Skocz do zawartości

Poszła w ślinę z psem


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety są obrzydliwe. Przynajmniej ta jedna.

 

Wychodzę z poczty koło parku. Do samochodu idzie z psem MILF nawet niezła. Ruchable napewno. 

 

Nagle patrzę a ta przykucneła przed autem i do tego psa "ty mój słodziaku, chodź tu do mnie..." i zaczęła dawać mu całusy w pysk. Pies zadowolony, ogonem merda, i jej mordę liże. Po ustach, policzkach, nosie. Wylizał babę. Normalnie poszła kobieta w ślinę z psem. Ja tak patrzę, oczom nie wierzę i nie wiem gdzie się schować. Kurwa mać. Żygam. 

 

Przeciez ten pies to sobie jaja liże jak i innym psom. 

Tfuu, fuj. 

 

Później weź się z taką całuj a dobra dupa była. 

  • Like 3
  • Haha 10
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżam schodami w centrum handlowym w Niemczech.

 

Przede mną jakaś madga z dzieckiem na moje oko synek ok4-5 lat.

 

Rozgląda się na boki i nagle schyla się i mu wpycha język do ust i leci z nim mega ślimaka przez dobre kilka sekund.

 

Chciałem jej najebać. Serio.

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Wjeżdżam schodami w centrum handlowym w Niemczech.

 

Przede mną jakaś madga z dzieckiem na moje oko synek ok4-5 lat.

 

Rozgląda się na boki i nagle schyla się i mu wpycha język do ust i leci z nim mega ślimaka przez dobre kilka sekund.

 

Chciałem jej najebać. Serio.

 

 

 

Również byłem naocznym świadkiem podobnych sytuacji, z młodą matką w roli głównej, w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Huck Finn napisał:

 

Również byłem naocznym świadkiem podobnych sytuacji, z młodą matką w roli głównej, w Polsce.

 

Na FB też widziałem nie jedną młoda matkę z tymi całusami w usta na zdjęciu.

 

Pedofilek jest więcej niż możnaby przypuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

Młody jesteś nie znasz się xD

 

Wnioskuję , że na życie zarabiasz metodą "na wnuczka"? ;)

 

image.jpeg.45f8ad11d1c6da8db62640fb8fc6e7ec.jpeg

 

image.jpeg.ce1f8f1d28d174102e5e1a51f35fb393.jpeg

 

Proponuję zmainę avataru na coś tego typu, bo piszesz ciekawe rzeczy, ale jak patrzę na te ryje to mnie ( i może nie tylko) krew zalewa. ;)

 

Btw z tego co kiedyś wyczytałem to jestem 1-2 lata starszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I Tylko nie na "Król bolek I"

 

 

20 minut temu, balin napisał:

Jakby nie patrzeć ojciec Tadeusz , to narodowy wzór zaradności.

 

Albo umiejętności urabiania starszych osób, u których mózg już nie funkcjonuje poprawnie.

 

Mordo jak sobie przypomnę swoją ś.p. Babcię to masakra. Jakbyś jej posłuchał to ona gorsze kocopoły gadała niż Jehowi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wole niech się liże z psem przynajmniej można dostać lżejszych chorób niż liżąc ludzi.

Wyobraź sobie, że twoja kobietę lizało dziesiątki facetów i dymało minimum 10. Robiła to setki razy. Każdemu ciągnęła po same bile być może z finałami, a teraz zgrywa przed tobą nie winą.

Na pewno była zarżnięta nie na jednej imprezie. Cnotki też chodź pewnie nie pamiętają drugie pamiętać nie chcą :D Jedna opowiadała jak nie znajomy ją upił jednym piwem i nic nie pamiętała i cyk lodzik i licznik mógł jej się podnieść :D druga impreza poszła bez faceta i jeden był bardzo przystojny i cyk licznik o jeden :D

Zawsze się zagłębiałem w psychikę kobiet. Interesowało mnie jakie one są naprawdę bez fasady czystej moralnej dobrej. Lizanie psa w sumie nie jest takie złe. Jakby taki od pał tylko miała na sumieniu to brał bym ją :D

Inne porządne też są obrzydliwe. Co jest bardziej obrzydliwe ślina psa czy wykorzystywanie poniewieranie i szczucie na własnego faceta i obwinianie go, że jest się samemu ze sobą nieszczęśliwą? :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buka1977 Przypomniało mi się powiedzenie, które na czacie już cytowałem a usłuszałem to od typa +60 - "Kiroviets, bab za ch**m wszedzie pójdzie xD Zostawi męża, dziecko, i chorą matkę" ;)

 

*A od typa się różnychopowieści ciekawej treści nasłuchałem :) .

 

 

 

 

Zresztą na garso czytałem relację divy jak klient wpadał do niej z psem xD . I je**li ją na zmianę za jakąś dopłatą :)

Edytowane przez Kiroviets
dop.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kiroviets napisał:

Zresztą na garso czytałem relację divy jak klient wpadał do niej z psem xD . I je**li ją na zmianę za jakąś dopłatą :)

Ciekawe ile takich historii jest co myszki ukrywają :D Ja niestety nie znam żadnej zoofilskiej historii. Znam za to inne. Kobieta chwaliła się swoją zaradnością życiową, że dała dupy prawnikowi, lekarzowi, księdzu oraz biznesmenowi. Z każdym z nich ma po jednym bobo i żyje sobie na wielkim poziomie. Mówiła, że np. jeździ na wakacje do Rzymu i nie ma co robić z pieniędzmi. Biznesmen swego czasu miał gorszy okres to go nie dobijała bo powiedziała po co? Co jej da jak go wykończy? Niech daje tyle co może naj więcej. Lepsze to niż ma się wyhuśtać i nic nie dawać :D

Chyba bym wolał żeby była zerżnięta przez psa i mniej by mnie to brzydziło niż to co opowiadała :D

 

 

Edytowane przez buka1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.