Skocz do zawartości

Poszła w ślinę z psem


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

@buka1977 Dlatego tu siedzę na forum XD. Lubię tego typu historie poczytać.

Zresztą sam bym opisał parę, ale za szybko mnie mogą namierzyć xD.

 

BTW znam historię gościa, co wydał 2 grube bańki na kochanki i zaniedbał parę biznesów przez nie. A jego ex wife to przeciwieństwo 99% kobiet Tu opisywanych  :) Zresztą jego historia to temat na pół forum xD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger podobno Naziole chcieli połączyć geny goryla z ludzkimi i wymuszali stosunki małpy z kobietą. Zgodność genetyczna goryla z człowiekiem ogromna.

 

Arbuz składa się prawie z samej wody, więc też duże podobieństwo do człowieka, a jak wiemy wiele kobiet lubi arbuza opierdolić. Coś jest na rzeczy z tymi psami xD

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

@SzatanKrieger podobno Naziole chcieli połączyć geny goryla z ludzkimi i wymuszali stosunki małpy z kobietą. Zgodność genetyczna goryla z człowiekiem ogromna.

 

Niestety prawda jest gorsza od fikcji.

 

Oni łączyli specjalny typ wilka występujący w Polsce i bodajże w Niemczech, który był wyjątkowo zgodny z człowiekiem, jeśli dobrze pamiętam. Przeszczepiali kończyny na przykład świni i łączyli z ludzkimi - z tego co pamiętam one funkcjonowały ale bardzo krótko. Są opisy jak eksprymentowano i ponoć krzyki było słychać na kilka kilometrów to wpadli na pomysł by podcinać struny głosowe i zakładać maski gazowe by nie widzieć twarzy ofiary.

 

Obcinali głowy i próbowali robić coś ala Frankenstainy. Niestety ludzka rasa uważa się za rozwiniętą a nią nie jest, jeżeli już to jesteśmy mocno zacofani.

 

Poza tym na bank istnieją hybrydy w ośrodkach na Antarktydzie i innych placówkach, gdzie przeciętny Marian z Poznania nie ma dostępu. Tak naprawdę to nie są żadne nowe teorie. Ale nie chcę wchodzić w tą tematykę bo to studnia bez dna i kontekst moich dawnych zainteresowań, które już ode mnie odeszły i były częścią mnie starego. No i tak poza tym chciałbym się mylić.

31 minut temu, mac napisał:

Arbuz składa się prawie z samej wody, więc też duże podobieństwo do człowieka

Człowiek i arbuz różni się tylko paroma genami ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PoProstuMarek napisał:

@SzatanKrieger Różnie rozumiany transhumanizm, przyszłość ludzkości. Poczytaj. Ruscy nawet w tą swoją ideogie mieszają okultyzm i gnoze.

 

To na pewno, Polacy również chcieli stworzyć rasę panów w latach bodajże 20/30 ubiegłego wieku (przynajmniej były takie plany z tego co słyszałem) i również mieszali okultyzm w to wszystko. Zresztą władze zawsze "bawią" się w okultyzm, w super żołnierzy, chęć dominacji i takie tam zabawki dla dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.