Skocz do zawartości

Talon przyjemności


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.  

 

Co byście zrobili, jak byście dostali od kobiety na urodziny, walentynki lub inne okazje talon/bon przyjemności ? 

 

Parę razy widziałem na babskich grupach takie propozycje od pań. 

Bo użytkowniczka pisała że nie ma pomysłu ani prezentu dla swojego misia.  

 

cwLmKGR.jpg

 

 

HApjWch.jpg

 

IZxIUh9.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze: 

 

Ten bon można zrealizować poza relacją?

 

Jeśli nie, znaczy że te 'rarytasy', które powinny być traktowane jako obopólna przyjemność, są jakąś formą nagrody za wyniki.

A to nie kojarzy się dobrze. 

 

Jeśli tak, to bardzo wspaniałomyślne, mądre, oddane, akuratne i pełne miłości partnerki. Łezka wzruszenia mi poszła na myśl o takiej.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety idą po najmniejszej linii oporu, z tyłka zrobiły sobie intratny biznes i myślą, że będą cały czas wykorzystywać to do zaspokajania potrzeb.

Zobacz na te bony to tak jakby mężczyźnie napluć w twarz, bon na jednego lodzika? a ile jest wart lodzik u divy 30-50 zł.

Co za łaskawość. No to myszka się wykosztowała nie ma co.

Kartka na seks jeszcze lepsza z terminem ważności z podstawowymi czynnościami, które to kobieta powinna wykonywać każdego dnia.

Kobiety są już tak bezczelne, że dostęp do jej łona to jakaś nagroda kiedy mężczyzna zasłuży.

Gdybym coś takiego otrzymał od kobiety zareagował bym tak😁

 

memy #humorobrazkowy #heheszki #smieszne - Ben_one - Wykop.pl

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem takie coś kiedyś... 30 kart. Był lodzik, był sex, była dupka. No ale to może z 5 takich kart. Były też takie proste jak kolacja, śniadanie do łóżka czy też dzień jazdy samochodem bez marudzenia (młody byłem, bez dzieci i chodziło o prędkość). W sumie dobrze wspominam ten prezent. Tym bardziej że to dostałem na walentynki czy coś takiego... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.