Skocz do zawartości

Pytanie o "start łóżkowy" z nową partnerką


Wolumen

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wolumen napisał:

Trapi mnie teraz kwestia tego, jak zabrać się za nową kobietę jeśli się takowa pojawi.

Boję się,że pewna blokada w mojej głowie latwo nie zejdzie. Byłem wierny żonie, nigdy przez 17lat nie zrobilem jej boków.

Teraz mam pietra jak to będzie z inną. Boje się,że jakieś szybkie numerki w aucie, w plenerze mogą nie wyjść.

 

Napiszę to samo, co radzę każdemu gdy ma taki problem, nieważne czy prawiczek czy doświadczony - iśc do prosytutek.

Nie do jednej kilka razy, bo się zakochasz. A do wielu różnych, za każdym razem do innej. Wydasz powiedzmy 3000zł (10 wizyt), a problem będziesz miał z głowy. Warto wydać kasę, niż się martwić i stresować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym sceptyczny co do chodzenia na divy... Sex za kasę gdzie laska będzie Ci przytakiwać po czym obrobi Ci petardę i będzie udawać, że jesteś zajebisty. Zawsze pachniało to desperacją dla mnie. Chyba, że masz mocne ciśnienie i jakieś niespełnione fantazje. Nawet wtedy wychodząc bez paru stów w kapsie w tym wieku możesz dojść, że generalnie nie było warto. Ogarnij sobie przestrzeń po rozwodzie, rób to co lubisz, znajdź sens w życiu, spędzaj czas z przyjaciółmi. Piszesz, że nie masz problemu w kontaktach z kobietami. To stary uwierz jest tyle samotnych kobiet, że wyjdzie naturalnie. Bądź jednak ostrożny, łatwo jednak po rozwodzie dać sie zauroczyć. Bardzo szybko możesz być urobiony kobiecym tyłkiem i znowu wjebać w jakiś toksyczny związek który na początku wygląda po latach z jedną jak z bajki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale:

1) seks to natura , wygląda tak samo z każdą bo jest w Twojej głowie więc technicznie nic się nie zmienia

2) divy są dobre gdy chcesz zdjąć z głowy simlock-a . Da Ci to poczucie że możesz , że nic się nie stało i że Twój kutas jest Twój a nie byłej . Raz,dwa razy zaszalej ,wybierz ładniutką, młodą i droższą żeby mieć dobre wspomnienia i pozytywne wzmocnienie. Nie idź po taniości bo może być różnie.

3) Bądź naturalny w nowej relacji, bez poczucia winy że masz jakiś bagaż. Kobieta ma to w dupie jeżeli jej się podobasz. Zaciągnij do łóżka i wydymaj, Tylko o to chodzi i kobiety po 30 są już tego świadome i często idą na skróty.

Ruchać, jebać nic się nie bać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powoli. Zacznij na początek trenować randki. Nie nastawiaj się, że muszę już mieć baraBara na tym spotkaniu. Ćwicz aż sobie przypomnisz. Pomysl o założeniu konto na Tinder lub Badoo.

Dodatkowo w realu możesz zagajac. Z początku badz też uważny bo wiadomo, że różne są kobiety. Wróć do gry, ale stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolumen Żadnych 'prywatek', bo tam możesz się niemiło rozczarować a po co Ci taka trauma po 17 latach.

TYLKO agentura jakaś dobra, z dobrymi opiniami i jak koledzy piszą regularnie, co tydzień do innej.

 

Albo lepsza opcja wg mnie - salon masażu erotycznego, gdzie nie chodzi o seks a o realne zaspokojenie klienta kobiecym dotykiem, masażem, odprężeniem a na dopełnienie happy end. Tylko i wyłacznie salon, żadne prywatne mieszkaniówki, które robią na odpierdol.

 

Wybierzesz sobie jakąś młodą, zgrabną sunię, położy Cię na stole i zobaczysz, że będziesz mi dziękował. Na odwagę, na pierwszy raz polecam Ci dziabnąc kielona-dwa i heja do przodu! Satysfakcja gwarantowana. Porem co tydzień do innej i zawsze możesz mówić tą samą baję, że jesteś świeżo po kilkunastoletnim związku i obcowaniu tylko z byłą i chcesz zaznać co to jest inna kobieta. :)

 

Co ważne - na takie atrakcje do miasta wielkości przynajmniej byłego wojewódzkiego. Żadne mniejsze, bo jakość usług może być różna.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.