Skocz do zawartości

Laminacja brwi


Rekomendowane odpowiedzi

Ta liposukcja brwi to jest nic, dużo kobiet robi sobie rzęsy na kojota i usta ma jak ponton do pływania i to jest problem. Jak masz trzy kreski brwi to masz trzy kreski i git. Pamiętajcie że przyjdzie moment, gdzie będzie się trzeba pokazać facetowi bez liposukcji brwi no i co wtedy powiecie? Że skosiłyście sobie brwi maszynką do golenia i za rok odrosną? A gdybym zapomniał, to robicie to dla siebie :P 

 

Bądźcie jakie jesteście, tylko dbajcie o siebie i będzie git. Ostatnio widziałem dziewczynę naprawdę ostra ale jak podszedłem do niej bo musiałem się o coś zapytać i zauważyłem, te brwi po liposukcji to naprawdę - szkoda waszego wysiłku na to wszystko, niekiedy ale facet wam tego nie powie prosto w ryj zazwyczaj.

 

Ale dobra musiałem to z siebie wyrzucić, pamiętajcie by to z umiarem wszystko było. Już nie przeszkadzam.

14 minut temu, Lalka napisał:

kit?

Dla mnie to jest kit, lepiej by sobie za te coś do rzęs kupiła sobie hot doga z żabki, przynajmniej pójdzie w cycki, większy pożytek.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniał mi się trend, jak laski rwały swoje naturalne brwi żeby domalować sobie nowe lepsze. WTF ?? W niektórych przypadkach było to wręcz karykaturalne. Patrzysz na laskę, a tam zero czoła tylko namalowany jakiś pas rozbiegowy. 

Co do pytania - jak dla mnie kolejny trend, który robi z fajnych babek plastikowe laleczki. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lalka napisał:

Dobra dziołszki, ale o co w tym chodzi? Że niby to odmładza?

Raz robiłam samodzielnie. Efekt dobry- ładniej ułożone włoski, bardziej wyrazisty łuk przy jednoczesnym bardzo naturalnym efekcie. W kontekście brwi makijażu permanentnego nie chcę robić, lecz właśnie laminacja jest prosta, przyjemna i nie tworzy kobiety-karykatury. 
 

W salonie kosmetycznym oczywiście trwałość inna, ale ja nie pozwolę żadnej babie mieszać mi przy twarzy i robić kopię innych klientek. Wolę wszystko samej robić, a wiele zabiegów się da. 

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Pamiętajcie że przyjdzie moment, gdzie będzie się trzeba pokazać facetowi bez liposukcji brwi no i co wtedy powiecie?

Nic. Laminowanie niewiele realnie zmienia. To jak z dbaniem o cerę i włosy- bez pewnych zabiegów wyglądają po prostu gorzej, ale na luzie można je facetowi pokazać. Jednak ja lubię być zadbana i fajnie jak mężczyzna to docenia. Pojedyncze poprawianie wyglądu nie równa się masowym operacjom plastycznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PyrMen napisał:

one wszystkie mówią że robią to dla siebie. 

A dla kogo? Nie wiem na ile to jest zabawne. Faktem jest, że zajebiście jest czuć się zadbaną, stawać się swoją wizualną topką. To dodaje sporo komfortu do życia zamiast użalania się, kompleksów i zaniedbywania. A przede wszystkim podstawą jest zdrowie- sport, dieta oraz zabiegi pielęgnacyjne dla skóry.
 

Dla mężczyzn? Nooo tak, troszkę tak;) Łatwiej jest zwrócić Waszą uwagę będąc wysportowaną, o czystej cerze etc. niż ulańcem z pryszczami i obojętnością. Łatwiej jest utrzymać Was przy sobie dobrze wyglądając i czując się pewną swojej własnej urody. Dobry, zdrowy wygląd wiele mówi o człowieku, niestety jesteśmy powierzchowni.
 

Dla innych kobiet? Pierdolić je. Pod tym względem zawsze lubiłam być w pewnej kontrze, choć to druga strona owej naiwności. 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Łatwiej jest utrzymać Was przy sobie dobrze wyglądając i czując się pewną swojej własnej urody. 

Wow. 

 

A to Wy chcecie nas utrzymać przy sobie? 

 

Pomimo zaawansowanego już wieku (39.5 - na fakcie 🙂), jeszcze takich zachowań nie zaobserwowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lalka napisał:

Permanentny makijaż brwi z bliska też dziwnie wygląda. Jakby markerem na skórze były brwi narysowane i wyrastało z tego parę włosków. 😁

 

 

Ja miałam brwii jak Breżniew kiedyś 😂 Przyjaciółka zrobiła sobie kurs makijażu permanentnego... no i się zaczęło jęczenie, że ona musi na kimś ćwiczyć, że zrobi mi za friko itd.. zostałam więc królikiem doświadczalnym. Zrobiła mi brwii i cienkie kreski na górnej powiece. Różnica była o tyle, że miałam w końcu piękne brwii, nie takie krzaczaste, i nie muszę się wcale malować 😂 ale jak mi mówiła, że to na 3 lata tylko...a mija już 10 lat i one nadal się trzymają... plus mała kropka pod okiem, bo ręka jej zadrżała 🙄 no trudno. A jeszcze zanim przystąpiła do dzieła pytała czy jej ufam... hmmm

Ogólnie jestem z tego zadowolona, jak już zbledło, to wyrywam włoski wokół i zawsze mam ten sam kształt brwii, więc to duże ułatwienie.

 

Laminowania nie znam. Ale podejrzewam, że to coś jak laminowanie włosów?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lalka napisał:

Permanentny makijaż brwi z bliska też dziwnie wygląda. Jakby markerem na skórze były brwi narysowane i wyrastało z tego parę włosków. 😁

 

 

Brwi robione przestarzałą techniką faktycznie wyglądają jak narysowane markerem, do tego po jakimś czasie zmieniają kolor i wyglądają słabo. Podobnie gdy brwi mają po prostu zbyt nasycony kolor lub kraykaturalnie wygięty łuk. Jeśli jednak linergistka ma odpowiadające nam poczucie estetyki to efekt może być subtelny i naturalny.

Zdecydowałam się w ubiegłe lato na makijaż permanentny brwi i to były najlepiej wydane na siebie pieniądze w tamtym roku. Wcześniej miałam naturalne brwi, niestety kszałt słaby bo w załamaniu łuku brwi rosły "pod górę". Nie wiedziałam nigdy co z tym robić przy makijażu, więc był to najbardziej frustrujący jego element. Linergistka dobrała mi kształt brwi do twarzy i naprawdę spoko to wygląda.

 

Przyznam jednak, że musiałam jej zaufać... bo gdy zrobiła mi rysunek wstępny czarną kredką (by lepiej było widać proponowany kształt) wyglądałam jak Angry Birds i zupełnie nie mogłam sobie wyobrazić jak będzie z normalnym kolorem. A wyszło super i w zasadzie dopiero przy przejechaniu palcem "pod włos" widać, że to makijaż permanentny. 

Edytowane przez catwoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.