Skocz do zawartości

EX kobieta pisze do mnie, mając innych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sytuacja gorąca i muszę napisać. Związek, może i byle co nie związek, wodzenie za nos bardziej, aleeeee jak byliśmy razem nic nie kombinowałem, kiedy ona się zastanawiała, w każdym razie przeszło 3 lata razem. Mnóstwo kłótni, kobieta zwolenniczka LGBT, feministka pełną gębą. Teraz wyznaje miłość i jednocześnie kłamie.

Oboje jesteśmy po ok. 35-37 lat , wyznaje mi miłość, w ostatnim tygodniu chce, żebym przyjechał i ja zrobił, nie robię!, po czym teraz pisze, że jest w Wawie, na weekend, u "koleżanek".

Mam niedaleko więc pojechałem, nie jest w Wawie! tylko u siebie, nie jest sama, tylko z jakimś fagasem, wszystko widziałem, przez okno, sexu nie widziałem, ale jest tam, sam na sam z jakimś kolesiem, ok. 200-300km skąd się deklarowała.

Panowie wiem co jest, na pierwszy rzut oka, chciałem tam wparować, później rzucić klucze przez balkon, następnie odjechałem, wiem, że będzie pisać, co odpowiadać, czy wg. odpowiadać? Bo byłem przez moment zdolny do rzeczy, o których istnieniu, sam nie miałem pojęcia, ale udało mi się uspokoić emocje.

Milczeć, czekać, aż się odezwie, co proponujecie..., 

Moje wcześniejsze tematy, dotyczyły rozstań, na 2-3 tygodnie, co było, po roku, 1,5 standardem, ale nigdy nie widziałem kolesia, który łazi z laską, w jej mieszkaniu, która 4h wcześniej pisze do Ciebie, że Cie kocha, przecież to jakieś chore...

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrev2222 napisał:

Mnóstwo kłótni, kobieta zwolenniczka LGBT, feministka pełną gębą. Teraz wyznaje miłość i jednocześnie kłamie.

Bracie, odpuść. 

 

Ona to przeszłość i to jeszcze taka, o której powinieneś jak najszybciej zapomnieć. 

Edytowane przez PyrMen
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, andrev2222 said:

Mnóstwo kłótni, kobieta zwolenniczka LGBT, feministka pełną gębą

 

Ja bym sobie odpuścił już na starcie znajomośc

 

5 hours ago, andrev2222 said:

Oboje jesteśmy po ok. 35-37 lat , wyznaje mi miłość, w ostatnim tygodniu chce, żebym przyjechał i ja zrobił, nie robię!, po czym teraz pisze, że jest w Wawie, na weekend, u "koleżanek".

 

"Dobry piesek, chodź do pańci, mam tu Twoją ulubioną cipkę!"

 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś w poście na jej temat.

 

Nie szkoda palców i czasu na pisanie tego posta o tym kimś?

 

Ona już dawno powinna być wszędzie zablokowana, zero kontaktu.

 

A jeśli już pisze to jedynie czytasz i zero odpowiedzi, obojętność i calkowita olewka, ostatnie szare komórki jej rozwali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andrev2222 napisał:

ale nigdy nie widziałem kolesia, który łazi z laską, w jej mieszkaniu, która 4h wcześniej pisze do Ciebie, że Cie kocha, przecież to jakieś chore...

 

Mało jeszcze widziałeś.

 

A poza tym 4 godziny to wcale nie taki krótki okres czasu w życiu uczuciowym p0lki, może w tym okresie upaść kilka wielkich miłości, przeminąć jakaś głęboka depresja albo i kilka i zacząć się nowy związek.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, właśnie wysłała filmik, pokazywanie nóg, nakręcanie mnie jakieś, napisała, że taka zmęczona po imprezie, ale "wstała z rana, na pociąg ledwo zdążyła i jest już w domku", co za fałszywa ....., na razie nie zdradzałem, że wiem wszystko, że nigdzie nie była i z "koleżanką" z kutasem w mieszkaniu balowała całą noc.

Macie jakiś sposób, żeby się odgryźć, czy najlepszym rozwiązaniem, będzie po prostu całkowite zignorowanie pani, nie odpisywanie i traktowanie jak ducha? Korci, żeby zadzwonić i wygarnąć co o niej myślę, nawet nie za to co zrobiła, ale za to, że tak perfidnie kłamie.

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, andrev2222 napisał:

Macie jakiś sposób, żeby się odgryźć

Czytaj co piszemy.

Najgorsza kara dla kobiety to olanie, brak zainteresowania i obojętność a jak będziesz się odgryzał to dla niej jak woda na młyn, na na Ciebie wpływ, na Twoje emocje, na Twoje samopoczucie

Pisałem to kilka wypowiedzi wyżej.

 

A w ogóle po co zwracasz sobie głowę jakimś szonem? Szukasz problemów i chcesz aby Ci zrobiła kupę z mózgu?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

kobieta zwolenniczka LGBT, feministka pełną gębą.

ha tfu.

Niebezpieczne combo.

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

Teraz wyznaje miłość i jednocześnie kłamie.

Jak wyżej, wszystko się wzajemnie uzupełnia, jest spójne i na swój sposób logiczne.

 

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

Oboje jesteśmy po ok. 35-37 lat , wyznaje mi miłość, w ostatnim tygodniu chce, żebym przyjechał i ja zrobił, nie robię!, po czym teraz pisze, że jest w Wawie, na weekend, u "koleżanek".

No to okres godowy się u pani kończy :D 

Kuszenie diabelskie następuje ❤️ 

6 kroków kuszenia przez szatana (deon.pl) 

 

image.jpeg.ea9b27ba3a1ca261518b6dfec74ebf75.jpeg

 

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

Mam niedaleko więc pojechałem

masz słabą wolę ;/

Otoczenie wpływa na Twoje decyzje, niedobrze...

 

12 godzin temu, andrev2222 napisał:

Bo byłem przez moment zdolny do rzeczy, o których istnieniu, sam nie miałem pojęcia, ale udało mi się uspokoić emocje.

No niestety musisz wzmocnić swoje poczucie wartości, bo przepadniesz z kretesem....

 

13 godzin temu, andrev2222 napisał:

Milczeć, czekać, aż się odezwie, co proponujecie...,

Znaleźć sobie normalny obiekt zainteresowania a nie czuba :D 

Pozdrawiam, miłego weekendu ;) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie kobieta do zapomnienia.

Połączenie LGBTki i feministki to hybryda nie do zaakceptowania. 

Od takich kobiet z daleka i tak jak bracia piszą najgorszą rzeczą dla kobiety jest brak kontaktu i atencji, od której kobiety są uzależnione.

Jeżeli jeszcze raz się odezwie i nie będzie dawać Ci to spokoju raz na zawsze powiedz do niej dosadnie, że nie życzysz sobie kontaktu.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Massamba_ napisał:

Najgorsza kara dla kobiety to olanie, brak zainteresowania i obojętność a jak będziesz się odgryzał to dla niej jak woda na młyn, na na Ciebie wpływ, na Twoje emocje, na Twoje samopoczucie

Pisałem to kilka wypowiedzi wyżej.

Nawet jeśli nie patrzeć w kategorii kary dla kobiety, to podejmowanie interakcji z odgryzaniem, próbą jej naprostowania, jest kompletną stratą czasu i dodatkowo psuje morale.

Wyzwiesz kobietę od suki, a ta i tak wie swoje lepiej :P

@andrev2222

Jak Ty jej napiszesz coś i się odgryziesz - to prowokacja. Jak ona napisze do Ciebie, bo chce Cię utrzymać na orbicie (abyś wdał się w rozmowę) - to też prowokacja.
W jednym i drugim przypadku przegrywasz, tracisz czas i energię. Przywiązujesz się do niej w toksyczny sposób.

 

Widzę to po sobie, wdałem się parę dni temu z ex w rozmowę i mnie poniosło (choć wydawało się, że mam nad tym kontrolę), rozpieprzyło mi dyscyplinę, obniżyło morale.

Znów mnie wbiło w filozofowanie.

Kontakt był w słusznej sprawie (załatwianie zaległych spraw, aby mieć w końcu spokój), ale wykonanie ostatecznie słabe. W ten sposób lęk społeczny znów wjechał, odwaga spadła, niechęć do podejmowania akcji z innymi kobitami, reset nofapu, jakaś taka apatia, pasywność. Jednym słowem - wbicie w jakiś atraktor toksyczności.

 

Kobity mają swój repertuar zagrywek i tyle. Wiedzą jak manipulować facetami. Nawet nieświadomie szukając drugiej gałęzi.

Patrząc się na ich dobrą stronę, czasem nie dostrzegasz, że ta ciemna lubi udawać jasną.

Pierdol ciemną stronę. Pierdol (jej) manipulację.

To trzeba na chłodno i tyle.

Mam małego tipa, jak ostatnio zmiksowałem wnioski z książki i nagrania podcastowego:

 

Cytat

Zgromadź dane logicznie i rozsądkowo, ale niech serce podejmie decyzję.

Tylko dbaj o to, aby serce patrzyło również przez pryzmat miłości do samego siebie i kwalifikacji jaką nakładasz na kobietę (zasady, jakie powinna przestrzegać).
 

3 lata i takie numery to znaczy, że laska albo traktuje tę relację jako odskocznię, albo nie zna swojego miejsca w relacji (np. nie pokazałeś jej go - częste kłótnie mogą być tego znakiem) albo daje sobie prawa do zmiany reguł w trakcie gry. W każdym przypadku, jak już się dzieją takie rzeczy....to pewnie podświadomie czujesz, że ona nadaje się na out, ew. tylko na niezobowiązujące sportowe ruchanie klasy LQ-FwB jeśli lubisz ryzyko (low quality FwB).

 

Współczucie, że straciłeś 3 lata. Lepiej 3 niż 13. Zero kontaktu to nie jest zasada wzięta z dupy.

 

17 godzin temu, andrev2222 napisał:

wcześniej pisze do Ciebie, że Cie kocha, przecież to jakieś chore...

No jest chore, bo gdyby to była miłość wyznawana po paru tygodniach czy miesiącach, to jeszcze idzie zrozumieć, że haj.

Po 3 latach to powinna już wiedzieć, czy wasze kierunki są zbieżne i czy to co do Ciebie czuje, to coś mocnego.

 

Potraktowała relację jako koło zapasowe. Lub oszukiwała Cię, a Ty tego nie widziałeś. W żadnym z tych wypadków nie masz uprawnienia, aby myśleć o niej jako o ważnej osobie.

Tę szansę już przewaliła.

Spuść w kiblu zapomnienia, spłucz kilka razy jeśli będzie trzeba, inaczej będziesz "cierpiał ile musisz".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napiszę ponad słowa Braci wyżej.

Fema plus LPG to już red flags.

Możliwe jest, że ona celowo chciała abyś ją zobaczył na nowej kutandze. Pisz z nią jutro jak gdyby nigdy nic, o jutro wieczorem poblokuj co się da. Młoda, atrakcyjna pani bierze stówkę za numerek, a Ty latasz jak pies za kolokwialnie mówiąc - starym cipskiem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.