Skocz do zawartości

Ciapaty opowiada mi o swoim małżeństwie i kupuje e klase


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, manygguh napisał:

Czy 25-letni Orkan lub inny Burak z Dusseldorfa będzie chciał przehandlować swoją wolność i wygody, po to by zejść do poziomu Somalii czy Afganistanu?

 

Czy 25letnia Paulina z Poznania widzi, że sytuacja społeczno-polityczna w europie wiedzie nas do tego, że takie jak Ona będą gwałcone i zabijane za odkryte ramiona?

 

Otóż Paulina i Orkan mają ten sam poziom inteligencji braciszq a rzeczy które są dla nas oczywiste tutaj, gdzie indziej uważane są za przejaw obłąkania - nie zapominaj.

 

Orkan ma chuja do gadania - jakbym miał najkrócej odpowiedzieć na twoje pytanie.

edit:

 

U ciapatych jest w tej kwestii bardzo podobny tok myślenia co u kobiet.

 

Uciekają ze swoich nieudolnych beznadziejnych krajów gdzie rządy są totalną katastrofą (a tak naprawdę odzwierciedleniem ich mentalności i bylejakości), żeby tutaj dostać życie o jakim mogą pomarzyć aby następnie narzekać i próbować wprowadzać swoje prawa i porządek od których to właśnie uciekli bo są tak chujowe.

 

I u p0lek jest identycznie:

 

Pamiętacie ten materiał z pilotem co nie miał pracy od 10 miesięcy i miał komornika już 100k bo alimentów mu przybili miesięcznie dyszkę i nie płacił i sądu nie obchodziło, że nie ma pracy, myszki też, napuszczała dzieci na niego między innymi wysyłała mu nagrania jak mu dzieci mówią ze nie płaci alimentów itd. w sprawie dla reportera było.

 

Ona chciała go zniszczyć doszczętnie i jednocześnie dalej dostawać od niego 10k alimentów miesięcznie.

 

I tak samo jest z brudem zniszczyć zachód ale żeby stopa życia pozostała bez zmian albo się poprawiała.

 

SWÓJ DO SWEGO CIĄGNIE XDDD

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarkoBe napisał:

skoro ,,owoce" relacji z naszymi paniami są zgniłe, to może warto spróbować, czegoś za granicą? Nie ma na to nigdy pewności, ale z dwojga złego, druga opcja wydaje się być rozsądniejszą.

Mój drogi i tutaj może podświadomie rozumiesz działanie piramidy demograficznej. Struktura płci i wieku w Polsce działa na niekorzyść mężczyzn w sposób absolutnie skrajny. Powiedziałbym w tym momencie, że powinien nastąpić exodus mężczyzn. W krajach, gdzie piramida demograficzna uwzględnia nadwyżkę kobiet nad mężczyznami po prostu standardy jakieś zaczynają się zgadzać. Nie bez powodu mówi się o Latynoskach i innych podobnych nacjach, bo tam funkcjonuje dobra piramida.

 

@Król Jarosław I bezbłędny jesteś xD Nie zapomnij, że matki synom jajca wycinają do gołej skóry, a później narażają na takie życie z alimentami, na życie niewolnicze. Za dzieciaka dostajesz komunikat, żeby dziewczynki nie bić, nie krzywdzić, ustąpić i tak dalej.

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na o2 jakiś czas temu. Murzyn nagrywa w polsce filmy instruktażowe dla innych murzynów jak się rucha p0lki.

 

Jeśli to prawda to beka bo murzyn żeby poruchać w polsce nie potrzebuje szkolenia wystarczy, że się zjawi.

 

Poznanianka ostrzega. Po upojnej nocy obcokrajowiec przesłał jej nagranie - o2 - Serce Internetu

 

Już mi się nawet nie chce zakładać tematu o tym jak byłem z ciapatym w pizzerii w polsce i jak zachowywały się kobiety ale jeszcze się ze sobą szarpię bo po wielu wpisach zwłaszcza nowych dalej widać, że większość mężczyzn nadal nie ma pojęcia jak zachowuje się kobieta, której się naprawdę podobasz.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I - w sumie żadna nowość, nawet na yt można znaleźć nagrania, w których poleca się p0lki jako 'easy meat'. Tyle że gdyby polscy mężczyźni mieli jaja, to taki czarnoskóry puas musiałby w koszt wizyty w naszym kraju wliczać rekonstrukcję zębów. Tak, uważam, że należy spuszczać wpierdol obcym samcom - dla zasady. Nie bronić polskich kurewek, nie bawić się w rycerzy - po prostu spuszczać wpierdol obcym, jako niechcianej konkurencji. Niech obracają polskie samice u siebie, nie u nas. Atawizm, ale na atawizmach ten świat się opiera.

https://rcin.org.pl/dlibra/publication/80386/edition/61295/content

wiem, że już wrzucałem kilka razy, ale takich materiałów nigdy dość. ;)

 

No i napisz o tej pizzerii, bo zrobiłeś mi zajawkę. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie kolor skóry czy religia ma tu znaczenie, a sprawny system społeczny i ekonomia.

 

Mój kumpel mieszka w mieście powiatowym na ścianie wschodniej. Tam jedyna droga, by mieć więcej niż najniższą to praca u Niemca i wizyty 3x do roku w domu. Kolega pracuje zdalnie i ma 6,5k na rękę. Tam jest królem. Kupił bliźniaka na kredyt i myszki mu przez płot skakały. Ot zarabia lepiej i nie wygląda jak od pługa granatem oderwany. Hajtnął się i też ma kanapeczki na śniadanie bo jego Pani wie, że alternatywa to praca w Biedronce i mąż dojazdowy. Czemu mówię o systemie społecznym? Otóż wystarczy minimalne potępienie kurestwa, by żyło się wiele lepiej.

  • Like 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@horseman co to za wartość kanapeczki na śniadanie, żeby się tak poświęcać i robota, biznes, przedsiębiorczość, kombinowanie dzień w dzień? Za kanapeczki kurwa i dupsko od czasu do czasu? xD Jakbym z drugiej strony dostawał wolność życia w chacie, że ktoś na mnie zapierdala dniami i nocami to bym się nauczył gotowania na bardzo wysokim poziomie i odpierdalałbym taki catering, że stałby się motywacją do życia i wstawania. A pomyśl, co robi kobieta. Ona maksymalnie robi zwykłą kanapkę i idzie dalej kimać. Chlebek, masełko, albo i bez masełka, bo przecież cholesterol LDL wyjebie to lepiej bez masełka, szybciej będzie, niewolnik dłużej pożyje, sera żółtego da i szynkę. Ile minut roboty? 30 sekund? To jest właśnie ten poziom. Kolesie się sprzedają za ochłapy, gorzej. Za gówno.

 

Jakby mnie panienka utrzymywała na podobnych zasadach, co  z drugiej strony to zrobiłbym wszystko, żeby ulżyć w życiu, ale nie. To dla kobiet nie do pomyślenia. Im się należy xD Zero honoru kurwa, zero, absolutnie zero empatii. Przecież nawet takie małżeństwo to jest zerowa empatia. Jak ona ułatwia kolesiowi życie, że mu po prostu nie przeszkadza? xD To wszystko, cały ten świat relacji to jeden wielki żart. To jest nie do pomyślenia, jaki związek to niekorzystny układ dla mężczyzny. Na samą myśl czuję się upodlony xD Też tak żyłem i żałuję, że się zgodziłem w pierwszej kolejności. Trzeba było w ogóle do kobiet nie podchodzić. Nic nie zyskałem, ani niczego się nie nauczyłem, co by mi pomogło w rzeczywistości xD

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mac napisał:

@horseman co to za wartość kanapeczki na śniadanie, żeby się tak poświęcać i robota, biznes, przedsiębiorczość, kombinowanie dzień w dzień? Za kanapeczki kurwa i dupsko od czasu do czasu? xD Jakbym z drugiej strony dostawał wolność życia w chacie, że ktoś na mnie zapierdala dniami i nocami to bym się nauczył gotowania na bardzo wysokim poziomie i odpierdalałbym taki catering, że stałby się motywacją do życia i wstawania. A pomyśl, co robi kobieta. Ona maksymalnie robi zwykłą kanapkę i idzie dalej kimać. Chlebek, masełko, albo i bez masełka, bo przecież cholesterol LDL wyjebie to lepiej bez masełka, szybciej będzie, niewolnik dłużej pożyje, sera żółtego da i szynkę. Ile minut roboty? 30 sekund? To jest właśnie ten poziom. Kolesie się sprzedają za ochłapy, gorzej. Za gówno.

 

Kanapeczki to taki symbol, przenośnia starań się Pań.

 

Co do związków... O czym mamy gadać? Oboje wiemy, że to układ, na którym można wyjść źle lub chujowo. Ja będę dalej się w to bawił, bo co tu dużo mówić ja lubię flirt, poznawanie i uwodzenie kobiet. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Już mi się nawet nie chce zakładać tematu o tym jak byłem z ciapatym w pizzerii w polsce i jak zachowywały się kobiety ale jeszcze się ze sobą szarpię bo po wielu wpisach zwłaszcza nowych dalej widać, że większość mężczyzn nadal nie ma pojęcia jak zachowuje się kobieta, której się naprawdę podobasz.

 

Bo większość w Polsce jest "przeciętna". Podobny słowiański wygląd, podobny dochód (plus/minus 2-3 tysie w jedną lub w drugą). Gości którzy się wyróżniają w kategoriach Money/Status/Look jest niewielu. Cała reszta musi się mocno nakombinować, żeby jakoś się przebić na tle kilku/kilkunastu podobnych sobie. Gdy już mocno się namęczą i przygruchają sobie jakąś laskę, nie chcą ryzykować że przez zbytnie "stawianie się" za chwilę będą musieli zaczynać proces od nowa. W grupie 18-30 lat panuje "rynek kobiety" -to one rozdają karty, one przebierają jak w ulęgałkach. Niezależnie czy patrzymy na sytuację na apkach typu Tinder czy Badoo czy na real.  W większości przypadków gość zostaje wybrany jako "najlepszy z dostępnych" (dla tej kobiety), a nie dlatego że jakoś nadzwyczajnie ją zwilżał. 

 

Wałkowaliśmy już ileś tam razy na forum, że przecież faceci mogą robić to samo (co laski) - czyli wyjechać gdzieś gdzie ich uroda jest egzotyczna i tam kosić laski jak chłop zboże w sierpniu. Zaraz jednak jest że "sie nie da". Lepiej narzekać siedząc na dupie w szambie pod brodę, niż próbować coś faktycznie zrobić -bo to jednak wymaga trochę energii, chęci, odwagi itp.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Tak, uważam, że należy spuszczać wpierdol obcym samcom - dla zasady. Nie bronić polskich kurewek, nie bawić się w rycerzy - po prostu spuszczać wpierdol obcym, jako niechcianej konkurencji.

 

To jakaś mega pokręcona logika jest. Miałem nawet wstawić link do reklamy snikersa, bo "nie jesteś sobą" (jakoś tak po babsku argumentujesz). 

Czemu mam bić się z gościem którego widzę pierwszy raz na oczy? Niech sobie używa do woli (jeśli znajduje chętne bez problemu). Moją decyzją jest czy ja potem sobie przygarnę taką "myszkę" i robie za jej podnóżek, czy olewam Polki i szukam szczęścia wśród innych nacji. 

Idąc dalej Twoim tokiem myślenia, to nasi powinni dostawać codziennie wpier**l od....Niemców, Anglików, Irlandczyków itp. Bo przecież tylu naszych wyjechało za chlebem do Europy gdzie teś jesteśmy "obcymi samcami". Więc albo totalna hipokryzja przez Ciebie przemawia i jedziesz Kalim (Kalemu ukraść krowa źle, Kali ukraść krowa dobrze), albo nasi powinni dostawać 10 razy więcej bęcków (patrząc na strukturę imigracyjną) w Europie.

 

36 minut temu, mac napisał:

To dla kobiet nie do pomyślenia. Im się należy xD

 

Proste prawo popytu i podaży. One kontrolują zasób o który wielu facetów w wieku 18-30 będzie się zabijało żeby tylko trochę go dostać. 

Podawałem tutaj ciekawy przykład jak to się zmienia gdy struktura społeczna jest odwrócona. W czasie Drugiej Wojny Światowej (dalej WW2) gdy wielu młodych Amerykanów wyjechało na front, to nagle Ci co zostali byli rozpieszczania przez kobiety. Nastąpiło odwrócenie ról- to kobiety przesyłały czekoladki, to one wysyłały samochód po gościa, żeby ten zdecydował się z dana panna isć na tańce itp.

Pokolenie kobiet po WW2 w Rosji i Niemczech często godziło się na "dzielenie" jednym facetem bo tych w sile wieku nie dla wszystkich starczyło po prostu. 

 

Od prawie 70 lat nie było żadnej dużej wojny w Europie (na szczęście). Młodych mężczyzn jest więcej niż młodych kobiet. Do tego obecnie do utrzymania się kobieta nie potrzebuje faceta (ten przydaje się w momencie zakładania rodziny). Więc wielu gości którzy mają problem z zainteresowaniem sobą jakiejś fajnej laski godzi się na ich warunki - robienie za betabankomat (małżeństwo i dzieci w pakiecie) licząc na stały dostęp do groty rozkoszy. Każdy gra tak jak mu karty pozwalają. 

 

Jeszcze podzielę się czymś co moim zdaniem idealnie oddaje sytuację, czemu jest tak jak jest w Polsce. 

Jesteśmy wychowani przez kobiety. Dla wielu ojciec był niedostępny (nie brał udziału w wychowaniu). Nawet jak był, to rzadko kiedy przekazywał synowi realną wiedzę (jak ta na forum). Przez cały okres szkoły jesteśmy wychowywani w duchu MATRIX-a, uczeni szacunku do kobiet, ich zdobywania, bycia romantycznym itp. Ci których wychowywała matka często przyswoili postawę, że bycie grzecznym, postępującym zgodnie z jej wolą przynosi profity. Matka jest zadowolona, pochwali, doceni. Potem z tak wgranym softem idziemy w dorosłe życie i próbujemy tego samego podejścia w związku i jest zong, że to nie działa.

 

Ostatnio znalazłem rysunek który idealnie oddaje to zjawisko:

 

nice-guy-thinking.jpg

ang: "Jak  "miły gość" sądzi, że działa pożądanie/sex"?

 

(pieczątki na karcie: "Ile razy doceniłem kobietę")

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil9612 - pisałem przecież, że nie o kobietę, a o terytorium. Wyjaśnię na przykładzie. W dawniejszych czasach (czyli jakieś 6-7 lat temu) nie mieliśmy (ja i moi znajomi) w zwyczaju wyskakiwać do obcych, którzy bawią się z panienkami. Natomiast robiliśmy tak: jeżeli widzieliśmy np. grupkę smoluchów/Turków/Arabów, którzy przystawiali się do 'naszych' pań, my wykonywaliśmy akcję analogiczną :) - tzn. uderzaliśmy do murzynek/Turczynek etc. Jeżeli nie było negatywnej reakcji obcych samców, wszyscy bawiliśmy się w zgodzie. Natomiast jeżeli były jakieś odpały z ich strony (np. gościu wpierdala się pomiędzy ciebie a egzotyczną samicę z tekstem 'no, no, no, you go away') - to wtedy był wpierdol. I nie odchodził tam żaden 'ballroom blitz', po prostu książe persji dostawał strzał w pysk na oczach całej grupy i z podkulonym ogonem zawijał się z imprezy - razem z kolegami. Jeżeli były jakieś dodatkowe wątpliwości, wyjaśnialiśmy na miejscu. Nikt się nie łasił do tanich kurewek, nikt nie polerował zbroi. Po prostu pokazywaliśmy obcym, że albo mamy taki sam dostęp do zasobów, albo będzie wojna, którą oni przegrają.

 

Tyle że takie rzeczy robi się stadnie, nie samotnie.

 

@Zdzichu_Wawa - wyjaśniłem powyżej, w kontekście. Ja sam nieraz znajomym spoza Europy wskazywałem, która pani jest fajna, a która niekoniecznie. Jeżeli ludzie są w porządku, to tylko życzyć im szczęścia. Natomiast akcje, takie jak ta przytoczona przez @Król Jarosław I to ewidentne splunięcie w twarz. Może w kosmopolitycznych ośrodkach, gdzie każdy parzy się z każdym, takie coś uchodzi za normalne - ale w każdej mniejszej, zwartej społeczności, obcy dokazujący z miejscowymi panienkami musi zostać zaakceptowany przez gospodarzy (dobrze ten mechanizm wyjaśniał @absolutarianin na przykładzie społeczności italskich). Tak to działa, i nie zmienisz tego. Podejdź w klubie do hebanowej ślicznotki, obstawionej przez jej krajanów, to się przekonasz. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9@zychu Była taka sytuacja kilka lat temu nad morzem, że chłopaki bodajże z Ruchu Chorzów obili ciapatych z Meksyku, którzy zaczęli obracać nasze karynki. Później nasze witaminki wskazywały palcem którzy to, gdy pojawili się milicjanci. 

Niektórzy tutaj są tak zafascynowani islamem, u wielbicieli kóz takie zachowanie by nie przeszło, żaden z przyjezdnych nie odważyłby się dobierać do ich panienek, bo liczyłby się z konsekwencjami. I ja popieram takie podejście choć gardzę islamem. 

@Kamil9612 Nie chodzi o walkę za jakieś szmaciury, a o pokazanie że to nasz teren i my tutaj rządzimy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni - pamiętam, choć wydaje mi się, że to była typowa akcja w stylu "leci usaaria na pomoc niewiastom!". Jak sam napisałeś, niewiasty wcale nie były w opałach i wdzięczności nie okazały.

 

16 minut temu, Chcni napisał:

to nasz teren i my tutaj rządzimy. 

Niby proste, a tak trudno pojąć. Nie można być tolerancyjnym indywidualistą w starciu z mentalnością atawistyczno-kolektywistyczną.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu @Chcni to co piszecie to (wg mnie) jest leczenie jakiś kompleksów. Akcje rodem z zaczepek kibolskich z tekstem "za jakim klubem jesteś". 

Po pierwsze @zychu to jeśli dobrze zrozumiałem przykład, to ani WY ani ONI (na tej dyskotece) nie byliście u siebie. Obstawiam że piszesz o jakimś kraju w Europie (nadpodaż Turczynek, Murzynek, Arabów).

Więc jak dla mnie takie szukanie zadymy to jest zwykłe mierzenie sobie na wzajem długości wacków. Kto ma dłuższego. Niektórzy wyrastają z tego, niektórzy nie. 

Ja jedynie nie lubię hipokryzji, bo jeśli sam siedzisz za granicą (opisywane akcje), to teoretycznie to Ty jesteś tym który powinien zbierać systematyczny oklep w ramach tego "pokazywania obcym gdzie ich miejsce".

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Jakbym z drugiej strony dostawał wolność życia w chacie, że ktoś na mnie zapierdala dniami i nocami to bym się nauczył gotowania na bardzo wysokim poziomie i odpierdalałbym taki catering, że stałby się motywacją do życia i wstawania. A pomyśl, co robi kobieta.

Bo dzisiejsze kobiety są zmanipulowane. Pamiętajmy, że dzisiejsza kobieta chce tradycjonalnego mężczyznę sama nie będąc tradycjonalną.

Niestety pomysłowi ludzie pracowali dniami i nocami by właśnie kobietom obrzydzić wszystko co było piękne w relacji M/Ż. Na szczęście są jeszcze normalne kultury, gdzie kobieta z pocałowaniem ręki właśnie taki model jest czymś co ją usatsfakcjonuje.

 

Tak pogardzacie "ciapatymi" ale oni przynajmniej chronią swoje kobiety jako "ich". Polak powie o Polce "a ona? a weź ta kurwę polską sobie , chuj z nią xd".

Polak sobie nie złowi Turczanki "od tak", natomiast Turek dostanie podstawione pod nos w zasadzie, bierz i jedź ile dasz radę, tacy jesteśmy gościnni, że wydajmy nasze kobiety na tacy.

My jako Polacy nie szanujemy siebie, nie szanujemy kraju, naszych kobiet bo tak naprawdę wszystkie Polki są "nasze" w jakimś sensie no to mamy co mamy. Gdyby Polacy pokazali klasę, to Polki by nie szukały Hansów i innych za oceanem a tak to każdy śmierdziel jest lepszy od "Polaka robaka". 

 

Oddaliśmy kraj, oddaliśmy kobiety, oddajemy swój czas, oddaliśmy ziemię, oddaliśmy honor, oddaliśmy godność - to mamy co mamy. 

 

Poza tym nie wiem czy wiecie ale kobiety i mężczyzn u tzw "ciapatych" często się poleca w rodzinie, by rodzina była coraz potężniejsza i silniejsza. Jak komuś się udało, to często gęsto praca jest dawana rodzinie w pierwszej kolejności. Oni mają po kilkoro dzieci, Polacy prawie żadnych - widać, gdzie jest degres a gdzie jest progres.

 

Przykro mi, Ci pogardzani ciapaci w zasadzie już z nami wygrali, poprzez brzuchy kobiety. Wystarczy odczekać trochę latek i będziecie u ciapaka pracować lub Chińczyka. Przypominam, że Chińczykom również brakuje od cholery kobiet. 

 

Jak to mówią - powodzenia. 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Obstawiam że piszesz o jakimś kraju w Europie (nadpodaż Turczynek, Murzynek, Arabów).

Dobrze obstawiasz, pisałem o jakimś kraju w Europie. Wydarzenia przeze mnie opisane miały miejsce w... Lublinie. Ogólnie bez urazy - ale ni chuja nie zrozumiałeś, co chciałem tobie przekazać.

Nieposkromiony kolektywny atawizm nie może być ignorowany/bagatelizowany, bo w ten sposób dowodzisz własnej słabości. W robocie czy w towarzystwie też pozwalasz, aby ci na łeb srali? Zapewne nie - i udowadniasz w mniej lub bardziej wyszukany sposób, że nie będziesz tego tolerował. No chyba że jest inaczej...

Jeżeli po dwóch wpisach nadal nie dotarło, to trzeci też nic nie da.

29 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Oddaliśmy kraj, oddaliśmy kobiety, oddajemy swój czas, oddaliśmy ziemię, oddaliśmy honor, oddaliśmy godność - to mamy co mamy.

Czyli gówno mamy. Zobaczymy jesienią, czy polactwo ma jeszcze o co walczyć, czy już tylko "byle flacha, kiełbacha i kabaret w tv"...

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 17:01, elogejter napisał:

ciekawi mnie czy większość z was jest tak stanowczych w tym co mówi, jeśli tak to szanuje bardzo. Po sobie wiem, że dużo gadam a tzipa tak potrafi zawrócić w głowie..

Głównie to zależy od wieku samca i doświadczenia.

 

19 godzin temu, trop napisał:

Sprowadzać ciapatych do Polski i za 50 lat Polki będą chodzić jak szwajcarskie zegarki 😁😁

Ale wtedy obecne 20-ki będą około 70-ki i na co komu taka baba.:D

A te wychowane w innej kulturze faktycznie mogą bardziej nadawać się do związku.

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Niestety Polskie chłopaki są za miękkie i kończą w małżeństwach gdzie są służącymi i niewolnikami

100% racji.

 

2 godziny temu, zychu napisał:

zwartej społeczności, obcy dokazujący z miejscowymi panienkami musi zostać zaakceptowany przez gospodarzy (dobrze ten mechanizm wyjaśniał @absolutarianin na przykładzie społeczności italskich). Tak to działa, i nie zmienisz tego. Podejdź w klubie do hebanowej ślicznotki, obstawionej przez jej krajanów, to się przekonasz.

Podobno w głębi Rosji, bliżej Uralu również trzeba się "zaprzyjaźnić" z miejscowymi, żeby mieć dostęp do tamtejszych kobiet.

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

natomiast Turek dostanie podstawione pod nos w zasadzie, bierz i jedź ile dasz radę, tacy jesteśmy gościnni, że wydajmy nasze kobiety na tacy.

Nie.

Ale co zrobisz?

Zabronisz p0lce kontaktów z kolorowym?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Brat Jan napisał:

Podobno w głębi Rosji, bliżej Uralu również trzeba się "zaprzyjaźnić" z miejscowymi, żeby mieć dostęp do tamtejszych kobiet.

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Bo to jest normalne. 

56 minut temu, Brat Jan napisał:
1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

natomiast Turek dostanie podstawione pod nos w zasadzie, bierz i jedź ile dasz radę, tacy jesteśmy gościnni, że wydajmy nasze kobiety na tacy.

Nie.

Ale co zrobisz?

Zabronisz p0lce kontaktów z kolorowym?

Niewiele. Są dwie rzeczy, które możesz robić.

 

1. Uświadamiać.

2. Ty jako Ty być lepszym, gdzie obcokrajowiec nie będzie na tyle pociągający jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chcni napisał:

a o pokazanie że to nasz teren i my tutaj rządzimy. 

No niestety tak nie jest, ale rozumiem tok myślenia.

Powinien być rasizm w narodzie, w sensie brak akceptacji związków mieszanych w kwestii prawnej oczywiście :D 

To by była checa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5 godzin temu, Brat Jan napisał:

Podobno w głębi Rosji, bliżej Uralu również trzeba się "zaprzyjaźnić" z miejscowymi, żeby mieć dostęp do tamtejszych kobiet.

To tylko im pogratulować. Ale napiszę więcej - tak jest w większości miejsc na świecie. Zachód jest jedyną wielką cywilizacją, która dopuszcza tak skrajną tolerancję w tej kwestii. Można z całą pewnością stwierdzić, że jest to anomalia, która w takiej skali nie może doprowadzić do niczego dobrego.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zapomniał, to że ten Pan kupił sobie jakieś auto, to nic nie znaczy. U tych ludzi istnieje bardzo duży pociąg do "pokaż się a zastaw się". A więc może nie będzie dojadać a kupi sobie mercedesa, by robić wrażenie i poszpanować jakie to prosperity ma i jak jego rodzinie jest "dobrze".

Pracowałem z tymi ludźmi, generalnie są spoko dla innych facetów ale kultury muzułmańskie zawsze traktują kobietę niżej, tam feministki miały by roboty :D 

Naszym zachodnim kobietom podobają się muzułmanie, mój znajomy z Maroko chwalił się, że co tydzień, że miał jedną lub dwie białe, nie wiem na ile to prawda ale pewno tak było. Choć muszę przyznać szczerze, że jak tak słucham tych opowieści ruchaczy, to czasem mi się wydaje, że od tych chorób wenerycznych chyba head and shodudersem sikają i szczepami wszystkich HIVów.

Pytanie tylko, czy gdyby wziąć kobietę, która złego słowa nie może powiedzieć na mężczyznę bo dostała by wrzątkiem na ryj i zastąpić to "robakiem polakiem" to jakby był postrzegany Polski facet? Jako cywilizowany facet czy osioł?

 

Ale mówię, egzotyka zawsze będzie pociągać, wszak jesteśmy zwierzętami. Problem jest tylko w tym, że my wydajemy nasze córki za firko i jeszcze reklamujemy je jako łatwe dla obcokrajowców i "najlepsze na świecie". Więc niczego innego nie otrzymamy jak użycie polskiej kobiety do celów rozrodczych dla przyjezdnego lub dla jego własnej przyjemności, taka postawa jest obrzydliwa. Taka cywilizacja czy kultura nie może rozkwitać, gdzie kobiety jako nasze wspólne dobro nie są chronione przed manipulacjami innych mocarstw i samymi sobą, bo młode to mają siano w głowie powiedzmy sobie prawdę, polki potrzebują porządnych wzorców męskich by nie zatracić nadziei w Polaków. Większość młodych kobiet ma fatalne wzorce rodzinne i jedyne wzorce, to te z filmów czy z porno gdzie czarny obrabia białą kobietę a ona piszczy w wniebowzięta. Dobijającym jest jeszcze fakt, że dla Polaka, Polka jest jak żmija a dla dajmy na to Angola, uległa, gościnna, seksualna i wstanie rano zrobić jajecznicę ze szczypiorkiem bo taka jest wspaniała.

 

Niestety jest tak jest, nie ma co winić Polek - one nie są pod naszą ochroną, więc mają rację w szerszym sensie i oddają się przyjezdnym. Nie zasługujemy w jakimś sensie na to by Polskie kobiety były nam oddane i naszej sprawie, nie jesteśmy odpowiedzialni (pamiętajmy, że kobiety ZAWSZE się chroniło jako dobro) więc jest jak jest.

Kiedyś tego nie widziałem ale teraz spotykam pary mieszane, no i ciekawym jest to, że to Polka ma obstawę czarnoskórego, brązowoskórego a Polak? No nie bardzo :) 

 

I jeszcze jedno, używanie słów "ciapaty" mówi o nas samych bardzo negatywnie - konotacja nie jest zbyt sprzyjająca. Nasze sztuczne poczucie wartości jest zajebiście wysokie, że sobie ubliżamy innej nacji, to nie jest męskie tak propos tylko słabe. To oni mają nasze panny, przyjeżdżają na młode kobiety czy tam dziewice i posiadają je nawet za paczkę laysów paprykowych, a Ty czy Ja mamy całą listę wymogów, przez które musisz się przedrzeć co jest śmieszne. Powinno być na odwrót jak już.

 

Kto jest realnym ciapatym? Jeszcze tak zapytam retorycznie?

 

Niestety inżyniera społeczna na Polakach działa i rezultaty widać. Nie chcę opisywać więcej jak to widzę ale przyszłość będzie trudna, szczególnie dla młodych sfrustrowanych mężczyzn. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 13:23, horseman napisał:

Kolega pracuje zdalnie i ma 6,5k na rękę. Tam jest królem. Kupił bliźniaka na kredyt i myszki mu przez płot skakały. Ot zarabia lepiej i nie wygląda jak od pługa granatem oderwany. Hajtnął się i też ma kanapeczki na śniadanie bo jego Pani wie, że alternatywa to praca w Biedronce i mąż dojazdowy.

Serio żona siedzi w domu razem z mężem, który pracuje zdalnie?

Jeżeli tak to nie wróżę zbyt długiego szczęśliwego pożycia. Miałem i ja małżę 24h przy sobie, nie polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger zgadzam się oczywiście, że jesteśmy zwierzętami i steruje nami podświadomość. I właśnie dlatego... Twoje argumenty aby "uświadamiać" i "być lepszym" nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.

 

Jak mamy niby "chronić" nasze kobiety? Pozamykać w domach? Wsadzić palec w tyłek mówiąc "nie ma żadnego ruchania ze śniadymi księciami"? Jak niby na nie nie zasługujemy, chyba jest zupełnie odwrotnie, gdyż p0lka pracująca z żabce na kasie chce mieć bogatego i przystojnego faceta, pytanie na co jemu taka kobieta?

 

Przebywasz tyle czasu w rezerwacie, że albo się oderwałeś od rzeczywistości, albo daleś którejś koleżance dostęp do konta, nie istotne.

Jak jest w praktyce?

 

Możesz uświadamiać, że mokebe wyrucha aby zaliczyć, a nie jest materiałem na męża i co na to p0lki? Ach dzięki nasz szatanie, teraz wiemy jacy oni są - z pewnością tak będą mówić.

 

Być lepszymi? Wszyscy moi znajomi (poza paroma wyjątkami którzy są alkoholikami czy się przećpali, mówię o tych normalnych) są lepsi od przybyszy bez języka i wykształcenia. Mają jakieś źródło utrzymania, samochód więc są mobilni itd. 

Mimo to ani oni, ani ja na starcie mamy dużo mniejsze szanse niż jakiś ciemny przybysz, dlaczego? Ponieważ jest... Ciemny. I to wszystko, to całe wyjaśnienie. Sam mówisz że egzotyka przyciąga, oni nie są lepsi jakoś od nas, po prostu są ciemni i nie sfeminizowani.

 

Przejdźmy do kryzysu męskości. Także się żalisz na polskich mężczyzn i po trochu masz rację, duża część chuja warta ale skąd się to wzięło?

 

Kto wychowuje tych mężczyzn, hmmm niech pomyślę. Matki. Ale nie, przecież madki p0lki by nie wychowywały synów na pizdy, one są święte i uciskane, to nie ich wina! A na serio: kobieta nie wychowa syna na mężczyznę choćby chciała. 

Kiedyś w wieku paru lat młodzi chłopcy przechodzili pod opiekę ojca, on uczył rzemiosła, myślistwa itd i wtedy syn miał męskie wzorce. 

Dziś matki najchętniej by ubezwłasnowolniły swoich synów, nawet moja matka nie jest wyjątkiem mimo że nie jestem młodzikiem. 

Do tego system i niszczenie męskości przez lewactwo, ale oczywiście wina mężczyzn bo tak, bo nie chronią i nie zasługują, dawno nie czytałem tak białorycerskich poglądów. 

Zobacz to:

 

 

Media to czwarta władza, wpływają na umysły ludzi od małego. Ale lepiej krytykować skutek zamiast przyczyny.

 

Obejrzyj to, i powiedz jak niby mamy uświadamiać i chronić, skoro znajomi p0lki mówią jej że chodź, że wracamy a ona woli ciemnego nie dlatego że jest lepszy, ale dlatego że jest ciemny. Ale dalej żal się jak to nie zasługujemy na p0lki.

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 12:59, Król Jarosław I napisał:

Już mi się nawet nie chce zakładać tematu o tym jak byłem z ciapatym w pizzerii w polsce i jak zachowywały się kobiety ale jeszcze się ze sobą szarpię bo po wielu wpisach zwłaszcza nowych dalej widać, że większość mężczyzn nadal nie ma pojęcia jak zachowuje się kobieta, której się naprawdę podobasz.

Prawda. Jak się dowiedziałem dawno temu, że nie trzeba się starać wystarczy być, a kobieta wszystko za ciebie robi strasznie się wkurzyłem.

Mi mówili w domu zawsze, że to we mnie jest problem muszę się zmienić starać nadskakiwać itp.

To nie chodzi tylko o ciapatych, ale o bardzo przystojnych facetów innymi niestety gardzą albo są z braku laku. Nie widzę w okół siebie tej prawdziwej iskry u kobiet do swoich partnerów smutne to 

W dniu 19.08.2021 o 13:23, zychu napisał:

Tak, uważam, że należy spuszczać wpierdol obcym samcom - dla zasady. Nie bronić polskich kurewek, nie bawić się w rycerzy - po prostu spuszczać wpierdol obcym, jako niechcianej konkurencji. Niech obracają polskie samice u siebie, nie u nas. Atawizm, ale na atawizmach ten świat się

Tak i być posądzonym o rasizm i iść siedzieć. Na chwilę obecną nic nie można z tym zrobić. Zachód jest zepsuty przez nadmierną tolerancję i nie tolerancję do białych heteroseksualnych facetów.

Nie mam o co się bić, a niech sobie biorą polskie kobiety ja ich nie chce :D

O ziemię bym powalczył, ale z kim? i jak? Zaraz byśmy byli spałowani i do kicia.

 

W dniu 19.08.2021 o 13:23, horseman napisał:

Mój kumpel mieszka w mieście powiatowym na ścianie wschodniej. Tam jedyna droga, by mieć więcej niż najniższą to praca u Niemca i wizyty 3x do roku w domu. Kolega pracuje zdalnie i ma 6,5k na rękę. Tam jest królem. Kupił bliźniaka na kredyt i myszki mu przez płot skakały. Ot zarabia lepiej i nie wygląda jak od pługa granatem oderwany. Hajtnął się i też ma kanapeczki na śniadanie bo jego Pani wie, że alternatywa to praca w Biedronce i mąż dojazdowy. Czemu mówię o systemie społecznym? Otóż wystarczy minimalne potępienie kurestwa, by żyło się wiele lepiej.

A to też nie jest kurestwo, że ma żonkę wszystko git bo bogaty? :D

Przydało by się wpajać jakieś wartości inne od pieniędzy seksu ludziom.

Powinno się liczyć miłość, przyjaźń wiara, wsparcie, braterstwo, honor, lojalność, szczerość, bycie w porządku, ojczyzna, empatia, zrozumienie itp. 

Co ja gadam nikt na to nie pójdzie przynajmniej szczerze bo każda kobieta powie, że to wspaniałe wartości (które są bez znaczenia dla niej) :D 

W dniu 19.08.2021 o 14:10, mac napisał:

Jakby mnie panienka utrzymywała na podobnych zasadach, co  z drugiej strony to zrobiłbym wszystko, żeby ulżyć w życiu, ale nie. To dla kobiet nie do pomyślenia. Im się należy xD Zero honoru kurwa, zero, absolutnie zero empatii. Przecież nawet takie małżeństwo to jest zerowa empatia. Jak ona ułatwia kolesiowi życie, że mu po prostu nie przeszkadza? xD To wszystko, cały ten świat relacji to jeden wielki żart. To jest nie do pomyślenia, jaki związek to niekorzystny układ dla mężczyzny. Na samą myśl czuję się upodlony xD Też tak żyłem i żałuję, że się zgodziłem w pierwszej kolejności. Trzeba było w ogóle do kobiet nie podchodzić. Nic nie zyskałem, ani niczego się nie nauczyłem, co by mi pomogło w rzeczywistości xD

Pomogło ci. Wiesz żeby się trzymać od niech z daleka. Na przejrzenie na oczy i otworzenie się na prawdę o życiu najlepsza kobieta. Jak one ci nie pomogą to już nic ci nie pomoże :D

W dniu 19.08.2021 o 14:53, Zdzichu_Wawa napisał:

Wałkowaliśmy już ileś tam razy na forum, że przecież faceci mogą robić to samo (co laski) - czyli wyjechać gdzieś gdzie ich uroda jest egzotyczna i tam kosić laski jak chłop zboże w sierpniu. Zaraz jednak jest że "sie nie da". Lepiej narzekać siedząc na dupie w szambie pod brodę, niż próbować coś faktycznie zrobić -bo to jednak wymaga trochę energii, chęci, odwagi itp.

Tak, ale mi się najbardziej białe kobiety podobają bo już dawno bym wyjechał :P

 

W dniu 19.08.2021 o 14:53, Zdzichu_Wawa napisał:

Proste prawo popytu i podaży. One kontrolują zasób o który wielu facetów w wieku 18-30 będzie się zabijało żeby tylko trochę go dostać.

To jak się stanie cud i zaraz będę mógł mieć większość kobiet to co wybiorę mam gardzić zdradzać i nie szanować?

To nie jest żadne usprawiedliwienie, że mają duży popyt to nikogo nie będą szanowały wręcz świadczy to ich małości i próżności.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.