Skocz do zawartości

Propozycja trójkąta, od żony


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, Tomek9494 said:

Przecież właśnie m.in po to bierzesz ślub aby mieć drugiego człowieka w sferze seksualnej tylko dla siebie a nie, że genitalia mają być jak drzwi w biedronce, jeden wchodzi, drugi wychodzi itp.

 

O bracie. Zajebiście napisane. Nie dosyć że mądrze to jeszcze trochę śmiechłem mimo poważnego dosyć tematu :) 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GriTo napisał:

Hm, książkowy przykład: "ona nigdy nie jest Twoja, Twoja jest tylko teraz kolej..."

 

Czy powyższe zagadnienie powinno również dotyczyć małżeństwa?

 

5 minut temu, Trevor napisał:

 

O bracie. Zajebiście napisane. Nie dosyć że mądrze to jeszcze trochę śmiechłem mimo poważnego dosyć tematu :) 

 

No bo taka prawda, biorąc kobietę za żonę zakładasz raczej, że nie będzie się sypać z innymi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomek9494 napisał:

 

Czy powyższe zagadnienie powinno również dotyczyć małżeństwa?

 

 

No bo taka prawda, biorąc kobietę za żonę zakładasz raczej, że nie będzie się sypać z innymi :)

 

W obecnych czasach małżeństwo już mało co znaczy i nie jest żadnym wyznacznikiem co wolno a czego nie wolno. Niestety...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, thyr napisał:

Nie wierze ze nie zapytales kogo ona chce wybzykac .Na twoim miejscu zameczyl bym ja  pytaniami o przyszlosc tego zwiazku .Tak gdzies do momentu w ktorym ona na pismie przyznaje sie do zdrady.

Totalna blokada, nie ma szans. Tętno przedzawałowe, ale sztywno. Złapałeś mnie za rękę? Nie, to nie moja ręka, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, baboczysko napisał:

Może to głupie, ale za powiązanie dusz. Po tamtym, jakbym przestał Ją widzieć całą, jakby była za mgłą.

I to i to jest iluzją, rozsypał się tylko jej wizerunek.


Oddziel jak możesz wyobraźnie od rzeczywistości bo się zamęczysz.

Znajdź sposób by odkryć przyczynę zmiany zachowania jak nie masz presji czasu lub innej to na spokojnie dasz radę.

Na złodzieju czapka gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, icman napisał:
 

I to i to jest iluzją, rozsypał się tylko jej wizerunek.


Oddziel jak możesz wyobraźnie od rzeczywistości bo się zamęczysz.

Znajdź sposób by odkryć przyczynę zmiany zachowania jak nie masz presji czasu lub innej to na spokojnie dasz radę.

Na złodzieju czapka gore.

Duchowość, to nie tylko kwestia wyobraźni, bracie. Red pilla wziąłem już dawno temu😉 znam rzeczywistość, brzydzi mnie, ale jest, jaka jest. Fakt, wstyd to potężna emocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mati248 napisał:

Pamiętam jak parę miesięcy temu, siedziałem na ławce obok takiego zakładu. Na wprost był parking. Była to godzina gdzieś po 17, zakład pracuje do 15.  Na parkingu stało jeszcze kilka aut. 

I tak siedzę na tej ławce obserwuje i podjeżdża auto, wysiada koleś i laska. Chwilę gadają, pożegnali się on odjechał a ona też wsiadła do innego auta i pojechała.  

 

Co o tym myślicie ? 

 

Ja od razu pomyślałem że ją bolcuje po godzinach pracy a mężu wciska że przedłużyło się jej.  

 

 

Tak pomyślałeś. Jeśli nic nie wskazywało na zażyłość, równie dobrze mogli wrócić z delegacji. Mogli być na spotkaniu klienta. Mogło być 100 innych powodów niż zdrada. A może ona wcale nie ma męża. Wyciągasz tak daleko idące wnioski bo zobaczyłeś dwoje ludzi na parkingu. Powala mnie twoja przenikliwość. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, icman napisał:

Duchowość to ogromny worek, co konkretnie masz na myśli?

Gdzieś to wszystko miałem wcześniej, ale rozproszone. Od niedawna odnajduję spokój, widzę więcej. Możesz myśleć, że to bzdury, ale mi bardzo pomaga medytacja. Potęga umysłu, wraz z silnym ciałem, tworzy całość. Potrafię odnajdywać spokój i logikę, tam gdzie wcześniej, byłbym zwykłym, głupim, niszczycielem. 

19 minut temu, Trevor napisał:

 

z9476394IH.jpg

Tak jest najłatwiej 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Tomek9494 napisał:

No bo taka prawda, biorąc kobietę za żonę zakładasz raczej, że nie będzie się sypać z innymi :)

Wyobrażenie kontra rzeczywistość.

A swoją drogą, kto ma być trzeci w tym trójkącie, bo jak koleżanka, to byłbym za, a nawet przeciw 😆

 

A może to jest jak w tym dowcipie :

-żona pyta męża jesteś chętny na trójkąt ?

-no co ty zwariowałaś.

-no dobra, to ciebie skreślam.

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piter_1982 napisał:

 

Tak pomyślałeś. Jeśli nic nie wskazywało na zażyłość, równie dobrze mogli wrócić z delegacji. Mogli być na spotkaniu klienta. Mogło być 100 innych powodów niż zdrada. A może ona wcale nie ma męża. Wyciągasz tak daleko idące wnioski bo zobaczyłeś dwoje ludzi na parkingu. Powala mnie twoja przenikliwość. 

Jak dobrze wiedzieć, że są jeszcze ludzie myślący, poza utartymi schematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marciano Teraz mi się przypomniało jak moje byłe też niedługo przed rozstaniem robiły cuda na kiju i bardzo chciały próbować nowych rzeczy pierdoląc się jakby jutra miało nie być. Pamiętam jak ex proponowała mi po stosunku, czy chce skończyć w jej ustach. Odmówiłem, bo nie chciałem tracić amunicji i energii, na co ona że na moim miejscu by skorzystała. To było sugerowanie "korzystaj, bo niedługo może nie być już okazji".

@baboczysko Jak dla mnie duża czerwona flaga, wiedz że coś się dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piter_1982 napisał:

 

Tak pomyślałeś. Jeśli nic nie wskazywało na zażyłość, równie dobrze mogli wrócić z delegacji. Mogli być na spotkaniu klienta. Mogło być 100 innych powodów niż zdrada. A może ona wcale nie ma męża. Wyciągasz tak daleko idące wnioski bo zobaczyłeś dwoje ludzi na parkingu. Powala mnie twoja przenikliwość. 

 

Życie mnie nauczyło żeby się spodziewać po kobietach wszystkiego najgorszego.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, baboczysko napisał:

Od jakiegoś czasu, jest jakby odmieniona, coś od Niej bije.

 

Przerabiałem to samo z pewną ex. Cytując klasyka "wiedz że coś się dzieje". Jak dla mnie to jest ostatnia już chwila na skok w kierunku nowej gałęzi. Już nie długo możesz usłyszeć "miś nie wiem co czuję".

 

Jesteś dorosły więc detektyw, gruntowne przetrzepanie telefonu/laptopa plus kamerka w mieszkaniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, baboczysko napisał:

Gdzieś to wszystko miałem wcześniej, ale rozproszone. Od niedawna odnajduję spokój, widzę więcej. Możesz myśleć, że to bzdury, ale mi bardzo pomaga medytacja. Potęga umysłu, wraz z silnym ciałem, tworzy całość. Potrafię odnajdywać spokój i logikę, tam gdzie wcześniej, byłbym zwykłym, głupim, niszczycielem. 

Nie myślę, że to bzdury, myślę jednak, że duchowość jest na tyle subiektywna, że przy ocenie sytuacji przez różne umysły należy znaleźć najbardziej obiektywną płaszczyznę i aparat pojęciowy w czym imo dobrze sprawdza się logika. 
 

Mi chodziło o to, że Ty nie widzisz osoby tylko jej wizerunek przepuszczony przez własne filtry więc ocena ta jest z gruntu uwarunkowana i z mojego doświadczenia więcej mówi o Tobie niż o niej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że mój post nie wniesie nic merytorycznego ale muszę :

 

JAKIE TO TYPOWE DLA P0LKI!

 

Dostałam co chce ( najczęściej dziecko i/lub ślub) to tera pora na frajerską akcje, która zabije między nami wszelkie uczucia i zaufanie - byle jak najszybciej!

 

Powtarzam - JAKIE TO TYPOWE DLA P0LKI, KLASYK!!

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, baboczysko said:

Poza tym podejrzewam zdradę. Od jakiegoś czasu, jest jakby odmieniona, coś od Niej bije. Zrobiła się też bardziej wulgarna w sexie i w stosunku do mnie

 

Jako że sam miałem romans to podzielę się z tobą zachowaniem kochanki, czyli takiej twojej żony (mam nadzieję, że jednak nie ma). Może ci to jakoś pomoże.

 

1. Większa ochota na ostry i częsty seks występuje w pierwszych miesiącach romansu bo hormony zalewają mózg, jednym słowem ruchać się chce niedooposania. A ostry bo człowiek jest na takim haju że musi mieć ostre bodźce aby się pobudzić. Z kochankiem nie musi być ostry choć przeważnie jest. Może być też byle jak. I tak mózg rozsadza. 

 

Na tym etapie często dochodzi do wejścia w rolę idealnej żony, czyli w domu posprzątane, uprane, ugotowane, dzieci ogarnięte, cipka gotowa. To chyba mix wyrzutów sumienia, strachu, próby utajenia romansu, wyrafinowania. 

 

2. Wrogość w stosunku do męża to pierwszy objaw tworzenia degradacji męża w podświadomości żony, czyli że zaczyna przechodzić na strone kochanka ale najpierw musi sobie odpowiednio męża zanegować, obrzydzić go w głowie. Później zaczną się pretensje o byle co, nieustające kłótnie, czepialstwo, wyciągnie pierdół sprzed 5 lat. W końcu dowiesz się, że wkurwiasz ja bo za głośno oddychasz.  Tak po roku romansu. Stopniowo. 

 

3. Niechęć do seksu. Oziębłość- kolejna faza. Najpierw były ostro i często ale kiedy emocjonalnie już odpłynie do kochanka to szlaban na dupkę.

 

4. Zobojętnienie, brak zainteresowania mężem i tym co robi, gdzie idzie, kiedy wraca. Jednym słowem traktowanie jak powietrze. 

 

5. Ostatni krok należy do kochanka. Żona jest już psychicznie i emocjonalnie gotowa przejść na nową gałąź. Jeśli kochanek zadeklaruje się, że chce z nią być to z nim będzie. Nie da się zatrzymać.

 

Mam nadzieję, że jednak to nie romans bo oznaczałoby to piekło dla was wszystkich. Zdrada, wyrafinowanie, udawanie, kłamstwa to niszczy psychikę na lata. Ciężko się przez to przechodzi. 

 

Ps. Jeszcze jedno - kobiety potrafią się świetnie maskować, zwłaszcza na początku. Jednak gdy zwyczajnie zakocha się w kochanku to w końcu swoim zachowaniem zdradzi tajemnice. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez RealLife
  • Like 26
  • Dzięki 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z klasycznych schematów jest taki: laska proponuje Ci trójkąt a następnie oznajmia "no.... to skoro Ty się pobawiłeś to ja zaproszę Mokebe z Ahmedem by mnie wzieli na dwa otwory a Ty będziesz kręcić wideo, tylko nie nadpisz taśmy z naszego ślubu". Chcesz w to iść? Ja bym nie poszedł...

Edytowane przez Dassler89
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie małżeństwa, to każdy mąż powinien wystąpić o rozwód niezależnie od sytuacji - rozwód z uwagi na zmiany w prawie.

Jeżeli zaczęły się ataki psychiczne, to tym bardziej.

 

Obecnie małżeństwo stało się zakładem bukmacherskim, czy pańcia nie okaże się wariatką za lat kilkanaście, kilka lub zaraz po zaplanowanym ślubie :D

Stawką często są długi lub utrata majątku obecnego i przyszłego, mieszkania, zdrowia psychicznego własnego i przyszłych pokoleń, a w przegraniu zakładu pomaga m.in. kobieta, państwo i banda feministek.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BlacKnight napisał:

Opisz jeżeli możesz w celach naukowych, innym na przyszłość się przyda.

Kumpel pracuje w transporcie, jeździ na solówkach i rozwozi towar z punktu A do punktu B więc praktycznie cały dzień go nie ma. Jego była żona nie pracowała dlatego cały dzień miała dla siebie a, że zamiast pracować nad sobą, ogarniać dom i wychowywać dzieciaki to z nudów zaczęła jak to zwykle bywa przesiadywać na portalach społecznościowych gdzie poznała gacha. Wpierw kumpel niczego nie podejrzewał gdy ona obrabiała inne bolce dopiero zdziwiło go to, że w domu syf, nic nie zrobione do tego dzieciak wiecznie u dziadków bywał. Zamontował kamerki w domu i GPS w samochodzie by wiedzieć gdzie żonka bywa. Nakrył ją na gorącym uczynku jadąc za nią do gacha. Teraz ma dowód i w sądzie założył sprawę o rozwód z winy żony. Mam nadzieję, że się uda ukarać kobietę choć wiadomo jakie mamy prawo w Polsce. 

  • Like 14
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Propozycja trójkąta, od żony
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.