Skocz do zawartości

Dlaczego gorzej traktujecie brzydkie kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Kto traktuje ten traktuje. A ogólnie to biologia. Wiadomo, iż ładnym ludziom automatycznie nadajemy dobre cechy charakteru, co bywa jednak dość mylne. Refleksyjność i empatia są ważne, lecz jak już są pewne benefity wieku i urody, to warto z nich (w miarę) mądrze korzystać. Ułatwiają życie, a samoumarwianie niezbyt.
 

Bywa mi żal realnie brzydkich kobiet, ale to często kwestia raczej odrzucania towarzystwa charakterem zniszczonym kompleksami oraz zawiścią, a nie tylko stroną wizualną. 
 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te dwie kwestie ze sobą zestawić, to kobiety dużo gorzej traktują brzydkich mężczyzn niż mężczyźni brzydkie kobiety. Po drugie, brzydkich kobiet (w męskich oczach) jest dużo mniej niż brzydkich mężczyzn (w oczach kobiet) co całkowicie zmienia skalę zjawiska. Po trzecie dużo rzadziej mężczyźni przejawiają pogardę w stosunku do brzydkich kobiet niż odwrotnie (często jest to duża życzliwość połączona tylko z brakiem zainteresowania). I po czwarte to zaczyna być widać, jak kobiety coraz częściej zaczynają traktować lepiej zwierzęta niż ludzi (czyt. białych heteroseksualnych mężczyzn), czekać kiedy będą traktować lepiej przedmioty nieożywione i nadawać im jakieś prawa. 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Pytanie dlaczego traktujecie gorzej (nie zwracacie w ogóle uwagi) na mężczyzn którzy jeżdżą furą za całe 200 baksów, mają zakola, i lekką łysinkę, brzuszek delikatny co by konie było gdzie trzymać i mają 160 cm wzrostu? 

 

Do tego robią karierę na śmieciarce, wy nim gardzicie, a bez niego byście pływały w śmieciach. 

 

Wytłumaczysz mi to? 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie w odwrotną stronę dlaczego kobiety źle traktują brzydkich mężczyzn a przy przystojnych dają się poniżać, pozwalają na wszystko i są gotowe do kopulacji?

Adaptacje utrwalone na przestrzeni milionów lat gdzie brzydcy ludzie dawali brzydkie geny, brak zdrowia, była większa szansa na śmierć, wykluczenie ze społeczności

gdzie w pojedynkę praktycznie były nikłe szanse na przeżycie gdzie na każdym kroku czyhała śmierć a to inne plemiona, zwierzęta, choroby czy kapryśna natura.

Dlatego nie mamy na to wpływu to gadzi mózg odpowiada za to, to taki program bezpieczeństwa w człowieku i zarazem nagroda gdy widzimy atrakcyjną kobietę to na jej widok 

czujemy się dobrze to tzw. chemia z bodajże 6 związków chemicznych w organizmie, które zaczynają zalewać nasze ciało i wchodzimy w stan naćpania haju hormonalnego.

To wszystko jest po to byśmy dali nowe życie i spłodzili kolejnego nieszczęśnika, który trafi na ten padół łez i będzie doświadczał cierpienia fizycznego i psychicznego.

Bez tych zamontowanych programów to nawet nie chcieli byśmy spojrzeć a co dopiero rozmawiać czy kopulować z kobietami.

To samo tyczy się kobiet w stosunku do brzydkich mężczyzn dlatego pora by siostra samica w końcu to zrozumiała i dopuściła do swojej świadomości.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Patton napisał:

Czasem wystarczy popatrzeć w oczy, żeby zauważyć kto jaki jest.

Niestety nie posiadam takich mocy🤷‍♀️ i niewiele z oczu wyczytuję. Prędzej ze schematów zachowań, odnoszenia się do innych, lecz to już kwestia dłuższej obserwacji. Nie wyrobiłam sobie jeszcze intuicji w kontekście rozpoznawania ludzi. 
 

Wracając jeszcze do tematu- nie wydaje mi się, aby faceci wyraźnie źle traktowali brzydkie kobiety. Bardziej ze współczuciem lub jak koleżanki. Zwykły brak zainteresowania to nie od razu gorsze postrzeganie. Prywatnie nie umiem tego ocenić. Bywam traktowana zarówno lepiej jak i gorzej od danych osób, lecz to często wynika z moich lub cudzych ograniczeń charakterologicznych. A może jestem naiwna, lecz nie zamierzam zbytnio skupiać się na tym, co daje/odbiera mi wygląd. 
 

A czy kobiety gorzej traktują brzydkich facetów? Nie wiem. Do serio przystojnych odnoszę się z pewną dozą nieufności, ale to też jest mylące, bo „przystojny” nie oznacza „pogardliwy, nielojalny i głupi”, często wręcz przeciwnie. Ładnym ludziom jest prościej, często mają mniej negatywnych doświadczeń, więc lepiej odnoszą się do innych niż ci skrzywdzeni przez geny. Czy gardzę panem śmieciarzem? Nie, uznaję go za cholernie istotną jednostkę w mieście, a z prostszymi ludźmi, jeśli nie są wulgarnymi prostakami, często nawet milej jest pogadać niż z wyjściowym „lepsiejszym” środowiskiem. Czy związałabym się z brzydkim panem śmieciarzem? Fakt, raczej nie;) Natomiast staram się ludzi, na których nie zależy mi pod względem bliższych relacji, traktować po prostu dobrze. Równo nigdy się nie da, ale z podstawowym szacunkiem i sympatią. Zauważyłam, że prędzej odpowiadam miło na uśmiech dziecku, osobie starszej, chorej czy po prostu brzydkiej niż przeciętnie ładnej i zdrowej, tj. takiej jak ja. Nie wiem z czego to wynika, może wychowania po prostu. Chyba, że to wzrok creepa. Wtedy mam ochotę spierdalać jak najdalej. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm :) Tak to jest. Czemu na portalu podbija do mnie bulbaska 80kg z dzieckiem? Gdy ja ćwiczę dbam o siebie itp. Nie podbijam do modelek top secret bo wiem, że mnie spuści w kanał znam swoje miejsce w szeregu. A na co ona liczy ta bulbaska z dzieckiem? Czemu nie spojrzy na kolegę bulbaska co jeździ fiatem uno? A no właśnie. Coś się tu popierdoliło znacznie :). Win Win. Ile razy byłem spuszczony w kanał bo się nie podobałem nie obraziłem się no może wtedy byłem młody teraz rozumiem te mechanizmy i po prostu pojawia się uśmiech żadna pogarda nienawiść. Modelka się nie lituje nade mną, bo chce się z nią przespać... tak samo działa w drugą stronę ktoś chyba rozjeżdża się w oczekiwaniach jak i marzeniach to ma to co sam może dać bądź zaoferować. Jesteś kasztan no cóż nie będziesz mieć modelki. Jesteś ulaną bułą w dodatku z bonusem w pakiecie to na co liczysz na prezesa PKO? No ni chuja. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe Eh no tak, choć się domyślam. Jednak wydaje mi się, że mimo wszystko to gorsze traktowanie nie jest celowe, a bardziej podświadome. 
 

Sama się do tego dołączyłam, ale takie pytanko- czemu nagle wszyscy przeszliśmy na to jak źle traktowani są brzydcy faceci kiedy wątek @deomi jest o czym innym? Sami nie lubicie jak baby odwracają tematy, aby pokazać własne wielkie problemy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie kobiety mają najczęściej wredny charakter, ponieważ tak samo jak nie chce im się pracować nad wysportowaną sylwetką, nad odpowiednią postawą ciała, nad mimiką twarzy, tak samo nie chce im się pracować nad osobowością.

 

Jeżeli ktoś jest leniem patentowanym, to zarówno jak nie wstanie rano przed pracą pobiegać, tak i nie wstanie, żeby pomedytować, czy poczytać wartościową książkę.

 

Znam to z autopsji, jeżeli współpracuję z niezadbaną, grubą kobietą, to praktycznie zawsze mogę być pewny problemów i komplikacji. Co ciekawe, czasami nawet nieznajome brzydkie kobiety zaczepiają mnie na ulicy, czy w sklepie, ostatnio przeglądałem produkty na półce w jakiejś drogerii, a tam gruba baba stojąca obok krzyknęła do mnie: co się gapisz, chcesz się dobrać do mojej torebki? Tra-ge-dia, to jest właśnie brak pracy nad sobą skutkujący emocjonalnością i impulsywnością.

 

Oczywiście są również piękne kobiety z chamskim charakterem, ale je traktujemy podobnie, jak te brzydkie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bad intentions napisał:

Znam to z autopsji, jeżeli współpracuję z niezadbaną, grubą kobietą, to praktycznie zawsze mogę być pewny problemów i komplikacji.

Znam dwie strony. Sztuczna hmm otoczka miłej osoby bo na bycie zołzą pozwolić sobie nie może oczywiście te bardziej świadome oraz ta druga strona, gdzie jej frustracja powoduje agresje do wszystkiego i wszystkich. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CzarnyR napisał:

Czemu na portalu podbija do mnie bulbaska 80kg z dzieckiem? Gdy ja ćwiczę dbam o siebie itp. Nie podbijam do modelek top secret bo wiem, że mnie spuści w kanał znam swoje miejsce w szeregu. A na co ona liczy ta bulbaska z dzieckiem? Czemu nie spojrzy na kolegę bulbaska co jeździ fiatem uno?

Bo kobiety zawsze wymagają więcej od faceta, niż od siebie. Jeśli zarywa do Ciebie grubaska, to olej ją całkowicie. Co ona oczekuję, że gościu zadbany ma zainteresować się orką?😀

Kobiety interesują się grubaskami, pod warunkiem, że mają kasę/zasoby. Bądźmy w tych kwestiach bezwzględni. Ja też dbam o siebie, jestem szczupły, mam zarys mięśni i nie dopuszczam do siebie kobiet z nadwagą😋 W żadnym wypadku. Dlaczego? Otóż gdy zaniedbasz jedną strefę życia( w tym przypadku wygląd) to z reguły rzutuje to na pozostałe strefy życiowe. Jak zaniedbana kobieta może dbać o faceta, skoro samej nie chce się zbyt dużo robić w tym kierunku? To jest nawyk, a nawyki nami podświadomie rządzą.

 

7 minut temu, bad intentions napisał:

Brzydkie kobiety mają najczęściej wredny charakter, ponieważ tak samo jak nie chce im się pracować nad wysportowaną sylwetką, nad odpowiednią postawą ciała, nad mimiką twarzy, tak samo nie chce im się pracować nad osobowością.

 

Często zazdroszczą innym kobietą urody, dlatego ten dyskomfort psychiczny. Potem taka kobieta, myśli, że skoro jest brzydka to ma ,,bogate wnętrze" i jest ,,inna niż wszystkie". Tak to nie działa. Niektórzy myślą, że jak wezmą kobietę niezadbaną to ona wiecznie będzie im dogadzać, bo gdzie ona pójdzie bidulka? To błąd. Jak będzie chciała to pójdzie, zawsze się jakiś kukold znajdzie, który lubi pobawić się damskim tłuszczykiem 🤭

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo większość mężczyzn to żałosne psy na cipe, które głowy używają tylko do tego aby było na co założyć czapkę ?

 

Zgadzam się z autorką powiem nawet więcej to jest chyba jej pierwszy merytoryczny wpis na tym forum od zawsze.

 

Najpierw jest gadanie z daleka "ta chujowa z ryja, tamta jeszcze z czego innego" a jak podchodzą bliżej to psy zaczynają lizać dupę a co poniektóre jeszcze takie początki przeradzają się we wspólne dziecko.

 

Rzygać się chce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe Fidersi to mężczyźni gustujący w gabarytach do tego rozkarmiajacy do granic niemożliwości swoje myszki bo kochanego ciałka nigdy nie za wiele😂🤣😆

Jest to sklasyfikowane jako dewiacja, bo który zdrowy mężczyzna na umyśle i ciele będzie pożądał otyłą kobietę 🤮

@bad intentions Pracuje z grubaskami czy z brzydkimi w korpo i powiem Ci szczerze to tragedia.

Te kobiety mają zero poczucia humoru, wieczne kompleksy, toksyczność, plucie jadem do tego manipulacje, szantaż, gierki i przynoszenie problemów do pracy życia codziennego. 

Na seriale, plotki, obgadywanie za plecami to czas mają natomiast o pracy nad sobą ani myślą. 

@CzarnyR Grubaski na portalach społecznościowych czy w realu mają zaburzony obraz własnej osoby bo masa kukoldow i spermiarzy z braku kobiet w wieku rozrodczym czy w ogóle dostępu do kobiet daje darmowa atencje i teksty w stylu jakaś ty piekna🤣😂 Wtedy nie dziw, że mają przeświadczenie o swojej zajebistosci. Dzisiaj kobita 2/10 SMV wyobraża sobie, że jest atrakcyjna i szuka chłopa minimum 7/10 SMV😁 Ciekawe, że na jej poziomie grubasek ich nie podnieca gdzie nawet potrafią rzucać do takich inwektywami w stylu ty grubasie jak śmiesz do mnie podbijac😆

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, deomi napisał:

A lepiej ładne? XD Różnica jest tak ogromna, że to jest kur*wa jakieś kuriozum.

Czy nie panujecie nad tym i dzieje się to podświadomie? 

 

Po pierwsze: to działa w obie strony. Kobiety też oceniają wzrokiem, faceci też. Ogólnie wszyscy ludzie, bez względu na płeć.

 

Po drugie: efekt aureoli. Z psychologii. Poczytaj. Zawsze ten efekt działa. W sumie to powinienem napisać jako "pierwsze".

 

Po trzecie: nie chodzi o wygląd, a o wizerunek. Czyli całość: zadbanie, forma fizyczna, ubranie, mowa ciała, ogólnie wszystko to co widzimy, a nie tylko wygląd w sensie nos czy twarz. Bo można mieć piękną twarz, ale nieatrakcyjny wizerunek. Można mieć brzydką twarz, ale odpowiednio się "opakować" w atrakcyjny wizerunek.

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.