Skocz do zawartości

Nerw mi puścił


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

@Zbychu za ten post to tylko piwo postawić :)

 

Godzinę temu, Zbychu napisał:

gotować ona nie będzie bo wielka pani sukcesu

Hmm....Wygląda na to, że większość młodszego pokolenia kobiet to ludzie sukcesu :P

 

Godzinę temu, Zbychu napisał:

, a o spokoju zapomnij

Tak...dla takiej karierowiczki należy być psychologiem i tamponem, aby po odreagowaniu miała energię na cudzego bolca  na wyjeździe integracyjnym :P

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, maroon said:

"I ty na takim ZADUPIU będziesz mieszkać?!"

To znaczyło "cholera, jak go zaobrączkuje to będę miała daleko do centrum". 

A przecież jak współczesna kobieta ma 30 lat to może się co prawda ustatkować ale nie tak żeby nie móc wyskoczyć z koleżankami do klubu wieczorem. A tu dojazd kiepski. 

Może nie potrzebnie ja odesłałeś. Ja bym odbił ten shit test a potem przykładnie ją sponiewierał kutasem. Inna sprawa że zgadzam się że po czymś takim nastrój mija. 

15 hours ago, RealLife said:

Ona chce w centrum w apartamentowcu bo to jest lans, a co kolezakom powie?

Dokładnie tak. Apartamentowiec i koleżanki. A nie tak na wsi z rodziną. 

14 hours ago, maroon said:

Musisz mnie przeprosić! Najlepiej zabierz mnie na kolację dziś! Słyszysz! Odezwij się! 

Jej nie chodzi tu o kolację. To znaczy po kobiecemu "zerżnij mnie tu i teraz". Ja bym skorzystał i odpisał "środa, 20.00 u mnie, ubierz coś ładnego". Ale już nie brał jej na to "zadupie". Szkoda czasu. 

14 hours ago, Dassler89 said:

z tego może być jeszcze dymane. Pytanie czy warto, pytanie czy chcesz

Warto dymać. Nie przefilozofowywałbym tej kwestii. Zresztą już w panią zainwestował czas. I wzbudził emocje czego nie udało mu się pokazując dom. Trzeba skonsumować. 

Edytowane przez Dellinger
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DOHC napisał:

To nie złośliwość ale zaobserwowany fakt: Ciebie młoda siksa rozgrywa jak chce, nie słuchasz rad a piszesz takie "kozackie" komentarze mając samemu sporo do przerobienia.

Już olałem temat. Ugadałem się z inną. Pozatym już nie taka młoda bo 27 lat. Sam byś wpadł jak sliwka w kompot 

Teraz, Montella26 napisał:

Już olałem temat. Ugadałem się z inną. Pozatym już nie taka młoda bo 27 lat. Sam byś wpadł jak sliwka w kompot. Przeczytaj ostatni post w moim temacie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, maroon said:

A co do kolacji i ruchania, to nie jest to wcale oczywiste. Niektóre panie starają się być "sprytne" i w taki sposób odwrócić negatywne emocje - niech się frajer postara, a potem dostanie kopa w dupę i ja będę górą. I tu obstawiam taki scenariusz by był, a nie ruchanie.

 

Też tak myślę, ale generalnie ta panna to porażka (mocno dziwkarski charakter) od samego początku, więc wszelkie dewagacje jak to by poszło dalej nie mają sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupach się przewraca. Domek poza miastem zajebista rzecz. Tym bardziej że dojeżdża jakieś MZK. Także nie całkiem zadupie. Naprawdę ego większości kobiet jest wystrzelone w kosmos. Oczekują milionera, a same zarabiają powiedzmy średnia krajowa, która wydają na nie wiadomo co.

Brawo @maroon za akcję 🙂

Edytowane przez trek
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedząc w kurorcie morskim obok mój motocykl na szwabskich numerach przysiadły się stolik dalej dwie 30paro letnie kobiety. Jedna już coś ukradkiem wspomniała o zegarze biologicznym takie podsłuchiwanie czasami jest fajne. Wywołano mój numerek po rybkę. przechodzę obok nich spojrzenie uśmiech na jej twarzy ja delikatnie również. Po czym, dalej za plecami "szkoda, że nie wyższy". No cóż na mej twarzy uśmiech zagościł jeszcze większy bo pewnie gdybym był wyższy to by było "szkoda, że łysy" xD No cóż życie :) życzę im powodzenia przynajmniej nie tracisz czasu a dwa mają prawo wymagać jak i my a życie pokaże czy ktoś po 40tce będzie miał 20tkę czy 40tkę z dwoma bąblami bo się przeliczył. Tak jak i one z pałacem, księciem czy później z desperacji będzie " o jednym oku byle w tym roku" a to drugie widzę dość często wśród znajomych jak i również rodzinie. Szczerze mówiąc mało już mnie to obchodzi. Atencji nie daję, żadnego spermienia a jak widze odwaloną pupę odwracam głowę specjalnie. Wchodząc na siłownie na recepcji miła świnka mówię "dzień dobry" biorę kluczy wchodzę po czym obok testoboy spermiarz produkuję się a ona udaje zainteresowanie. A najlepsze jak ja wychodzę do domku to ona coś próbuje podgadać takie to pojebane, że szok. Mam nadzieję, że autor tematu nie chciał pokazać na siłę jakim jest twardzielem nie o to chodzi ważne by stawiać swoje granice. Zaraz się zleci pełno tych co będzie najgłośniej krzyczeć dobrze jechać z kurwami... :D i im będą przyklaskiwać Ci co najwięcej cipek widzieli na ekranie monitora. Mi kiedyś jedna na spotkaniu powiedziała o wzroście no cóż powiedziałem o jej wadzę na zdjęciach i było wesoło... jebać to :). Na chamstwo chamstwem fakt. 

  • Like 13
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu

 

Nie do końca się zgodzę. 

Często faceci lubią się określać przez to ile zarabiają. Jeśli okazuje się że ona zarabia więcej to wychodzą kompleksy. 

Skoro ktoś określa swoją wartość swoim NPV i jest to jedyny jego rzekomy atut to nagle czuje się bezwartościowy zetknięciu z osobą która ma większe NPV bo nie ma czym zaimponować. 

Masa facetów widzi się jako bankomat. Główny żywiciel. Gdy okazuje się że w tej roli nie ma szans, to jest olbrzymi problem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/23/2021 at 11:56 AM, Leniwiec said:

Zadupie to zadupie, Pani stwierdziła fakt. I co uraziła męskie ego ?

To niekulturalne zachowanie. Odwiedzam znajomych, komplementuję że ładne mieszkanie, fajna okolica, super że taki duży balkon itd.

Ktoś kto mieszka w domu powinien rozumiem skomentować "ale mały metraż", "ten balkon to jak wybieg dla psa", "zza ściany pewnie ciągle sąsiadów słychać", "jak można nie mieć widoku na ogród z salonu"?

Przypominam, paniusia z Ursusa, 11.5k/m2. 

3 hours ago, CzarnyR said:

Na chamstwo chamstwem fakt. 

Może to jest system. Siedzisz z kumplem, przechodzi laska i komentujesz "twarz OK ale szkoda że Tereska, z przodu deska z tyłu deska" :). 

Edytowane przez Orybazy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, HeadBolt said:

 

Ej, ale żeby dzielnicę miasta porównywać do reszty tych zadupi? No mnie by to uraziło jakbym tam mieszkał i wtedy serio kazałbym wypierdalać 😆

Wesoła to jakby niecałe 20 lat dopiero dzielnica. 😂 Poza tym wiele peryferiów dzielnicowych Wawy jest nadal w gorszym stanie, niż miejscowości ościenne nie ma dróg, kanalizacji, oświetlenia, a czasem i wodociągu też. W wawie jest jeszcze ok. 4500 pieców węglowych, z czego kilkaset na Pradze. 🤔 Przy niejakiej ul. Grochowskiej są stare kamienice bez kanalizacji. Wygódka na podwórku. 😁 Masa miejsc to z buta 1,5-2km do najbliższego przystanku z autobusem co godzinę. Ale to i tak nic, w porównaniu z peryferiami Wrocka. 😁 Tak a propos "zadupi". 

 

 

9 minutes ago, Orybazy said:

"?

Przypominam, paniusia z Ursusa, 11.5k/m2. 

 

Ursynowa. Tam jest klasyczna betonoza. Płot płotem pogania. Bloki okno w okno. Z wielu miejsc do metra jest dobry kilometr i więcej z buta. Zieleni tyle co kot napłakał. No ale na pewno jest modniasto. Sklepy, knajpy, galerie na wyciągnięcie ręki. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, maroon said:

Ursynowa. Tam jest klasyczna betonoza. Płot płotem pogania. Bloki okno w okno. Z wielu miejsc do metra jest dobry kilometr i więcej z buta. Zieleni tyle co kot napłakał. No ale na pewno jest modniasto. Sklepy, knajpy, galerie na wyciągnięcie ręki. 

Pomyliłem, bloki straszne ale las kabacki obok. I jak artystycznie :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rzeźby_ursynowskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon

Nie wiem co tutaj brać do siebie. Po takim tekście mówisz "tak, mi się tu podoba, tobie nie musi" i po temacie.

Jak dla mnie reakcja znacznie za daleko. Jakby ktoś mnie wywiózł za miasto i powiedział, że mam wracać na piechotę, bo uważam, że zadupie to według mnie pokazałby się jako cham i ktoś odklejony od rzeczywistości. Czy zadziałało na pańcię, to inna sprawa.

Można zbić kulturalnie i asertywnie i dać znać najpierw, że cokolwiek jest nie tak.

Zachowałeś się, jak typowa baba. Najpierw chowałeś urazę, nic nie powiedziałeś, że coś jest nie tak, a później wybuch i od razu "wypierdalaj".

Jak dla mnie zachowanie mało asertywne i mało dojrzałe.

Edytowane przez Samename
Przecinki
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CzarnyR napisał:

 Mi kiedyś jedna na spotkaniu powiedziała o wzroście no cóż powiedziałem o jej wadzę na zdjęciach i było wesoło... jebać to :). Na chamstwo chamstwem fakt. 

 

Trzeba się szanować, bo tak jak c.pa jest przewartościowana w Polsce, to chyba nigdzie na świecie i to się tylko można złapać za głowę. 

 

Dzisiaj widziałem jakąś Julkę koło 20 w kolorowych włosach z dwoma kolegami na przystanku, widać że koło Alfy to oni nie stali od razu. I słyszę, że rozmawiają o sytuacji na granicy z Białorusią. Julka chciała zabrać stanowisko w sprawie, "no ale nie wiem już co powinni zrobić. Może trzeba powiedzieć, że Polska to taki zj'bany kraj, że nie może przyjąć uchodźców, no nie wiem". Koledzy stali się nie odzywając i smutno patrzyli przed siebie.

 

Jesienią mieliśmy wysyp takich mądrali na protestach. Ich nikt po prostu nie naprostował, nie wytłumaczył, że są idiotkami, które niewiele znaczą i niewiele wiedzą o świecie. Było tu mówione milion razy, że Polacy są wychowywani na miłych chłopców, którzy wzdychają do księżniczki, dlatego, że jest kobietą i jest przez to kimś kogo nie można uderzyć, obrazić, skrytykować. Później mamy, to co mamy. Do tego doszły media społecznościowe i atencja. Ich ego jest w kosmosie, faceci są jak kundle na posyłki.

 

A wystarczy, że będzie więcej zachowań takich jak autora tematu, po prostu nie bać się powiedzieć kobietom co się sądzi o ich postawie, albo odpowiednio skontrować, kiedy gada głupoty.

 

Zobaczymy, gdzie ich taka postawa zaprowadzi, kiedy arabski książę się nie pojawi, a licznik będzie zbliżał się do 40. Albo zostaną singielkami z kotami, płaczącymi w poduszkę, albo sobie wezmą jakiegoś Janusza, którego będą j'bać co 5 minut, że śmieci niewyniesione, a buty nieustawione odpowiednio na korytarzu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CzarnyR napisał:

Mi kiedyś jedna na spotkaniu powiedziała o wzroście no cóż powiedziałem o jej wadzę na zdjęciach i było wesoło... jebać to :). Na chamstwo chamstwem fakt. 

Wzrost mi w życiu nie pomógł. Mgtow lekko ponad 190 cm i co ty na to? Spełniasz jedną normę, drugiej nie spełniasz i już babom odpierdala. Wzrost, śmiechu warte. Myślisz, że bezmyślność babska się zmieni, jak ci przybędzie cm? Przeżyjesz taką samą patologię, albo powie, że masz zły krawat do jej torebki i średnio to wygląda. Tak, taki tekst w życiu usłyszałem przed wyjściem na imprezę. Nie, to jedyne, co mam dla kobiet.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na niektóre wypowiedzi tutaj, to jest mnóstwo takich, co na moim miejscu po kwiaty by polecieli, żeby panią udobruchać. 😁

 

A potem bombelek, wartościowa rodzina i zapierdol na księżniczkę. A no i jeszcze Suva trzeba jej nowego kupić żeby mogła bezpiecznie dojeżdżać na zadupie. 😁

 

JPRD. Jak jeszcze mieszkałem na skraju "lepsiejszego" osiedla domków w stolicy, to takich kuców na tony tam było. Robota-dom-robota-dom-grill-robota-dom-robota-urlop-robota-dom-robota-repeat. I awantury z myszkami niosące się po okolicy, jak też pijackie ryki gdy się odstresowywali. 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 11:19, maroon napisał:

O, dobry point. Ja celuję/celowałem zawsze w laski wykształcone, w miarę samodzielne (wyższa półka ktoś mógłby powiedzieć 😁), głównie dlatego, że z taką dajmy na to kasjerką obawiam się, że poza ruchaniem innych tematów by nie było - nie ten poziom intelektualny, no i nie oszukujmy się takich panien w większości nie stać na wyjazdy na narty, żagle i inne aktywne formy spędzania czasu.

 

Jednakże zakładając, że nawet by się taka ogarnięta z kasy znalazła, to jej oczekiwania mogłyby być jeszcze wyższe, niż tej wykształconej. 😁

 

Ja się z tym ostatnio nawet nie kryję. Ale przyjaciół mi to nie przysparza, co ciekawe zwłaszcza panowie dezaprobatę wykazują. 😁

Przecież nie dawno pisałeś że większość pań  studiuje gowno kierunki np socjologia i jedyne zainteresowania to tik tok. Raz mowisz raz tak. Poza tym dobra fryzjerka czy kosmetyczka ciągnie dużo większy hajs od byle jakiejs pani z biura z korpo.

Edytowane przez xander99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, xander99 said:

Przecież nie dawno pisałeś że większość pań  studiuje gowno kierunki np socjologia i jedyne zainteresowania to tik tok. Raz mowisz raz tak. Poza tym dobra fryzjerka czy kosmetyczka ciągnie dużo większy hajs od byle jakiejs pani z biura z korpo.

wykształcenie nie jest tożsame z ukończeniem studiów wyższych. Wykształcona może być i pani technik weterynarz. Nie chodzi o papier, tylko o fachowość i erudycję. 

 

Może inaczej. Przykładowo fryzjerka pasjonująca się fizyką kwantową będzie najprawdopodobniej ciekawsza od pani mgr socjologi przesiadującej na insta. 

 

Jednakże w teorii wykształcenie powinno iść z poszerzaniem horyzontów. Oczywiście w praktyce często tak nie jest. 

 

Co komu pasuje. Jak ktoś chce laskę co jara szlugi, ciągnie browara i słucha discopolo, to przecież nikt nie zabrania. 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kwiaty bym nie leciał, po prostu takie takie "wypi###" zalatuje mi jakimś urażeniem dumy. Według mnie też miałeś w głowie jakiś obraz ze laska zobaczy domek I sie zakocha a że nie było po twojej myśli to żeś sie spłakał a na forum udajesz kozaka a ludzie Ci poklaskuja bo masz duzo punktow nabitych. 

 

PS: laski nie pochwalam żeby nie było. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, krysteq napisał:

Po kwiaty bym nie leciał, po prostu takie takie "wypi###" zalatuje mi jakimś urażeniem dumy. Według mnie też miałeś w głowie jakiś obraz ze laska zobaczy domek I sie zakocha a że nie było po twojej myśli to żeś sie spłakał a na forum udajesz kozaka a ludzie Ci poklaskuja bo masz duzo punktow nabitych. 

 

PS: laski nie pochwalam żeby nie było. 

 

Tu też trochę racji jest. Ja sam nie przeklinam, więc bym tak pewnie nie powiedział, tylko ewentualnie: "no to jak Ci się nie podoba, to tam jest przystanek". Bo z drugiej strony z taką typiarą nie chciałoby mi się nawet godziny na herbacie siedzieć, atmosfera już by i tak była do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 08:29, maroon napisał:

Wchodzimy na posesję, pani rozgląda się, po czym z całą powagą mówi:

 

"I ty na takim ZADUPIU będziesz mieszkać?!" 

 

No i przyznam się, że coś we mnie pękło. Wziąłem panią za ramię, wyprowadziłem za furtkę i mówię "Jak ci się nie podoba, to wypierdalaj, tam masz 300m do przystanku". Po czym zamknąłem furtkę, odwróciłem się i poszedłem. 

 

Cham normalnie. 😁

 

Czym wróciła nie wiem,

 

A mogła odpowiedzieć: "przepraszam, nie sądziłam, że moje zdanie tak Cię wytrąci z równowagi..."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Patrząc na niektóre wypowiedzi tutaj, to jest mnóstwo takich, co na moim miejscu po kwiaty by polecieli, żeby panią udobruchać. 😁

 

8 godzin temu, maroon napisał:

Jak ktoś chce laskę co jara szlugi, ciągnie browara i słucha discopolo, to przecież nikt nie zabrania. 😁

 

Jedziesz skrajnościami - jak nie "wypierdalaj" to od razu kwiaty, jak nie pani "z wyższej półki" to szlugi, browary i discopolo...

Celny komentarz Zbycha, ale się nie odniosłeś. Takie lwice kierowniczki i prezeski, to w większości najgorszy sort najmocniej napalony na kasę, wygodę i prestiż, a we łbie pusto. Omijałbym szerokim łukiem.

Edytowane przez Johnny Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.