Skocz do zawartości

Sex/Life - repilowy serial na Netflixie


Dellinger

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix jest do bólu poprawny politycznie, ale ten serial jest inny. Nowojorski bankier bierze sobie za żonę 30 letnią Alfa Widow i daję jej życie z bajki w pięknym domu w Connecticut. Jest idealnym facetem, jest bogaty, troskliwy i uczciwy. Każda kobieta na świecie chciałaby takiego męża. Ma tylko jedną wadę. Nie jest Bradem. A Brad dał jej to czego nigdy nie zapomni. Seks i emocje bad boya, których nie może dać jej idealny mąż. Mąż orientuję się, że nie jest jej pierwszym wyborem i przechodzi zmianę. Na początku jest emocjonalny, ale powoli staje się wyrachowanym bad boyem. Niestety ona zawsze będzie widziała go jako beciaka. W szczególności pokazane jest to w scenie o sex party, kiedy ona zniesmacza się widząc go z inną kobietą. Jednocześnie możemy się domyśleć, że nie miałaby niczego na przeciwko temu żeby widzieć w tej scenie Brada. Bo Bradowi wszystko wybacza. 

To film o naturze kobiet i zwiazkach. Jest do bólu szczery. Wypowiedzi tej kobiety pokazują jej autentyczny wewnętrzny spór pomiędzy uczuciem do kochającego i dobrego męża a emocjami do Bad Boya i teskontą za życiem singielki. Łatwo się domyśleć co bierze górę. Nie do końca wiem jakim cudem coś takiego przeszło we współczesnym Hollywood. Trzeba też przyznać że Red pilowy kontent jest nieco ukryty, ale dla nas braci bardzo widoczny. Myślę że ten film może być pewnym przełomem w wyjściu Red Pill do mainstreamu. Ale może się mylę, bo nieodłączeni faceci zawsze pomyślą, że ich myszka jest inna a w jej życiu nie było Brada i gorących sobotnich nocy w klubach w wielkim mieście. W każdym razie polecam. Jestem ciekawy waszych obserwacji. 

Edytowane przez Dellinger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 21.08.2021 o 12:01, Dellinger napisał:

Trzeba też przyznać że Red pilowy kontent jest nieco ukryty, ale dla nas braci bardzo widoczny.

 

Wjechał Ci efekt konfirmacji.

Oglądałem toto w damskim towarzystwie i...

Moja opinia: Serial BARDZO... wygładzony. On pokazuje mechanizm kobiecej hipergamii jak na dłoni... dla znającego temat.

Dla osób nie czających bazy jest to opowieść o... panach, którzy zniszczyli życie tej biednej kobiecie. A ona przecież taka śliczna i kocha dzieci, a ONI WINNI, że się tak biedna miota.

Cytat opinii w/w damskiego towarzystwa. Towarzystwo zna moje podejście, nie musi się krygować i sygnalizować cnoty przede mną.

 

Zderzyłem "przedstawienie" z "samą rzeczą", oczywiście "jesteś nieczuły i głupoty gadasz". Oh well...

 

Także... Tyle z uświadamiania ludu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się obawiam że film zadziała niczym galerianki kiedyś. Na końcu kobieta w tym filmie zamierza żyć z mężem i z kochankiem i dopiero jest szczęśliwa. Panie oglądające stwierdza, że one też tak mogą. I będą naprawdę szczęśliwe. Co więcej obaj ci faceci zachowują się jak miękkie faje pod koniec. Dlatego pomimo że my widzimy tam kobiece zjebanie, to kobiety zobaczą metodę na szczęście. W skali kraju to pewnie z 1000 kobiet oglądających go przechyli szale swojej moralności na zdradę.... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 12:01, Dellinger napisał:

Niestety ona zawsze będzie widziała go jako beciaka.

Sorry ale to tak w życiu nie działa.

Nie propagujcie toksycznych treści. 

Facet nawet w wieku 50 lat może się zmienić.

TO nie jest tak że jesteś "zjebem" całe życie... masz realne możliwości zmiany...

Ilu było kozaków którzy przez koleje życiowe stali się pizdami.

Czyli można się zmienić prawda? np. na gorsze...

To i czemu nie na lepsze?

 

Poza tym, jak ktoś cię nie szanuje to chuj z nim. Po co taką osobę znać? Takie zachowanie to brak szacunku do siebie, trzeba się nauczyć odpuszczać. Od razu, jak przecięcie wrzodu a ciele, myk i wrzodu nie ma... nas jest 7 miliardów na świecie. Kiedyś powtarzano "nie martw się, tego kwiatu to pół światu" :3 i o jest dobra zasada...

57 minut temu, Mmario napisał:

A ja się obawiam że film zadziała niczym galerianki kiedyś. Na końcu kobieta w tym filmie zamierza żyć z mężem i z kochankiem i dopiero jest szczęśliwa. Panie oglądające stwierdza, że one też tak mogą. I będą naprawdę szczęśliwe. Co więcej obaj ci faceci zachowują się jak miękkie faje pod koniec. 

Dla mnie najbardziej tragiczną rzeczą z mojego dzieciństwa jest pojęcie tego - jak filmy i muzyka i kultura nas URABIAŁY jak GLINĘ. To jest kurwa straszne jak przypominam sobie jakiś cytat, opinię albo film, albo słowa piosenki KTÓRE NA MNIE WPŁYNĘŁY choć nie sprawdziłem tej prawdy w ŻYCIU!.

To nie może być przypadek, ktoś ewidentnie robi to specjalnie. Programuje nas...

9 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Dla osób nie czających bazy jest to opowieść o... panach, którzy zniszczyli życie tej biednej kobiecie. A ona przecież taka śliczna i kocha dzieci, a ONI WINNI, że się tak biedna miota.

Cytat opinii w/w damskiego towarzystwa. Towarzystwo zna moje podejście, nie musi się krygować i sygnalizować cnoty przede mną.

Zderzyłem "przedstawienie" z "samą rzeczą", oczywiście "jesteś nieczuły i głupoty gadasz". Oh well...

Zawstydzanie - główna broń kobiet przeciwko mężczyznom. Tylko jedno ale - jak nie dajesz się zawstydzić albo nie masz w sobie wstydu TO NIE DZIAŁA :3

Uwielbiam oglądać tą kobiecą frustrację jak ze spokojem kontrujesz te ich śmieszne zagrywki. Przecież one się uczą same tych tekstów itp XD to jest na takim samym poziomie jak nieudolny kolega uczy cię podrywu XD żałosne na maksa...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Montella26 napisał:

Co w tym dziwnego? Laska ma wszystko. Kasę, piękny domy, męża i spokojne super życie. 

Ale nie bo trzeba lecieć do popierdola co ją zdradzał i nie szanował. 

Przecież to chore i tyle. Ale z reguły już tak jest. Olej babe to sama zacznie za tobą latać jak wściekła. 

Odpowiedź już jest w pierwszym odcinku i to zdaje się w połowie filmu wszystko się wyjaśnia jak dla mnie, co tej kobiecie chodzi po głowie. Dla 99% kobiet przekaz będzie jasny - facet Cię nie docenia, związek nie daje Ci szczęścia jakiego miałas z przelotnych wiadomości - idz w tango, niech beciak zapierrrr, a Ty rób swoje, bo TO CI SIĘ NALEŻY.

I zobaczcie tutaj jest to zajebiście pokazane jak należy postępowań z facetami. Zobaczcie tego Coopera, gość mógłby być modelem. Zresztą celowo w pierwszym odcinku opisano jego osobę - piękne ciało, zaradny, majacy POZYCJE W FIRMIE. Serio? Powiedzcie mi, która laska by podjęła ryzyko zdrady w takiej sytuacji? W praktyce tacy faceci - z pozycją zawodową i wysokim SMV idą w intercyzę większość z nich, po prostu po to, aby wybijać kobietom z głowy pomysł na skok w bok. 

 

 

Red pilowa treść tutaj będzie niewidoczna dla przeciętnego faceta, spoza forum. Machnie ręką, stwierdzi, że to gówniany scenariusz i tyle. Natomiast kobieta sobie wykalkuluje, tak jak @Mmario podniósł, duża ilość kobiet przechyli swoją moralność w stronę zdrady. Dojdziemy do momentu, kiedy każda laska będzie zdradzać. Ja już nie mam co do tego wątpliwości w jakim kierunku to wszystko zmierza. 

 

Netflix daje radę powiem Wam, żeby burzyć relacje społeczne. Media to potężny instrument realizacji polityki ekonomicznej, masakra. 

 

Znam takie witaminki, które są naprawdę inteligentne, wykształcone, ale nie mają pasji, ich wolne chwile wypełnia ogładanie netflixxxaa, który jest tani, ile tam to kosztuje? (nie sądzicie, że to jest też dość dziwne? :) ). I takie witaminki brzydkie, dość często brzydkie kaszaloty, oglądają te treści, a później mają przepalone przewody. Niestety czas mija, one z jednym misiem, ale to nie jest to, bo ten miś nie jest taki jak ten tam w tym serialu netfffffliixa, więc czas się porozglądać za innym, miś to wyczuwa, sam się ewakuuje, a księżna o przeciętnej urodzie nadal szuka, tu ją ktoś przeleci, tam ją ktoś przeczołga, podoba jej się to, ale ona szuka meeeenża, bo według netffffliixaa może trafić takiego idealnego jak tam w tymm serialluu miała ta modelkkkka. No i po ścianie, kiedy już zbrzydła do reszty, albo ciało nie takie, które zamiast pożądania budzi obrzydzenie - no i ona w wieku 40 lat jest sama. Niezależna z dobrą robotą, ale bez tego idealnego menzczyzny, którego netfliixx jej obiecał :D Dziecka nie ma, a ona smutna. 

 

Serio, zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ten netflix jest taki tani, a gdy go miałem w posiadaniu, to dlaczego takie gówna tam lecą. Teraz już kurna wiem, to dziadostwo jest skierowane do panien, aby razem z kotkiem i pieskiem mogły oglądać wieczorem kiedy bad boy nie chce wpaść je wyruchać :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na chwilę i już wiadomo o chodzi.

 

Podprogowe programowanie na to co się już dzieje. Proste jak drut programowanie by kobieta rozeszła się ze swoim "nudnym mężem" i poszła na karuzelę kutangów, którą doświadczyła w młodości. Ukazane już na wstępie jest, że ruchacze są najlepszym archetypem mężczyzny, a dom, dzieci i życie w dobrobycie - NUDA. Później ukazują, że ten archetyp ma "Wady" jak całkowicie posiadanie gdzieś takiej laski.

 

"Jego stabilność, normalność były jak balsam na moją popaloną duszę" - no cóż dobry chłopak naprawił popaloną duszę i babka myśli by znów dać się poparzyć :D 

 

Może od biedy obejrzę ale nie wiem czy chcę się niepotrzebnie wkurwiać. 

P.S - Śmieszne te sztuczne piersi w 13:25 zastanawia mnie jak je zamontowali tylko :D 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie mogę dalej oglądać, może sobie przewinę ale jak widzę jak bad boy ruchacz, bierze niespełnioną seksualnie kobietę po ścianie w miejsce gdzie może ich przejechać pociąg i potem ją ratuje...Boże ja wiem, że to działa na kobiety ale to jest tak durne, że omg xD no i potem się całują hahaha to jest takie bekowe :D 

 

To jest typowe nowe romansidło dla kobiet, gdzie kobieta szuka emocji i wkradłą się nudna codzienność - dla faceta oglądać takie coś to jak kara, jakoś kilka punktów IQ się traci przy tego typu produkcjach jeśli facet to ogląda.

 

Potem bad boy rucha ją we windzie i płacze, że popełnił błąd i potem znowu się ruchają - i wkurzony mąż, że nie ma penisa zbyt wielkiego, nie...chyba część mnie umarła.

 

Takie seriale niszczą IQ w cholerę :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamil9612 napisał:

Jak film jest o silnych kobietach, ruchaniu i z ładnymi kadrami, to już przechodzi sito hollywood xD 

Chyba wchodzimy w nową fazę bo z tego co widzę to film jest o "Wrażliwym ruchaczu, które pokochał zamężną kobietę po ścianie z dwójką dzieci, której sutki sikają mlekiem - DOSŁOWNIE" i która posiada nudnego męża, który stwierdził że trochę osłabł i rozumie ból księżniczki i pogoń za nowym penisem, masakra.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Chyba wchodzimy w nową fazę bo z tego co widzę to film jest o "Wrażliwym ruchaczu, które pokochał zamężną kobietę po ścianie z dwójką dzieci, której sutki sikają mlekiem - DOSŁOWNIE" i która posiada nudnego męża, który stwierdził że trochę osłabł i rozumie ból księżniczki i pogoń za nowym penisem, masakra.

Co 🤣

bc2eca40c195b9c7ec4ec0b699486654e3fb1bc4

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 12:01, Dellinger napisał:

Nie do końca wiem jakim cudem coś takiego przeszło we współczesnym Hollywood. Trzeba też przyznać że Red pilowy kontent jest nieco ukryty, ale dla nas braci bardzo widoczny.

Przeszło, bo kobiety nie muszą się już kryć. "Patriarchalny" system został spektakularnie rozpieprzony, zatem można bez skrępowania obnażać swoje najgorsze cechy (bo nie ma społecznego aparatu represji w postaci ostracyzmu społecznego).

 

A tutaj nasze rodzime 'sex story'. Niech sobie simpy popatrzą, jak orientalni książęta szmacą ich witaminki:

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak

 

Ja sam nie wierzę w to co oglądam - ruchacz zrobił sobie tatuaż dla kobiety po ścianie przy jajach, z dwójką dzieci - takiej irracjonalności to już dawno nie widziałem, chyba ostatnio jak 5 komandosek uratowało świat.

 

Wiadomo również, że ruchacz to okaz zdrowia, gra na gitarze i piedalnął sobie tatto dwóch pszczół nie daleko penisa na jej część. I mężatka wyobraża sobie, że rucha się z tym ruchaczem jak rucha się z mężem.

 

Laska poświęca swoje dzieci dla ruchacza, i facet musi wykonywać jej robotę. Jej mąż mówi że nie może nawet na nią patrzeć (ten jej mąż) i chyba ta laska będzie chciało o niego zawalczyć a ruchacz okazuje się niedojrzałym draniem hahahahahhahaha

 

Kurwa scerniusz pisany na kolanie a laski to będą łykać jak pelikany. Jeszcze ruchacz prosi kolejną szansę bo się przelizał z jakąś na jej uroczystości xd.

 

Poszli do jakiegoś swinger klubu i sasiadka /koleżanka robi loda jej męzowi i ta się wścieka na ten widok ta główna bohaterka i jest zniesmaczona :D 

 

Nie polecam, obejrzałem przewijając - natomiast wartość edukacyjna jest, takie coś można oglądać tylko gdy umysł racjonalny człowiek wyłączy i kilka innych funkcji życiowych. 

 

Spoiler:

 

Baba na końcu stwierdza, że ruchanie i 100 pozycji kamastury to za młodu a potem jednak odpowiedzialność i bycie kobietą :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.