Skocz do zawartości

Nerw mi puścił


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ego pań rośnie szybciej niż polska inflacja.

 

Wymagają dyrektora, milionera, kogoś z "gestem".

 

Patrzą pod kątem przyszłego rozwodu, czyli ile na nim zyska jeśli jej się odwidzi.

 

Wystarczy spojrzeć np. na tik toka gdzie Julki chwalą się, że miały rozwód, dwa rozwody, rekordzistka chwaliła się trzema mając jedynie 24 lata.

 

Tik tok to idealne okno na dzisiejszych Julek - chwalą się rysunkami zgrywając się na artystki, otwierają biznesy typu wysyłka naklejek, notatniczków z pomponikami, swoim tłuszczem, tym, że są borderkami, jak poniżają facetów, nagrywają facetów i ośmieszają ich. Chwalą się i prześcigają się tym ile otrzymały od facetów, że spełnia ich marzenia.

 

Są karmione od małego, ze im się należy. Spójrzcie na bajki - tylko książęta, zamki, kolorowe życie.

 

Spierdolenie i roszczeniowość postępuje.

Edytowane przez Martius777
  • Like 26
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

A pogoda piękna, biało od łódek na zalewie. 

Jak tam majątek się buduje gdzie myślę, to rzeczywiście pięknie jest :) Zazdraszczam pozytywnie.

A Pani? Cóż. Next. Jak dla każdego, dla kogo świat kończy się za rogatkami W-wy.

Ile podróż trwała - 40 minut? : ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maroon said:

do jakiego poziomu witaminki zaczynają mieć rozdęte oczekiwania - bez penthausu na 30 piętrze w samym centrum nawet nie podchodź

Dżizss, ja jak sobie pomyślę o powrocie na Żoliborz z tej naszej wsi, gdzie psy dupami szczekają w ciemne noce (a jasno to jest tylko od Księżyca) to mam napad paniki :D

No cóż, panie chyba lepiej czują się w gettach, bo skoro skupisko niewolników większe, to i szersza perspektywa brylowania. Nie mówiąc już o podręcznej łatwości bieżącego podtrzymywania podstawowych funkcji życiowych - kosmetyczka, fryzjer, solarka, knajpa. 

  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, maroon said:

No i przyznam się, że coś we mnie pękło. Wziąłem panią za ramię, wyprowadziłem za furtkę i mówię "Jak ci się nie podoba, to wypierdalaj, tam masz 300m do przystanku". Po czym zamknąłem furtkę, odwróciłem się i poszedłem. 

Piękne :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Warto się natomiast zastanowić, do jakiego poziomu witaminki zaczynają mieć rozdęte oczekiwania - bez penthausu na 30 piętrze w samym centrum nawet nie podchodź. 😁

 

Dla większości Pań dom za miastem, to dom na przedmieściu, jeszcze takim, gdzie jest dużo ładnych domów, znaczy na bogatym przedmieściu.

 

A ty brutalu wywiozłeś sarenkę hen hen daleko od paśnika xD

 

To nawet nie chodzi o to, że jej się nie podobało, zwyczajnie jak wsiadała do auta wyobraziła sobie coś innego xD

 

W sumie ja bym jej nie skreślał, tylko wziął na ONS, ty wiesz jaki będzie ogień w sypialni po tej akcji, którą odstawiłeś :D    

 

 

  • Like 4
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Mosze Red said:

 

Dla większości Pań dom za miastem, to dom na przedmieściu, jeszcze takim, gdzie jest dużo ładnych domów, znaczy na bogatym przedmieściu.

 

Quote

To nawet nie chodzi o to, że jej się nie podobało, zwyczajnie jak wsiadała do auta wyobraziła sobie coś innegxD

 

Ja to chyba mam fart do takich skromniś, co to albo 100m2 kwadrat za mały albo dom na zadupiu albo co tam jeszcze. 😂 @Martius777 chyba dobrze napisał, że większość kalkuluje "na przyszłość", a w przypadku witaminek +/- 30 to już jest całe data center. 

6 minutes ago, Johnny Z said:

Pani musiała być w autentycznym szoku jak zobaczyła te lasy i łąki.

@maroon Nie wyczułeś zawczasu, że to nie pani bajka? Oszczędził byś sobie nerwów i czasu.

No właśnie przekaz inny, reakcje inne. Myślę, że po prostu chciała zbadać stan portfela. Czyli nawet jak się wydaje, że się wszystko na zewnątrz klei, to pod spodem i tak kalkulator zapiernicza jak wściekły. 

 

Na romantyczne zachody słońca nad wodą, to sobie można z dwudziestolatką pozwolić. 😁 Potem już z górki. 

43 minutes ago, Obliteraror said:

.

Ile podróż trwała - 40 minut? : ))

25 od ostatniej stacji metra. :) Witaminka z Ursynowa, a ja w takie modniaste dzielnice nie jeżdżę. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Zaprosiłem panią na majątek. 

 

Pani daleka znajoma znajomych, powiedzmy że dalszy krąg towarzyski. 

 

Jakoś przy okazji imprezy u znajomych się zgadaliśmy, potem jakaś kawka, gadka się wyjątkowo klei, wiadomo typowo. 

 

Pani lat 31, idealnie w moim guście, aczkolwiek nie jakaś miss. Samodzielna, własne mieszkanie, praca na własny rachunek. 

 

Postanowiłem zaprosić panią na majątek w budowie, a potem na wino i konsumpcję znajomości na letnisko. 

 

Pani zachwycona. No to jedziemy. Jedziemy, opuszczamy granice stolicy. Pada sakramentalne "Daleko jeszcze?" 

 

Ocho, myślę, czar pryska, ale nic nie mówię. 

 

Jedziemy dalej, pokazuję pani oo tu marina, tu mcdonald, tu sklepy, tu plaża, tu las, a tu o nawet ztm i skm. A pogoda piękna, biało od łódek na zalewie. 

 

Pani jakoś entuzjazm oklapł, ale nic to, jedziemy dalej. W końcu parę minut później jesteśmy na miejscu. 

 

Wchodzimy na posesję, pani rozgląda się, po czym z całą powagą mówi:

 

"I ty na takim ZADUPIU będziesz mieszkać?!" 

 

No i przyznam się, że coś we mnie pękło. Wziąłem panią za ramię, wyprowadziłem za furtkę i mówię "Jak ci się nie podoba, to wypierdalaj, tam masz 300m do przystanku". Po czym zamknąłem furtkę, odwróciłem się i poszedłem. 

 

Cham normalnie. 😁

 

Czym wróciła nie wiem, ale dziś już 10 nieodebranych mam. 😁

 

Oczywiście pani się skreśliła na wstępie i nie mam zamiaru kontynuować znajomości. Warto się natomiast zastanowić, do jakiego poziomu witaminki zaczynają mieć rozdęte oczekiwania - bez penthausu na 30 piętrze w samym centrum nawet nie podchodź. 😁

 

 

 

 

 

Jeśli to prawda to wielkie brawa za charakter.

Mi tego zawsze brakowalo w kontaktach z babami.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thyr napisał:

przetrzepac rowno majtki

 

Ja proponuję najpierw je ściągnąć.

 

Po pierwsze, będzie wygodniej bo gumeczka nie będzie się wpijać.

Po drugie, myślałem że mówi się "przetrzepać kieszenie", ale człowiek się zawsze uczy :)

 

ps. chyba, że takie majtki z czekolady, to można sobie cyckać czekoladki...

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolumen napisał:

Mi tego zawsze brakowalo w kontaktach z babami.

Trzeba walczyć z programowaniem społecznym w głowie.

 

 

Kobita nie miała skrupułów wywalić , że jest na zadupiu.

 

 

Przeciętny mężczyzna czuł by się źle mówiąc jej wprost wypierdalaj.

 

 

A kto tu zaczął od początku wieśniaczyć , a na kogo spadła jak zawsze odpowiedzialność za całą sytuację?

 

 

 

Wyjdzie ,że @maroonto cham w środowisku , ale nie wiedząc dlaczego będą chodzić same mokre cipki dookoła niego.

 

Who wins?

 

Gdzie Ci PRAWDZIWI mężczyźni !?

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maroon napisał:

. Samodzielna, własne mieszkanie, praca na własny rachunek. 

 

"I ty na takim zadupiu będziesz mieszkać?!" 

 

 

Zwykły prostak z cyckami nic więcej. Dla takiej wiadomo minimum jakieś sky tower we wrocku + jeszcze najlepiej, żeby się w butiku prady kupowało mineralkę na dole i robiło z nią zdjęcie na insta od razu.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krysteq napisał:

Nawet od takich dziewczyn można się czegoś nauczyć a potem po prostu zghostować.

Nie warto ghostować. Trzeba jechać z takimi, mówić wprost a nie owijać w bawełnę. Niech ona wie dlaczego nie pykło. Czy to coś zmieni? To już inna historia...

 

@maroon bardzo dobra akcja, pochwalam i gratuluję.

 

Ja wiosną tego roku miałem podobną akcję - panci nie spodobało się mieszkanie (stary blok, dwa pokoje, 40m2). Wystawiłem za drzwi. Laska średnie wykształcenie, pracownica marketu.

 

Jak ktoś wyżej napisał: ukrytym urwom mówimy stanowcze nie.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.