Skocz do zawartości

Panowie ! Jaka jest obecnie najlepsza wódka z kategorii tych bardziej budżetowych


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, żeby była zimna.

Reszta to kwestia gustu i tolerancji składu wódeczki. 


Do poprzednich propozycji mogę dodać Ruski Standard, Medoff, Hlybnyj Dar, Chortyca i inne wschodnie wynalazki. 

Najlepsza wódka jaką piłem to była limitowana wersja Stock Monaco z okazji Monaco Yacht Show. Belvedere, Beluga, Grey Goose itp. nie mają podejścia do niej nawet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co dla Ciebie jest wódką budżetową. Obecnie w sklepach można w fajnej cenie kupić Ruski Standard (ale uwaga, pędzony tylko w Petersburgu kupować, żadnych zamienników). Oczywiście zmrożony do konsystencji lekko żelowej. 

 

Ruski Standard gold to taka delikatna wódka w stylu europejskim, nie trzeba przepijać. Rusi standard platinium to taka chamska wschodnia gorzka wódka - kto pił ten wie o czym mówię.

 

Jako ciekawostkę dodam, na Białorusi jest zajebista wódka. Nazywa się Brzeski Standard. I te Brzeskie standardy są dwa: europejskij receptur i gorodnyj receptur. Europejski to ta delikatna, gorodnyj to ta chamska. Obie w cenie w przeliczeniu.. 9 zł za 0.5 :D na drugi dzień zero kaca - w Polsce nigdy jej nie widziałem

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.