Skocz do zawartości

Mam paranoję czy coś tu nie gra ?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.09.2021 o 12:15, Seb4stian napisał:

Co do dziecka wcześniej naciskała non stop, ale może faktycznie już dziecka ze mną nie chce. (Na moje szczęście z tego co piszecie).

 

Pamiętaj, że może je sobie zrobić i to z Tobą, myśląc już o przyszłości bez Ciebie - są sposoby. Jak nabite gumy wyrzucasz do kosza na śmieci, to już jesteś w strefie zagrożenia.

 

To już umarło. Wiesz już chyba sam dobrze, że ona "zasługuje na kogoś lepszego". ;)

 

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tydzień temu była na urodzinach koleżanki. Zawsze po tego typu spotkaniach było między nami gorzej, bo nasłucha się ciekawych porad odnośnie związków lub zobaczy jak zachowują się te idiotki.  Opowiadała mi później jacy faceci ja podrywali. To wzbudzanie zazdrości czy coś innego ? Dzięki forum analizuje teraz niektóre zachowania. Dodatkowo Hit: koleżanki powiedziały jej, że jej były wrócił zza granicy do naszego miasta na stałe (byli parą przez rok w technikum).

 

Do sedna:

Wczoraj znowu się pokłóciliśmy przed moją pracą. Powiedziała że nie musi tu mieszkać, więc odpowiedziałem żeby się wyprowadziła a ona się zgodziła.

Usłyszałem że będę ją jeszcze błagał o powrót, jestem chujem itd.

Kiedy wróciłem z pracy nie przeprosiła i chciała udać że nic się nie stało. Przypomniałem o porannej rozmowie. Przed chwilą spakowała się i wyprowadziła. Nie zabrała wszystkich swoich rzeczy.

 

Wziąłem sobie Wasze rady do serca - czas nad sobą popracować. Prawdopodobnie z czyjąś pomocą - nie tylko wiedzą z forum i polecanych książek.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Goya napisał:

Chyba jednak rozumiesz ze byles przez wszystkie te lata dla niej tylko miejscem na przeczekanie, bo oto pojawia sie inna opcja i wszystkie te lata razem ona szybko przekresla

Rozumiem, ale z drugiej strony w głowie mi się nie mieści jak można zrobić takie coś wieloletniemu "partnerowi". Niestety widzę że nie mogę mierzyć wszystkich jedną miarą i nie każdy ma zasady. Po przeczytaniu wielu tematów i tak stwierdzam, że moja sytuacja to pikus. Programowanie zrobiło swoje. Byłem naiwny i nie znałem życia. Mam nadzieję, że wreszcie otworzę oczy. Teraz przypomnialo mi się, że ona już wcześniej podglądała tego byłego regularnie w social mediach. Gość to również beta, więc gratuluję wyboru.

3 godziny temu, Fury King napisał:

No to się porobiło. Życzę silnej woli. 

Dziękuję 🙂

 

Godzinę temu, Taboo napisał:

Gratulacje, jeden pasożyt emocjonalny mniej w Twoim życiu.

 

Jak się teraz sprawy mają?

Nie mamy ze sobą kontaktu. Chodzę do pracy, dalej trenuję i staram się czytać wskazane książki.

 

Na pewno muszę uporządkować sprawy z przeszłości, dlatego wczoraj byłem na konsultacji u terapeuty. Tym razem u mężczyzny. Pytał czy kiedyś chodziłem na terapię,jak wyglądała i czemu zrezygnowałem. To co usłyszałem zwaliło mnie z nóg. Powiedziałem  że kiedyś pani psycholog  powiedziała że mam problemy ze sobą a moja eks nie robi nic złego. On przerwał mi o powiedział : "hola hola. Problemy ze sobą nie są usprawiedliwieniem dla takich zachowań partnerki. Podbijala swoje ego pana kosztem." - Powiedziałem o jej "kolegach". Byłem w szoku że usłyszałem tak szczera i bezpośrednią odpowiedź.

 

Przez solidarność jajników jakiejś pizdy straciłem kilka lat. Powinna kurwa stracić prawo wykonywania zawodu. Teraz czas się naprawiać.

 

Edytowane przez Seb4stian
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła i sio. Bardzo dobra wiadomość.

Szybko odesłać jej klamoty kurierem za potwierdzeniem odbioru.

Zmień zamki!

Po wysłaniu blokada na portalach społecznościowych i jej nr tel.

Kontynuować terapię u faceta terapeuty/psychologa.

Najważniejsze, że nie skoczyłeś w przepaść i zatrzymałeś się tuż przed nią.

Poczytaj książki, forum, zajmij się sobą, może odkryjesz nowe zainteresowania?

Z kobietami daj spokój przez jakiś czas.

W razie potrzeby pisz na forum :)

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seb4stian Jak w związku laska wie, że od ręki znajdzie sobie nowego lepszego partnera to jedyne co możesz zrobić to zastosować porady z książki "No more mr. nice guy" ale raczej masz po związku. Dbaj o swoje SMV -> ćwicz, poznawaj ludzi. Zapuszczenie się w relacji to klasyczny błąd który popełniają ludzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ppiszesz wynika, ze wiele rozumiesz co bylo niedobrego w waszej relacji, potrafisz ocenic wszystko co ona robila zle, teraz najwazniejsze abys potrafil odpowiednio wczesnie zareagowac jak trafisz na inna panne i zacznie Ci cos odstawiac, masz ku temu wielkie szanse, jestes starszy, uzbrojony o wiedze z tego forum jak i ze swojego zycia, wiec traktuj te lata jako nauke na przyszlosc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.