Skocz do zawartości

Typowe lub nietypowe zachowania kobiety po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat dotyczy zachowania po rozstaniu, które każdy przeżywa na swój sposób, a jednak podobnie. We wcześniejszym wątku opisałem swoją sytuację. Otóż jestem w trakcie rozstania, po burzliwym związku, 4 letnim, niespełna tydzień to trwa, muszę przyznać, że jestem rozbity i nie będę kłamał, przed samym sobą, że tak nie jest, pisaniem przynajmniej wyrzucę to z siebie.

Streszczę gdyby ktoś nie czytał poprzedniego wątku. Pani 35l, więc do dziecka jej daleko, przynajmniej rocznikowo. Sytuacja jest o tyle dziwna, że jeszcze miesiąc temu planowaliśmy wspólną przyszłość i było nam na prawdę dobrze, przynajmniej tak mi się wydawało. Niczego nam nie brakowało, wspólne plany na wakacje, życie. Pani okłamywała mnie mówiąc, że jest gdzie indziej, spędzając noc z innym.

I teraz chciałbym opisać zachowanie kobiety, czy to jest typowe, czy z tą osobą jest coś nie tak.

Kobieta próbuje utrzymywać kontakt, praktycznie codziennie jakiś telefon i próba rozmowy, czasem normalnej, czasem ironicznej, z jej strony, odczuwam to tak jakby miała do mnie jakieś pretensje. Kiedy nie odpisuję, ani nie odbieram, wymyśla coraz to różniejsze sposoby na nawiązanie kontaktu. Np., że ma stwierdzoną depresję od tygodnia i psychotropy bierze (w takim tonie, jakby zachorowała przeze mnie), jak nie odbierałem, zastrzeliła mnie informacją, że jest w ciąży i tym sprowokowała początek dyskusji, po czym przyznała, że blefowała. Nie odpisywałem i nie odbierałem, to teraz napisała, że jej coś zniszczyłem, zabierając rzeczy i przebiłem opony w rowerze, gdzie graty zabierałem tydzień temu i od tamtej pory nie patrze nawet w tamtą stronę, ale już była prowokacja, żeby zacząć rozmowę.

Dodam, że ma już jakiegoś kolegę, nie wiem, czy to ten sam z tamtej nocy, czy jakiś inny, który praktycznie od 2 dnia definitywnego rozstania, po tym jak odkryłem karty, regularnie do niej przychodzi, mimo to, nadal pisze próbując nawiązać za wszelką cenę, ze mną kontakt, niekiedy nawet o 12 w nocy.

Jak wytłumaczyć takie zachowanie, czy każda kobieta zachowuje się w podobny sposób? Nie ukrywam, że to negatywnie wpływa na mój nastrój. Z jednej strony, przez chwilę człowiek czuje się lepiej, ma świadomość, że się tobą interesuje, rozmawia, trochę kokietuje, a z drugiej, uświadamiasz sobie, że za chwilę, albo przed chwilą, ktoś u niej był i się dobrze bawił. Uczucie jakby po alkoholu, kiedy wypijesz kieliszek, dwa, siedem, czujemy się dobrze, a na następny dzień kac morderca nas dopada, mamy wahania nastroju, dołujemy się.

Czy doświadczyliście takiego zachowania ze strony kobiet i o czym ono może świadczyć, czego ona od nas chce?

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, zdradziła? Odwala? Kłamie? Koniec.

 

Połóż na to lachę, to już przeszłość. Blokuj wszystkie formy kontaktu i zajmij się swoim hobby/pasją/sportem/nowymi panienkami. To nie ma znaczenia czy ona jest normalna, czy nie, czy czegoś chce, czy nie. Już po herbacie. Przykro mi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

Pani 35l, więc do dziecka jej daleko,

Że co??? :)

Blisko coraz bliżej...

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

Jak wytłumaczyć takie zachowanie, czy każda kobieta zachowuje się w podobny sposób?

Chce cię podreczyć, pobawić się emocjami. Klasyczna borderla w dodatku tak jak napisałeś-puszczalska...

Rada-zghostuj ją raz na zawsze, pozdro!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbudzanie poczucia winy to jest coś co kobiety bardzo lubią robić po zakończeniu związku. Ja w swój związek z kobieta zainwestowałem mnóóóstwo. Kobieta dostała robotę marzeń, wzbogaciła się, poprawiły się istotnie perspektywy na życie, jednak dla kobiety to nie ma znaczenia. Z kobietami jest tak, że jeśli nie wyegzekwujesz ekwiwalentu zapłaty zaraz po swojej daninie to ona już nie ma znaczenia w przyszłości. Dlatego na facetów działa wzbudzanie poczucia winy. Ona Ci ryje głowę, natomiast Ty się zastanawiasz - dlaczego ona to robi? przecież byłem taki i taki, dałem jej to i to, ale to nie ma znaczenia. Dlaczego? Bo dla kobiety istotne są emocje. Dlatego wzbudza w Tobie poczucie winy. Ona chce poczuc, że jej zależy, szuka tzw. triggera i to wykorzystuje. 

 

Bracia dobrze radzą, ghosting jest konieczny. Musisz laske spuścić na drzewo inaczej będziesz cierpiał bo będziesz się nakręcał. Często jest też tak, że tobie sie wydaje, że dasz rade to pociagnąc i będziesz to kontrolował, niestety nie. Tamta laska ma tampon emocjonalny w postaci tego gościa, który do niej przychodzi. Radzę Ci zrobić to samo, potrzebujesz czasu, aby się podnieść. Stary ja po swoim rozstaniu byłem w totalnej dupie, tak mnie moja wyrolowała, po sześciu miesiącach odmieniłem swoje życie, a moja chciała ze mną maratony seksualne uprawiać. Skup się na tobie, szukaj sobie zajęć. Sport to oblig.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc...

 

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

jestem rozbity

 

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

odczuwam to tak

 

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

to negatywnie wpływa na mój nastrój

 

5 godzin temu, andrev2222 napisał:

mamy wahania nastroju

 

Pipka- rybka. EMOCIONE

Wyluzuj. Zmień podejście. 

 

"Ona przecież nigdy nie była Twoja. Twoja była tylko kolej..."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GriTo, czym jest "zmiana podejścia", domyślam się, ale łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić. Możesz odnieść się do tego, co ona teraz pisze, opisuję to poniżej.

Dzisiaj wiadomości o sexie, o dziwo nie dużo, tylko, żeby przyjechać i ją bzyknąć, że nie musimy do siebie wracać i możemy spotykać się tylko po to.

O co chodzi tej "babie"? Przychodzi do niej prawie regularnie kolega, praktycznie od pierwszego dnia "rozstania", nie wiem, czy zdradziła mnie z nim, czy nie, a do mnie pisze takie wiadomości. Wiem, że ciśnienia na kaszojada ma ogromne, nie powiem, że nie mam ochoty na sex, bo mam, ale gdybym z nią wpadł, to byłaby to chyba największa porażka w moim życiu. Czy można w ogóle rozważać taką osobę nawet na FwB?

Edytowane przez andrev2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.