Skocz do zawartości

Czym się różni mężczyzna od kobiety?


Egregor Zeta

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany "pokrętną psychologiczną wymówką" odpowiedzi kolegi z wątku (jaki i innych odpowiedzi w tym wątku):

na Mój "zarzut", pytanie brzmi!

 

Czym się różni mężczyzna od kobiety? Problem rozchodzi się (jak zwykle) o tzw. przebieg/seks.

1. Na co może sobie pozwolić mężczyzna a na co kobieta?

2. Kiedy kobieta staje się kurwą i od jakiego przebiegu?

3. Jak nabijać przebieg?

4. Kto nabija?

5. Kiedy się nie liczy?

6. Jak cofać? :)

 

Odpowiedź brzmi: Hipokryzja level expert

Chłopaki, chcecie piętnować "kobiety z dużym przebiegiem" samemu nabijając im ten przebieg.

 

Kolega (jak i inni) zagalopował się i niestety nie przyzna się do błędu który jak wynika z wpisów notorycznie popełnia.

Tym wpisem zapędził się w kozi róg i jedyną dalszą "słuszną stroną" będzie bronienie swojego " stylu życia"...

no i psioczenie jakie to kobiety kurwy.

 

Walka z wiatrakami? Niekoniecznie moi kochani.

 

Podsumuję:

z19408636IER,Zmiany.jpg

Edytowane przez Egregor Zeta
Proszę tylko bez racjonalizacji, projekcji, zazdrośnictwa i innych trików na odwracanie kota ogonem i zamiatanie sprawy pod dywan :)
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

5. Kiedy się nie liczy?

Gała się nie liczy bo gała to nie seks, przynajmniej tak słyszałem.

 

Tutaj powstaje filozoficzne pytanie: kogo dymać będą ruchacze jeśli wspomniane kurwy znikną? A czy kurwy bez ruchaczy dalej będą kurwami?

Ying-Yang normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Egregor Zeta napisał:

Kolega (jak i inni) zagalopował się i niestety nie przyzna się do błędu który jak wynika z wpisów notorycznie popełnia.

Tym wpisem zapędził się w kozi róg i jedyną dalszą "słuszną stroną" będzie bronienie swojego " stylu życia"...

 

Nie zapędziłem się w kozi róg, wręcz przeciwnie.

 

Sam się  w niego zapędziłeś, chcąc mnie złapać na rzekomej hipokryzji, którą ponoć notorycznie popełniam.

 

Kompletnie nie rozumiesz różnicy, albo przez ograniczony iloraz inteligencji, albo rozumiesz, ale nie chcesz przed sobą samym przyznać, że jest tak jak napisałem.

 

Kłania się po raz enty, jeden z najpopularniejszych braków - brak poprawnego czytania ze zrozumieniem, brak pojmowania, pewnego rodzaju empatii, wczucia się w dającą wszystkim dookoła dupy kobiecie, jak i sporo ruchającym facecie.

 

Rozejrzyj się dookoła, kto to wszystko stworzył?

 

Kobieta, czy mężczyzna?

 

Która z płci jest wybitna, a która zwykła?

 

Która z płci winna mieć wybitne przywileje, która być poddanym?

 

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Imiennik napisał:

Tutaj powstaje filozoficzne pytanie: kogo dymać będą ruchacze jeśli wspomniane kurwy znikną?

Kozy, owce.

Opowiadano mi o przypadku napaści na krowę.

Słyszałem też o próbie wsadzenia kurze.

 

Pomogłem?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RENGERS napisał:

Rozejrzyj się dookoła

Ja widzę stado facetów zabiegających o kobiety a nie na odwrót. Stado kobiet zabiega o garstkę facetów.

29 minut temu, RENGERS napisał:

Rozejrzyj się dookoła, kto to wszystko stworzył?

 

Kobieta, czy mężczyzna?

 

Która z płci jest wybitna, a która zwykła?

 

Która z płci winna mieć wybitne przywileje, która być poddanym?

Problem jest w tym, że to ta "wybitna płeć" staje na rzęsach, siedzi na portalach takich jak ten i uczy się jak zainteresować sobą to "zwykłą" płeć.

To, że mężczyźni wybudowali większość oznacza tylko tyle, że jesteśmy robotnikami czy tam wyrobnikami - to kobiety korzystają z owoców naszej pracy najbardziej.

To my robimy na kobiety w swojej masie a nie one na nas. A więc pytanie, która płeć jest "wybitna" a która jest "zwykła" pozostawiam wyobraźni (jeżeli już w ogóle upierać się, że któraś z płci jest lepsza) i osobom, które uważają że są lepsze bo urodziły się w płci "wybranej" pozostaje mi pogratulować wygranego losu w tym życiu i mieć cichą nadzieję, że reinkarnacja jest mitem, bo jest możliwość że za kolejnym razem się nie poszczęści.

 

Nauki wybranych kosztem przegranych zawsze kończą się w ten sam sposób, wybrani upadają gdzieś po drodze.

 

Żadna z płci nie powinna być poddana drugiej, nie są to zdrowe nauki w mojej ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Talibanow, oni znają odpowiedź. Jak śpisz z kobietą po ślubie i zdajesz sobie sprawę że tam ktoś był, patrz pkt 2. Z ewolucyjnego punktu widzenia, im większe branie ma mężczyzna tym cenniejsze geny i im kobita jest bardziej gościnna w kroku tym większe szanse, że nie jesteś ojcem swojego dziecka. Teraz są testy dna, ale powiedz kobiecie, że 3 mm pająk ją nie ukąsi śmiertelnie i nie musi drzeć ust na cały dom. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egregor Zeta

Symetrii nigdy nie będzie, bo zdrada kobiety ma dużo gorsze skutki, m.in. oszukiwanie i podkładanie komuś czyjegoś dziecka, debilna gadka o zaniedbywaniu, itd.

Jak będzie równość w sądach rodzinnych w opiece nad dziećmi, to można zastanawiać się nad innymi aspektami, bo na razie hipokryzja jest w drugą stronę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta i mężczyzna na poziomie biologicznym i społecznym z drobnymi odchyleniami w prawo i lewo są praktycznie tacy sami. Natomiast różnią się na pewno wyglądem co każdy widzi oraz potrafi zdefiniować,

mentalnym gdzie kobiety nie posiadają głębszych uczuć, ogólnej moralności, to istoty emocjonalne, przyziemne nastawione na ugranie własnego interesu i potrzeb przyszłego potomstwa kosztem mężczyzn niekiedy i społeczeństwa. 

Natomiast mężczyzna istota romantyczna, twórcza, posiadająca logiczne myślenie, zdolności, umiejętności, idąca na kompromis, inteligentna, która potrafi rozwiązywać problemy i poświęcać się dla innych. 

Dlatego obie płcie nie są takie same tylko na pewnych poziomach, różnica jest również w postrzeganiu świata, rzeczywistości, zachowaniu, czynach, słowach czy podatności i wpływu innych ludzi gdzie kobiety jak wiemy szybko się dostosowują i ulegają propagandzie i moda natomiast mężczyźni zawsze dociekają, znajdują przyczyny, rozwiązania, drążą temat i dążą do prawdy dlatego trudno nimi sterować czy do czegoś przekonać. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.