Skocz do zawartości

Artykuł z Onetu. Wykopki zgłaszają kobiety do Talibów


samiecżeta

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Anonim84 napisał:

To im już nie przeszkadza?

Nawet jeżeli im przeszkadza to, znad tych swoich sojowych latte,  dobrze wiedzą, że to jest ryzykowne. Już byli tacy co atakowali Mahometa i kończyło się to tak:

 

A co im zrobią tacy Katolicy? Nawyzywają? Emerytka w berecie ich opluje? :D To nawet lepiej, bo będzie się można na fejsiku rozpłakać nad "strasznymi, atakami katolickiej nienawiści" i jakiegoś granta dostać dla swojego "kolektywu".

 

Pamiętacie aferę z paleniem Koranu? Wielebny Jones nie spalił Koranu, świat jest uratowany. 🙄 To było gdzieś 10 lat temu w USA: pastor ogłosił "11 września "dzień palenia Koranu"" i zrobiła się imba na pół świata.

A teraz feministki-julki chcą palić Biblię i wszyscy mają to w ****.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Żal mi was. Serio. 

 

@RENGERS w tym cudownym talibanie to po którym razie byś zemdlał?  Bo o ile kobiety kamieniują to Ty byś miał jaja i zad przerobiony na mielonke. 

 

Mordko przecież wy czerwoni jesteście za ściąganiem ciapatych i błagam nie wykręcaj mi się, że dobrych ludzi a tu mowa o talibach bo każdy kto miał okazje poobserwować trochę ciapatych w życiu wie dobrze, że poczciwy i pracujący jak i przestępca mają w europie jeden nadrzędny cel = rozmnażać się (edit:)jak pojebani i zdobywać ziemię dla allaha.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, manygguh napisał:

Tu chodzi o podbicie sobie fejmu, bo wtedy Jagódka będzie mogła powiedzieć, że była prześladowana przez prawackich inceli i bała sie o własne życie, ale przeszła tę próbę i teraz jest silniejsza i gotowa o walkę na rzecz ucieśnianych kobiet w tym kraju :D A część feministek z IQ rozgwiazdy to oczywiście łyknie.

A jeszcze można zarobić na naiwniakach organizując jakąś zbióreczkę funduszy :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

 

Mordko przecież wy czerwoni jesteście za ściąganiem ciapatych i błagam nie wykręcaj mi się, że dobrych ludzi a tu mowa o talibach bo każdy kto miał okazje poobserwować trochę ciapatych w życiu wie dobrze, że poczciwy i pracujący jak i przestępca mają w europie jeden nadrzędny cel = rozmnażać się (edit:)jak pojebani i zdobywać ziemię dla allaha.

Nie. Jestem za tym by prawicowych napinaczy wysłać tam w teren 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

Przecież mogą doprowadzić do czyjejś śmierci. 

No właśnie. Ale jak widać, nawet tutaj niektórym podoba się ten pomysł.

Powiem wprost - jeżeli ktoś uważa, że kobietę należy oblać kwasem/ukamieniować/rozstrzelać/wybatożyć za to, że siedziała na OnlyFans, to nie chcę z kimś takim dyskutować.

Wszystko fajno i śmieszno, dopóki nie zaczną padać trupy. A niektórych przed tymi monitorami już do reszty znieczuliło.

Widzę, że i na naszym poletku obrodziło talibami.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu jasne, jak ktoś się w twoim mniemaniu źle prowadzi, to się z taką osobą nie zadajesz i tyle, a nie bawisz sie w wymierzanie pseudo sprawiedliwości, która jest ucieczką przed własnymi kompleksami. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz

Cytat

O, a to akurat dobre. Teraz to raczej ona będzie wypierdalać.

Prawda jest taka, że większość reform z ostatnich dwudziestu lat miała rację bytu tylko pod parasolem amerykańskim. To, co pokazują media, to zaledwie wycinek rzeczywistości - bo oprócz tych uciekających przed Talibami, jest równie liczna grupa popierających nową władzę i nowe porządki. Wszyscy nagle zszokowani: dlaczego armia nie walczyła? A prawda jest taka, że armia nigdy nie przejawiała chęci walki z Talibami. Karmieni jesteśmy naiwną historyjką, jak to źli Talibowie gnębili Afgańczyków, aż przyszli Amerykanie, którzy zmodernizowali kraj, przywrócili równość płci - a po latach te głupie Afgańce nie docenili ich trudu.

W rzeczywistości tam od kilku dekad trwają wojny domowe. Nie ma opozycji Talibowie-reszta kraju, bo to jest znacznie bardziej złożone. Jeżeli 70 tysięcy słabo uzbrojonych bojowników podbiło kraj bez większego trudu, to znaczy to tylko tyle, że przynajmniej część społeczeństwa im sprzyjała - bardziej niż armii rządowej.

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Nie. Jestem za tym by prawicowych napinaczy wysłać tam w teren 

Ale nam jest dobrze w naszym kraju i w naszej szerokości geograficznej. To lewica chce walczyć o prawa wszystkiego i wszystkich, wiecznie coś jej nie odpowiada, widzi we wszystkim problem i chce zbudować społeczeństwo na nowo. To nie prawica sprejem bazgrze po murach (w tym kościołów) "to jest wojna". Czemu te błyskawiczne Julki i ich tęczowe kukoldy nie walczą o prawa kobiet i mniejszości w takich krajach a teraz czytam, że marzycie o tym by wysłać tam prawice? Niech lewica jedzie na wojnę skoro tak jej chce i ją wypowiada.

 

Stare lewusy chciały napisać ekonomię na nowo, nie szanując natury człowieka - jak się skończyło? Widzieliśmy przez cała lata 80-te. Syf, brud, bieda, puste półki, zacofanie. Nowe lewusy chcą zbudować relacje międzyludzkie na nowo, nie szanując natury człowieka - jak się skończy? Myślę, że tak samo. Każda rewolucja zjada własne dzieci, zje też i współczesnych lewusów ale i postronnych ludzi również - ale to już inny temat.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

@zychu jasne, jak ktoś się w twoim mniemaniu źle prowadzi

 

A jak ktoś się źle prowadzi, odcina cię od dziecka i depcze twoje uczucia ?

 

Kiedyś sam założyłeś temat gdzie jeszcze sprawa była świeża i rozumiem, że mogło być w afekcie i ostatecznie do niczego nie dojść ale sam pisałeś, że pałasz ogromną chęcią zemsty do kobiety za to, że nie powiedziała ci o córce.

 

Póki ktoś się źle prowadzi to jego sprawa, jeśli to ma wpływ na dzieci i niszczy rodziny to już sprawa wszystkich i ciapaci to rozumieją a u nas jakiś H(omo)umanitaryzm więc uważam argument z kompleksami za nietrafiony.

 

@Libertyn jak zwykle merytoryczna odpowiedź, gratuluję.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A jak ktoś się źle prowadzi, odcina cię od dziecka i depcze twoje uczucia ?

 

No ale teraz mówisz o kwestiach osobistych, gdzie jest relacja jakaś, tutaj też mszczenie się nie jest najlepszym wyjściem.

 

Ja natomiast odnosiłem się do linczu na jakichś randomowych laskach bo robią coś co ci się nie podoba. 

 

To jest napuszczenie na kogoś bandytów, którzy mogą okaleczyć, zabić, oszpecić bo ci sie styl życia nie podoba, o tym tu mówimy. 

 

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

że pałasz ogromną chęcią zemsty do kobiety za to, że nie powiedziała ci o córce.

 

 

To, że pałam chęcią nie znaczy, że będę się mścił, trzeba oddzielić chęci od czynów. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

 

No ale teraz mówisz o kwestiach osobistych, gdzie jest relacja jakaś, tutaj też mszczenie się nie jest najlepszym wyjściem.

 

Nie. Przez ten jeden przypadek chciałem naświetlić całokształt. Przepraszam za wyciągnięcie kwestii osobistych ale wiem, że tak podparte argumenty trafiają bardziej.

 

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

 

Ja natomiast odnosiłem się do linczu na jakichś randomowych laskach bo robią coś co ci się nie podoba. 

 

To jest kolejny przypadek tego samego kurestwa o którym właśnie piszę. Wiadomo, że laski na kamerkach są "nowoczesne" i to nawet bardzo a za tym idzie cała reszta.

 

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

To, że pałam chęcią nie znaczy, że będę się mścił, trzeba oddzielić chęci od czynów. 

 

Oczywiście. Napisałem, że rozumiem, że to było w afekcie ale w takim samym afekcie może pisać każdy inny komu się rozdrapuje rana jak coś tu na forum czyta i przypomina sobie co utracił przez feminizm i pojebanie bab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na zorganizowaną akcję.

Spidersweb ma dokładnie ten sam artykuł, pod nieco innym tytułem.

Kretyni z Wykopu mogą naprawdę kogoś zabić.

Widzę, że się jedni z drugimi dogadali. Przecież gdyby to był cudzy artykuł to by nie mogli tak bezczelnie kopiować.

 

To jest tak grubymi nićmi szyte, że aż.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się, że wiem skąd autorki i autorzy tego dzieła czerpali inspirację.

Pojawił się na 4chanie art. o Afgankach na OnlyFans

4chanowcy donoszą do Talibów na afgańskie dziewczyny mające konta na OnlyFans

 

Tymczasem pani ze zdjęcia

comment_1629019229GlfocWHiDa90ZsqgKIkOeO

 

Nie bywa na OnlyFans.


Jest bohaterką artykułu

'No one cares about us': Crying Afghan girl shares fears of 'dying slowly in history' in viral video as her country is taken over by the Taliban

46721027-9897005-image-a-35_162909263626

 

To jest zwykły, bądź niezwykły, co za różnica, trolling na 4chanie.

Tak działają różnej maści debile bądź propaganda. Tego nie wiemy. Ale wiemy jakich metod się imają do zdyskredytowania przeciwnika.

Tu przeciwnikiem jest 4chan a nie jakieś nieistniejące afgańskie laski na OnlyFans.

 

Analogicznie może być z tym wykopowym donosem.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

To jest napuszczenie na kogoś bandytów

Ja bym doprecyzował, oni po prostu nie pozwolą na planowaną demoralizację swoich ludzi. 

 

Zdemoralizowane jednostki jakoś osądzą - prawdopodobnie zabiją, ale reszta będzie silna, niezdemoralizowana i trzymająca się swoich wartości. 

 

W Afganistanie wygrali z trzech powodów:

 

1. Jako grupa nie byli zdemoralizowani jak Ci 'rządowi' afgańczycy. 

2. Mają większe poparcie społeczeństwa. 

3. Punkt drugi bezpośrednio wiąże się z pkt. 1.

 

Oni zrobili dokładnie to samo co Mao swego czasu w swoich 8 punktach dla armii Narodowo - Wyzwoleńczej i dlatego wygrał. Dlatego też wygrali i oni i dlatego nie będziemy mieli z nimi żadnych szans, doputy dopóki nie ogarniemy tego burdelu u siebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Black napisał:

W Afganistanie wygrali z trzech powodów

Wygrali tak naprawdę z 1 powodu... 

 

Bracia Chińczycy załatwili jankesów w poczwórnych białych rękawiczkach. 

 

A opinia publiczna ma się dowiedzieć że to talibowie zwyciężyli. 

Jak zwykle na 1 planie... paplanie.  A w tle prawdziwe działania. 

 

I zauważcie, że cały ściek nawija w 1 kolejności o prawach kobiet w Afganistanie 🙄

 

A to zazwyczaj mężczyzni współpracowali z aliantami. I to oni teraz mają najbardziej przejebane w Afganie! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, samiecżeta napisał:

Bracia Chińczycy załatwili jankesów w poczwórnych białych rękawiczkach. 

 

To oczywiste, ale tam jest dużo tych stronnictw, ja tu mówię o wojnie wewnętrznej, gdyby nie to to np. wygrałoby ISIS, które również jest tam albo obecna ekipa zachowałaby władzę. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Mosze Black said:

W Afganistanie wygrali z trzech powodów:

 

1. Jako grupa nie byli zdemoralizowani jak Ci 'rządowi' afgańczycy. 

 

10 hours ago, samiecżeta said:

Wygrali tak naprawdę z 1 powodu... 

 

No nie. Nie powiesz mi chyba, że Polacy w czasie 2wś byli zdemoralizowani. A przegrali.

 

To jest taka myśl filozoficzną jak feminizm - jeden powód ideologiczny wyjaśnia wszystko.

Nie, nie wyjaśnia.

 

 

Skąd w ogóle się wielu talibowie? To była garstka fanatyków, którzy zostali wybrani przez Brzezińskiego na partyzantów antykomunistycznych. Jak wtedy był socjalistyczny i żeby przymus mu demokrację Amerykanie zdecydowali go wepchnąć w wojnę domową, którą i owszem, wygrali a władza i dostarczona broń pozostała w rękach talibów. Jakiś czas się dogadywali a potem przyszedł rok 2001 i wszystko co nam przyniósł.

 

W każdym razie moralność, nie ważne jak silna sama wojny nie wygra. Polak znający historię powinien o tym wiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Artykuł z Onetu. Wykopki zgłaszają kobiety do Talibów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.