorystów i płaskoziemców.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.