Skocz do zawartości

Czy wyczuwasz seksualną energię od mężczyzn?


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Drogie panie, pytanie do was.

 

Czy wyczuwacie mężczyzn, którzy posiadają w sobie duże pokłady energii seksualnej? Czy przebywając niekiedy pośród mężczyzn, odczuwanie że ten konkretny "wibruje" bardzo mocno? Czy odczuwacie wtedy chęć na niego?

 

Spotkałyście się z czymś takim, że przechodziłyście obok jakiegoś gościa i czuć od niego było dużą energię i was to "kręciło" i ten konkretny pan stawał się dla was atrakcyjniejszy?

 

Zamiast energii można użyć słowa testosteron na przykład. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy, naturalny poziom testosteronu łatwo da się wyczuć poprzez wygląd i zachowania mężczyzny. W czasach syntetycznych hormonów oraz „mody na męskość” jest to oczywiście trudniejsze, ale wciąż wykonalne i nas kobiety po prostu ciągnie (w większości, gdyż jak wiadomo gusta są różne) do facetów dobrze zbudowanych, z seksownym owłosieniem, o głębokim głosie, wysokim libido, stanowczych i o konkretnej wizji świata. Czysta biologia.

 

Natomiast czy wyczuwam tzw. energię seksualną? Chyba nie. Dostrzegam jak jakiś mężczyzna ma na mnie ochotę, lecz czy to od razu objaw zdrowej energii seksualnej? Nie, zwykła natura. To też w żaden sposób nie determinuje, że mam na danego faceta chęć. Rzadko ją odczuwam w kierunku postronnych ludzi. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Spotkałyście się z czymś takim, że przechodziłyście obok jakiegoś gościa i czuć od niego było dużą energię i was to "kręciło" i ten konkretny pan stawał się dla was atrakcyjniejszy?

Znałam kiedyś takiego, co miał coś takiego w sobie, że wszystkie panny w moim mieście za nim szalały, powaznie, w każdej szkole średniej znały jego nazwisko i każda się śliniła na jego widok. Mi się podobał wizualnie, przez chwilę ze sobą chodziliśmy, ale nie czułam od niego takich mocnych wibracji, jak wszystkie inne panny. Łaził przy mnie w samym ręczniku, a mnie to nic nie ruszało. Nie wiem czy to miało związek z tym, że dziewicą wtedy byłam czy nie. Była sympatia miedzy nami, ale nie czułam jakiegoś czaru wielkiego, inaczej bym straciła z nim dziewictwo albo coś 😂 wiem jednak, że na inne dziewczyny działał okrutnie🤷🏼‍♀️

 

Ja myślę, że to nie jest tak, że jedna osoba wytwarza jakąś chemię miłości, którą przyciąga wszystkich wokół, tylko po prostu na jednych działa nasza chemia, a innych nie.  w końcu tak się dobieramy w pary 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Czy wyczuwacie mężczyzn, którzy posiadają w sobie duże pokłady energii seksualnej?

Ja mam takie zdanie, że kobiety, które poznały swoją seksualność i granice, nie wstydzą się seksu i wyczuwają tą seksualność u każdego. 😁

Mam znajome co lubią seks i się go nie wstydzą= są bardziej wyczulone na tym punkcie, a mam znajome bardziej cnotliwe, które rumienią się na samą myśl o seksie, minetce, pieszczotach. Podobnie jest chyba z mężczyznami? To tylko kwestia granic, ale czy są one już przekroczone gdy ślinka cieknie na widok jurnego byczka? Idk.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hatmehit napisał:

@Lalka Oj skąd wiesz, może Szatana tez ciągnie do mężczyzn z seksownym owłosieniem? 🤣

Na samą myśl, że mnie grzmoci owłosiony Hefajstos, to mi się słabo robi i mam mroczki przed oczami.

 

27 minut temu, Lalka napisał:

Czytam temat @SzatanKrieger, zjechałam palcem w dół i dalej myślałam, że to on napisał ahahahaha. I sobie pomyślałam WTF ale świr znów żartuje. 😆

Nie no, to jest poważny temat :D  - zresztą w ogóle, ostatnio kupowałem ciastka i koleś mi mówił, że szukał kogoś by podzielić się ceną na pół bo chciał je też spróbować i, że jak przyjdę znów to mam mu opowiedzieć czy były dobre. 

 

Ja zawsze przyciągałem dziwnych ludzi ale ta tendencja zaczyna mnie coraz bardziej martwić, przecież nie jestem cieplarnianym wtf?

 

Nie wiem co powiedzieć, czy chciał być miły czy chciał zobaczyć moją żabkę - nie ma lekko. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lalka napisał:

Ja mam takie zdanie, że kobiety, które poznały swoją seksualność i granice, nie wstydzą się seksu i wyczuwają tą seksualność u każdego

Uważam, że niekoniecznie. Nie znam idealnie swojej seksualności, ale daleko mi do zawstydzonej cnotki. Uwielbiam seks i tę tematykę, napalona baba ze mnie. Jednak nie wyczuwam tej cudzej seksualności jeśli sama nie mam ochoty na danego mężczyznę. Większość facetów jest mi mocno obojętna, nie tyle ze względu na jakieś moje chore wymagania, a zwyczajny brak zaprzątania sobie głowy ogółem. Można zdawać sobie sprawę z czyjejś „energii”, ale ją czuć? Nie wydaje mi się, ale może po prostu nie jestem wrażliwa na ludzi, których sama nie pożądam? Jak jest u Ciebie? 

16 minut temu, SzatanKrieger napisał:

owłosiony Hefajstos

Hefajstos to rzeczywiście średnio, ale już taki racjonalnie owłosiony na klacie i podbrzuszu Ares… 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Hefajstos to rzeczywiście średnio, ale już taki racjonalnie owłosiony na klacie i podbrzuszu Ares… 

Weź bo mnie będzie męczyło wyobrażenie tego Hefajstosa ze sandałami mnie grzmocącego przez całą wieczność. Mam wrażliwą pamięć na takie niespokojne bodźce. 

3 minuty temu, MalVina napisał:

Może chciał z Tobą zagrać w Markizki 😱

Nawet nie chcę wiedzieć jak w to się gra. 

 

W sumie teraz mi przypomniałyście jak kupowałem hot doga chyba żółtego czy zielonego jakąś nowość i mówił, że on go chciał zjeść - nigdy nie wiem co w takich sytuacjach powiedzieć. 

 

Laska w sklepie nigdy nie powiedziała mi, że chciała zjeść mojego hot doga 😕

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz @SzatanKrieger. Myśle że Panie to wyczuwają. Pewnie tak jak @Lalka napisała szczególnie te "doświadczone" bo wiedza na co zwracać uwagę. 

 

To samo jest z naszej strony. Nie wiem skad to się bierze bo czasem wystarczy spojrzeć, i już wiesz. Teraz jak jezdżę po województwie to zdarzają mi się zainteresowane spojrzenia Pań. Jedna mnie odmłodziła o 10 lat ostatnio - nie chciała wierzyć że mam 34.

 

Niektórych po prostu lubią - dlatego trzeba z tym uważać. Coś co możesz odebrać jako oznakę seksualnego zainteresowania może tym nie być szczególnie jak człowiek "najarany". Może to też być wstęp do shit-testu a tego nie wybaczam bo to manipulacja a manipulantki to straszne gnidy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę takich rzeczy. 

Choć kiedyś chyba @SzatanKriegerrozmawialiśmy o tym - być może tzw."energia" jest po prostu feromonem. 

Jak mnie mąż podrywał, to ja kompletnie nie widziałam tego, myślałam, że po prostu jest gentleman wobec większości kobiet. 

 

Kiedyś odczułam coś naprawdę dziwnego. Przyszedł klient, prosto z siłowni. Nie mogłam się kompletnie przy nim skupić. Pewnie byłam tak buraczana przy nim, jego zapach działał na mnie na maxa. Kto wie, być może ominął mnie kochanek życia. 🤣🤭🤣

Koleżanki stwierdziły, że jest tylko postawny, ale było czuć od niego pot. Śmiały się, że mam zyebany całkiem węch, skoro mi się podobał jego zapach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Trevor napisał:

Wiem o czym piszesz @SzatanKrieger. Myśle że Panie to wyczuwają. Pewnie tak jak @Lalka napisała szczególnie te "doświadczone" bo wiedza na co zwracać uwagę. 

To znaczy, mi się wydaje że wyczuwają szczególnie jak ktoś jest na tzw "no fap" dlatego też zapytałem czy może wyczuwają od kogoś energię seksu czy magnetyzm. Może być też tak, że same nie wiedzą czemu mogą np lgnąć do kogoś. Niestety mało kobiet w rezerwacie więc mało się dowiemy 😕 

1 minutę temu, maggienovak napisał:

Nie mogłam się kompletnie przy nim skupić.

O tym właśnie mówię o takich sytuacjach, dzięki maggie! 🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, maggienovak said:

Kiedyś odczułam coś naprawdę dziwnego. Przyszedł klient, prosto z siłowni. Nie mogłam się kompletnie przy nim skupić.

 

To jest to o czym pisze @SzatanKrieger. Pierwotny instynkt. O to mu chodzi. Przynajmniej tak myślę. 

4 minutes ago, SzatanKrieger said:

To znaczy, mi się wydaje że wyczuwają szczególnie jak ktoś jest na tzw "no fap" dlatego też zapytałem czy może wyczuwają od kogoś energię seksu czy magnetyzm.

 

Jak to mówił jeden z kaprali z wojska. No Panowie, czasem trzeba zrzucić z krzyża! Udusić snejka. 

 

We wszystkim umiar jest potrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wyczuwają zdrowy testosteronek. Lubimy mężczyzn po treningu, takich świeżo spoconych (lecz jeszcze nie śmierdzących XD), spojrzeniem nas rozbierających. To może pierwotne, ale jara jak cholera. 
 

Dbajcie o dobry poziom męskich hormonów, jeśli chcecie bab. Żaden lookmaxing nie da takich efektów jak ogarnięcie zdrowia pod tym względem. Można być przystojnym i wymuskanym, lecz to nie da efektu pożądania tak jak naturalna biologiczna męskość. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki chłopaki. 

Niestety ja pocę się dość męsko (jeśli chodzi o woń)... :D Buty wymieniam co kilka miesięcy (do foot/feetjob się nie nadaję :D). Niestety gamę perfum mam srogo ograniczoną (jedynie olejki nawet spoko się komponują z moją skórą), strasznie łączą się z moim potem. 
Dlatego też mogę być mało "seksualna"/"erotyczna"/"atrakcyjna" w odbiorze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit
Pytasz czy biorę hormony? Brałam, gdy byłam nastolatką. Brałam będąc z byłym (czyli ok.5 lat temu). 
W tamtym roku miałam w normie wyniki (hormony). Pewnie dlatego, że zostałam zdegradowana w pracy, były lockdowny, odpuściliśmy temat budowy domu, więc nie była taka "bojowa". W tamtym roku byłam więcej w domu rodzinnym, więc codziennie dobre, świeże jedzonko, robota w domu (to, co kojarzy mi się z "kobiecością"). 
Znowu widzę, że mam skąpe miesiączki, zaskórniki i inne "cudeńka" na skórze, robię się taka "nabita" Głosia, W piątek mam badania. 
Nie mam policystycznych jajnków, cukrzycy, owłosienia na brodzie, problemów z nerkami. Problem z podwyższonym testo u mnie nie jest spowodowanym czymś "groźniejszym". Ostatni ginekolog i endokrynolog stwierdził, że "po prostu mam podwyższone testo i tyle". 
Wiem, że tryb życia ma na mnie ogromny wpływ. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BlacKnight napisał:

Nie zabieraj jej im.

Nie zabieram, a jedynie pokazuję realia. Nie trzeba być idealnym i spełniać wymogi z okładki. Lepszy facet trochę brzydki, niż przystojny o zaniżonych hormonach. Choć istnieją osobniki przystojne i testosteronowe, najlepsze biologiczne połączenie

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Moim zdaniem jak kobieta jest świadoma siebie i tego kto otacza to od razu wyczuje buzujacy testosteron. Pytanie brzmi czy skorzysta z tego? Jak widzę napakowanych "Panów" w stylu Sebixa to wiedz, że biorę nogi za pas. Bo ten testosteron w moim odczuciu jest w strzykniety, a nie pochodzi z natury. Są też "Panowie" typu myślę dolną głową bo tylko na to mnie stać i świat to jedynie burdel z układem albo ja będę dymać, albo mnie będą. Takich testosteron sprowadza tylko do roli materac i jeżeli układ jest jasno określony to OK nie mam nic przeciwko temu. No i na koniec typ Panów którzy potrafią skierować swoje wibrato w odpowiedni sposób, rozpalą najpierw głowę, dadzą emocje, pokaż swoją moc. Ten typ jest najbardziej pociągający i jednocześnie najbardziej niebezpieczny. 

Podsumowując jak Pan jest zainteresowany to Pani to wyczuje 

 

W dniu 23.08.2021 o 21:33, SzatanKrieger napisał:

Cześć.

 

Drogie panie, pytanie do was.

 

Czy wyczuwacie mężczyzn, którzy posiadają w sobie duże pokłady energii seksualnej? Czy przebywając niekiedy pośród mężczyzn, odczuwanie że ten konkretny "wibruje" bardzo mocno? Czy odczuwacie wtedy chęć na niego?

 

Spotkałyście się z czymś takim, że przechodziłyście obok jakiegoś gościa i czuć od niego było dużą energię i was to "kręciło" i ten konkretny pan stawał się dla was atrakcyjniejszy?

 

Zamiast energii można użyć słowa testosteron na przykład. 

 

Edytowane przez PaniNaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.