Skocz do zawartości

Elo mordy


AlmaMater

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jestem? Pytanie kim nie jestem. Interesuje mnie wszystko. Jeśli czegoś nie wiem to się tego dowiem i będę wiedzieć. Mam umysł ścisły i wszystko przeliczam oraz kalkuluje. Każdego dnia się czegoś ucze. Interesuje mnie świat i wszystko co z nim związane. Co tu robię? Przyszłam pokazać, że można. Mówcie mi Baśka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, smerf napisał:

Tu nie ma "mord" za to jest sporo inteligentnych ludzi. Nie wiem, czy jesteś trolem, ale jak kobiecie przystało mogłabyś się bardziej inteligentnie/subtelnie przywitać. Hej...

To przywitanie miało aspekt humorystyczny. Jak kobiecie przystało? Co jeszcze powinna kobieta? :) Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AlmaMater napisał:

To przywitanie miało aspekt humorystyczny. Jak kobiecie przystało? Co jeszcze powinna kobieta? :) Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

 

Miłego pobytu w rezerwacie, tam możesz błyskać swoim "poczuciem humoru" do woli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jonash napisał:

Cześć "Baśka"

 

Przyszlaś pokazać, że można co dokładnie? 

Ale zdążyłam zauważyć, że macie to zbiór ciekawych osobowości, więc szczerze mówiąc to czuje lekka nutkę ekscytacji na myśl co ja osobiście będę mogla wynieść dobrego z tego forum ;)

2 minuty temu, smerf napisał:

 

Miłego pobytu w rezerwacie, tam możesz błyskać swoim "poczuciem humoru" do woli.

Dziękuję! Błyszczeć* :) 

Edytowane przez AlmaMater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jon Doe napisał:

Z takim tupetem nie wróżę sukcesów. Mimo wszystko siema. 

Nie musisz :D Poza tym, to tylko zachowanie, które bynajmniej nie definiuje człowieka. Miło poznać :)

5 godzin temu, MaxMen napisał:

Mordy to mów do ziomków na dzielni 

Nie będziesz mi mówił jak mam żyć! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AlmaMater napisał:

Kim jestem? Pytanie kim nie jestem. Interesuje mnie wszystko. Jeśli czegoś nie wiem to się tego dowiem i będę wiedzieć. Mam umysł ścisły i wszystko przeliczam oraz kalkuluje. Każdego dnia się czegoś ucze. Interesuje mnie świat i wszystko co z nim związane. Co tu robię? Przyszłam pokazać, że można. Mówcie mi Baśka. 

Elo Elo 3 2 0, Baśka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wielokropek napisał:

Baśka miała fajny biust; zapomnieli dodać, że i spory tupet ;) 

Ode mnie zielone światło, witaj na pokładzie :) 

Biust też mam fajny. Trochę przyduży, jak go zarzucę za ramię i kopne noga z tyłu to wraca. Takie benefity. 

31 minut temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Elo Elo 3 2 0, Baśka ;)

XD 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

No pewnie. To, że facet zgwałcił jedną kobietę nie definiuje go jako gwałciciela. W gruncie rzeczy to może być spoko koleś...

Myślisz, że ludzie rodzą się gwałcicielami? Zawsze istnieje powód. Na ogol to frustracja i strach. Ja nie myślę o ludziach jak o potencjalnych gwałcicielach. Każdy mógłby być gwałcicielem, po prostu dostał inna ścieżkę na początku. Inne zasoby i możliwości. Inne nauki. Jedynie osoby, które mają uszkodzony mózg fizycznie, co uniemożliwia im kompletnie odczuwanie empatii powinny być zamknięte. Reszta to kwestia pracy. Wiem, że kontrowersyjnie pisze, przepraszam, klękam i wybacz, że żyję;)

14 minut temu, MaxMen napisał:

Ja Ci nie mówię jak masz żyć, żyj jak chcesz, wskazuje tylko, że mówienie do kogoś mordo/mordy jest trochę nie w porządku i raczej zarezerwowane dla bliższych znajomych 😉

Jestem prostolinijna, nie bawię się w zgadywanie "kim jest człowiek i co ma na myśli, a czy wypada tak czy siak się odezwać ", bo lubię ludzi. Wszystkich. Po prostu. I jeśli ktoś mnie nie polubi to również jest ok. Ale, będę miała na uwadze, że nie każdy tak ma 😉 Nie wiem w sumie co to zmienia. 

Ja, jako człowiek, mam takie mniemanie o sobie jakie opisałam. To nie jest imaginacja, pragnienie. Po prostu wiem. Ale! Tutaj się pojawia wielkie ALE. Wiem, że każdy człowiek powinien się tak czuć jak ja. I chciałabym bardzo by tak się czul kazdy. Każdy. Bez wyjątku. Chcę by każdy był silny. Chcę by każdy się rozwijał. Chcę by każdy sobie radził. Nie tylko ja (wtedy bym się rozwijała kosztem innych, a nie chce). Ciężko mi wyjaśnić swój punkt widzenia, pozostaje mi mieć nadzieję, że chociaż trochę zrozumieliście mój bełkot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.