Skocz do zawartości

Co z tym dalej zrobić ?


Omen

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałbym się was poradzić.Spotykam się z jedna laska już ponad półtora roku na początku były to spotkania bez żadnego sponsoringu tak przez ponad rok, było fajnie była miła itd. od jakichś 3 miesięcy płace jej jakąś nie wielką kwotę za spotkania dwa razy w tygodniu czasem więcej, zaznaczam że od początku była to relacja FWB.

W sumie wymusiła na mnie to płacenie  tym, że nie chciała spotykać się tak często jak dawniej sam zaproponowałem. Do tego wiem, że od jakiegoś czasu spotyka się z innymi również za kasę.

Byłem z nią na jakichś wspólnych wyjazdach ona ma małą córkę która zabierała ze sobą ( matka 31 córka 8 ).

Chodzi o to, że chyba się wkręciłem i teraz ciężko się z tego wyplątać chodzi głównie o sex którego nie będę miał.

Od jakiegoś czasu mocno się kłócimy doprowadzam ją do płaczu i nie wiem czemu nie powie, że nie chce się już ze mną spotykać skoro pewnie większą kasę ma od innych szczerze nawet bym odetchnął, cały czas mówi, że to za często i jej się nudzi.

Zaczyna mnie to męczyć cały czas myślę o seksie i o tym z kim się spotyka ciężko mi się zająć czymś produktywnym.Nie wiem czy to przerwać czy dalej ciągnąć dla sexu i spróbować jakoś wygasić emocje.

 

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Omen napisał:

czy dalej ciągnąć dla sexu i spróbować jakoś wygasić emocje.

Patrząc na to w jaki sposób to opisujesz to nie będziesz w stanie tego zrobić.

 

Aby dojść do stabilności emocjonalnej musisz to zakończyć, wszędzie zablokować, poczytać parę książek tutaj polecanych i się ogarnąć. Nie ma minusów tego wyjścia dla Ciebie - ruchanie możesz ogarnąc sobie w bardziej normalny sposób niż z cichodajką. Jak tego nie zrobisz to bardzo możliwe że pociągnie Ciebie na emocjonalne dno.

 

27 minut temu, Omen napisał:

i nie wiem czemu nie powie, że nie chce się już ze mną spotykać

Ona zarabia na Tobie więc czemu miałaby z tego zrezygnować? Widzi też że te dramy wiążą Ciebie jeszcze bardziej, jest sprytna i zapewne czuje że trafiła na frajera którego może doić.

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Omen napisał:

na początku były to spotkania bez żadnego sponsoringu tak przez ponad rok, było fajnie była miła itd. od jakichś 3 miesięcy płace jej jakąś nie wielką kwotę za spotkania dwa razy w tygodniu

 

Czyli chodzisz z prostytutką. Brzmi jak oksymoron.
Prawidłowo - zapraszasz prostytutkę i jej płacisz.

 

48 minut temu, Omen napisał:

W sumie wymusiła na mnie to płacenie  tym, że nie chciała spotykać się tak często jak dawniej sam zaproponowałem. Do tego wiem, że od jakiegoś czasu spotyka się z innymi również za kasę.

 

Srogo. Przebadaj się na choroby weneryczne.

 

48 minut temu, Omen napisał:

Byłem z nią na jakichś wspólnych wyjazdach ona ma małą córkę która zabierała ze sobą ( matka 31 córka 8 ).

 

Cuckoldy wymiękają przy tym zdaniu.

 

48 minut temu, Omen napisał:

Nie wiem czy to przerwać czy dalej ciągnąć dla sexu i spróbować jakoś wygasić emocje.

 

To proste.

 

Mówisz prostytutce pa pa.

 

Odpoczywasz od wszystkiego.

 

Inwestujesz w siebie - wiedzę, wygląd, hobby.

 

Czytasz książki co polecają forumowicze aby zrozumieć psychikę kobiet. Zwłaszcza książki założyciela forum. Dużo osób je chwali i twierdzi, ze pomogły nabyć wiedzę, o której ci nikt nie powie bo matrix związkowy.

 

Jak będziesz miał ciśnienie - zwal konia albo weź inną prostytutkę na jeden raz. Żadnego "chodzenia" z nimi.

 

Wycofaj się z chorego układu póki nie wrobi ciebie w coś gorszego. NATYCHMIAST.

Edytowane przez Martius777
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Omen napisał:

W sumie wymusiła na mnie to płacenie  tym, że nie chciała spotykać się tak często jak dawniej sam zaproponowałem. Do tego wiem, że od jakiegoś czasu spotyka się z innymi również za kasę.

Spotykasz się z prostytutką. Zapamiętaj że jeśli ona by coś do Ciebie czuła to nie wzięłaby pieniędzy i na pewno nie uprawiałaby seksu z innymi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że przez nią jestem niestabilny emocjonalnie i boję się że ściągnie mnie na dno.

Jedyną pokusą jest tutaj sex za który place bardzo nie wiele w porównaniu do div i mam 2 razy w tygodniu, ja też to kakuluję.

Byłem u bardzo wielu div więc wiem jak to wygląda umawianie a na miejscu lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Omen napisał:

Właśnie chodzi o to, że przez nią jestem niestabilny emocjonalnie i boję się że ściągnie mnie na dno.

Jedyną pokusą jest tutaj sex za który place bardzo nie wiele w porównaniu do div i mam 2 razy w tygodniu, ja też to kakuluję.

Byłem u bardzo wielu div więc wiem jak to wygląda umawianie a na miejscu lipa.

Po tym co napisałem mi się wydaje że masz problem. Jesteś przyzywczajony do seksu z prostytutką więc dla Ciebie też normalnym jest żeby płacić. Trochę ciężko będzie Ci się wypłątać z takiego myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Omen napisał:

Chodzi o to że przez ponad rok na początku w ogóle jej za nic nie płaciłem a ona zaczęła robić to za kasę jakieś 4 miesiące temu, zaczęła się prostytuować.To nie było tak że od razu wszedłem w układ z prostytutką. 

 

Tia a operatorzy za darmo dają telefony, jak się u nich podpisze umowę. To nie tak, że oni na nich zarabiają, po prostu chcą żeby ich abonenci mieli fajne nowe aparaty. 

 

A tak poważnie, powiedź: że długo o tym myślałeś, aktualnie nie jestem z tobą szczęśliwy i myślę, że to się nie zmieni. Chcę pobyć w samotności. Nie wiem co czuje ;). - Przecież to prawda, zrzuć to na nią bez skrupułów tak jak kobiety zrzucają na mężczyzn. Jeśli odwala takie akcje to tylko patrzeć jak atmosfera się zagęści. Chcesz się szarpać z jakimś zakochanym w niej patolem, jeszcze cię wkręci w jakieś kryminalne intrygi (i tu naprawdę wystarczy chwila czasami). Możesz stracić pieniądze albo i zdrowie, a na pewno czas. Nie mówiąc o tym, że podejrzewam, że seks wcale nie jest najwyższych lotów. 

Zaplanuj na zimno jak to szybko przeprowadzić (jeśli macie jakieś wspólne sprawy albo rzeczy u siebie na wzajem).

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mac said:

Typowy samiec modliszki. Tak się ruchać chce, że nawet upierdolenie głowy to żadna przeszkoda.

Nie ma się co śmiać. Mam takiego luźnego znajomka. 2 dzieci z pierwszego małżeństwa, 2 z drugiego. Teraz w związku z laską od paru lat i trzecie w drodze. Łacznie 7 sztuk. Kolo tak dojebany alimentami, że ledwo zipie. Dom na aktualną "miłość" zapisał. Jak go pytam, po co tyle rucha na żywioł, to mówi, że się "męski" dzięki temu czuje. Dla mnie to już na pograniczu choroby i uzależnienia. Ale co kto lubi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Omen napisał:

Chodzi o to że przez ponad rok na początku w ogóle jej za nic nie płaciłem

Wersja demo u dziwki się skończyła hahahaha :D

Chyba po marketingu ta Twoja cichodajka :D

 

 

A teraz koniec żartów. Zachowujesz się jak ostatni frajer, ślubu z nią nie masz, dziecko nie Twoje, PŁACISZ jej za usługę i słuchasz jej stękania? Ja bym nawet do takiego fryzjera nie poszedł :D

 

Ty wiesz że są portale gdzie po zdjęciach wybierasz panny, nawet wiek i usługi, dzwonisz by się umówić, forsa na stół i majtki w dół? Miej chociaż resztkę godności i wymagaj jak płacisz. Normalny facet wymaga i nie płaci.

 

Samotna matka po trzydziestce ciąga dorosłych facetów za kutangi i portfele i odpierdala jazdy, Quo Vadis Europo.

comment_1581837103XUzpS9BTnQwZjiW39h2ZRh

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 13:17, Omen napisał:

od jakichś 3 miesięcy płace jej jakąś nie wielką kwotę za spotkania dwa razy w tygodniu czasem więcej, zaznaczam że od początku była to relacja FWB.

W sumie wymusiła na mnie to płacenie  tym, że nie chciała spotykać się tak często jak dawniej sam zaproponowałem. Do tego wiem, że od jakiegoś czasu spotyka się z innymi również za kasę.

Byłem z nią na jakichś wspólnych wyjazdach ona ma małą córkę która zabierała ze sobą ( matka 31 córka 8 ).

 

Spotykasz się z prostytutką - ok. Płacisz jej kasę za spotkania - ok. Ona spotyka się z innymi za kasę - ok. Ona ma 31 lat i córkę 8 - ok.

Wszystko to jest zrozumiałe, nie pierwsza nie ostatnia tak robi, w sumie z jej strony wszystko zrozumiałe.

Ale o co chodzi z Twojej strony? Nie wpływa ona dobrze na Ciebie, nie pasuje Ci ten układ, to w czym problem? Przecież możesz płacić innej prostytutce, która też ma innych sponsorów. Jaki problem? Nie ta, to inna. Twoje pieniądze. 

W dniu 17.08.2021 o 14:08, Omen napisał:

Jedyną pokusą jest tutaj sex za który place bardzo nie wiele w porównaniu do div i mam 2 razy w tygodniu, ja też to kakuluję.

 

 

Bardzo niewiele? Płacisz nie tylko pieniędzmi, ale też swoim czasem i nerwami. To bardzo wysoka cena. To lepiej płacić więcej pieniędzy, ale mieć spokojną głowę.

Edytowane przez Adrianos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ idealny.

Dobrze znana dupa tanio.

IMAO to bohater nie dorasta do układu, nie układ do bohatera.

Wygląda, że jednak trzeba by stanąć na swoich nogach, zorganizować alternatywny sex i zobaczyć, że inne też dają.

Tu jest cacy finansowo, ale nie mentalnie, może się skończyć nerwowym załamaniem bohatera.

Kobieta tak czy inaczej dziecko musi utrzymać i bardziej cenię takie co dają za kasę, niż pijawki co biorą i nie dają nic w zamian.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym co napisał @JoeBlue układ jest idealny mała kasa częsty fajny sex. Problem z tym, że znam się z Panią już trochę za długo i co nieco o sobie wiemy. Muszę się bardziej do niej zdystansować i tylko ruchać i korzystać ile się da. Inne Panie też są ale stanowczo za rzadko. Ona jest głównym targetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/17/2021 at 1:17 PM, Omen said:

W sumie wymusiła na mnie to płacenie  tym, że nie chciała spotykać się tak często jak dawniej sam zaproponowałem. Do tego wiem, że od jakiegoś czasu spotyka się z innymi również za kasę.

Czyli spotykasz się z kur%$ i pytasz co dalej? Bo nie rozumiem. Ona tak dorabia a Ty byś chciał miłości? Macie rozbieżne oczekiwania. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.