Skocz do zawartości

witajcie :)


antyrefleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Póki co krótko, później postaram się opisać więcej o swojej historii:

 

przed trzydziestką, 3 lata stażu małżeńskiego, różki przyprawione ze strony lubej po upływie roku i sześciu miesiącach stażu małżeńskiego, w tym po upływie zaledwie kilku miesięcy od przeprowadzki do domu, który zakupiłem dla żonki i przyszłego potomstwa (tak mówiła :)). Od pół roku stanu wolnego, po życiowym sukcesie zawodowym, życiowej przemianie fizycznej i duchowej. Związek przeinwestowany totalnie, upadek bolesny i przejście bardzo rozpaczliwe, lek? sport w ilościach skrajnie przesadnych, ale podziałało 😀. Na forum trafiłem po obejrzeniu podcastów "Musisz wiedzieć" w ilości po pięć każdy - tak aby wyjście z matrixa utrwaliło się. Mam potrzebę dalszego rozwoju, chcę wiedzieć więcej i więcej i trafiłem na kanał Marka. Odpowiada mi jego poczucie humoru, a wiedza jest absolutnie zgodna z treścią podcastów z podanego wyżej kanału. Do tego jestem wrażliwcem i widzę w Marku swoje starsze odbicie 😂. Mam sporo refleksji i uważam, że czeka mnie jeszcze sporo pracy. Chciałbym także podzielić się swoją historią i - mam nadzieję - przyczynie się w ten sposób do poprawy jakości życia innych osób :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.