Skocz do zawartości

Szanuje regulamin, wychodzę poza standardy


PaniNaM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, członków forum ;D

( w tym sformułowaniu jest więcej niż myślicie lub sobie wyobrażacie) szacunek do regulaminu został spełniony. Szanowna administracjo avatar dodany, przywitanie zaliczone, deklaruje zapoznanie się z oficjalną częścią formu. 

Do rzeczy. Jestem zaintrygowana wieloma wpisami, czytam i zastanawiam się wtf? Od dłuższego czasu przyglądam się temu co dzieje się w relacjach damsko-męskich, jak nasz świat zmienił kiedy weszliśmy w ten cały świat wirtualnej rzeczywistości ( to ironia). 

Na formu trafiłam chcąc zrozumieć co kieruje Panami we współczesnej rzeczywistości. 

Jaka jestem zdecydowana, świadoma siebie, znająca swoją wartość. Nie żadna księżniczka czy feministka raczej 100% kobieta dobrze wiedząc czego chce, z kim chce i jak chce żyć. Znam swoje wady i zalety, znam słabości i ograniczenia. Wiem dobrze co lubię i z czym się nie zgadzam. 

Oczekuję po formu, że po mimo wszystkich różnic jakie dzielą mężczyzn i kobiety znajdziemy wspólne pole do zrozumienia siebie nawzajem jako ludzie. 

P.S. z przyziemnych spraw interesuje się motoryzacją, lubię zimne piwo o każdej porze, dzień bez mięsa jest dniem straconym, wolę działać niż czekać na wybawienie 

Circus Boxtalino

De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.