Skocz do zawartości

Dlaczego gorzej traktujecie brzydkie kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, nowy00 napisał:

Nowy program i wyśmiewanie się

Mi nie wygląda na atrakcyjną oprócz figury. Generalnie większość kobiet mi się podoba, nawet takie najzwyklejsze dziewczyny, jednak tego typu laska...ugh.

 

Atrakcyjna kobieta to w minucie 2:59 się pojawiła. A ta główna bohaterka niech za bardzo nie wyśmiewa, bo sama ma usta jak Eddy Murphy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak faceci traktują brzydkie kobiety to jest nic w porównaniu do tego jak kobiety traktują brzydkich kolesi. 

0 wyważenia słów, pogarda, byłem świadkiem jak dziewczyna wręcz wysmiała w twarz gdy ten do niej podbił na bajere. 

A wcale nie byla taka zajebista. Ego wyjevane w kosmos 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naturalne. 

Gorsze natomiast są brzydkie i pewnie siebie kobiety. Trafiłem do grupy na studiach gdzie 90% to kobiety, z czego 90% typowe szare myszki. W praktyce dziś jak siedzieliśmy na piwie (byłem jedynym chłopakiem i myślałem że ochujeje z tej atmosfery grzeczności i słodkości) najwięcej do powiedzenia oprócz mnie miały 2/3 laski. Z czego jedna gruba. Nie wiem, jestem jebanym ignorantem, nie nadaje się do życia w społeczeństwie, whatever. 

Ale mnie mogę kurwa zdzierżyć jak większą część rozmowy nadaje jakiś prosiak, na którego nie da się patrzeć, a on myśli że jest centrum wszechświata. 

Nie jestem uprzedzony do grubych kobiet. Dwie osiemnastki spędziłem prawie całe na dyskusjach z laską 1/10, z którą po prostu mi się zajebiście rozmawiało. Ale ona miała coś do powiedzenia, coś przeżyła, coś przeczytała. Natomiast dzisiejsze słuchanie o rasach psów i tym jacy bogaci ludzie mieszkają w rejonach X miasta Y (tam gdzie gruba) to było za dużo.

Czytam teraz Hawkinsa i staram się zwiększać energię ale czasem się nie da. Ja wiem, ona nie robi mi personalnie nic złego, ale mam awersję, nie potrafię. Jeśli dziewczyna jest ładna i głupia to do pewnego momentu da się dużo przeboleć. To samo w drugą stronę (wiem, większość facetów tak nie ma). Ale jak jest głupia i paskudna to... to lepiej żeby jej nie było wcale. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo tak. Może inaczej zabrzmi nie tak drastycznie: nieco lepiej traktuje ładne dziewczyny, swoich kolegów i znajomych, ludzi z którymi coś mnie łączy (wspólne miasto rodzinne, poglądy, gust muzyczny, zainteresowania, ulubiony klub sportowy itd.). Nie będę ściemniał i mówił, ze wszystkich równo. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nowy00 napisał:

Dla mnie obie laski są niezłe :)

Nie pogardziłbym żadną z pań.

Rozumiem.

 

Mi po prostu takie zrobione się nie podobają ale to mój gust, natomiast razi mnie dowalanie innym za wygląd i jeśli ona by mi dowaliła, to również bym oddał. To że specjalnie dobierają takie przeciwieństwa i są pewno umówieni poza kamerami to inna sprawa i inny temat. 

Jednak mówię, mi osobiście ona się nie podoba i dla mnie nazywanie jej atrakcyjną jest trochę przesadą, choć wierzę że wielu będzie na nią ślinka leciała. Niech zmyje te makijaże, odessie to coś co wcisnęła sobie w górne usta, zmaże brwi i ściągnie te fejkowe wyuczone zachowania, okulary niech odda do cyrku, to wtedy będzie atrakcyjniejsza w moich oczach o wiele wiele wiele bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 18:45, SzatanKrieger napisał:

Rozumiem.

 

Mi po prostu takie zrobione się nie podobają ale to mój gust, natomiast razi mnie dowalanie innym za wygląd i jeśli ona by mi dowaliła, to również bym oddał. To że specjalnie dobierają takie przeciwieństwa i są pewno umówieni poza kamerami to inna sprawa i inny temat. 

Jednak mówię, mi osobiście ona się nie podoba i dla mnie nazywanie jej atrakcyjną jest trochę przesadą, choć wierzę że wielu będzie na nią ślinka leciała. Niech zmyje te makijaże, odessie to coś co wcisnęła sobie w górne usta, zmaże brwi i ściągnie te fejkowe wyuczone zachowania, okulary niech odda do cyrku, to wtedy będzie atrakcyjniejsza w moich oczach o wiele wiele wiele bardziej.

 

W porządku. Rozumiem. 

Kobietki niezłe, a blondynki lubię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Muszę się przyznać, że sam się na tym przyłapałem. Ostanie dni jakoś tak dały mi do myślenia. Źle traktuje brzydkie kobiety. W sensie nie że ubliżam im czy coś ale nie mam cierpliwości do nich, jak coś chcą w pracy to odpowiem poł zdaniem tak na odpierdol. Szybciej mnie denerwują i każdą minutę spędzoną z nimi odbieram jako stratę czasu. 

 

Dzięki za wątek, wcześniej o tym nie myślałem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.