Skocz do zawartości

Człowiek absurdalny na temat inceli


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni dość regularnie oglądam kanał pt. " Człowiek Absurdalny".

 

Człowiek według mnie bardzo ciekawie opowiada różnego typu zagadnienia nt psychologii. Dziś obejrzałem odcinek o incelach i jestem ciekawy waszego zdania. 

 

Według mnie jest w tym dużo prawdy w tym co mówi np na temat wyglądu fizycznego, bo sam się o tym przekonałem że nie koniecznie musi mi się podobać dziewczyna bardzo atrakcyjne fizyczna, która nie ma wokół siebie tej otoczki która mnie pociąga np styl, zachowanie, sposób bycia, poczucie humoru, podejście do życia etc. Jestem pewny że u kobiet działa to w identyczny sposób 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

bo sam się o tym przekonałem że nie koniecznie musi mi się podobać dziewczyna bardzo atrakcyjne fizyczna, która nie ma wokół siebie tej otoczki która mnie pociąga np styl, zachowanie, sposób bycia, poczucie humoru, podejście do życia etc. Jestem pewny że u kobiet działa to w identyczny sposób 

...a z drugiej strony mamy festiwal próżności w internecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bernevek napisał:

...a z drugiej strony mamy festiwal próżności w internecie. 

Jak ktoś poznaje kobiety wyłącznie przez internet to nie ma co się dziwić że wyrabia sobie takie poglądy, bo wiadomo że na zdjęciach na jakimś tinderze zdjęcia to 90% sukcesu.

Ale nie każda kobieta ani nie każdy facet korzysta z tego typu portali. Myślę że z 30% singli to max, nie chce kłamać bo nie znam statystyk ale tak mi się wydaję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany @Wolverine1993

14 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Jak ktoś poznaje kobiety wyłącznie przez internet to nie ma co się dziwić że wyrabia sobie takie poglądy

W realu przełożenie jest takie same. Te wymagania do neta przeszły z realu.

 

Z nam temat bo mimo sporych zmian po części dalej jestem incelem.😂

17 minut temu, Wolverine1993 napisał:

zdjęcia to 90% sukcesu.

Mój drogi wejdź w buty gościa 170cm albo mniej z normalnym lub poniżej przeciętnej profilem i zobaczysz że wygląd to 95% sukcesu jeżeli mówimy o kontakty z kobietami.

 

Incele w znacznej większości to osoby takie jak wyżej.

 

*Nie odbieraj tego jako atak.😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BlacKnight napisał:

Kochany @Wolverine1993

W realu przełożenie jest takie same. Te wymagania do neta przeszły z realu.

 

Z nam temat bo mimo sporych zmian po części dalej jestem incelem.😂

To wytłumacz mi kochany dlaczego obserwuję tak wiele par czy to w pracy, wśród bliskich i dalszych znajomych, czy nawet na fb zdarzy mi się obczaic kogoś kto wyskakuję mi w proponowanych i widzę zawsze ten sam schemat czyli przeciętni z wyglądu goście (bardzo często mniej atrakcyjni fizycznie ode mnie, tak wiem jestem skromny) są w związkach/małżeństwach z równie przeciętnymi, ale i nie rzadko bardzo ładnymi partnerkami o statusie podobnymi do siebie. 

 

Ja jestem zdania że to się po prostu bierze z wielu zaburzeń psychicznych tj. dysfunkcyjne rodziny, lęki społeczne.

 

Często w pracy, wśród znajomych,czy też koleżanek słyszę, że jestem przystojny facet. Dziwią się że jestem sam, ale z drugiej strony też mówią że sprawiam wrażenie jakby nieśmiałego, wycofanego, małomównego

Jestem tego świadomy, bo to prawda i staram się coś z tym problemem robić i to jest mój główny probnem, a nie wygląd który sam w sobie jest dobry i nie mam z tego powodu kompleksów. 

 

W związku z tym polecam książkę pt. "Jak pokonać lęk społeczny".  Którą zresztą polecał na jednym ze swoich filmów Człowiek absurdalny. 

Bardzo ciekawie wszystko opisane i miałem często wrażenie że czytam książkę o sobie. 

 

Jestem pewny że bardzo bardzo bardzo dużo osób które są takie jak ja, czyli mają lęki społeczny, często usprawiedliwiają się tym że nie mogą znaleźć partnerki dlatego że one patrzą tylko na wygląd i pieniądze i nie chcą nic ze sobą robić, bo kształt twarzy i wzrost to jedyna rzecz z którą nie można nic zrobić. 

 

Czyli ciekawy wniosek, że najważniejsze u faceta jest kształt twarzy i wzrost, jedyne na co nie mamy wpływu lub jest bardzo marginalny. To brzmi jak idealna wymówka przed ulepszaniem swojego charakteru, który rzekomo jest nie ważny, ale nad którym można pracować.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest tak jak pisze @Wolverine1993, czyli w necie w większości liczy się wygląd - ciężko na zdjęciach/na profilu pokazać pewność siebie, błyskotliwość, wytrwałość w dążeniu co celu i pokonywaniu przeszkód, zdolności do bycia liderem itd. Mi w zapoznawaniu i rozmowie dużo lepiej idzie na żywo niż przez neta.

 

PS gdybym był tak jak pisze:

3 minuty temu, Kamil9612 napisał:

incelem, łysy, okulary, niski głos, grzeczna mowa,

i do tego np. był niski, to starałbym się być liderem w jakiejś społeczności gdzie te rzeczy się nie liczą. Czyli np. być gdzieś najlepszym szachistą, najlepszym łucznikiem, robić w czymś najlepsze wyniki itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, krzy_siek napisał:

gdzie te rzeczy się nie liczą.

Zawsze tak było, nic się nie zmieniło. Wzrost, mięśnie, głos, brak łysienia i brak chorób widocznych.

On dla lasek jest odpadem genetycznym, planem D, a jak zarobi szmal, własny kwadrat, 30-100 k/m etc. to będzie zawsze planem B/C.

Budowa własnego smv, przy wyglądzie 5-6/10 doda max 1 lub 2 punkty, ale to i tak jest mniej, niż wygląd, zdrowie, wzrost.

Nie warto napinać się dla lasek, lepiej dla swojego komfortu być bogatym.

2 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Gdyby był incelem to nie robił tego co robi i na pewno ma duże powodzenie w związku z tym że jest dość rozpoznawalny. 

Dobra w sumie racja, nie jest incelem w klasycznym rozumieniu.

Jest incelem +.

Nie będzie nawet normikiem.

Opad incelowy- incel- incel+; normik odpadowy; normik; normik +; chadlite; chad; chad+; nadchad; nadchad+

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Zawsze tak było, nic się nie zmieniło. Wzrost, mięśnie, głos, brak łysienia i brak chorób widocznych.

On dla lasek jest odpadem genetycznym, planem D, a jak zarobi szmal, własny kwadrat, 30-100 k/m etc. to będzie zawsze planem B/C.

Budowa własnego smv, przy wyglądzie 5-6/10 doda max 1 lub 2 punkty, ale to i tak jest mniej, niż wygląd, zdrowie, wzrost.

Nie warto napinać się dla lasek, lepiej dla swojego komfortu być bogatym.

Po przeczytaniu takich pierdół nasuwa się mi tylno jedno "mów do słupa a słup jak dupa" 🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Prawda boli :P 

Słychać wycie- znakomicie.

To Twoje zdanie ;) 

Jakie wycie ? Jesteś typowym ignorantem, który zapewne sra w gacie przed zagadniem do jakiejkolwiek baby i tłumaczysz to sobie w taki sposób że i tak zapewne cię oleje bo jesteś dla niej

 za brzydki. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Jakie wycie ? Jesteś typowym ignorantem, który zapewne sra w gacie przed zagadniem do jakiejkolwiek baby i tłumaczysz to sobie w taki sposób że i tak zapewne cię oleje bo jesteś dla niej

 za brzydki. 

 

Częstszy jest motyw wybrzydzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kamil9612 napisał:

Sam jest incelem, łysy, okulary, niski głos, grzeczna mowa, ciekawe ile ma wzrostu :D 

Zgadzam się, mógłby być ewentualnie ,,koleżanką" do związku. Nie przejawia cech alfa, w żaden sposób. Kobiety go słuchają bo jest rozpoznawalny. Gdyby miał 2-3k subów nawet by nie odpalały filmiku. Taka osoba nie generuje pożądania w oczach kobiety - to biologia i prawa pierwotne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarkoBe napisał:

Zgadzam się, mógłby być ewentualnie ,,koleżanką" do związku. Nie przejawia cech alfa, w żaden sposób. Kobiety go słuchają bo jest rozpoznawalny. Gdyby miał 2-3k subów nawet by nie odpalały filmiku. Taka osoba nie generuje pożądania w oczach kobiety - to biologia i prawa pierwotne.

Ja prdl, gość dobrze i mądrze gada, jest elokwentny i inteligentny, ale i tak forumowi mędrcy będą pisać że nie podoba się babom 😂 Jednym słowem dno i wodorosty. 

Dochodzę do wniosku że to jedyną rzeczą w życiu którą interesuję inceli to właśnie rozkminiaie czy dany facet podoba się kobietom, analiza wzrostu, szerokości szczęki. 

Bardziej rozkminiacie niż baby 😂

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Jakie wycie ? Jesteś typowym ignorantem, który zapewne sra w gacie przed zagadniem do jakiejkolwiek baby i tłumaczysz to sobie w taki sposób że i tak zapewne cię oleje bo jesteś dla niej

 za brzydki. 

 

Co ma zagadywanie do baby wspólnego z tym co napisał @Kamil9612? On podkreślił to co rzeczywiście liczy się dla kobiety w związkach krótko i długoterminowych. Zaatakowałeś go jak kobieta, powiedz mu najlepiej, że ma małego i jest niedojrzałym emocjonalnie gówniarzem:D No i incelem. Wiesz co to psychologia ewolucyjna oraz biologia ewolucyjna?. Udokumentowany szereg badań nt. jak nasze pierwotne zachowanie przetrwały do czasów współczesnych, w tym także dobór partnera przez samicę. Nie każdy jest jełopem i za szczyt ambicji uznaje zagadywanie to kobiet jako cel jeden z ważniejszych. Są w życiu sfery dużo ciekawsze jak chociażby sztuka czy nauka. Wygląd jest kluczową sprawą dla wyboru partnera, dla obojga płci. Normalna kobieta, zdrowa , o instynkcie macierzyńskim w pierwszej kolejności wybierze mężczyznę zdrowego, silnego, wysokiego, z dużym poziomem testosteronu, z mięśniami, z niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Gdy wybierze innego, z defektami urody to jest racjonalizacja. Często jest tak, że wybiera gościa brzydkiego, ale bogatego, z lepszymi perspektywami zawodowymi/ zarobkowymi. Bo myśli długoterminowo. A skok w bok, i tak będzie, bez konsekwencji. Zastanów się, dlaczego wiele kobiet usprawiedliwia przystojnych przestępców? Dlaczego z tymi brzydszymi już nie jest z reguły tak samo? Ano właśnie, wygląd to podstawa.

Przykład : Jeden gościu zarabia 3k, ale jest przystojny/zadbany. Drugi zarabia 10k, jest bardziej ogarnięty, ale ma brzuch, wyłysiał i jest niezadbany. Kogo wybierze kobieta? Często to jest tak, że wybierze do ślubu tego drugiego, bo on zapewni jej i jej dzieciom dobre warunki życia. Kogo pożąda prawdziwie/biologicznie. Tego pierwszego. Poczytaj D. Bussa, świetnie to tłumaczy w swoich książkach, rzeczywistość jest taka sama. Bezos miał żonę, bo jest najbogatszy na świecie, a tak poza tym jest łysy, niski i z tego powodu zapewne nie był prawdziwie pożądany. Zasoby jednak zrekompensowały jego ubytki genetyczne. Nie twierdzę jednak, że osoba brzydka czy przeciętna powinna załamywać ręce, ale wziąć się za sprawy typu ogarnięcie finansów. Wtedy kobiety nagle się pojawiają, ale tego ci nie powiedzą, no bo przecież trzeba zagadać😀. Później pretensje, że żyjemy jak dziady i nie stać na to i na to. Życie, sam podryw i tzw. mowa ciała to żałosny chwyt na karynki. W swoich audycjach Marek poruszył też, że tematami podrywu się nie zajmuję, bo uważa, że są rzeczy dużo ważniejsze. Gdy ogarniesz status i poprawisz wygląd, a przy tym nie będziesz podrywał kobiet, to często laski odnajdują się same, czy tego chcesz czy nie

  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarkoBe napisał:

Zaatakowałeś go jak kobieta, powiedz mu najlepiej, że ma małego i jest niedojrzałym emocjonalnie gówniarzem:D

Taki poziom niektórych ludzi, którzy nie zgadzają się z tezami drugiej strony dialogu :D 

Może to laska ? XD 

47 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Ja prdl, gość dobrze i mądrze gada, jest elokwentny i inteligentny

ktoś temu tutaj zaprzeczył ? Nie....

W tym się zgadzam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów zaczyna się saga incelska odcinek 2653.... to już jest męczące. 

 

Normalny facet, do tego bystry, ma jakiś poziom rozpoznawalności, grupę fanów, a o przekłada się na dostęp do kobiet.

 

I mądrze mówi, zdrowe, dobre życie to podstawa. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarkoBe napisał:

Normalna kobieta, zdrowa , o instynkcie macierzyńskim w pierwszej kolejności wybierze mężczyznę zdrowego, silnego, wysokiego, z dużym poziomem testosteronu, z mięśniami, z niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Gdy wybierze innego, z defektami urody to jest racjonalizacja. Często jest tak, że wybiera gościa brzydkiego, ale bogatego, z lepszymi perspektywami zawodowymi/ zarobkowymi. Bo myśli długoterminowo.

 

Amen brachu.

Młode padawany życia wydrukować sobie i powiesić na łóżkiem by do głowy weszło i się utrwaliło.

 

4 godziny temu, MarkoBe napisał:

Zastanów się, dlaczego wiele kobiet usprawiedliwia przystojnych przestępców?

 

Polecam mój temat z wczoraj o Cameronie Harrisie gdzie dostał za zabójstwo młodej kobiety z dzieckiem tylko 24 lata więzienia unikając dożywocia czy kary śmierci bo jest przystojny.

Mało tego pełno młodych ludzi zwłaszcza kobiety z całego świata bronią go i proszą o wypuszczenie bo jest młody i przystojny.

 

4 godziny temu, MarkoBe napisał:

Gdy ogarniesz status i poprawisz wygląd, a przy tym nie będziesz podrywał kobiet, to często laski odnajdują się same, czy tego chcesz czy nie

 

Zgadza się, zauważyłem, że jak Ci nie zależy zbytnio na kobietach i zaczynasz ogarniać swoje życie łapiesz się na tym, że wokoło ciebie zaczyna się kręcić masa kobiet.

 

@MarkoBe Dzięki za świetny post a wy młode kocurki myślące fiutkiem zamiast głową uczcie się co to jest kobieta, czego chce i co na nią działa.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2021 o 13:11, krzy_siek napisał:

ś najlepszym szachistą,

Tylko jakoś tak wychodzi, że "najlepsi szachiści" są przystojni i zarabiają miliony. :(

Carlsen-with-Elisabeth_SQA4N_1262x606.jp

 

Magnus Carlsen z dziewczyną. Pierwsze miejsce w rankingu FIDE.

 

Jakoś tak jest w życiu, że ci którzy dostali wiele talentów ;) to wygląd też tam był. Może to kwestia $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.