Skocz do zawartości

Wygląd mężczyzny ma znaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, BumTrarara napisał:

Za podwójne morderstwo?

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym.

 

I jak pisałem w dalszej części zdania proponowałem inne kary równoległe. Między innymi 8k godzin prac społecznych:

 

36 minut temu, Ramzes napisał:

Moim zdaniem lepszą karą byłby areszt domowy taki który umożliwia pracę, kurator, 8-12h tygodniowo prac społecznych, zakaz alkoholu, odszkodowanie plus zakaz prowadzenia pojazdów

I np. wszystkie te obostrzenia przez okres 15lat. Złamanie zasad lub przestępstwo to odsiadka. 

 

18 minut temu, BumTrarara napisał:

Jeżeli przekraczasz ograniczenie o 110 km/h 🙄 to to nie jest wypadek.

Można i tak na to patrzeć. Ja mam inne zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzes Areszt domowy czy prace społeczne to za mało przypominam, że on potrącił śmiertelnie młodą kobietę z dzieckiem.

Wiedział co robi urządzając sobie wyścig po mieście. 

To nie był wypadek w jego wykonaniu. 

To, że jest młody czy będzie miał zmarnowane życie wcale go nie usprawiedliwia bo on bezpowrotnie zniszczył i zamknął życie na zawsze dwóm osobom. 

Psychopaci tacy jak on bo popatrz w jego oczy tam jest totalna pustka nie powinni chodzić i funkcjonować między ludźmi. 

@DOHC Dokładnie brachu w innym artykule czytałem, że pozostała dwójka, która brała udział w tym wyścigu nie miała tyle szczęścia co on dodatkowo nikt się za nimi nie wstawił czy nie usprawiedliwiał bo są nieatrakcyjni. Czyli powielił się schemat i efekt aureoli zadziałał.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Psychopaci tacy jak on bo popatrz w jego oczy tam jest totalna pustka nie powinni chodzić i funkcjonować między ludźmi. 

Nie uważam,że o jest psychopatom nawet jak mu źle z oczu patrzy. 

 

Rozumiem twoją argumentację ja przedstawiłem swój pkt. widzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.