Skocz do zawartości

Artykuł z Onetu. Wykopki zgłaszają kobiety do Talibów


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, samiecżeta napisał:

Ciekawe ile w tym prawdy?

Na pewno 10000% Proof 😎 Tylko zerknąłem na ten portal i od razu wiedziałem iż pracuje tam śmietanka dziennikarzy, tfuuu dziennikarek, charakteryzujących się ogromnymi pokładami obiektywizmu i o najwyższych standardach an..., znaczy moralnych. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi legitnie z tą Jagodą, której niby grozili :D To jak samo jak z tymi gejami, których w Polsce rzekomo gania się z siekierami  :D Tu chodzi o podbicie sobie fejmu, bo wtedy Jagódka będzie mogła powiedzieć, że była prześladowana przez prawackich inceli i bała sie o własne życie, ale przeszła tę próbę i teraz jest silniejsza i gotowa o walkę na rzecz ucieśnianych kobiet w tym kraju :D A część feministek z IQ rozgwiazdy to oczywiście łyknie.

Edytowane przez manygguh
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo Pani Grondecka współpracuje/współpracowała z takimi mediami jak Krytya Polityczna czy Gazeta Wyborcza, czyli media silnie feministyczne i tym samym antymęskie, także kto sieje wiatr tez zbiera burzę.

 

Jak rok temu na jesieni ogrom wojujących Julek wyszedł na ulice polskich miast blokując je i dewastując pod między innymi antymęskimi hasłami, zresztą nieprawdziwymi nazywającymi Polskę patriarchatem, pod płaszczykiem walki z zaostrzeniem prawa aborcyjnego i te samo stado Julek jednocześnie w Internecie nawoływało do wybicia mężczzyn, gdyż wszystko co złe na świecie to ich wina, to wtedy było wszystko ok i wtedy można było tego typu akcje inicjować.

 

Nie zapominajmy, że mizoandria jest przecież w tym rzekomym patriarchacie całkowicie dozwolona.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny w to uwierzyć - aczkolwiek skąd te przygłupy mieliby wziąć namiary na Talibów? Życzliwość ludzka nie zna granic, też tu mamy jednego, co chciałby nas jebać prądem, zatem podkopywanie kobiet przez podobnych zgniłków nie jest wcale takie nieprawdopodobne.

Trochę też mnie bawi scenka, w której zakwefiona amerykańska korespondentka z kwaśną miną komentuje, że Talibowie "nie chcą z nią rozmawiać, bo jest kobietą". Tak wygląda zderzenie zachodniej "wyzwolonej" pani z rzeczywistością azjatycką. Tu nie ma zachwytów i wspólnych fotek, są pogardliwe spojrzenia i kpiące uśmieszki. Szkoda mi Afganek, nie szkoda mi takich korespondentek.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z tymi kurwa wojnami i Talibami mają większy przyrost naturalny tam niż takie super rozwinięte cywilizacje zachodu, na których widok chce mi się wymiotować. Myślę, że coraz więcej ludzi popiera działania Talibów, a szczególnie miło się ogląda ucieczkę hamburgerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Jagoda, jako ktoś mający bezpośrednią styczność z "tamtym" światem, pisze całkiem ciekawe teksty*. W przeciwieństwie do wielu media workerów, wie o czym pisze. Nie rozumiem tych złośliwości.

 

* np. ten:

https://krytykapolityczna.pl/swiat/kurdowie-tez-lamia-prawa-czlowieka/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baca1980 nie ma żadnego Imperium, ani USA, tylko są pojebani ludzie u władzy i ci, którzy podejmują decyzje. To nie kraj przegrał, tylko konkretni ludzie podjęli decyzje, konkretni ludzie trzymali karabiny i konkretni ludzie pierdolą temat narażając na utratę życia innych. Wszędzie to samo i zawsze to samo, czyli pojebane elity podejmujące krwawe decyzje. Jednym słowem pojeby, a nie imperia. Jakbym dostał karabin to nie idę na wroga, tylko idę do tego, kto wydał rozkaz wydania karabinu w pierwszej kolejności, a druga strona powinna zrobić dokładnie to samo xD

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał zostać wyznawcą jakiejś religii, byłby to Islam - ostatnia religia o jakiejkolwiek mocy, sile.

 

Fajna inicjatywa, tępiąca kurestwo zachodniego świata.

 

Winni winni ponieść konsekwencje swoich działań.

 

W tym przypadku kurwy.

 

Później te Panie udają niewiniątka i dziewice orleańskie, gdy dobry chłopina im wierzy i bierze w kierat.

 

Szacunek dla islamu za SIŁĘ!

Mam nadzieję, że to nie jest dziennikarska kaczka...

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, RENGERS said:

Gdybym miał zostać wyznawcą jakiejś religii, byłby to Islam - ostatnia religia o jakiejkolwiek mocy, sile.

Pamiętaj że w tym systemie 100% odpowiedzialności za rodzinę leży na tobie. Finansowej i społecznej. Ty płacisz kobiecie posag (podarek ślubny) należy on wyłącznie do niej. Jej kasa jest jej, twoja jest rodziny. Jak kobieta wyrządzi komuś jakąś szkodę, to ty płacisz odszkodowania. Największa otyłość jest u kobiet w Arabii Saudyjskiej. Zastanów się dlaczego? Z tej religii jest większość mężczyzn chętnych na męczeńską śmierć, jakie straszne musi być ich życie że tego chcą. Są tam popularne operacje "przywracania dziewictwa" więc nie chodzi o czystość przed ślubem ale by nie dać się złapać a potem "skorygować" dla męża żeby myślał że jest ten jeden jedyny. 

29 minutes ago, Baca1980 said:

Teraz czas na Chiny. 

Nie sądze by Chiny były takie głupie. Oni kupią Afganistan "inwestycjami". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Gdybym miał zostać wyznawcą jakiejś religii, byłby to Islam - ostatnia religia o jakiejkolwiek mocy, sile.

 

Fajna inicjatywa, tępiąca kurestwo zachodniego świata.

VS

Godzinę temu, RENGERS napisał:

Winni winni ponieść konsekwencje swoich działań.

 

O ile wiadomo to Ty nabijasz liczniki/powiększasz spierdolenie/kurewstwo więc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Egregor Zeta napisał:

O ile wiadomo to Ty nabijasz liczniki/powiększasz spierdolenie/kurewstwo więc...

 

Kolego drogi.

 

Insynuujesz, że mężczyzna i kobieta są sobie równi, że obie płcie mogą sobie pozwalać na to samo.

 

Nie mam zamiaru po raz enty tego wyjaśniać.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Mam nadzieję, że to nie jest dziennikarska kaczka...

 

 

Gdyby nie to jak te kurwy grają dziećmi przy rozwodzie i jak "wychowują" to powiedziałbym, że trochę poleciałeś.

 

Ale jednak dałem pucharek.

 

4 godziny temu, mac napisał:

Nawet z tymi kurwa wojnami i Talibami mają większy przyrost naturalny tam niż takie super rozwinięte cywilizacje zachodu, 

 

Jak widać niektórych przypadkach wojna jest lżejsza niż mieć żonę p0lkę xD

 

5 godzin temu, samiecżeta napisał:

Ta Jagódka ma tam jakąś miłość. 

 

A czego się spodziewałeś, ciekawe jak ją nazywają jego ziomki.... Tak się tylko głośno zastanawiam bo wiem jak nazywają 12- 14latki w krótkich spodenkach i koszulkach na ramiączkach 🥰

 

7 godzin temu, Gościu napisał:

Mizoginistą zostaje się po zobaczeniu feministycznego bandyctwa.

 

Dlatego odciąłem się od p0lek kompletnie. Człowiek tylko przy nich niewieścieje a to jest bardzo złe na głowę i utrwala fałszywy obraz na temat wszystkich kobiet w podświadomości.

 

7 godzin temu, Krugerrand napisał:

 stado Julek jednocześnie w Internecie nawoływało do wybicia mężczzyn

 

+ jakieś szmaty z lewicy nawołujące do wieszania polityków PiSu. Nie żebym przepadał za PiSem bo jest tak samo zażydzony i na pozór tylko mniej lewacki od platfusów ale nie przypominam sobie, żeby tam ktoś kiedyś nawoływał do wieszania Biedronia i jego koleżanek z partii. 

 

Cytat

wtedy było wszystko ok i wtedy można było tego typu akcje inicjować.

 

Oczywiście, przecież w mniemaniu p0lek wszystko co wymierzone przez nie jest aktem doskonałym, potrzebnym, mądrym i chwalebnym. Tylko im można wyrządzić zło, one komuś nigdy.

 

 

NA KONIEC CHCĘ DODAĆ, ŻE MI SIĘ CAŁA AKCJA PODOBA I FAJNIE JAKBY BYŁA JAKAŚ POLSKA WERSJA TO BYM NAWET GROSZEM SYPNĄŁ.

 

 PS. Pytanie do osób, które jak ja interesują się dwudziestym wiekiem a konkretnie chodzi mi rewolucję bolszewicką. Czy tylko mi p0lki przypominają tępą wiejską ruską hołotę sprzed 100 lat? 

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, mac said:

rozwinięte cywilizacje zachodu, na których widok chce mi się wymiotować

 

Nie Tobie jednemu.

 

4 hours ago, mac said:

Myślę, że coraz więcej ludzi popiera działania Talibów

 

Ja to oglądam z zaciekawieniem. Wydaje mi się że oni nie chcą masakry, choć zawsze znajdzie sie kilku kretynów z karabinami co im staje jak kogoś bezbronnego odjebią szczególnie w warunkach takiej niepewności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Imiennik napisał:

Może wyślemy tam trochę naszych Julek żeby sobie pokrzyczały "wypierdalać"? W końcu walczą o prawa kobiet jak nikt inny! Nawet im kupię szpraje do rysowania błyskawic :D

 

Nie wiem czemu jeszcze nie organizują czarterów dla Julek tam. Lempart na czele "wypier.." i "J..ać Talibów" sobie pokrzyczy. Przecież one takie bojowniczki o prawa kobiet, a w Afganistanie są łamane gorzej jak w średniowieczu w Europie. To im już nie przeszkadza?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Nie żebym przepadał za PiSem bo jest tak samo zażydzony i na pozór tylko mniej lewacki od platfusów ale nie przypominam sobie, żeby tam ktoś kiedyś nawoływał do wieszania Biedronia i jego koleżanek z partii. 

 

 

Tylko by spróbował. Od razu do akcji wkraczają służby w postaci policji i prokuratury. Wystarczy tylko się nie zgodzić z jaśnie szanownym lewactwem, użyć kontrargumantu, to zaczyna się syk, płacz i wyzwiska pod płaszczykiem mowy nienawiści, ktorą de facto sami przecież stosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

 

Szacunek dla islamu za SIŁĘ!

Wszystko panie zalezy od swiadomosci .Im czlowiek ciemniejszy tym latwiej mu wcianac kit ze jest wyjatkowy. Wszyscy dookola cale zycie kopali go po doopie a teraz jest koorla kims . Nawet korporacje  wykorzystuja ten sam schemat w swoich obozach pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Artykuł z Onetu. Wykopki zgłaszają kobiety do Talibów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.