Skocz do zawartości

Prawa kobiet


Trevor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Bracia,

 

Czy tylko mnie ostatnio trafia jak o tym słyszę? Przy okazji Afganistanu znowu napieprzają w kółko o tym samym. Są w tym juz tak bezczelnie że po prostu co drugie zdanie jest o prawach kobiet. Moja reakcja zaczyna byc coraz bliższa tej poniższej:

 

 

Też tak macie?

 

Zaczyna mnie serio wkurzać ta wpychana w gardło narracja przy każdej możliwej okazji. 

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RealLife napisał:

Afganistan, kraj zniszczony. Mają tam  z milion problemów ale najważniejsze dla Zachodu jest czy kobiety mogą startować w wyborach...

Też przeszło mi to przez myśl.

 

Gospodarka i infrastruktura w rozsypce.

 

Struktury państwowości są strukturami z nazwy.

 

Utrudniony dostęp do podstawowych artykułów spożywczych.

 

Policja/Wojsko bardzo słabo wywiązuje się ze swoich zadań co skutkuje brakiem porządku.

 

Często gęsto ktoś ginie od broni palnej albo id.

 

Wszelkiego rodzaju bojówki i klany które prowadzą grupy o charakterze zbrojnym.

 

I teraz ktoś wyskakuje i mówi HOLA HOLA kobiety nie mają tam praw, zajmijmy się tym.😂

 

Kurwa załamać ręce nad tym światem z głupoty.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego normalnego wnerwia systemowa nierówność w traktowaniu facetów względem kobiet- które są ubóstwiane. Jawny rasizm wobec mężczyzn.

24 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Czyżby żydostwo srało tylko na zewnątrz ?

Żydzi dzielą się na kategorie.

Żyd klasyczny- religijny; żyd nowoczesny- ale nadal wierzący lubi nowoczesny świat, ale zna balans w życiu oraz żyd- globalista- robi tak, żeby każdy miał źle, ale nie Żydzi (co jest mądre). Na pozór wspierają QWERTY + i inne dewiacje, a w głębi ducha gardzą tymi grupami, co jest mądre, z praktycznego podejścia do życia, funkcjonowania społeczeństw etc.

Ci ostatni władają światem w porozumieniu z liderami pozostałych dwóch grup.

Jest to bardzo mądra taktyka, niszczą innych, a ze sobą rozmawiają, szanują się, tolerują, zmierzają do określonego celu- dominacja nad innymi Narodami. Dlatego tak nienawidzą Rosji i Słowiańszczyzny- są ich naturalnymi konkurentami.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zychu napisał:

Jeżeli jeszcze nie czytałeś, to polecam "Kulturę krytyki". Rzetelna publikacja o tym, jak to od powstania syjonizmu żydostwo "sra na zewnątrz".

 

Dziękuję sprawdzę, żaś ja polecam "Żydzi" Piotra zychowicza (mam obie częsci ale przeczytałem do tej pory jedną). Rzetelna publikacja jaką kurwą jest Izrael i Ben Gurion też między innymi, który po powrocie żydów Europejskich z holokaustu przez 15 lat kazał zamknąć im mordy i się nie udzielać nigdzie publicznie bo to że "nie walczyli" z Hitlerem uważano za hańbę, chociaż żydostwo w Izraelu samo srało w zbroję podczas wojny na każdą wiadomość o zbliżających się wojskach Rommla dopóki nie wpadł właśnie na genialny pomysł zbicia na syjonizmie ogromnych pieniędzy i nagle ci którzy przeżyli Hitlera stali się celebrytami.

 

Przypominam zajęło to 15 lat.

 

Jeszcze słyszałem o fajnej książce ale jej nie mam "Przedsiębiorstwo holokaust" - lakonicznie - o tym jak żydzi ruchają w dupę żydów.

 

Po wojnie powstały w stanach organizacje istniejące do dzisiaj dochodzące praw poszkodowanych w Holokauście, prawnicy tych organizacji wyszukują rodziny poszkodowane a następnie "biorąc" ich sprawy w swoje ręce wyciągają od państw milionowe odszkodowania na rzeczy tych rodzin.

 

Problem w tym, że rodziny nie otrzymują nic albo po kilka tysięcy dolarów.

 

Nie wiem czy proceder trwa do dzisiaj ale pewnie tak bo kto coś powie żydom.

 

Jeszcze gdzieś mi się obiło o uszy, że jest jakaś książka jak żydostwo z Wall Street finansowało NSDAP ciekaw jestem ile w tym prawdy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani źle podeszła do tematu: po pierwsze primo, to jako wyzwolona kobieta Zachodu, powinna udać się tam na rozmowy ubrana nie w burkę, ale w swoje codzienne fatałaszki z piorunem na czole, najlepiej w bikini.

 

Po drugie primo: droga Pani, tam nie ma piekła kobiet, piekło kobiet to jest u nas w Polsce, w matriarchacie. Polecam przyjechać tutaj i walczyć o jeszcze więcej przywilejów, bo mało.

 

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Jeszcze słyszałem o fajnej książce ale jej nie mam "Przedsiębiorstwo holokaust" - lakonicznie - o tym jak żydzi ruchają w dupę żydów.

 

 

Polecam, do ściągnięcia w necie. Książka nie tylko jest o tym jak ruchają siebie samych, ale też o tym jak utworzono i jak działa to całe przedsiębiorstwo. Od wypłat od Niemców, poprzez skuteczne wymuszanie na Szwajcarii wbrew temu co ogłosiła specjalna komisja badająca tę sprawę, ale autor także przewidywał, że następna w kolejności do ograbienia będzie Polska. Widzimy to poprzez obecną działalność wokół ustawy 447.

 

Sam autor to dziecko rodziców, którzy poznali się w jednym z obozów i otrzymali odszkodowania w latach zdaje się 60tych w wysokości 2-3 tyś. dolarów. Jest to także zdaje się persona non grata w środowisku żydowskim i samym Izraelu jeśli się nie mylę.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BlacKnight napisał:

I teraz ktoś wyskakuje i mówi HOLA HOLA kobiety nie mają tam praw, zajmijmy się tym.😂

 

To niech się zajmują - życzę powodzenia. :) Choć miejscowych kobiet jest mi autentycznie szkoda, bo te dwadzieścia lat temu one nawet nie tyle nie miały praw, co po prostu nie istniały w przestrzeni publicznej. O ile bóle rozhisteryzowanych feministek są przejawem fanaberii lub nawet upośledzenia intelektualnego, tak sytuacja kobiet w takim Afganistanie może stać się naprawdę nie do pozazdroszczenia. Naiwnością jest wierzyć, że ich sytuacja się nie pogorszy (nie po to Talibowie walczyli przed dwadzieścia lat, aby teraz nic się nie zmieniło), ale nie można też tych ludzi całkiem zostawić. Jakiś formy nacisku powinny być stosowane. Czy Talibowie się tym przejmą? Nie sądzę, tym bardziej, że liczą na współpracę z Chinami, które nie dbają o prawa ludzi i kobiet. ;)

I na koniec smutna uwaga - minęło dwadzieścia lat, a Zachód wciąż głupio wierzy, że oni rozumieją równość 'po zachodniemu'. Talibowie są tolerancyjni - ale po swojemu, w ramach islamu. Czyli np. płacisz haracz od innowierstwa - zostawiamy cię w spokoju, choć nie możesz np. prowadzić biznesu. Już te kilkanaście lat temu patrzyłem z politowaniem, jak afgańskie kobiety są zaganiane do urn wyborczych - a wszystko to pod obstawą armii i policji.

 

@Król Jarosław I - w temacie również warte polecenia: "Czystki etniczne w Palestynie", czyli o zbrodniach żydowskich na miejscowej ludności podczas tworzenia państwa żydowskiego.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, RealLife said:

Afganistan, kraj zniszczony. Mają tam  z milion problemów ale najważniejsze dla Zachodu jest czy kobiety mogą startować w wyborach...

Dzisiejszy świat wyspecjalizował się w tworzeniu problemów zastępczych. 

 

Jest to zresztą zgodne z globalną korpolinią. Procedura generuje problem, to tworzymy procedurę na rozwiązanie problemu. I się kręci. 

25 minutes ago, Król Jarosław I said:

 żydostwo w Izraelu samo srało w zbroję podczas wojny na każdą wiadomość o zbliżających się wojskach Rommla 

Hmm. Ale Izrael jako byt państwowy powstał dopiero po 2 w. ś., dokładniej 14.05.48 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

Dzisiejszy świat wyspecjalizował się w tworzeniu problemów zastępczych. 

 

Jest to zresztą zgodne z globalną korpolinią. Procedura generuje problem, to tworzymy procedurę na rozwiązanie problemu. I się kręci. 

Hmm. Ale Izrael jako byt państwowy powstał dopiero po 2 w. ś., dokładniej 14.05.48 🤔

 

* Na terenach na których niedługo później powstanie Izrael a na których naturalnie było pełno żydów już od dawna.

 

Proszę nie łapać za słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na ten cały COVID, gdzie w 21 wieku można się posunąć do takiej inżynierii społecznej, to się zastanawiam czy w wieku 20 nie było łatwiej?

Wszystkie massmedia w 1 ręku! 

Pisali co chcieli i kształtowali umysły. 

 

A teraz jeśli tylko coś powiesz przeciwko Żydom to oni wywlekają HOLOKAUST.

Mam takie domysły że to oni sami dogadali się z Adolfem, wiedząc że całą przyszłość będą mogli szafować właśnie tym tematem. 

 

Mieli dość pogromów które co chwila ich spotykały, więc ugadali jeden wielki i teraz przy byle słowie przeciw Żydom wywlekają HOLOKAUST! 

 

 

 

Edytowane przez samiecżeta
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Król Jarosław I said:

 

* Na terenach na których niedługo później powstanie Izrael a na których naturalnie było pełno żydów już od dawna.

 

Proszę nie łapać za słowa :)

Nie łapię, tylko ktoś przeczyta i przyswoi błędną informację. 

 

A czy było pełno, to nie wiem. Trzebaby sprawdzić. Miliony przecież zostały przesiedlone/same przyjechały po wojnie do Ziemi Obiecanej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ONZ pod lobby żydowskim nie zdecydował się na ten genialny ruch Żydzi i Arabowie od wieków mieszkali najczęściej w harmonii obok siebie na ziemiach dzisiejszej palestyny/izraela. 

 

A nawet jeśli zdarzały się jakieś utarczki to na pewno nie na taką skalę jak to co się dzieje od wojny.

 

2 minuty temu, maroon napisał:

Nie łapię, tylko ktoś przeczyta i przyswoi błędną informację. 

 

A czy było pełno, to nie wiem. Trzebaby sprawdzić. Miliony przecież zostały przesiedlone/same przyjechały po wojnie do Ziemi Obiecanej. 

Dopóki ONZ pod lobby żydowskim nie zdecydował się na ten genialny ruch Żydzi i Arabowie od wieków mieszkali najczęściej w harmonii obok siebie na ziemiach dzisiejszej palestyny/izraela. 

 

A nawet jeśli zdarzały się jakieś utarczki to na pewno nie na taką skalę jak to co się dzieje od wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik prasowy mówił, że Afgańczycy „poświęcili się, aby ustanowić rząd islamski”, w związku z czym mają prawo do wprowadzenia szariatu. Jego zdaniem skoro różne kraje „mają własne prawa”, to „Afgańczycy też mają prawo do życia według własnych praw”.

Dopytywany w kwestii praw kobiet Mujahid dodał: „Wspomniałem już, że kobiety będą mogły pracować zgodnie z zasadami islamu”.

Talibowie mówią, że uznają „prawa kobiet, które dał im islam” - Afganistan - rp.pl

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.