Skocz do zawartości

Czy nie przesadziłem?


trop

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, trop napisał:

Otóż bodajże w piątek po dwugodzinnej "rozmowie" na messnerze już pod sam koniec pisze jej by zrobiła swoje zdjęcie i mi je wysłała. No to wysłała z jakiejś imprezy odpicowane, w makijażu etc. 

 

2 godziny pisania? Kurcze, to jak do mnie panna pisze kilka wiadomości pod rząd (czyli taka rozmowa trwa parę minut) to uważam że to już dużo żeby tyle pisać. Jedną wiadomość można, no może dwie, ale długo rozmawiać poprzez pisanie? Nie, szkoda czasu.

 

I jeszcze zdjęcie chciałeś? Po co? Przecież skoro się z nią widujesz na żywo to trzeba było powiedzieć któregoś razu że sam chcesz jej zrobić zdjęcie. Jeszcze by doceniła jakbyś fajne zrobił. 

 

Moim zdaniem powinieneś się cieszyć że w ogóle Ci wysłała, bo mogła nic nie wysłać :D

 

2 godziny temu, trop napisał:

Na to ona- cyt " Ciesz się że takie Ci wysłałam bo mogłam w ogóle nie wysyłać"

 

Ups... :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trop

 

oboje sobie gracie w jakieś emocjonalne gierki, a jak wiemy to jest domena kobiet i one na tym polu wygrywają. Próbowałeś na mesengere pokazać ramę (!), a tymczasem to ona zarzuciła Ci shitest - i to jak widzimy skuteczny. 

 

Zamiast też zarzucić jej jakiegoś shitesta i zmienić temat (ale tyle klikania to i dla mnie za dużo) to widocznie bałeś się że się wkurwi i że stracisz dostęp i próbowałeś wymóc na niej jakąś czynność. A popularne przysłowie mówi - "mniej wyje...a będzie Ci dane". 

 

Możliwe też że ona ma inne opcje i nie boi się konsekwencji tego co się dzieje teraz - ale gdybanie zostawiam innym ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowała cię jak psa rzucając ochłap i się ciesz i bardzo nie fajnie się odezwała więc postąpiłeś słusznie. Choć jak bym już ją widział itd to bym tak na to foto nie cisnął widząc, że ma z tym problem. Ja też nie wysłałbym zdj łasce zrobionego o tak ad Hook , mam foty do wysyłania i żadne inne, ten sam człowiek ale ubiór, fryzura, sceneria zupełnie zmieniają postrzeganie a na spotkaniu to już jakoś będzie lub nie ale z kiepskim foto to i spotkania by nie było 🤷

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, trop napisał:

Chodzi mi o ten konkretny przykład.

Wkręciłeś się po raz 4.

 

Uprawiasz ramę relacji do normalności i wyłączności.

 

Natomiast pani gra kartami znaczonymi(obrobionymi graficznie) I chomik się potknął.

Teraz to wygląda jak zlepione pranie w kulkę nastawione na wirowanie.

....rzuca  w pralką po całości, więc się nie nastawiaj na szybkie(wstaw dowolne).

 

4 godziny temu, Adrianos napisał:

to trzeba było powiedzieć któregoś razu że sam chcesz jej zrobić zdjęcie. Jeszcze by doceniła jakbyś fajne zrobił. 

Koleś kiedyś dupę namówił na sesję z koleżanką.

I ta najarana namówiła koleżankę.

Koleś zrobił obie.

...obie były zarobione 

 

...jakoś nie grało roli naturą czy sXminka.... jak pachnącą jest waginka. 

Wilgotna i lepka.

Tu Karolina A tu Wioletta.

Edytowane przez Tornado
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, trop napisał:

A więc proszę raz jeszcze że chciałbym by zrobiła teraz bo chciałbym zobaczyć jej naturalność.

Rozumiem, że jesteś kulturalny, ale niestety takie proszenie w 99% przypadków nic nie daje.

 

  

11 godzin temu, trop napisał:

Na to ona- cyt " Ciesz się że takie Ci wysłałam bo mogłam w ogóle nie wysyłać"

Więc ja piszę że bardzo nieładnie się do mnie odniosła i by uważała na słowa bo nie jestem jej poddanym.

Ona traktuje Cię z góry, a ty do niej takie teksty. Paradoksalnie, zrobiła z Ciebie swojego poddanego.

 

  

11 godzin temu, trop napisał:

Na to ona że nie analizuje każdego słowa i nie wie o co mi chodzi.

Czyt. "A weź spierdalaj koleś".

 

  

11 godzin temu, trop napisał:

A więc grzecznie ją zrugalem, bez przekleństw czy innych niekulturalnych słów.

Cokolwiek byś nie napisał, dajesz jej atencję, a one tym żyją. Najlepszym wyjściem jest po prostu to olać i nic nie odpisywać.

 

  

11 godzin temu, trop napisał:

Panna milczy już 3 dzień

Niech się nie posrają z tymi swoimi fochami.

Wszystkie takie mądre i zgrywają księżniczki.

W takim razie niech zapierdalają na wieżę i czekają cierpliwie na swojego księcia z bajki.

 

 

11 godzin temu, trop napisał:

I nie zamierzam się odzywać.

No i dobrze jej tak. Niech się zastanawia co się dzieje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.