Skocz do zawartości

Przypadkiem oblałem ludzi wodą w kolejce xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Pić się chciało to poszedłem do Biedronki. Kupiłem wodę, ale nie zwróciłem uwagi, czy to gazowana, czy nie. Stanąłem w kolejce, ale ludzi sto tysięcy. Dobra, trzeba się napić. I jeb wypierdoliło, bo od razu na pałę otworzyłem i nie spojrzałem. Kilka osób 360 + siebie oblałem wodą i naturalnie w takiej sytuacji się uśmiechnąłem. I co ciekawe nikt mi uwagi nie zwrócił, tylko spojrzeli na mnie, na butelkę, pokiwali do siebie głową i wrócili do stania w kolejce xD Widocznie mam mordę debila (chwała Panu).

 

Zdobyłem kolejne doświadczenie, a może i nowego skilla, czyli głupolowi się wszystko upiecze xD

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie popatrzyli, pomyśleli: "o jakiś odmieniec, emgietałowiec, dziwak. Trzeba mu wybaczyć biedakowi.

My mamy życie! Kiełbaska, piwko, telewizorek, kopulacja 2x w roku przy premii od święta, raz do roku moczym giry w górach Herzu*, nie to co łon." :D

 

* pozdro dla kumatych. ;)

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 muszę ochraniacz na zęby kupić przed tym eksperymentem xD Powiem, że jestem księdzem i poświęciłem porzeczkę, a to nie zwykła plama, tylko święta plama i w naszym kościele nie święcimy już wodą, tylko czarną porzeczką. W sumie dziwne, że tak nie jest xD

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Endeg był taki film z Seagalem, że zapadł w śpiączkę, a jak po latach się budził to akurat w ten dzień, kiedy po niego przyszli xD W dzieciństwie miałem z tego bekę, że akurat przyszli w dzień, kiedy się budził, a i tak ich sklepał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.