Skocz do zawartości

Seks między kuzynostwem - kontrowersyjny temat


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Zostalem wczoraj zastrzelony przez mojego kolegę. Po pijaku powiedział mi, że kilkakrotnie kiedyś przespał się ze swoja siostrą cioteczną (kuzynką jak kto woli). Byłem w szoku. Mowił, że zawsze na siebie lecieli i w koncu parę razy nie wytrzymali. Teraz maja rzadki kontakt, bo sami tworzą związki.

 

Zabiło mnie to, bo myślałem, że takie rzeczy się nie zdarzają.

 

Poczytałem o tym w necie i doznałem jeszcze większego szoku. Mnóstwo tematów (zwłaszcza kobiet!) o romansie z kuzynem, fantazjach o kuzynie etc. etc. etc.

 

Dochodze do wniosku, że takie rzeczy się zdarzają, tyle, że to temat tabu...

 

Czy wy kiedykolwiek spotkaliście się z taką sytuacją, albo słyszeliście o niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jankowalski1727 napisał:

 

 

Dochodze do wniosku, że takie rzeczy się zdarzają, tyle, że to temat tabu...

 

 

A nie znasz powiedzenia "kto kuzynki nie przeleci ten do nieba nie poleci"? To częstsze niż się ludziom nie wydaję(mi się nie zdarzyło i nigdy nie byłem swoimi zainteresowany) i nawet można się z kuzynką pierwszego stopnia ożenić, ale praktycznie nikt tego nie robi. Poza tym kuzynka to nie siostra, ani matka,czy choćby córka. Może ktoś się pokrzywi, ale tłum cię za to nie wyniesie na widłach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Salius Ketman napisał:

A nie znasz powiedzenia "kto kuzynki nie przeleci ten do nieba nie poleci"? To częstsze niż się ludziom nie wydaję(mi się nie zdarzyło i nigdy nie byłem swoimi zainteresowany) i nawet można się z kuzynką pierwszego stopnia ożenić, ale praktycznie nikt tego nie robi. Poza tym kuzynka to nie siostra, ani matka,czy choćby córka. Może ktoś się pokrzywi, ale tłum cię za to nie wyniesie na widłach.

To prawda, widzę, że takich przypadków po prostu jest sporo w społeczeństwie że kuzyn z kuzynką mieli lub mają jakieś erotyczne przygody ze sobą. W sumie tutaj jeżeli nie zamierzają ze sobą być czy mieć dzieci, to i tak się nikt nie dowie (jak widać na przypadkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Dochodze do wniosku, że takie rzeczy się zdarzają, tyle, że to temat tabu...

 

Polecam Ojca chrzestnego - cz. 3:)

13 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Poczytałem o tym w necie i doznałem jeszcze większego szoku. Mnóstwo tematów (zwłaszcza kobiet!) o romansie z kuzynem, fantazjach o kuzynie etc. etc. etc.

A co się działo w rodach królewskich, Panie:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze że stosunki małżeńskie i inne pomiędzy kuzynami są tabu od zaledwie ostatnich 150 lat. Większość ludzi w historii świata, wchodziło w związki małżeńskie i miało dzieci z kuzynami od 1 do 3 stopnia. Do tego ci ostatni są ponoć najlepszymi partnerami pod tym względem że krew jest już trochę rozrzedzona, ale na tyle bliska aby pewne grupy genów dobrze ze sobą współpracowały i nie było odrzucenia podczas ciąży.

Kiedyś praktycznie każda wieś, chyba że była świeżo założona była ze sobą mniej lub bardziej spokrewniona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perun82 napisał:

 

Teraz takie tematy wychodzą na światło dzienne ponieważ masz od groma mediów społecznościowych. 

No ale przecież w mediach społecznośćiowych ludzie się z tego nie zwierzają więc jak ma się wydać?

 

Ja też mam kuzynkę która na mnie leciała przez ładnych parę lat i to ewidentnie (ładna), ale w zyciu nie pomyslalem, żeby cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

No ale przecież w mediach społecznośćiowych ludzie się z tego nie zwierzają więc jak ma się wydać?

 

Myślą, ze w sieci są anonimowi.  Teraz ludzie wiedzą co dzieje się nie tylko na swoim osiedlu, mieście. To już dawno przestał być temat Tabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Czy wy kiedykolwiek spotkaliście się z taką sytuacją, albo słyszeliście o niej?

Mam w rodzinie taki przypadek. Długoletnie małżeństwo między kuzynami, matki obojga były siostrami. Ludzie teraz 60+. Z opowieści starszych wiem, że ich rodzice początkowo byli przeciwni ich związkowi, ale koniec końców po jakimś czasie odpuścili. W takim odległym pokrewieństwie związki są genetycznie i prawnie dopuszczalne. Ich dzieci są zdrowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ceranthir napisał:

Na szczęście nie mam jakichś super urodziwych kuzynek więc nawet jakby mnie pała swędziała to nic by z tego nie było xD

A gdybyś miał i sam takie kuzynce się podobał, to co byś zrobił ? :D

Teraz, Libertyn napisał:

Przecież tematyka incest to jedna z bardziej popularnych tematyk w kobiecej wyobraźni.

 

Jak miałem lat 15 to strasznie kręciła mnie moja starsza o jakieś 8 lat kuzynka. 

Incest? Przybliższysz skąd dane o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jankowalski1727 napisał:

A gdybyś miał i sam takie kuzynce się podobał, to co byś zrobił ? :D

A jak myślisz? 

Cytat

Incest? Przybliższysz skąd dane o tym?

Z tego że swego czasu sporo czytałem opowiadań po angielsku. Erotycznych by nie być zawalonym na, starcie skomplikowanym słownictwem i by tematyka była "wciągająca". Pokaźny procent tych opowiadań to incest. Pokaźny procent tego jest autorstwa kobiet. I w sumie odbiorcami są kobiety. 

 

Przesiadywałem też na anglojęzycznych czatach erotycznych. I zwyczajnie byłem ciekawy o czym myślą i fantazjują kobiety. I się o to pytałem. I uzyskiwałem odpowiedzi po których nieraz prawiłem kazania umoralniające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Libertyn napisał:

A jak myślisz? 

Z tego że swego czasu sporo czytałem opowiadań po angielsku. Erotycznych by nie być zawalonym na, starcie skomplikowanym słownictwem i by tematyka była "wciągająca". Pokaźny procent tych opowiadań to incest. Pokaźny procent tego jest autorstwa kobiet. I w sumie odbiorcami są kobiety. 

 

Przesiadywałem też na anglojęzycznych czatach erotycznych. I zwyczajnie byłem ciekawy o czym myślą i fantazjują kobiety. I się o to pytałem. I uzyskiwałem odpowiedzi po których nieraz prawiłem kazania umoralniające. 

Czyli wychodzi na to, że kobiet często fantazjują o seksie z kuzynami.

 

Najlepsze jest to, że nigdy nie dadzą tego po sobie poznać :D

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kamil9612 napisał:

Gorzej jak masz wierzącą rodzinkę, jak się dowiedzą o konsumpcji to Cię zajebią :D

W Rosji przed komuną na wsiach panował zwyczaj żenienia chłopców ze sporo starszymi dziewczynami. Zanim chłopak dorastał, miał kilkoro dzieci, których ojcem był jego ojciec

1 minutę temu, jankowalski1727 napisał:

Czyli wychodzi na to, że kobiet często fantazjują o seksie z kuzynami.

Braćmi, ojcami, synami, córkami, 🐕, 🐎, uległości, dominacji. Nie ma reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem że biologicznie nie wyczuwa się, że druga osoba jest spokrewniona. W sensie, spokrewnienie nie odpycha seksualnie, tylko;

- tabu i normy moralne funkcjonujące w społeczeństwie

- fakt że w dzieciństwie miało się kontakt z drugą osobą. Jeśli dorastało się razem to czuje się mniejszy pociąg albo żaden. Ja tak mam, koleżanki które znam od piaskownicy aż po wiek >20 mnie nie pociągały. Też w jakichśtam królestwach małżeństwa "szykowało" się w ten sposób że dzieci (niespokrewnione) zapoznawało się od niemowlęctwa, i w takich małżeństwach było mniej dzieci albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.