Skocz do zawartości

Wpływ liczby partnerów seksualnych na relację damsko-męskie


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Carl93m napisał:

Jaka jest według was dopuszczalna maksymalna granica partnerów seksualnych, żeby wejść z kobietą w związek?

Ciekaw jestem jak to sprawdzisz ? 
Spotkałem taką jedną panią która była 6 miesięcy po rozwodzie - przyznała się do liczby 4 w tym czasie i była zażenowana jak szybko się to zmienia. Ale takie realia Tinderów i innych fajnych aplikacji. 
Wiele kobiet mówi że miały max 3 partnerów :))) (ich ulubiona liczba to również 2) 

Wniosek 
Ja tam wolę nie wiedzieć. Śpię spokojnie i tobie też życzę :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, spitfire napisał:

Ja tam wolę nie wiedzieć. Śpię spokojnie i tobie też życzę :)

I tak było do wczoraj przez cały czas. Nie obchodziło mnie to. 

Wczoraj mi się to zrobiło jak powiadała mi o swoim ostatnim związku, że rozstała się z gościem, bo był totalnie pasywny, tylko siedzieli na kanapie, oglądali Netflixa i nie zabawiał pańci (to już moje słowa).

Przedstawiła gościa jako klucha takiego. Za to cała jej rodzina go bardzo lubiła, a mnie nie zbyt jej ojciec np. lubi, przynajmniej tak mi się wydaje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m Jeśli się w niej zakochujesz to super - po to jesteśmy ludźmi, żeby przeżywać emocje, a mężczyznami - żeby je przezywać w kontrolowany sposób. To, że wiesz co będzie i jak to się może skończyć, to jest jednocześnie i dar i przekleństwo - ale żyć trzeba! ;)

 

 

5lr1dt.jpg

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.