Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Albo trolling, albo nie.. w sumie jest tyle kretynów, że to moża być prawda.

 

Olej to. Stary koń zostanie naciągnięty, to będzie. Co Cię to? Ty nie wydawaj kasy na kluby go go, bo to przybytki dla napalonych psów i tyle.

37 minut temu, Zwykły Facet napisał:

On jest uzależniony. Chodzi juz wiele lat. Wydaje minimum 2500 zł a max co wydal to 10 000 zł w jeden wieczór. Czesto robi tak ze bierze wszystkie dziewczyny a nie tylko jedna dlatego tyle wychodzi. Jego rozumiem. On podchodzi chłodno do tego. Traktuje jak dobra zabawę. Stać go i to go cieszy. 

Problemem jest ten nowicjusz który sie zakochał. Gdyby chodził tak tylko to nie byłoby głupie ale glupie jest ze już świata poza tą dziwka nie widzi. Moze sie opamięta. 

Tylko pamietaj ze większość z nich to narkomanki i alkoholiczki które nie odkładają kasy tylko przećpają lub przepiją. 

W gogo przy striptizie można dotykać. 

Nigdy tego nie zrozumiem, olej to, jak Ci piszę. Młody musi zapłacić swoje frycowe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do klubów GoGo od roku 2020 po prostu nie wchodzić.

Upadek tego typu przybytków zapoczątkowały słynne cocomo.

Cel jest prosty: Oskubać frajera, leszcza śliniącego się spermiarza na grubą forsę a jak nie to wypad.

 

W okolicach roku 2010 w jednym z bardziej znanych takich klubów trzeba było zapłacić jakąś tam kwotę za wjazd oraz nie wiele mniej za szatnię. Wchodziło się do miejsca gdzie można było napić się drogo alkoholu, pogadać i popatrzeć na tańczące, całkowicie nagie, bardzo piękne polki, tudzież jakieś egzotyczne pigmentopozytywne kąski. Po znalezieniu się wewnątrz striptizerki przepuszczały szturm i próbowały naciągnąć na "prywatny taniec" i takie tam "nie będziesz żałował". Jak dziś pamiętam że taniec na kolanach był za 50zł. I spoko. To ich praca. Rozumiem. Szanuję. Czasem się skusiłem, czasem nie, ale zawsze była to moja decyzja, a gdy akurat nie miałem ochoty, to panie nie zaczynały z automatu dawać sygnału, że jestem tu intruzem i mam oddalać się w trybie przyspieszonym.

 

W ostatnich latach kilka razy dałem się namówić naganiaczkom z kuponami na darmowy wjazd do tego typu klubów, które zawsze mieściły się w tym samym miejscu jednak ciągle zmieniały się ich nazwy. A wewnątrz z wizyty na wizytę coraz gorzej...

Laski coraz brzydsze, grube, zaniedbane. Nie usłysysz tam już praktycznie innego języka niż łamany polski z silnym zabużańskim akcentem. Panie zdejmują tylko staniczki, czy nawet już i tego nie robią. Nie wiem, bo ostatnio gdy byłem to tak się nawaliłem że tego szczegółu nie pamiętam. Ale nawet po pijaku te laski były fujka.

Model prowadzenia biznesu zmienił się diametralnie.

Dziś na wejściu atakują cię "dupeczki". Nawet jak przyszedłeś pogadać z kumplem to dosiadają się niewiniątka i dają ci do zrozumienia jaki jesteś zajebisty. "Jesteś szambiarzem? Ohh to fascynujące. Uwielbiam mężczyzn którzy pracują przy mediach" Ja akurat jestem nie dość, że nieczuły na te ich wdzięki, to raz kumpel opowiadał, że tak przekręcałem tą ich bajerkę że wyszło, że to one mają mi płacić za moje towarzystwo a nie odwrotnie. Ja nie pamiętam- pijany byłem.  W każdym razie jak jesteś asertywny i konsekwentnie chcesz wypić tego free drinka i tyle, to stajesz się zaraz persona non grata. Ja osobiście bym za drinka zapłacił, ale jak się uparli że za darmo no to co poradzę. Aha i bankowo w tych drinkach jest coś więcej niż zawartość deklarowana bo walą w łeb niemiłosiernie.

 

Ale ok, to powyżej było nawet do przeżycia. Jednak to co spotkało nas w 2020 przelało czarę goryczy i sprawiło że już raczej nigdy nie wejdę do klubu gogo. No chyba że znacie jakąś dobrą sieć działającą na starych zasadach. A i ważna rzecz my z kumplem jak tam chodziliśmy to zawsze choć jeden z nas był trzeźwy. A oto co nas ostatnio spotkało:

Otóż siedząc sobie w klubie widzieliśmy kątem oka jak jakiś ciapąg chciał wyjść a jedna laska. Zatrzymywała go na schodach i kazała mu wracać siłą, i drąc japę. Nie wiedzieliśmy OCB, ciapąg pijany, a wiadomix- facetom w takich miejscach odbija. W momencie gdy wychodziliśmy pani zastąpiła mojemu koledze drogę na schodach i ze wschodnim akcentem do niego że ma wracać i płacić paniom za drinki conajmniej po stówie za każdego z nas. Mówimy że dziękujemy, wychodzimy. A pani, że zaraz spadnie z tych schodów, zadzwoni na policję i powie że kolega ją zrzucił. Kolega akurat trzeźwy. My ogólnie umięśnione, elegancko ubrane byki. Kolega to z wyglądu taki stary gangus i mówi do niej to dzwoń. Czekamy. Pani chyba przekalkulowała, że jej się to nie opyla i wyszliśmy już nie niepokojeni. Ale ciapaty został.

 

Kluby gogo- trzymać się z dala

Edytowane przez alphachad
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Obaj mają do kobiet podejście jak forum braciasamcy

Jak widać nie do końca :D 

gdyż....

 

16 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

W sobotę tak się nakręcili że całą noc spędzili w klubie ze  striptizem.

Miętkie pipy a nie członkowie BS :D 

16 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Zachowywał się jak 15 latek który pierwszy raz zobaczył cycki.

Natury nie oszukasz.

 

16 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Czy da się jakoś przemówić mu do rozsądku?

nie , bo nie chce pojąć, że jest durniem.

 

16 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Czy w ogóle probować czy po prostu olać temat?

Olać tewmat, facet musi się przejechać na własnej dupie, żeby zobaczyć jaki jest pojebany :D 

Zaczniesz się mieszać, to Cię znienawidzi i zostawi.

 

17 godzin temu, Zwykły Facet napisał:

Pytam bo gość dzwoni do mnie już 2 dzień i czuć w jego głosie "miłość".

Infantylny człek, fiutkiem myśli, to go zgubi w życiu, jak wielu mężczyzn :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły cyrk 😂 Gościa oskubią do zera w tym gogo a jak laska będzie sprytna to ogoli go sama bez pomocy klubu :) 

 

W ogóle u nas nie ma kultury strip barów, iść tam to strach, że coś dosypią i w najlepszym wypadku Cie tylko oskubią. Zresztą jesteśmy znani nawet już w USA, że u nas na gogo się nie chodzi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, alphachad napisał:

Mówimy że dziękujemy, wychodzimy. A pani, że zaraz spadnie z tych schodów, zadzwoni na policję i powie że kolega ją zrzucił. Kolega akurat trzeźwy. My ogólnie umięśnione, elegancko ubrane byki. Kolega to z wyglądu taki stary gangus i mówi do niej to dzwoń. Czekamy. Pani chyba przekalkulowała, że jej się to nie opyla i wyszliśmy już nie niepokojeni. Ale ciapaty został.

Obecnie standardowa gadka przy wyjsciu: "Panowie obmacywaliscie dziewczyny..." 

 

EDIT: również radzę uważać, a najlepiej omijać 

Edytowane przez Huck Finn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/23/2021 at 5:17 PM, Adrianos said:

prostytutki od swoich zakochanych klientów dostają często kwiaty, pierścionki, biżuterię, szampany za 1000zł, kończąc na samochodach i oświadczynach

I co ciekawe większość z nich przepuszcza wszystko co zarobila. Jak odchodzą z zawodu to mają oszczędności zgromadzone przez ostatnie trzy miesiące pracy. Bo się zmobilizowały. A potem często wracają do zawodu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dellinger napisał:

I co ciekawe większość z nich przepuszcza wszystko co zarobila.

 

Ale to akurat nie tylko prostytutki, tylko wszystkie kobiety które dostają dużo "za darmo" od swoich facetów.

Reszta kobiet się nie różni od prostytutek pod tym względem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dellinger napisał:

I co ciekawe większość z nich przepuszcza wszystko co zarobila. Jak odchodzą z zawodu to mają oszczędności zgromadzone przez ostatnie trzy miesiące pracy. Bo się zmobilizowały. A potem często wracają do zawodu. 

 

Większość prostytutek to alkoholiczki i narkomanki. Ciężko wtedy cos odłożyć. 

Chociaż mój znajomy który bardzo często chodzi do burdeli zna niektóre prostytutki do tego stopnia że czasem razem gdzieś idą na miasto. Po prostu jest tam częstym gościem i spędza wiele godzin więc niejako się "zaprzyjaźnili". Opowiada nie raz o nich. Większość to oczywiście samotne matki. Jednak wiele z nich ma jakieś tam swoje mini biznesy poza burdelem. Jedna ma biuro rachunkowe, druga zakład fryzjerski. Są to jednak ewenementy bo większość mieszka w burdelu i nawet nie ma mieszkania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.