Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczę że ja nigdy nie byłem w takim klubie, nigdy nie płaciłem za seks i ogólnie jestem przeciwny tego typu praktykom.

Mam jednak kilku kumpli którzy lubują się w tego typu przybytkach.

Sytuacja z zeszłej soboty. Byłem w centrum napić się w pubie i trochę potańczyć ze swoją partnerką i znajomymi. Jeden z kumpli często chodzi na gogo. Drugi jest od wielu lat sam ale na gogo nie uczęszcza. Obaj mają do kobiet podejście jak forum braciasamcy. Być może nawet tu się udzielają. Obaj wiek około 35 lat.

W sobotę tak się nakręcili że całą noc spędzili w klubie ze  striptizem. Oczywiście laski ich naciągnęły na prawie 5 tys zł. W niedzielę rozmawiałem z kolegą który na gogo chodzi już od wielu lat. Mówił że wstydził się za drugiego bo latał z wywalonym jęzorem i podlizywał striptizerkom. Zachowywał się jak 15 latek który pierwszy raz zobaczył cycki.

Później zadzwoniłem do tego drugiego co był na gogo pierwszy raz i zapytałem jak wrażenia. Gość zakochany. Mówi że pójdzie za tydzień i spróbuje sie umówić na randkę z tą striptizerką. Chce jej też kupić kwiaty. Mówi że jest cudowna że też się w nim zakochała bo była taka miła.... Gość już wysłał kwiaty na adres klubu gogo....

 

Trochę mnie zamurowało jak 35 latek może się tak zachowywać pod wpływem cipki którą tylko zobaczył bo jak wiadomo seksu w gogo nie ma.

Czy da się jakoś przemówić mu do rozsądku? Czy w ogóle probować czy po prostu olać temat?

Pytanie też do braci którzy korzystają z tego typu uciech - czy też macie takie reakcje po?

 

Pytam bo gość dzwoni do mnie już 2 dzień i czuć w jego głosie "miłość". Dopytuje co sądzę itp. Jak mu mówie że przecież to jej praca i one tak mówią bo manipulują żeby kase wyciągnąć to on na to że nie znam się bo nie byłem i ona jest inna :D:D. Pomóżcie. Chyba że facet już przepadł.

  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zwykły Facet napisał:

nigdy nie płaciłem za seks i ogólnie jestem przeciwny tego typu praktykom.

+

11 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Byłem w centrum napić się w pubie i trochę potańczyć ze swoją partnerką

Kto płacił za nią?

 

 

12 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Gość zakochany. Mówi że pójdzie za tydzień i spróbuje sie umówić na randkę z tą striptizerką. Chce jej też kupić kwiaty. Mówi że jest cudowna że też się w nim zakochała bo była taka miła.... Gość już wysłał kwiaty na adres klubu gogo....

 

12 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Czy da się jakoś przemówić mu do rozsądku?

Znajdź mu ładną divę na stronie R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Kto płacił za nią?

Mamy wspólne pieniądze bo prowadzimy razem firmę. Ciężko mi to opisać co jak u nas wygląda. Musiałbyś przejrzeć temat gdzie opisywałem swoją sytuację.

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Znajdź mu ładną divę na stronie R.

O tym samym pomyślałem. Proponowałem mu żeby w kolejną sobotę poszedł to innego gogo i zobaczy że się odkocha.

2 minuty temu, Taboo napisał:

Kurna, któryś zakładał temat jakiś czas temu że się zakochał w striptizerce. Może rzeczywiście masz tutaj kumpli :D

Czyli takie sytuacje to nie jakiś ewenement. Oby mu przeszło bo szkoda chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi w tej historii nie pasuje. Chyba już wiem co:

 

47 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Obaj mają do kobiet podejście jak forum braciasamcy.

 plus

47 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Gość zakochany. Mówi że pójdzie za tydzień i spróbuje sie umówić na randkę z tą striptizerką. Chce jej też kupić kwiaty. Mówi że jest cudowna że też się w nim zakochała bo była taka miła.... Gość już wysłał kwiaty na adres klubu gogo....

 

Albo jego podejście nie było nawet forumopodobne, albo zostało szybko zweryfikowane, albo ja jestem już po prostu za stary i się czepiam. Nie ma co jednak: najlepiej swej drugiej połówki szukać w takich miejscach jak burdele czy kluby go go. Tam są jeszcze bardziej inne niż wszystkie oraz jeszcze bardziej wyjątkowe niż reszta.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Fury King napisał:

Nie ma to jak zakochać się w rozbierającej się dla publiki dziewczynie.

Przypomniałeś mi jak jeden znajomy opowiadał mi jak jego znajomy był w CZ, w pewnym znanym miejscu, i włożył striptizerce w majtki banknot o większym nominale z czasów PRL-u, i ona nawet się nie połapała 😆.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fury King napisał:

Bracia Samcy zakochują się w divach albo striptizerkach 😉

Mam nadzieję ze nie. Chodzi mi o typowe podejście w stylu - nie mozna słuchać kobiet, kobiety kłamią i wykorzystują, jak mam byc z głupia laska to wole byc sam, kobiety tylko wymagają, sa roszczeniowe. 

Ten zakochany w divie ogólnie jest bardzo antykobiecy od wielu lat sam. Nie wiem co mu odwaliło od tego striptizu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Jeden z kumpli często chodzi na gogo. Drugi jest od wielu lat sam ale na gogo nie uczęszcza. Obaj mają do kobiet podejście jak forum braciasamcy. Być może nawet tu się udzielają. Obaj wiek około 35 lat.

 

Nie udzielają się tutaj, ani nie mają takiego podejścia jak my tutaj. Na 100%. Oni nie mają pojęcia o kobietach. Dlaczego? Napisałeś niżej:

 

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Oczywiście laski ich naciągnęły na prawie 5 tys zł. W niedzielę rozmawiałem z kolegą który na gogo chodzi już od wielu lat. Mówił że wstydził się za drugiego bo latał z wywalonym jęzorem i podlizywał striptizerkom. Zachowywał się jak 15 latek który pierwszy raz zobaczył cycki.

Później zadzwoniłem do tego drugiego co był na gogo pierwszy raz i zapytałem jak wrażenia. Gość zakochany. Mówi że pójdzie za tydzień i spróbuje sie umówić na randkę z tą striptizerką. Chce jej też kupić kwiaty. Mówi że jest cudowna że też się w nim zakochała bo była taka miła.... Gość już wysłał kwiaty na adres klubu gogo....

 

Tak, to normalne. A te panie powinny dostać podwyżkę. Bardzo dobrze wykonują swoją robotę (naciągnąć na 5 tys zł klientów) + sprawić że będą wracać (ten co się zakochał).

To normalne u facetów którzy nie mają pojęcia o kobietach. Nie znają się na kobietach. Nie mają doświadczenia z kobietami. Tak to bywa, nie oni pierwsi, nie ostatni.

 

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Czy da się jakoś przemówić mu do rozsądku? Czy w ogóle probować czy po prostu olać temat?

 

 

Nie da się przemówić do rozsądku. Musi się sam sparzyć. Inni się parzyli w młodości, on się sparzy teraz. Wyda 10 tys zł i tyle. Nic złego mu się nie stanie, jedyne co straci to pieniądze - a te można odrobić. Nauczy się sam. Spokojnie, nie pierwszy i nie ostatni.

 

Ratować kumpla to byś musiał jakby nagle mu odbiło i by zaczął chodzić do klubów gejowskich ;) A to że się zakochał w striptizerce i straci kasę? Życie. Jeden wyda 10 tys zł na hazard, inny na prostytutki, inny na striptizerkę, a jeszcze inny na papierosy i wódkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Zwykły Facet said:

Obaj mają do kobiet podejście jak forum braciasamcy. Być może nawet tu się udzielają. Obaj wiek około 35 lat.

 

Vs

 

2 hours ago, Zwykły Facet said:

Gość zakochany. Mówi że pójdzie za tydzień i spróbuje sie umówić na randkę z tą striptizerką.

 

??

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zwykły Facet napisał:

Traci pieniądze akurat ten drugi który chodzi stale i często. 

Zakochany był pierwszy raz i wydał moze 1/3 tej sumy. 

 

Jak tam wróci i ta striptizerka zna się na swojej robocie, to wyda jeszcze 2 razy tyle ;)

Ale ogólnie na Twoim miejscu bym się nie przejmował - ich pieniądze, ich życie. Niczego złego nie robią. Jak się sparzy jeden z drugim, to zrozumieją. Na siłę ich nie nauczysz.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zwykły Facet napisał:

Mam szczera nadzieję ze do soboty mu przejdzie ;). 

 

Tak jak wyżej ktoś napisał - namów go żeby poszedł do prostytutki. Wyda z 300zł, a nie więcej. Tylko na 100% też się zakocha i będzie do niej wracał. No musi trochę tego "towaru" przerobić, żeby się nauczyć.

 

ps. nie wiem jak sprawa u striptizerek, ale prostytutki od swoich zakochanych klientów dostają często kwiaty, pierścionki, biżuterię, szampany za 1000zł, kończąc na samochodach i oświadczynach. Dobra w swoim fachu ciągnie te prezenty, bo to lepsze niż te 300zł za godzinę (z czego jej zostaje na czysto 40-60% zależy od poukładania). Tylko tez musi uważać żeby nie trafiła na wariata, więc też ich ryzyko.

Edytowane przez Adrianos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Jan napisał:

żeby za sam striptiz tyle hajsu wydać.

Przecież patrząc na ogłoszenia div sporo z nich oferuje za małą dopłatą lub nawet w cenie również striptiz.

 

Każda prostytutka zrobi striptiz w cenie, bo to nawet dla niej lepiej (nie musi dawać się dotykać, a czas leci).

 

Tyle, że w klubie gogo:

 

1) striptiz masz profesjonalny (a prostytutka nie umie nawet zatańczyć, stanie i się pokręci i rozbierze)

2) głównie płacisz za napoje (sobie weźmiesz np. jedno małe piwko za 30zl, a panna Ci mówi żebyś jej wziął małego drinka za 300zł, a na jednym się nie kończy bo widzisz że ona się rozluźnia po pierwszym i lepiej Ci się z nią gada, to bierzesz jej następnego i następnego i już 1000zł pękło, oczywiście jej drinki nie zawierają alkoholu bo ona jest w pracy a jej "upijanie się" to gra aktorska)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Tego w gogo nie rozumiem, żeby za sam striptiz tyle hajsu wydać.

On jest uzależniony. Chodzi juz wiele lat. Wydaje minimum 2500 zł a max co wydal to 10 000 zł w jeden wieczór. Czesto robi tak ze bierze wszystkie dziewczyny a nie tylko jedna dlatego tyle wychodzi. Jego rozumiem. On podchodzi chłodno do tego. Traktuje jak dobra zabawę. Stać go i to go cieszy. 

Problemem jest ten nowicjusz który sie zakochał. Gdyby chodził tak tylko to nie byłoby głupie ale glupie jest ze już świata poza tą dziwka nie widzi. Moze sie opamięta. 

19 minut temu, Adrianos napisał:

Dobra w swoim fachu ciągnie te prezenty, bo to lepsze niż te 300zł za godzinę (z czego jej zostaje na czysto 40-60%

Tylko pamietaj ze większość z nich to narkomanki i alkoholiczki które nie odkładają kasy tylko przećpają lub przepiją. 

5 minut temu, Adrianos napisał:

Każda prostytutka zrobi striptiz w cenie, bo to nawet dla niej lepiej (nie musi dawać się dotykać, a czas leci).

W gogo przy striptizie można dotykać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.