Skocz do zawartości

pOlki, Polacy i Arabowie - doświadczenia kobiety


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy widzieliście kiedyś faceta z Arabii ? 

 

Średnio oni są lepiej ubrani, zadbani i pewniejsi siebie. 

I to generalnie jest norma u południowców. Turcy, Włosi, Grecy, Hiszpanie są generalnie bardziej otwarci. 

 

 

 

Chociaż znajomy Mustafa w klubie udawał Hiszpana, bo jak podawał się za Turka to laski odskakiwały jak oparzone. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

Czy wy widzieliście kiedyś faceta z Arabii ? 

 

Setki.

 

13 minut temu, Libertyn napisał:

 

Średnio oni są lepiej ubrani,

 

Pierdolisz śmieci.

 

13 minut temu, Libertyn napisał:

zadbani

 

Tak, wielu bardzo dba o włosy i brodę co nie zmienia faktu, że p0lki lecą i na tych którzy kompletnie na te rzeczy nie zwracają uwagi.

 

13 minut temu, Libertyn napisał:

i pewniejsi siebie. 

 

OOOOOO TAK! Do kłapania mordą jak najgłośniej ZAWSZE I WSZĘDZIE pierwsi. Pojawia się perspektywa użycia siły fizycznej - rury miękną im natychmiast.

 

To są pizdy ta pewności siebie to tylko kamuflaż i potencjalny "straszak", żeby przeciwnik odpuścił sobie bicie itd.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManOfGod Czym się różnią pokolenia ojców, dziadków od współczesnych mężczyzn niczym.

To takie same kukoldy i spermiarze tylko kiedyś były okupację, powstania, wojny, ginęło pełno wartościowych i silnych mężczyzn a zostawali tylko slabiaki, utrudniony dostęp do egzotyki więc kobiety nie miały wyboru i wiązały się z nimi. 

Natomiast w dobie wolności seksualnej, braku ostracyzmu społecznego czy łatwości podróżowania kobiety już nic nie muszą i w końcu mogą puścić hamulce dlatego wybrzydzają bo mogą a współcześni mężczyźni w większości są skazani na porażki lub gówno związki z kobietami o niskim SMV. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabowie, Turcy są pewni siebie, ale tylko w stadzie. A i tak nie czują się na tyle pewnie, aby się efektywnie bronić. Nawet Czeczeńcy, gdy wpadli im na melinę 'moi' na młotkowanie, to przez okna rejterowali. :)

 

Takie to z nich gieroje.

 

 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Czy wy widzieliście kiedyś faceta z Arabii ?

Całe stada. Akurat Saudyjczyków najmniej lubię, bo są wypacykowani, leniwi i wyniośli. Arabowie z innych krajów to na ogół 'ludzie tacy jak my' - ale 'saudyjski student' to osobna kategoria, tak jak 'czeczeński bezrobotny w audi'.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zychu napisał:

 

🤣 Tia...

 

Hicior "to my ich r*chamy a nie oni nas" 😁

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:
Cytat

i pewniejsi siebie. 

 

OOOOOO TAK! Do kłapania mordą jak najgłośniej ZAWSZE I WSZĘDZIE pierwsi. Pojawia się perspektywa użycia siły fizycznej - rury miękną im natychmiast.

 

To są pizdy ta pewności siebie to tylko kamuflaż i potencjalny "straszak", żeby przeciwnik odpuścił sobie bicie itd.

Hmm, coś może w tym być, pamiętam delegację w DE, zrobiliśmy się na tyle mocno z ziomkiem na imprezie na której było sporo "osmolonych" typów, że w momencie jak mi się film urwał to wiem od ziomka, że dość mocno kozaczyłem do tego towarzystwa, nie przebierając w słowach, gestach itp. 

Do dnia dzisiejszego serio nie wiem jak nam obu nic się tam nie stało przy tylu wrogich mor*ach, hipoteza taka, że jak usłyszeli słowiański język (nie spodziewam się abym w takim stanie nawijał do nich po angielsku) to pomyśleli, że jesteśmy np. z rosji albo "kim są Ci dwaj idioci, że się nas nie boją" i jedyne co zrobili to mówili abyśmy sobie podarowali imprezę i sobie poszli a było ich tylu, że gdyby to była odwrotna sytuacja to nie wiem co by z nich zostało. 

Może to tzw. szczęście pijanego a może faktycznie potrafią się kamuflować i wzbudzać strach i wtedy oni też kozaczą...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Anonim84 napisał:

Dziwę się niektórym feministkom ( facetom mniej bo nie wiedzą, że ich kobiety to dla wielu tamtych panów zwykłe dziwki do przelecenia) , że one tak się tymi książętami Orientu zachwycają. Przecież właśnie tam, wśród tych "książąt" gdzie te biedne kobity prawie nic nie mogą, feminizm ma sens!"

To taki paradoks, że właśnie feministki najbardziej pożądają islamskiej dyscypliny a może prawidłowość, że chrześcijaństwo zrobiło z mężczyzn cioty i feminizm tak naprawdę jest tylko wyrazem dezaprobaty wobec tego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał:

Arabowie, Turcy są pewni siebie, ale tylko w stadzie. A i tak nie czują się na tyle pewnie, aby się efektywnie bronić. Nawet Czeczeńcy, gdy wpadli im na melinę 'moi' na młotkowanie, to przez okna rejterowali. :)

 

Takie to z nich gieroje.

 

2 sytuacje których byłem świadkiem, to samo miejsce mianowicie "ogródki" dwóch szisza barów pod moją klatką, od godzin popołudniowych do późnych nocnych standardowo 20-30 ciapatych pod moją klatką na okrągło, mieszkałem tam około roku, okno uchylone ludzie czego ja się nasłuchałem to czasem wolałbym nie znać niemieckiego ale do rzeczy:

 

Siedzi około 30 ciapatych wpada najebany patus z polski

 

- CO KURWA KTOŚ OBRAŻONY?!

 

Wszyscy siedzą cicho nikt sie nie odzywa każda rozmowa nagle milknie.

 

Druga sytuacja bardzo podobna tylko wpada grupa najebanych ruskich i biegają miedzy stołami drąc mordy czy ktoś chętny do bitki. Ciapatych oczywiście kilkukrotnie więcej niż ruskich a reakcja jak w sytuacji numer 1.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Arabowie, Turcy są pewni siebie, ale tylko w stadzie. A i tak nie czują się na tyle pewnie, aby się efektywnie bronić

 

Obczaj ten filmik gdzie Tommy Robinson rozprawia się z imigrantem😁

 

Video: Tommy Robinson punches migrant in Rome after filming in 'no-go zone' | Daily Mail Online

 

Dodatkowo Tomy spędził trochę czasu w pudle bo nagłośnił sprawę ciapatych zamieszanych w przestępstwa na nieletnich kobietach z Oxfordu.

Ci bracia, którzy mieszkają w UK chyba sprawa jest im dobrze znana.

Zobaczcie na filmiku w jaki sposób Angielki atakują Robinsona oraz z czego wypływa tak naprawdę "siła" ciapatych czyli głównie działanie w grupie 

i zastraszanie słowem. 

 

 

 

Godzinę temu, jol napisał:

Hicior "to my ich r*chamy a nie oni nas" 😁

 

No to chyba była najlepsze w tym trailerze🤣😂

Polskie witaminki myślą, że to one rozkładają karty a Szejkowie jedzą im z rąk.

Niestety prawda jest taka, że to one jadły arabskie klocki za profity😆

 

1 godzinę temu, mati248 napisał:

kiedyś nie było kreskówek, filmów w których jest nagrywane jak to trzeba kobiecie usługiwać i latać za nią.

 

Były bajki Disneya bodajże kręcone od 1923 roku, w których pokazuje się rycerza na białym koniu, zabijającym smoka i zdobywającym serce kobiety.

O tym samym mówił Polak przebywający w Azji w temacie, który dodawałem, że w głowach kobiet jest obraz narzucony przez propagandę medialną

przystojnego, bogatego, białego mężczyzny dlatego kierunki jak Europa czy Ameryka są tak przez nich pożądane natomiast w zgniłej cywilizacji zachodniej 

kobiety mają pociąg do ciapatych i afroafrykańców bo to jest dzisiaj modne, trendy a jak wiadomo istoty zwane kobietami mają mnóstwo kompleksów więc

się dostosowują do lewackiego, sfeminizowanego świata.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Anonim84 napisał:

Pozwoliła mi na cytowanie,

Tak z ciekawości - informujesz znajomych, że jesteś na forum Braciasamcy? Ja jednak o tym nie mówię, aby ktoś nie próbował wykorzystać przeciwko mnie tego co piszę. A jeśli wie że cytować będziesz jej słowa to łatwo sprawdzi gdzie to opisujesz, wystarczy że wygogluje fragment cytatu. Tracisz anonimowość o jakiej piszesz w nick'u xd

 

 

13 godzin temu, mac napisał:

Kolejne pierdolenie. Ja nie pozwalam, a i tak są i co? Jaki byś nie był to jej decyzja, czy jest zjebana, czy nie.

Wydaje mi się, że i tak, i nie. Na pewno społeczność (i ogółem cały świat widziany w mediach) ma bardzo mocny wpływ na kobietę z jaką się zadajesz, ale sam też masz na nią wpływ - to jak ją traktujesz, na ile jej pozwolisz. Wczoraj np. robię zakupy, stoję przy kasie, przede mną mężczyzna, kobieta i dziecko. Babeczka mówi "nie mamy czegośtam, idź po to, ja nie idę ty zapomniałeś", on leci. Potem gość wraca i pakuje pomyłkowo moje zakupy, od razu zjeba od niej "no co ty robisz, to już nie nasze, jak się zachowujesz". Jego widziałem jakoś to nie razi, pogodny, z uśmiechem, ja bym się wkurwił. No i własnie wydaje mi się, że jakby umiał sobie jakoś zdobyć jej szacunek i stawiał granice, to jej zachowanie byłoby inne. Aczkolwiek lepiej wziąć sobie bardziej ugodową kobietę, niż potem taką cały czas próbować ustawiać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzy_siek to szukanie na siłę usprawiedliwienia kobiet. Kolejny raz powtarzam, ja za twoje zachowanie nie odpowiadam. Ty odpowiadasz. Jeżeli kultura, media mają na ciebie wpływ to twoja wina, nie skali makro, czy świętego mikołaja. Twoja, że dajesz się nabrać. Baby kreowane trendami to wina trendów, czy bab? Oczywiście, że bab, bo dają się wciągnąć w maszynkę do mielenia mięsa. Spierdolenie babskie to dobrowolny wybór kobiet. Nie wina mężczyzn.

 

Nawet, jakbyśmy żyli w świecie, w którym zezwala się na zajebanie ludzi bez kary to i tak bym tego nie zrobił. Ty byś zrobił? I później byś system obwiniał, bo przecież można było? Śmieszne, jakim autorytetom się wierzy na "słowo".

13 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Cała Europa wie co to p0lka wyjątkiem są tylko polscy mężczyźni.

Mistrzu xD Jeżeli kiedyś poczujesz się samotny, smutny, niekochany pamiętaj, że ja, prosty chłopak z Podlasia cię wielbię na kolanach xD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tomy spędził trochę czasu w pudle bo nagłośnił sprawę ciapatych zamieszanych w przestępstwa na nieletnich

Tommy niczego nie nagłośnił. Euroislam pisał o tym już w 2012 (za brytyjskimi doniesieniami), w 2014 roku temat pojawił się m.in. w polskiej prasie. Tommy podpiął się pod sprawę dopiero podczas procesu gwałcicieli, wcześniej nikogo (poza garstką ignorowanych pracowników socjalnych) nie interesowało, że nieletnie białe dziewczęta służą pakistańcom.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mati248 napisał:

@Iceman84PL kiedyś nie było kreskówek, filmów w których jest nagrywane jak to trzeba kobiecie usługiwać i latać za nią. 

 

LOL

 

Tak tylko przypomnę, że dwa z najstarszych dzieł literackich - Iliada i Odyseja (spisane coś koło 3 tys. lat temu) - jako główne wątki miały wojnę o cipę i tęsknotę za cipą.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

to szukanie na siłę usprawiedliwienia kobiet. Kolejny raz powtarzam, ja za twoje zachowanie nie odpowiadam. Ty odpowiadasz. Jeżeli kultura, media mają na ciebie wpływ to twoja wina, nie skali makro, czy świętego mikołaja. Twoja, że dajesz się nabrać. Baby kreowane trendami to wina trendów, czy bab? Oczywiście, że bab, bo dają się wciągnąć w maszynkę do mielenia mięsa. Spierdolenie babskie to dobrowolny wybór kobiet. Nie wina mężczyzn.

No nie wiem, ja nie usprawiedliwiam kobiet wpływem środowiska, tylko zauważam wpływ środowiska. Ta baba którą opisałem jest zjebana fakt. Sam na koniec stwiedziłem że lepiej sobie wziąć mniej zjebaną babę (napisałem bardziej ugodową).  Ludzie niestety tacy są, że srodowisko na nich wpływa, co by nie mówić, mężczyźni też tak mają, może trochę mniej. Dużo facetów dąży do posiadania dobrej fury, nawet jeśli jej nie potrzebują itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jak by powiedział popularny komentator sportowy mylimy tutaj odwagę z odważnikiem 😀 

 

W ogóle temat pewności siebie powoduje u mnie odbicie się oranżady z komunii.

 

Mam kolegę, większość dziewczyn na mówić leci uwaga dlatego jest pewny siebie w relacjach z nimi. To jest proste.

 

Widziałem go jednak w sytuacji konfliktowej z innym facetem i tutaj ku mojemu zdziwieniu bardzo szybko wymiękł.

 

Także nie wiem czemu jeśli ktoś wyglada plus jest wyszczekany to jest klasyfikowany jako pewny siebie. 
To jest jakoś błąd poznawczy.

 

 

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Kiedyś to znaczy kiedy? Bo postacie usługujące kobietom grywał już Eugeniusz Bodo

Jak nie było telewizji.  

Teraz we filmach jest pokazywane, jak latać i usługiwać pannie. Mężczyźni posługują się takimi schematami i się upadlają dla kobiety.  

Dlatego związki się psują bo kobiet nie kręci takie zachowanie. 

43 minuty temu, Throgg napisał:

 

LOL

 

Tak tylko przypomnę, że dwa z najstarszych dzieł literackich - Iliada i Odyseja (spisane coś koło 3 tys. lat temu) - jako główne wątki miały wojnę o cipę i tęsknotę za cipą.

 

Myślę że edukacja dla większości mężczyzn leżała i kwiczała i nie umieli czytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Arabowie bazują na klanach, czyli w hooj daleko spokrewniona rodzina również się liczy oraz dziadkowie i pradziadkowie. Jest presja na moralne zachowania, a nie moralne się karze.

 

Czyli w kupie siła - sami są słabi, jak wszyscy. 

 

Podobnie jak pewna kaukaska nacja w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Mistrzu xD Jeżeli kiedyś poczujesz się samotny, smutny, niekochany pamiętaj, że ja, prosty chłopak z Podlasia cię wielbię na kolanach xD

 

A jak zjadę na kryminał to spojrzymy w te same gwiazdy 🥰🥰🥰

 

Trzymaj się kochana !!🌹🌹 MY na zawsze piękne !! 😘

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Cała Europa wie co to p0lka wyjątkiem są tylko polscy mężczyźni.

Za granica wiekszosc z nich dostaje pierdolca to fakt . Skoro wszyscy faceci ktorych ja znam po takiej akcji biora to na klate to cos tu chyba z naszymi chlopakami jest nie tak. 

 

15 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

 

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzy_siek napisał:

Potem gość wraca i pakuje pomyłkowo moje zakupy, od razu zjeba od niej "no co ty robisz, to już nie nasze, jak się zachowujesz". Jego widziałem jakoś to nie razi, pogodny, z uśmiechem, ja bym się wkurwił.

No widzisz, problem polega na tym, że jest pewna niekonsekwencja w RedPillowych teoriach, bo gdybyś się wkurwił (podobnie zresztą jak ja) to okazałbyś słabość, niską samoocenę własnej osoby, która reaguje gniewem na byle zaczepki słowne zamiast tRRRwać jak ten pewny siebie zimy głaz chłodzony litrami testosteronu.

Z jednej strony każą Ci trzymać ramę natychmiastowo reagując z drugiej strony masz być stabilny.

Ciągle wszędzie czytam - MASZ BYĆ TAKI, MASZ BYĆ SRAKI!

Prawda jest taka, że to wszystko jest kwestią przyzwolenia społecznego, państwa, wymiaru NIEsprawiedliwości, organów przymusu, religii itd

Kobiety są dziś bardziej bezkarne niż kiedyś a polscy mężczyźni w swojej większości są w dalszym ciągu jak te małe dzieci we mgle - poziom świadomości na jakim świecie żyją jest zerowy natomiast arabusy dobrze wiedzą co jest grane i korzystają z tego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Arabach, ale posłuchajcie co p0lka jest w stanie zrobić dla czarnego. W 14 minucie jest opisana ciekawa sytuacja. Na stacji Murzyn siedzi w samochodzie i bawi się telefonem, a w tym czasie p0lka pompuje opony w JEGO samochodzie. :)ok 6 minuty widzimy naszą witaminkę, jeśli chodzi o jej SMV to zero zaskoczenia:  

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

Także nie wiem czemu jeśli ktoś wyglada plus jest wyszczekany to jest klasyfikowany jako pewny siebie. 
To jest jakoś błąd poznawczy.

To nie jest błąd, kobiety łatwiej ulegają pozorom niż prawdzie. 

Kobiety mają w dupie jaka jest prawda, kto ma rację, one przyklasną temu kto sprawia lepsze wrażenie.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.